Apdare

Virtuves kontaktpapīrs - 40 izmantošanas un dekorēšanas veidi!

Virtuves kontaktpapīrs - 40 izmantošanas un dekorēšanas veidi!

Ir daudz cilvēku, kas der virtuves kontakta papīrs lai videi piešķirtu jaunu seju. Ko jūs domājat, lai uzzinātu vairāk par šo tendenci?

Laiku pa laikam vienmēr ir vēlme atjaunot mājas apdari. Pastāsti man, vai tā nav taisnība. No otras puses, ne vienmēr mums ir labs budžets sienu laušanai, mēbeļu maiņai un vispārējai renovācijai.

Tiem, kas vēlas mainīt virtuvi, bet tomēr ietaupīs naudu, varat izmantot dārgo “papel kontaktu”. Tu esi dzirdējis?

Kontaktpapīrs tiem, kas nezina, ir PVC lamināts (sastāv no vinila un citiem materiāliem). Tā priekšrocība ir pašlīmējoša un tā parādās daudzās krāsās, izdrukās un pat tekstūrās.

Tā kā tas ir ļoti izturīgs un universāls, kontakta papīrs ir ļoti izmantots dažādu mēbeļu un citu virsmu pārklāšanai. Tāpēc tas parāda alternatīvu iespēju tiem, kuri vēlas jaunu rotājumu, bet nevēlas iegādāties jaunus gabalus.

Virtuvē kontakta papīru var izmantot bez bailēm. Lai gan tā ir mitra mājas zona, tas nerada lielu risku šim materiālam, kas ir daudz vairāk piemērots countertops, skapjiem un sienām prom no izlietnes.

Tātad, vai jūs priecājāties atklāt visu virtuves kontaktpapīra potenciālu? Tā kā tā ir tik aktuāla tēma, mēs nolēmām izveidot ierakstu, kas ir pilns ar padomiem un iedvesmojošiem dekorētas vides attēliem.

Iepazīstieties tagad ar mums!

Tēmas

Apdare ar virtuves kontaktpapīru

Kā mēs teicām, kontakta loma ir bijusi “roka uz riteņa” tiem, kuri vēlas videi piešķirt jaunu seju. Šāds materiāls jau ir sena paziņa tiem, kas nodarbojas ar rakstāmpiederumiem, rokdarbiem un kuriem ir pieredze skolas darbos.

Bet kādu laiku viņš atklāja, ka tam ir neticami iespējas personalizēt mēbeles un gludas virsmas.

Kontaktpapīru var uzklāt uz MDF, MDP, koka, stikla, cita starpā, bet tie, kas ir pielipuši līmēšanai un ir tīri un gludi.

Ir iespējams arī novietot to uz sienām, bet tās ir pienācīgi notīrītas un slīpētas. Šīs darbības palīdz materiālu labi salabot un padarīt to ilgu laiku.

Kontaktu pielietošana uz mēbelēm vai virtuves sienām ir ļoti vienkārša, un jums tam nav nepieciešams kvalificēts speciālists. To var izdarīt pats, ievērojot vienkāršas vadlīnijas, piemēram,

Drošs padoms ir pamazām noņemt aizsargplēvi no līmes, jo jūs varat salabot papīru uz virsmas. Turpiniet vilkt, līdz tas ir beidzies.

Ja vēlaties savai virtuvei kaut ko diskrētāku, varat derēt uz kontaktinformācijas papīra vienkāršās un neitrālās krāsās. Lai piešķirtu jautru un jautru pieskārienu, ir gludi, bet ar dzīvīgiem un dinamiskiem toņiem.

Ja jūsu virtuve ir neitrāla, var būt laba ideja izvēlēties apzīmogotu kontaktu, lai piešķirtu telpai malu, nepadarot to nepatīkamu..

Vēl viens padoms, lai nekļūdītos šajā apdarē, ir virtuves sastādīšanai izvēlēties tikai viena veida apdruku. Izvēloties vairāk nekā vienu, var rasties vizuāla katastrofa. Kad papīri ir gludi, bez problēmām varat izvēlēties pat vairākas krāsas.

Un atkarībā no gadījuma, tā vietā, lai mainītu visas mēbeles (piemēram, skapi), jūs varat vienkārši pārveidot dažas atvilktnes un durvis. Tas jau piešķir jautru pieskārienu un izvairās no vienmuļības!

Kas attiecas uz kontaktpapīra tīrīšanu, daudziem cilvēkiem rodas jautājums, vai tas ir grūti, vai materiāls ir bojāts ... un atbilde ir īsa un tieša: jūs varat būt mierīgs (o)!

Jā, kontakta papīru ir viegli notīrīt. Ikdienā pietiek ar mitru drānu un dažiem pilieniem neitrāla mazgāšanas līdzekļa. Šķidro spirtu var noslaucīt ar mīkstu drānu, lai tas vienmēr būtu sterils.

