Apdare

Kontaktu papīrs mēbelēm - 50 radošas un skaistas idejas!

Kontaktu papīrs mēbelēm - 50 radošas un skaistas idejas!

Vai esat kādreiz domājis par stilu apdare ar mēbeļu kontaktpapīru? Ikviens, kurš vēlas atjaunot vecās ierīces vai vēlas, lai tās izskatās jaunas un atšķirīgas, var ieguldīt šajā tendencē.

Tā ir vienkārša un pieejama ideja, kas piešķir jūsu mājas dekoram. Jūs pats varat izgatavot un izmantot visdažādākos papīra veidus, galu galā ir izdrukas visām gaumēm.

Tāpēc ir vērts iedvesmoties no dažādām idejām un iemācīties pielietot soli pa solim. Sekojiet mūsu pilnīgajam ceļvedim un pārsteigiet sevi 50 fotogrāfijas.

Tēmas

Uzziniet, kā soli pa solim pielietot kontaktpapīru mēbelēm!

Daudzi cilvēki meklē praktiskas un ekonomiskas alternatīvas, lai mainītu telpas vai visas mājas apdari. Acīmredzot ir vairākas iespējas, taču tās prasa lielus ieguldījumus.

Tāpēc ideja ir koncentrēties uz vienkāršiem jēdzieniem, kurus varat izdarīt pats: slavenais DIY (dari pats), kas nozīmē “dari pats”. Šo modeli, kas kļuva modē ietekmētāju vidū, arvien vairāk apbrīno, jo to var pielietot bez sarežģījumiem.

Tāpēc, lai mainītu mājas apdari, varat izmantot pieejamus un ar rokām darinātus materiālus. Šajā gadījumā ļoti izplatīts DIY priekšlikums ir kontaktu papīrs mēbelēm. Papildus sienai un piederumiem šī opcija ir ideāli piemērota tādu ierīču kā skapji, bufetes, galdi, ledusskapji, īsumā atjaunošanai..

Turklāt pieteikums ir vienkāršs un garantē nevainojamu rezultātu. Tā vietā, lai iegādātos jaunas mēbeles, jūs varat piešķirt jaunu izskatu versijai, kas izskatās slikta. Tāpat tas maina ierīces iekārtai neatbilstošu aparāta krāsu un stilu.

Par laimi ir visdažādāko versiju kontaktu papīrs. Papildus monohromatiskajam stilam jūs atradīsit krāsainus modeļus, ar klasiskām izdrukām (arabesque veida), ģeometriskus, ar zīmējumiem, imitējot mākslas darbus un pat personalizētus papīrus.

Tomēr ir jāuzrauga mēbeles, lai papīrs neplīstu un netiktu netīrs. Tas ir trausls materiāls, kas neiztur mitrumu un nav samitrināms, tāpēc ir piemērots sausai videi. Ar labu aprūpi papīrs vienmēr izskatās lieliski.

Apdare ar mēbeļu kontaktpapīru

Skatiet dekorēšanas fotoattēlus ar mēbeļu kontaktpapīru un iedvesmojieties. 

Virtuvē

Lai gan tā nav pilnīgi sausa vide, to ir iespējams uzstādīt kontakta papīrs virtuves mēbelēm. Šajā gadījumā ieteicams pieteikties stratēģiskās vietās, piemēram, skapjos un skapjos. Tā kā tie ir izcili punkti telpā, papīrs būs ļoti redzams un visa dekorācija pilnībā mainīsies.

Turklāt daudzi cilvēki uz ledusskapja uzklāj kontaktpapīru tādā tehnikā, kas pazīstams kā iesaiņošana. Ideja ir to pielietot visai struktūrai, it kā tā būtu glezna. Rezultāts ir pārsteidzošs, un jūs varat izmantot jebkura veida papīru, sākot no vienkrāsaina līdz drukātam.

Šis dekorēšanas stils ir ļoti interesants priekšlikumos modernas un retro virtuves. Lai gan kontaktpapīra krāsainās versijas ir pamanāmas, izvairieties no pārspīlējumiem un novērtējiet harmoniju, apvienojot tos ar visiem vides elementiem. Tādējādi ir iespējams pagatavot ēdienu skaistākā un mājīgākā vietā.

