Apdare

10 citas grāmatu skapju idejas

10 citas grāmatu skapju idejas

Gudrība ir kaut kas tāds, kas mūs padara bagātākas un attīstītākas būtnes, galu galā tas ir mūsu vienīgais īpašums, ko neviens mums nevar atņemt. Nu, grāmatu izmantošana apdarē ne tikai padara vidi "vēsāku", dodot gaisu, vairāk taupības videi, bet arī ļoti labi kalpo vides dekorēšanai, taču tam ir nepieciešams lielisks plaukts grāmatas to rotājumā, lai viņiem būtu pienācīgs patvērums. Domājot par to, mēs atdalījām virkni grāmatu plauktu idejas, un mūsu šodienas rakstā ir runāts par dzīvojamām bibliotēkām, tā ir taisnība! Jums var būt bibliotēka ērtā mājā, katru dienu praktiski praktizējot lasīšanu.

Dzīvojamo grāmatu plaukti - palīdz dekorēt interjera arhitektūras projektu

Saturs

Kā mājas dekorā izmantot grāmatu plauktus

Pirmais padoms ir izvēlēties grāmatu plauktu savām grāmatām. Tirgū ir daudz, cita starpā, metāla, koka, stikla modeļu. Papildus materiāliem atšķiras arī plauktu modeļi un to izmērs: tie var aizņemt visu sienu, tikai nišu telpā, vai arī aizņemt starpvietu starp divām istabām, kas kalpoja kā nodalījums starp diviem mājas gabaliem.

Kāpņu grāmatu skapis

Grāmatu skapis uz dzīvojamā balkona

Grāmatu skapis askētiskā dekorā

Spirālveida kāpņu grāmatu skapis

Mājas birojs dekorēts ar grāmatu plauktiem

Savu grāmatu sakārtošana plauktā

Padomājiet par sekojošo: Ja jums nav pasūtījuma grāmatu ievietošanai, kā jūs tās atradīsit, kad jums tās vajadzēs? Jā, vienmēr ir svarīga stingra grāmatu organizācija, vienmēr vertikāli!

Varat tos kārtot, kā vēlaties ... pēc žanra, alfabētiskā secībā, pēc autoriem, pēc stiliem utt., Kā vēlaties. Tagad, ja vēlaties klasisku dekoru ar tradicionālām mēbelēm, nebaidieties, jūsu grāmatu skapis tāpat izskatīsies skaisti.

Mājas bibliotēkas ierīkošana

Izveidojot dzīvojamo bibliotēku, vispirms ir jāizvēlas ļoti ērta, mājīga un klusa vide. Galu galā nav jēgas veidot bibliotēku, ja jums nav klusuma un miera, lai sasniegtu lasīto..

Izvēlējies vietas izmantošanu un ļaunprātīgi izmantojiet spilvenus un atzveltnes krēslus, kas padara telpu vēl mājīgāku. Attiecībā uz krāsām mēs iesakām izmantot gaišākus un tīrākus toņus, galu galā, aizpildot grāmatu istabu, tā būs tumšāka, tāpēc ir vērts uz sienām izmantot dārgas krāsas.

Atcerieties uzturēt savu grāmatu plauktu

Ja grāmatas ir slikti uzglabātas, tās var izraisīt pelējumu un sēnītes, kas papildus vides atstāšanai ar nepatīkamu gaisu rada draudus veselībai un var pat pasliktināt grāmatas. Lai no tā izvairītos, pārbaudiet mitruma līmeni telpā, kā arī temperatūru un apgaismojumu, lai jūsu mājas bibliotēka būtu nevainojama.

Tīrīšanai vienkārši izmantojiet sausu drānu, lai notīrītu liekos putekļus, un viss! Jums nebūs tīru netīrumu. Kas attiecas uz apgaismojumu, ir svarīgi, lai būtu ļoti spilgta gaisma, lai atvieglotu tā lasīšanu. Varat arī ieguldīt iebūvētās vietās, lai izrotātu savu grāmatu plauktu.

Mazs skapis - kā plānot un rotāt
Skapis ir telpa, kurā tiek glabāti apavi, drēbes, jakas, kā arī citi priekšmeti, tam nav loga un tas parasti ir telpas pagarinājums. Tās telpa ir ļoti...
Foto rāmji
Savā ziņā mums visiem patīk saglabāt atmiņas, vai ne? It īpaši, ja viņi ir labi. Papildus objektiem šīs atmiņas tiek iezīmētas, izmantojot fotogrāfija...
Apdare ar gepardu
Mēs zinām, ka ir izaicinājums ieskatīties telpas apdarē, piemēram, neiztērējot daudz. Bet pēdējos gados vairāki vides speciālisti ir pieņēmuši dažus ī...