Apdare

Izplatītākās kļūdas apdarē

Izplatītākās kļūdas apdarē

Sākumā dekoru plānošana un izpilde var šķist ļoti vienkārša, un daudzi cilvēki mēdz visu izdarīt paši, vispirms neplānojot un nepētot vidi. Tas galu galā rada dažas kļūdas galīgajā sastāvā, atstājot daudzās vidēs disharmoniju, kas rada zināmu estētisku diskomfortu tiem, kas dzīvo un tiem, kas apmeklē vidi.

Šeit mēs uzskaitām visbiežāk sastopamās kļūdas apdarē un kā rīkoties, lai no tām izvairītos.

Mājas dekorēšanas kļūdas

Saturs

Labi neaprēķiniet pieejamo vietu

Ja vide ir maza, ir svarīgi paturēt prātā, kādas būs šīs vietas vajadzības. Ierobežotajos kadros ir vajadzīgas (dažas) labi izstrādātas mēbeles. Viena no lielākajām kļūdām ir lielu mēbeļu iegāde mazām vietām. Vide beidzas "aizvērties", novēršot brīvu pārvietošanos telpā un rada iespaidu, ka vieta ir vēl mazāka. Piemēram, mazām ģimenēm nav precīzi vajadzīgs dīvānu komplekts, kas derēs astoņiem cilvēkiem, vai pusdienu galds ar sešiem krēsliem, izņemot retus izņēmumus, kad viņi šīs mēbeles faktiski izmantos bieži..

Ļoti tumšu toņu ļaunprātīga izmantošana

Šīs spēcīgās krāsas nav ideāli piemērotas mazām vietām, jo ​​tās ir grūtāk apgaismot un pasliktināt telpas sajūtu. Viņi šai vietai piešķir smagu gaisu, izraisa disharmoniju un, ja tiek izmantoti pārspīlēti, vizuāli piesārņo telpu. Gaišāku krāsu un vēsu toņu izvēle palīdz telpu vairāk “atvērt”. No otras puses, uz vietas ir iespējams izmantot vienu vai divas detaļas stiprākā krāsā, ja vien tas ir harmonijā ar pārējo rotājumu.

ļoti melnu rotājumu ir pat grūti apgaismot

Pārslogojiet sienas

Daudzi attēli, plakāti, plaukti un nišas uz vienas sienas var nodot dezorganizācijas ideju, turklāt vizuāli piesārņot vietu. Ideāls ir pakārt lietas ar veselo saprātu un delikatesi. Padoms, pakarot attēlus, nekad tos nedrīkst likt pārāk augstu: tiem jābūt acu līmenī. Mākslas darbi ir jānovērtē.

Pārslogota dekorēšana izraisa disharmonijas nonākšanu cilvēka acīs

Objekti disharmonijā

Dažreiz, sajūsminoties par priekšmetu iegādi dekorēšanas veikalā, cilvēki parasti iegādājas priekšmetus, kas nesaskaņojas ne savā starpā, ne ar mājas stilu. Rezultāts ir nomākts, jo tas, kas veikalā izskatījās tik skaists, reālajā dzīves vidē tiek “atstāts”. Vienmēr izvairieties no impulsu pirkšanas. Pirms lēmuma pieņemšanas par vienumu vienmēr mēģiniet pārliecināties, vai tas patiešām atbilst citiem, kas jau pastāv vidē.

Dekorēšana disharmonijā

Izmantojiet apšaubāmas kvalitātes materiālus

Tāpat kā iepriekšējā postenī, cilvēki parasti iegādājas priekšmetus tikai tāpēc, ka cena bija "neatvairāma". Nepiekrītiet nejēdzībai nopirkt kādu mājas lietu ar apšaubāmu kvalitāti vai arī to, ka nezināt ražotāju. Papildus laika izskata zaudēšanai tie var pat kaitēt jūsu veselībai. Vienmēr izpētiet, salīdziniet un izvēlieties patiešām sertificētus priekšmetus ar labu izcelsmi.

Izlaiduma noformējums - 3 skaisti un vienkārši padomi
Šodien jums būs piekļuve padomiem par izlaiduma dekors. Pārbaudiet idejas no izlaiduma dekors bērni, vidusskola un tarakāni. To nevar noliegt, izlaidu...
Zilā, tirkīza, karaliskā, Tifānijas un jūras virtuve
Virtuve šodien ir ne tikai ekskluzīva telpa ēdiena gatavošanai. Tā ir apvienošanās, pieņemšanas un ģimenes saietu vide, un tāpēc patīkama dekorēšana i...
Puff Chest - modeļi un padomi Puff ar krūtīm
Pašlaik puffs ir sastopams daudzos rotājumos, pat kāzās vai 15. dzimšanas dienas ballītēs. Katram gadījumam ir iespējams atrast piemērotus modeļus. Ti...