Materiāli

Mēbeles MDP - zināt to īpašības

Mēbeles MDP - zināt to īpašības

Kas ir saskāries ar šīm trim vēstulēm, meklējot mēbeles gan internetā, gan veikalos, zina, ko nozīmē domāt “Ko, pie velna, nozīmē MDP? / Vai viņi domāja, ka MDF ir kļūdījies? ”

Es zinu, ka tas tā ir, jo pats esmu pārdzīvojis šo situāciju, un man nācās meklēt informāciju internetā, lai uzzinātu, kas ir “MDP”.

MDP plāksnes, ko izmanto mēbeļu un dekoratīvu izstrādājumu ražošanā

Tātad, jums, kas domājat, ko nozīmē šie akronīmi un kam tie ir domāti, mēs esam sagatavojuši īpaši īpašu rakstu, kas atbildēs uz visām jūsu šaubām, un ikreiz, kad kāds jautās, kas ir MDP, jums būs atbilde beigās mēles.

Tāpēc pietiek ar blēņām un ejam!

Saturs

Kas ir MPD

MDP ir saīsinājums no “Vidēja blīvuma plātne” kas portugāļu valodā nozīmē “Vidēja blīvuma daļiņu panelis”.

Tādējādi MDP ir industrializēts materiāls, kas izgatavots no vidēja blīvuma daļiņām un tiek izmantots gan dzīvojamo, gan komerciālo mēbeļu radīšanai..

MDP, MDF vai saplāksnis?

Bieži rodas šaubas, kad parādās mēbeļu variants MDF un MDP. Daudzi cilvēki vienkārši zina “saplāksni” kā visus materiālus, kas izgatavoti no pildmateriāliem… visos virzienos.

Atšķirības starp abiem materiāliem

Galvenā atšķirība starp šiem diviem materiālu veidiem ir apdare, ko katrs piedāvā. Kamēr MDP ir izgatavots ar slāņainām koksnes daļiņām - kur plānākie slāņi ir galos un visbiezākie centrā, MDF ir izgatavots no koka šķiedrām. Vēl viena atšķirība ir ietekme uz dabu, MDP ir zinātniski ekoloģiskāka.

Atšķirības starp dažāda veida saplākšņa gabaliem

Izmanto

MDP var izmantot komerciālu vai dzīvojamo mēbeļu, lielu vai mazu durvju, dekoratīvu priekšmetu, plauktu, taisnu virsmu, dalītāju, atvilktņu fasāžu un sānu konstrukcijās, īsāk sakot, visu, ko var izdarīt ar MDF, var izdarīt arī ar MDP par zemākām izmaksām.

MDP raksturojums

Galvenās MDP īpašības ir:

MDP cenas

MDP cenas ir pieejamākas salīdzinājumā ar MDF cenām, skatīt:

Tātad, ja produkts jums patika un interesējaties, izpētiet cenu un izmēru attiecību, kas var ļoti atšķirties pat viena reģiona veikalos..

Atceroties, ka, ja jums joprojām ir šaubas, vislabāk ir meklēt kādu, kas specializējies šajā tēmā, kurš vislabāk varētu jums ieteikt labāko materiālu vēlamajam mērķim..

Blacaute aizkars - priekšrocības, cenas, izmantošanas veidi un vēl vairāk
Mēs visi zinām, ka aizkari ir patiešām svarīgs priekšmets privātuma uzturēšanā un apgaismojuma kontrolē vidē. Tomēr daži aizkaru modeļi netiek izmanto...
Koka bīdāmās durvis - cena, komplekti, sliedes
Laukums, kas nodrošina klusumu un praktisku un ne pārāk plašu divu telpu sadalījumu mājā, koka bīdāmās durvis tā ir iespēja, ko arvien vairāk izmanto ...
Koka garāžas durvis - cenas, modeļi un vēl vairāk
Māju aizsardzība ir kļuvusi par būtisku lietu mūsdienās, kad vardarbība ir pārņēmusi Brazīlijas ielas. Daudzi cilvēki izvēlas drošības mehānismus, kas...