Apdare

Plānoto veļu noslēpums

Plānoto veļu noslēpums

Mūsdienās jautājums, kas cilvēku dzīvē ir daudz mainījis, ir mājas iekšējās telpas, kuru skaits arvien vairāk samazinās, galu galā ne katrs brazīlietis spēj nopirkt plašu māju. Atgriežoties pie telpas temata, viens no lielākajiem “jauninājumiem” ir bijis plānotās mēbeles, galu galā ne katrs veikalā redzamais gabals izskatās labi un iekļaujas jūsu vidē, un pretēji tam, ko domā daudzi cilvēki, ir iespējams plānot mēbeles no praktiski jebkuras vietas mājā, ieskaitot veļu. Projekti plānotās veļas mazgātavas patērētāji arvien vairāk pieprasa, tāpēc ir svarīgi zināt jaunās tirgus tendences.

Plānota veļa atsevišķās koka mēbelēs

Šodien mūsu tēma ir tieši šī, pareizāk sakot, plānotās veļas mazgātavas, jo veļa vienmēr ir tik maza telpa, un mums tā ir tik ļoti vajadzīga, taču no veļas projekta ir iespējams uzbūvēt labu kvalificētu telpu.

Saturs

Praktiskums un funkcionalitāte

Nav jēgas būt funkcionālai veļas mazgātavai, ja tā nav praktiska un jūs stundas un stundas pavadāt, meklējot nepieciešamo, vai otrādi, tā ir praktiska un nav funkcionāla ...

Funkcionāls plānots veļas mazgāšanas projekts ar mēbelēm, kas pielāgotas videi

Tāpēc šiem diviem jēdzieniem vienmēr jābūt kopā, ja runa ir par plānotajām veļas mazgātavām. Tāpēc vienmēr mēģiniet atstāt priekšmetus un traukus viegli atrodamās vietās. Neaizmirstiet arī uzturēt vidi sakārtotu, bez lietām sakrautām viena virs otras, tas nav praktiski. Lielisks padoms ir, piemēram, atstāt tīrīšanas līdzekļus nodalījumā blakus tvertnei un / vai veļas mašīnai.

Īpaši samazināts veļas mazgāšanas dizains ar nelielu nospiedumu

Apdare

Pareizi ļaudis, dekorēšanai jāpievērš uzmanība ne tikai viesistabai un virtuvei, bet arī mūsu veļas mazgāšanai jābūt mīlīgai un atbilstoši iedzīvotāju gaumei.

Plānotās veļas mazgātavas jau nes sevī izsmalcinātu un mūsdienīgu gaisu, kas runā pats par sevi, taču mēs iesakām arī izmantot, piemēram, krāsas, izvēlēties krāsainus grozus un / vai nodalījumus, lai jūs sasniegtu dzīvespriecīgu un patīkamu vidi. Vēl viens padoms ir uzstādīt slavenās veļas auklas uz griestiem, lai jūs varētu bez problēmām pagarināt savu apģērbu, un jums joprojām būs apgrozība apkārtējā vidē, kas ir lieliski.

Plānotais veļas mazgāšanas projekts

Veļas mazgātava, kas paredzēta tikai vienas projekta sienas aizņemšanai

Ak, un nekad neaizmirstiet labu apgaismojumu. Lukturi ir ne tikai dekoratīvs priekšmets, bet arī ļoti noderīgi, galu galā, ja jums naktī jādodas uz veļu bez apgaismojuma, jūs, iespējams, neko tur neatradīsit.

2 vienā

Tā kā mūsu lielākā “problēma” ir vietas trūkums, mēbeles, trauki un ierīces ir nepieciešamas 2 vienā plānotās veļas mazgātavas. Vai esat domājis par vietu, kas nepieciešama veļas mazgājamās mašīnas ievietošanai, un vēl vienu veļas žāvēšanai? Kāpēc gan neizvēlēties mazgātāju un žāvētāju? Tātad jūs ietaupāt daudz vietas un joprojām izmantojat divu iepriekšējo mašīnu priekšrocības.

Tieši tā, ļaudis, plānotās veļas mazgātavas ir lieliski piemērotas tiem, kam ir maz vietas un kuriem nepieciešama funkcionāla un personalizēta vide. Nepalaidiet garām šo iespēju.

Pārklājumi un apdare

Ir svarīgi atcerēties, ka veļai jābūt arī tīrai un labi sanitārai videi, tāpēc vispiemērotākās grīdas šai mājas zonai ir keramikas un porcelāna grīdas. Tā kā tā ir mitra mājas zona, kas bieži tiek pakļauta mitrumam, ieteicams izvairīties no koka grīdu, laminātu, parketa grīdas vai jebkura cita materiāla izmantošanas, kas mitruma ietekmē viegli pasliktinās..

Virtuves grīdas segums ar koka porcelāna grīdu

Koka grīdas - grīdas, sienas un griesti
O koka grīdas vai kas atdarina koku, ir ar visiem, un viņi ir šeit, lai paliktu. Tās ir lieliski piemērotas māju sienām un grīdām, atpūtas telpām vai ...
Pārklājums mūsdienu vannas istabām un mazām fotogrāfijām
Pat šodien mums ir grūtības izlemt par mūsu mājas apdari, it īpaši noteiktās vidēs, piemēram, vannas istabā, kas ir tik specifiska vide un rūpē...
Lēti sienu apšuvuma modeļi
Ir tūkstošiem pārklājumi, kurus var izmantot, dekorējot jūsu māju un atstājiet to ar seju, par kuru vienmēr esat sapņojis, bet problēma ir tā, ...