Vai vēlaties praksē redzēt virtuves, kas dekorētas ar kontaktpapīru? Ar šo materiālu mēs izvēlējāmies tēmas par galvenajiem dekorēšanas modeļiem. Iedvesmojieties sekot ♥

Kontakta papīrs virtuves skapim

Gandrīz ir ierasts, ka virtuvē ir skapji. Ir retas reizes, kad šīs mēbeles nav vajadzīgas, lai izveidotu šo vidi.

Tāpēc pēc lietošanas perioda skapjos parasti ir nodiluma pazīmes. Tas ir arī ļoti normāli, ja jums tās apnīk ... Ļoti praktisks risinājums ir to pilnībā vai daļēji pielāgot ar kontaktpapīru.

Kontaktpapīrs ar tāfeles apdari ir ļoti radoša iespēja

To var atrast kancelejas preču veikalā vai vietnēs par cenu, kas der jūsu kabatā, un jums piemērotā stilā. Ar kontaktu rokā vispirms jāiztīra visa virsma, kas to saņems, un jācenšas novērst noteiktas nepilnības.

Ir tie, kuri dod priekšroku sazināties ar visām mēbelēm, un ir tādi, kas vēlas tikai nosegt noteiktas detaļas, kā mēs teicām iepriekš - tikai dažas durvis un atvilktnes.

Iedvesmojieties ar skaistiem virtuves skapjiem, kas dekorēti ar kontaktpapīru:

Krāsains kontaktu papīrs virtuves skapim

Štancēts papīrs atstāj jūsu skapi modernu

Kontaktpapīru var izmantot koka skapjos

Skatiet, kā tradicionālā garderobe ieguva pilnīgi atšķirīgu seju!

Pirms un pēc skapja ar melnu kontaktpapīru

Jautrs kontakta virtuves papīrs

Virtuve ar ļoti modernu melnu kontakta papīru

Uzziniet + par šo tēmu īpašā rakstā → Kā organizēt virtuves skapjus - 60 labākie padomi visiem!

Kontakta papīrs virtuves letei

Jūsu virtuves leti var pielāgot arī ar kontaktpapīru, kā arī galda virsmu vai salu amerikāņu virtuvei.

Kontakta papīrs var aptvert gan šīs konstrukcijas dibenu, gan augšpusi. Ir modeļi, kas atdarina citus materiālus, piemēram, akmeņus vai koku, kas šajā gadījumā izskatās lieliski.

Pašlaik ir kontaktu dokumenti ar apdrukām, kas atbilst virtuvēm

Interesanti, ka letes noformējums atbilst pārējai videi. Pievērsiet uzmanību krāsu paletei, lai zinātu, kā izvēlēties kontakta papīra modeli, kas labi iederas.

Ja jūsu virtuve ir neitrāla, var būt jauki novietot krāsainu papīru uz letes. Ja tam jau ir kāda spilgta krāsa, var būt labi izvēlēties gludu, neitrālu papīru. Viss ir veselā saprāta jautājums.

Zemāk varat uzzināt vairāk ideju, kā dekorēt balkonus ar kontaktpapīru:

Kontaktpapīrs, kas atdarina koku darbvirsmām

Kā būtu ar mākslīgiem ķieģeļiem uz virtuves galda?

Skatiet pirms un pēc pārklājuma ar kontaktpapīru, kas imitē marmoru

Daudzkrāsains darbagalds, kas paredzēts virtuves kontaktpapīram

Augšā ar skaistu kontaktu papīru virtuves letei

Virtuves kontaktpapīrs ar hidraulisko flīžu apdruku

Teksturēts kontaktpapīrs amerikāņu virtuves modernizēšanai

Piešķiriet krāsainu pieskārienu, tikai izmantojot kontaktpapīru

Vienkārša un eleganta virtuve ar papīra kontaktu ar virsmu

Lasiet vairāk par galda apdari ekskluzīvā ierakstā → Amerikāņu virtuves lete - 60 skaisti modeļi un dekorēšanas padomi!

Kontakta papīrs virtuves sienām

Papildus mēbelēm jūs varat arī uzklāt "brīnumaino" kontakta papīru uz savas virtuves sienām. Tā kā tie ir lipīgi, tos ir ļoti viegli uzvilkt, bet tiem ir vajadzīgas adekvātas virsmas. Tas ir, tīrs, bez trūkumiem - ja iespējams, slīpēts.

Ideāls ir virtuvei izvēlēties kontakta papīra modeli, kas atbilst dekoram. Turklāt gals ir izvairīties no materiāla uzlikšanas uz visām sienām. Izvēlieties vienu, kas ar to pārklāts.

