Apdare

Zīdaiņu istabas nišas - 3 padomi un kā to izdarīt soli pa solim

Zīdaiņu istabas nišas - 3 padomi un kā to izdarīt soli pa solim

Ja neesat domājis par lietošanu nišas bērnu istabai dekorējot jūsu bērna istabu, sāciet apsvērt, jo tie pārveido vienkāršo un iespaidīgo. Protams, ka mazuļa istabas iekārtošana ir viens no maģiskākajiem mirkļiem, ko vecāki var piedzīvot, tāpēc ir jādomā par katru sīkumu - sienu, mēbeļu, tēmas utt..

Maksimums vienmēr ir apvienot komfortu, funkcionalitāti, skaistumu un delikatesi, kā arī nišas mazuļa istabai, jo šīs ir lieliskas iespējas, tās nav galvenās dekorācijas, taču, bez šaubām, tām izdodas padarīt tās interesantākas un pat popularizēt izsmalcinātības gaiss.

Šajā ierakstā es nolēmu paņemt līdzi nišas modeļa padomus mazuļa istabai un ļoti vienkāršu soli pa solim mācīt, kā padarīt.

Zīdaiņu istabas nišas

Saturs

Dekorēšana ar nišām mazuļu istabai

Gadījumā, ja jūs joprojām nezināt, nišas vairs nav tikai sienas stiprinājumi. Pašlaik tirgus mums piedāvā modeļus no dažādiem materiāliem (koks, MDF, stikls, marmors utt.), Formas, izmērus un citus.

Es atdalīju galvenos modeļus, kas padarīs mazuļa istabu daudz skaistāku. Lasiet mierīgi un izvēlieties labāko.

Ar Ledu

Šie modeļi parasti ir iestrādāti sienā un tiek izgaismoti ar LED gaismu, tomēr vēlāk varat ievietot kopēju nišu un pielāgot gaismu. Tie ir ideāli piemēroti bērna istabai, jo eņģeļu miega laikā tie ļauj apgaismot gaismu. Priekšrocība šeit ir tā, ka vadītā gaisma ir visekonomiskākā.

Mūsdienās jau ir viegli atrast, piemēram, ar baterijām darbināmas LED sloksnes tiem, kas nišas nav iestrādājuši sienā. Vienkārši uzstādiet savu nišu pie sienas, kā norādīts, un novietojiet aiz tā esošās led lentes, pēc tam jūs varat paslēpt lenti ar uzlīmi ar bērnu motīviem.

Raunds

Neapšaubāmi visvairāk tiek izmantots nišas modelis mazuļu istabām apaļā formā. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir ļoti smalks izskats un pie sienas ir atļauta oriģināla dekoratīvā spēle.

Tās var būt arī dažāda lieluma, tomēr pienākas un vidējas. Šie modeļi tiek izmantoti tādu priekšmetu kā rotaļlietu novietošanai, taču, ja vēlaties, tie joprojām var kļūt par attēlu rāmjiem, tie daudz iederas arī Montessori istabas apdarē..

Kā izveidot nišas bērnu istabām

Noteikti ir iespējams izveidot savu nišu mājās un tērēt ļoti maz. Tā kā mums ir daudz vienkāršu materiālu veidu, kurus var izmantot un dot skaistu rezultātu. Tāpēc ir iespējams izgatavot gabalus EVA, putupolistirola, kartona, ģipša, popsicle stick utt. Visiem šeit minētajiem materiāliem jābūt pārklātiem pēc to pabeigšanas, izmantojiet audumus, kontaktpapīru, tapetes, uzlīmes un citus.

Tomēr, tā kā tie ir nedaudz trauslāki, tos nevajadzētu lietot zemākajā daļā, kur mazulis var sasniegt.

Skatiet šo soli pa solim, kā to izdarīt nišas guļamistabai mazuļa. Noskatieties video, iegādājieties visus nepieciešamos materiālus un, visbeidzot, visu iemācīto izmantojiet praksē.

Apaļa spoguļa dekorēšana - 80 neticami iedvesmas un padomi!
Tās ir skaistas, izsmalcinātas vides un šobrīd ir kļuvušas par funkcionālu priekšmetu, aizraujošākā dekoratīvā iezīme, lai uzlabotu lielu vai mazu sie...
Dekorēšana ar lielu spoguli - 64 neticami fotoattēli un padomi!
Vides noformējums ir pilns ar artifikātiem, kas papildus estētiskam ieguldījumam vidē joprojām var dot funkcionālus ieguvumus, un tieši šajā sakarā li...
Bisotado spogulis / Bisotê - 64 fotoattēli un padomi greznai dekorēšanai!
Vai jūs zināt, kas ir slīps spogulis? Ja jums patīk izmantot spoguļus dekorācijā, noteikti jums jāzina šāda veida spoguļi un jāaplūko visi artifices, ...