Guļamistabā

Pie guļamistaba, jūs varat ieviest jauninājumus ar bailīgu dekoru, izmantojot kontaktpapīru. Šajā gadījumā ir vērts ievērot vairākas tendences, lai padarītu telpu skaistāku un elegantāku.

Papīru var uzklāt uz dažādām virsmām, piemēram, garderobes, kumodes, rakstāmgalda, izkārnījumiem un pat maziem piederumiem. Turklāt forša ideja ir apvienot to ar fonu.

Vienvietīgās istabas apdarē izceļas daudzas iespiesto papīru versijas, neatkarīgi no tā, vai tās ir vīrieši, sievietes vai bērni. No otras puses, klasiski un vienkrāsaini modeļi ir izplatīti divvietīgu guļamistabu dizainā.

Ir vairākas atdzist idejas, lai padarītu jūsu stūri pilnībā atjaunotu.

Iespiesti papīri ir lieliski piemēroti tiem, kam patīk alternatīvs dekorēšanas stils.

Istabā

dzīvojamā istaba jūs varat arī sekot šai dekorēšanas tendencei ar mēbeļu kontaktpapīru. Šī ir interesanta tendence dzīvojamās istabās, piemēram, kafijas galdiņiem, bufetēm, grāmatu skapjiem un pat uz plaukta.

Pieliekot papīru mēbelēm, telpā izveidojat ievērojamu vietu, it īpaši, ja izmantojat krāsainas versijas vai ar dažādiem rakstiem. No otras puses, ir iespējams izmantot modeļus ar neitrālām krāsām, dekorēt minimālisma vidi un bez daudzām detaļām / toņiem.

Ir vairākas juridiskas iespējas pilnībā mainīt dekoru. Labākā daļa ir tā, ka jūs varat to izdarīt pats, daudz neiztērējot - un rezultāts būs pārsteidzošs.

Kā soli pa solim pielietot kontaktpapīru?

Lai atjaunotu mājas mēbeles, jums tas būs nepieciešams kontaktu papīrs daudzumā, kas vajadzīgs, lai tos pilnībā pārklātu. Tas, protams, ir atkarīgs no mēbeļu lieluma. Izmēriet pirms papīra ruļļu iegādes.

Veiciet soli pa solim, lai mēbelēm uzklātu kontaktpapīru:

  1. Vispirms rūpīgi notīriet virsmu ar mitru drānu, notīrot visus netīrumus;
  2. Veiciet mērījumus, pirms pārklājiet mēbeles un apsverat atlikumus;
  3. Uz kontakta papīra izveidojiet nepieciešamos izgriezumus;
  4. Fiksēšanai uz virsmas (mazos daudzumos) izmantojiet ūdens un mazgāšanas līdzekļa maisījumu, lai novērstu papīra burbuļošanu;
  5. Pēc slapjuma sāciet papīru lēnām un uzmanīgi uzklāt;
  6. Noņemiet aizsargkārtu un izlīdziniet mēbeļu kontaktu ar lāpstiņu vai lineālu;
  7. Apdarei izmantojiet šķēres vai irbuli;
  8. Mēbeles ir gatavas un atjaunotas.

Skatiet dažas mēbeļu kontaktpapīra fotogrāfijas pirms un pēc:


Patiesībā apdare ar kontaktu papīrs mēbelēm tas ir vienkārši un pārsteidzoši. Kā būtu ar šīs tendences ievērošanu? Apsveriet mūsu padomus un iedvesmojieties no attēliem. Mēs ceram, ka jums patika saturs. Komentējiet un kopīgojiet. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Ledusskapju uzlīmes - izrotājiet un atjaunojiet savu virtuvi
Jūs noteikti esat redzējis internetā vai pat mājās kādu, kuru pazīstat, ledusskapi ar citu seju nekā parasti. Un es nerunāju par jauno modeli vai vecā...
Tirkīza zila (Tiffany) tendence un izsmalcinātība jūsu mājās
O Tirkīzs vai arī kā tas ir tautā zināms Tiffany Blue, tā ir ideāla krāsa tiem, kas vēlas radīt mierīgumu, prieku un izsmalcinātību vidē. Uzziniet, kā...
Ziemassvētku spilveni - padomi, soli pa solim + 21 fotoattēls
Ziemassvētku rotājumi neapšaubāmi ir vieni no labākajiem un skaistākajiem, kas mums ir, un šodien ikviens var padarīt savu. Lūk, kā to izdarīt Ziemass...