Kontaktpapīra novietošana uz virtuves sienas

Ir kontaktu dokumenti ar ļoti smieklīgām izdrukām, kas saistīti ar kulinārijas pasauli un kas var padarīt jūsu virtuvi ļoti atšķirīgu.

Neskatoties uz to, ka jums jāpievērš lielāka uzmanība un kopšana, kontaktpapīru varat ievietot uz jebkuras virtuves sienas, pat tās, kas atrodas aiz izlietnes. Ieteikums nav ilgi turēt vietu ar lieko ūdeni - tiklīdz šļakatas nokrīt, jau izmantojiet drāniņu, lai izvairītos no uzkrāšanās.

Kontaktloku papīra iespiešana

Viena no veiksmīgākajām virtuves kontaktpapīra izdrukām ir tā, kas imitē flīzes vai hidrauliskās flīzes. Tas ir lielisks modelis, ko uzlikt uz šīs vietas sienas.

Apskatiet virtuves attēlus ar sienām, kas dekorētas ar papīra kontaktu!

Tematiskās izdrukas virtuvē izskatās lieliski

Sienas atdzīvojas ar kontaktpapīru

Siena aiz daudzkrāsainas izlietnes Romero Brito stila

Sarkanais rūtainais virtuves sienas papīrs

Vēl viens virtuves tēmas papīra modelis

Mūsdienās modē ir melnbaltās virtuves

Turpiniet uzzināt vairāk par to interesantā ziņā → Mazgājamas virtuves tapetes: 40 padomi

Atdzesēts virtuves kontaktpapīrs

Visbeidzot, parunāsim par super tendenci, kad mēs runājam par virtuves kontaktpapīru: pielietošana ledusskapjos!

Ja jūsu ledusskapis jau izskatās nolietots, gandrīz lūdzot palīdzību, bet tas joprojām darbojas ļoti labi, jūs varat iegūt jaunu seju ar kontaktpapīru!

Šis padoms ir paredzēts tiem, kas sapņo par nerūsējošā tērauda ledusskapi, bet kuriem šobrīd nav naudas! LOL

Ledusskapjiem ir gluda virsma, un tie labi nostiprina kontaktpapīru. Materiālu parasti uzklāj baltos ledusskapjos. Var pielietot tikai durvīm vai visām durvīm.

Ar šī papīra palīdzību ir moderni atstāt daudzkrāsainus ledusskapjus. Ir tie, kas dod priekšroku drukātiem papīriem, lai padarītu ierīci jautrāku.

Paskaties, cik daudz super radošu ideju par papīrā iesaiņotiem ledusskapjiem saskaras!

Dažāds ledusskapis ar ģeometriskām apdrukām

Ledusskapja pielāgošana ar parastu sarkanu kontakta papīru

Jūs varat atstāt ledusskapi ar oriģinālām detaļām bez papīra

Virtuve ar melnu apvalku

Atjaunojiet ledusskapi, izmantojot tikai kontaktpapīru!

Skatiet, cik pārsteidzoši izskatās ledusskapis!

Jūsu ledusskapis var izskatīties futūristisks!

Klasiskās virtuves var izskatīties skaisti ar ziedu ledusskapjiem

Soli pa solim sazinoties ar ledusskapi

Mums ir arī pilnīgs ziņojums par lipīgo ledusskapju modi! Apskatiet → UZLĪMĒJS UN PERSONĪGA LĪDZEKLIS: 30 fotoattēli, kas jāredz!


Un tad viņam patika uzzināt vairāk par lietošanas mākslu virtuves kontakta papīrs? Šī ir tendence, kas joprojām sola atjaunot daudzas vides, daudz neiztērējot!

Izmantojiet iespēju izlasīt arī citus saistītus rakstus:

Kontaktu papīrs mēbelēm - 50 radošas un skaistas idejas!

Kontaktu tapetes - 45 modeļi un kaislīgas idejas!

30 must-see idejas ar kartona mēbelēm: kur nopirkt vai izgatavot

Mēs šeit gaidīsim vēl vairākas reizes, līdz nākamajai reizei!

Lietotas mēbeles Pārbaudiet, vai ir vērts iegādāties
Protams, viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki pieturas pie tā lietošanas lietotas mēbeles tā vērtība ir tā, ka tā kļūst pieejamāka. Bet tas v...
Bufete ar spoguli - modeļi, padomi un + 21 fotoattēli
Ja mājās ir bufete, modernais stils tiek sajaukts ar klasisko nokrāsu, bet ar bufete ar spoguli nozīmē eleganci. Uzziniet, kā to izmantot. Viena lieta...
Pūšļa panelis - kā izveidot + 21 fotoattēlu
Vēlaties uzzināt, kā to izdarīt urīnpūšļa panelis bērnu ballīšu rotāšanai? Pārbaudiet soli pa solim rakstā un skatiet neticamus padomus! Runājot par b...