Apdare

TV panelis - Apdare ar koka TV paneļiem

TV panelis - Apdare ar koka TV paneļiem

Pēdējos gados mājas dekors ir mainījis savu seju, ko var redzēt, popularizējot dažus jaunus priekšmetus telpu apdarē, un galvenais piemērs ir koka paneļi televizoram. Paneļi ir dekoratīvi elementi, kas aizpilda sienu vai plānojumu apdarē, pārtraucot sienas apdares vienmuļību tikai ar gleznu, kas vidē ievieto koka faktūru. Paneļus var iegādāties gatavus vai pēc pasūtījuma izgatavotus no visdažādākajiem materiāliem, piemēram, nojaukšanas koka vai pat plastmasas koka.

Koka panelis LCD televizoram viesistabā

Saturs

LCD televizoru paneļi

Vēl viena koka paneļu priekšrocība ir tā, ka tie kalpo kā lielisks atbalsts LCD televizoram. Jaunajiem plakanajiem televizoriem, salīdzinot ar vecajiem, ir jauna iespēja ar attēlu cauruli, kas ļauj tiem karāties pie sienas kā rāmim vai dekoratīvam elementam bez nepieciešamības tos papildināt ar plauktu vai ar redzamu balstu. Tā kā televīzija ir ievērojams telpu apdares elements, jo tas ir vides fokuss, kur mēdz būt vērsti dīvāni un atzveltnes krēsli. Laba ideja ir izmantot koka paneli kā elementu galvenās sienas izcelšanai, izveidojot sava veida rāmi televizoram, ja runa ir par mazāku paneli vai īstu teksturētu sienu. lielāks.

Materiāli koka paneļiem

Tā kā vairumā gadījumu tas ir tikai dekoratīvs elements, materiāla izvēle TV panelis tas ir tieši saistīts ar apdares veidu, kas pieņemts pārējai videi, vai pat ar koncepciju, pie kuras vēlas strādāt telpas būvniecībā. Apskatiet dažas idejas, kā tirgū dekorēt dažādas TV paneļus ar dažādiem koka veidiem:

Koka lamināta grīdas panelis

Ārkārtīgi praktiska alternatīva koka paneļu celtniecībai telpā ir izmantot lamināta grīdas dēļus, samontētu dēļu grīdu, ko var viegli uzstādīt un pielāgot kā sienas segumu ar perfektu dabīgā koka izskatu. Ir vērts atcerēties, ka šajā gadījumā LVC televizora atbalstam būs nepieciešama kāda veida īpaša konstrukcija, jo dēļi, jo tie ir tikai uzstādīti un piestiprināti pie sienas, nesniegs visu nepieciešamo atbalstu, lai noturētu televizora svaru..

Lamināta koka panelis pie sienas

Demolition Wood Panel

Parasti kā unikāls dekorācijas elements vai saistīts ar citām koka mēbelēm no tā paša avota, tā ir lieliska alternatīva telpās ar vintage rotājuma elementiem. Koks ar novecojušo aspektu piešķir īpašu zemniecisku šarmu vidē, to var saistīt ar gaišām krāsām, radot augstu kontrastu vai pat vidējas krāsas dekoru gadījumā, kuri nevēlas tik lielu jucekli..

nojaukšanas koka panelis pie istabas loga

Plastmasas koka panelis

Plastmasas koks ir ārkārtas materiāls, ko var izmantot ārpus telpām, jo ​​tas ir necaurlaidīgs un novērš puvi pat lietus vai mitruma ietekmē. Iekšējo elementu, piemēram, TV paneļa, dekorēšanai tas galvenokārt tiek izmantots apdares projektos, kas vēlas nopietni uztvert ilgtspējības un materiālu pārstrādes koncepcijas, šajā gadījumā plastmasas.

Zemniecisks koka panelis

Šis ir lielisks koka paneļu piemērs telpu apdarē ar lauku vai lauku dekoru. Vidē, kas vēlas nopietni izturēties pret zemnieciskumu kā dekoratīvu elementu, parasti tiek izmantoti koka gabali ar grieztu, raupju izskatu, ar gandrīz mačetes griezumu. Daži konkrēti koka veidi labāk izskata šāda veida apdari ar TV paneļiem.

TV paneļu attēli

Plaukts ar koka paneli, kas aptver visu sienu, kalpojot par atbalstu televizoram.

Neliels koka panelis tv viesistabā

panelis ar dabīgu koku, kas nosedz telpas sienu. Koka gaišie toņi padara vidi gaišāku, pieskaņojot Rack baltajam

Zemniecisks panelis TV atbalstam viesistabā.

Filca spilvens rotājumā 49 attēli, kā lietot!
Protams, jūs esat redzējis apmācības, kas internetā māca, kā izgatavot filca spilvenus, taču vienmēr rodas jautājums, kā tos izmantot filca spilvens r...
Vannas istabas un tualetes rāmji Kā izrotāt un 30 fotogrāfijas!
Vieta, kas iepriekš neguva lielu uzmanību dekorēšanas ziņā, šodien tā tiek uzskatīta par vienu no galvenajām vidēm, kur saglabāt skaistu un patīkamu. ...
Uzlīmes vannas istabas modeļiem, veidiem un 60 fotogrāfijām!
Vannas istabas dekorēšana bez darbiem var šķist nedaudz sarežģīta, bet izmantojot vannas istabas uzlīmes uzdevums ir ļoti vienkāršs, un labākais ir ta...