Apdare

Koka mēbeles - krēsli, galdi, soli un daudz ko citu

Koka mēbeles - krēsli, galdi, soli un daudz ko citu

Jebkurā interjera dekorēšanas projektā mēbeles ir atslēga jebkurai videi, un interesants padoms interjera mēbelēm, kas atgriežas ar visu, ir koka mēbeles. Šāda veida apdare nekad neiziet no modes, jo tā piešķir videi mūžīgu apdares izskatu, turklāt koku var izmantot lielākajā daļā mēbeļu vidē: koka galdos, plauktu krēslos, plauktos un pat grīda, siena un odere.

Masīvkoka countertop ēdamistabai

Saturs

Koka mēbeļu iezīmes

Kā norāda nosaukums, koka mēbeles ir kopīgas mēbeles, kas izgatavotas no vairākiem dažādiem koka veidiem. Starp koksnes veidiem, kurus var izmantot šim nolūkam, ir: dzeltenā nūja - ar labu izturību pret sēnītēm un termītiem; ipe - ļoti izturīgs pret destruktīvu aģentu uzbrukumiem; peroba - arī ar labu pretestību; priede - ļoti izmantota mēbeļu būvniecībā; un visbeidzot sucupira - ļoti izturīga koksne ar izcilu izturību.

Visbiežāk lietotās koka mēbeles

Ir dažas koka mēbeles, kurām tirgū ir daudz lielāks pieprasījums, jo tās ir zīmīgākas gan iekšējā, gan ārējā apdarē, piemēram, terases un dārza zonās. Apskatiet dažas no galvenajām koka mēbelēm zemāk:

Koka galdi

Koka galdi ir mēbeles, kas nodrošina ļoti īpašu šarmu jebkurai videi. Tos var uzstādīt kā stūra galdus, ar dekoratīvu raksturu dzīvojamās istabās, vai arī tie var būt uzmanības centrā ēdamistabās.

Vienkāršs koka galds āra zonām. Šīs koka mēbeles ir ļoti praktiskas pārvietošanai un montāžai

Šo zemniecisko koka apaļo galdu var izmantot viesistabas dekorēšanai

Vēl viena iespēja, kas liecina par koka mēbelēm, ir rotējošie pusdienu galdi

Koka krēsli

Ciets un izturīgs, koka krēsli tie var būt vienkāršāki un lētāki modeļi, pat vissarežģītākie modeļi un labi strādājuši galdniecībā. Koka apstrādes metodes šāda veida mēbelēm ir vairākas, un tās jāapvieno ar citu apkārtējās vides mēbeļu dekoru un stilu..

Vienkāršs koka krēsls mājas interjeram

Jūs varat arī izvēlēties zemnieciskākus krēslus vai pat ar metro izskatu, piemēram, šo ar art deco estētiku

Šis koka krēsla modelis ir vairāk piemērots ārdarbiem, balkoniem un teritorijām un baseiniem

Koka soliņi

Koka soliņi, kurus plaši izmanto ainavu dizainā, piešķir ļoti klasisku pieskaņu dzīvojamo dārzu ainavai. Tās var būt modernāka stila bankas līdz pat tradicionālākajām, kas rotā ārējo telpu.

Minimālistisks un moderns dārza sols dekorēšanai un labiekārtošanai

Koka plaukti

Tie ir praktiskākais veids, kā objektus uzglabāt vidē, nenovietojot vairāk mēbeļu. Plauktus var piestiprināt ar āķiem pie sienas, ieskrūvēt vai pat piestiprināt no koka plauktiem.

Masīvkoka grāmatu skapis ar zemniecisku apdari viesistabai

Mūsdienīgi nišas plaukti viesistabai

Koka skapji

Tos plaši izmanto guļamistabās, kā arī viesistabā un ēdamistabā. Koks ir ļoti izdevīgs skapju materiāls, jo tas ir daudz izturīgāks pret svaru un slodzi nekā saplāksnis, ko parasti izmanto šāda veida mēbelēs..

Dažādu izmēru koka skapīši vides dekorēšanai

Izmantojiet dekorēšanai

Kā jau minējām iepriekš, koka mēbeles ir lieliski piemērotas dekorēšanai, tieši tā, papildus funkcionālām un noderīgām mēbelēm jūs joprojām varēsiet izrotāt savu vidi, tas nav lēti?

Šeit ir daži padomi mājas telpām:

Koka guļamistabas mēbeles

Istabām padoms ir derēt uz koka mēbelēm ar taisnu līniju, varat izmantot, piemēram, galvas klāju un naktsgaldiņus, tualetes galdiņu un drēbju skapi, viss būs atkarīgs no jūsu vietas lieluma.

Atceroties, ka mēbelēm nav obligāti jābūt tādā tradicionāli brūnā krāsā, jūs varat izvēlēties mežus tumšākos vai gaišākos toņos un pat krāsot gabalu, ja vēlaties - es personīgi neuzskatu to par labu variantu, jo skaistums ir krāsā dabīgais koks, tikai ar lakas uzklāšanu.

Koka virtuves mēbeles

Jā, virtuvē ir iespējams izmantot koka mēbeles papildus tradicionālajam galdam, kā būtu ar visu savu koka skapju izgatavošanu? Papildus ļoti skaistas vides iegūšanai jums joprojām ir iespēja atstāt to vairāk modernās vai zemnieciskākas malās, atkarībā no jūsu gaumes, tas būs atkarīgs tikai no izmantotās koksnes.

Koka viesistabas mēbeles

Un telpas apdarei mēs varam izmantot arī dažādas koka mēbeles. Vieglāka koka koka skapis un dīvāns uz koka ir lieliskas idejas, lai padarītu savu viesistabu vēl skaistāku. Ja vēlaties, neliels koka bistro blakus dīvānam ir arī ļoti jauks variants.

Iespējas ir patiešām bezgalīgas, vienkārši ļaujiet savai radošumam palaist vaļā.

Skandināvu stila 60+ apdares padomi un fotoattēli
Uzskatīts par neseno stilu, Ziemeļeiropā parādījās skandināvu stila dekori. Iedvesmojoties no ziemeļvalstu elementiem un vietējām ainavām, tas ir ļoti...
Apdare ar fotogrāfijām 65 idejas, ko pievienot videi
Mājas dekorēšana pēc darba vai vienkārši modernizācijas ir viens no labākajiem brīžiem šajā transformācijā. Dekoratīvie priekšmeti piešķir personību u...
Stikla siena 60 skaisti modeļi, modeļi un fotogrāfijas!
Stikls ir dārgais apdares materiāls, ar tā bezgalīgajām izmantošanas iespējām stikla siena ir elegants veids, kā atstāt telpu ar vieglu un tīru vizuāl...