Apdare

Kontaktu tapetes - 45 modeļi un aizraujošas idejas!

Kontaktu tapetes - 45 modeļi un aizraujošas idejas!

rotājums ar kontaktpapīru pie sienas ir arvien populārāks daudzos interjera projektos. Tas pievērš uzmanību šī papīra daudzpusībai un cenai - un jūs varat to pielietot pats soli pa solim.

Lai jūs iedvesmotu, katrai telpai esam atlasījuši vairākus projekta fotoattēlus. Uzziniet arī, kā uz sienas uzstādīt kontaktpapīru un kā vislabāk to padarīt skaistu. Sekojiet pilnam ierakstam un iedvesmojieties.

Tēmas

45 apbrīnojamas dekorēšanas idejas ar kontaktpapīru sienai

O kontaktu papīrs, parasti izmanto grāmatu un piezīmju grāmatiņu segšanai, to var izmantot arī citu konstrukciju, piemēram, aksesuāru un mēbeļu, pārklāšanai. Tāpat daudzi cilvēki to izmanto, lai salabotu uz sienas.

Faktiski tas ir ekonomisks un oriģināls veids, kā atjaunot jebkuras telpas dekoru. Turklāt tas kļūst par lētāku iespēju nekā tapetes - ideāls detaļām.

Pēc ekspertu domām, kontakts darbojas kā a līme, ideāli piemērots nelielu virsmu sastādīšanai. To reti uzstāda uz visas sienas, arī tāpēc, ka tas ir darbietilpīgs un precīzs burbuļu novēršanas process.

Tāpēc ir vērts to izmantot stratēģiskās vietās, piemēram, uz sienas starp izlietni un skapi, aiz dīvāna, virs gultas, īsāk sakot, ir vairākas atdzist idejas.

Kontaktpapīra daudzpusība apbur daudzus cilvēkus, galu galā veikalos ir iespējams atrast vairākus modeļus: caurspīdīgs, balts, krāsains un iespiests. Drīz jūsu mājas noformējums pilnībā mainās vienkāršā un praktiskā veidā.

Dekorēšana ar kontaktpapīru sienai

Kā būtu ar iedvesmu rotājums ar kontaktpapīru sienai? Redzi un esi pārsteigts.

Kontakta papīrs virtuves sienām

Kontaktinformācijas papīrs ir piemērots visām mājas telpām, ieskaitot virtuve. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties modeļus, kas atbilst vides dekorēšanas stilam, un tas ir labs risinājums, ko salabot uz flīzēm.

Pieturēties pie šīs virsmas ir vieglāk un neprasa tik daudz darba. Tāpēc kontakts padara sienu krāsaināku un ar daudzveidīgu dizainu - vai tas būtu ēdiens, ziedu, retro, ar frāzēm utt..

Papildus vietas izvēlei, kur kontakts ir izcelts, ir interesanti uzstādīt uz izlietnes vai plīts sienas. Tātad, jūs izceļat šīs ierīces un piešķirat apdarei plusu ļoti pieejamā veidā.

Kontaktu tapetes guļamistabai

Pie guļamistaba, kontaktdokumentā var sekot visdažādākajām tendencēm atbilstoši lietotāja (-u) gaumei un personībai. Tik daudzpusība ļauj to izmantot sieviešu, vīriešu, pāru un bērnu istabās.

Ir ļoti diskrētas iespējas, kas pat atgādina uzlīmes un tapetes. Tomēr kontakts ir trauslāks, salīdzinot ar šīm versijām, bet arī lētāks.

Parasti katra cilvēka ziņā ir noteikt labāko modeli, vienkopus - vienkrāsainu, ģeometrisku, drukātu. Ideja ir tāda, ka tas lieliski atbilst dekorēšanas stilam, lai padarītu vidi harmonisku.

Ģeometriskās un 3D versijas ir izplatītas mūsdienu guļamistabas dekoros. Patiesībā tie pilnībā maina vidi.

Kontakti ar fonu viesistabai

O kontaktspapīrs dzīvojamās istabas sienai var sekot vairākiem modeļiem, parasti neitrālās krāsās un ar vispārēju dizainu / formām, kas patīk visiem mājas iedzīvotājiem.

O kontakta papīra tāfele tas ir labs variants. Viss tumšs, tas ir lieliski piemērots krīta veidošanai ar krītu, lai atstātu brīdinājumus un pielāgotu. Šajā gadījumā ir interesanti to uzstādīt uz visas sienas, gaiteņos, pie plaukta utt..

Turklāt daudzi cilvēki fiksē kontaktu pie sienas aiz dīvāna, tikai lai to izceltu dekorācijas vidū. Tāpat jūs varat to apvienot ar mēbelēm un citiem apkārtējās vides objektiem.

Ļoti populārs ir kontakts ar arabesku vai ģeometriskām formām. Vienkārša un krāsaina iespēja, kas padara jūsu dzīvojamo vai ēdamistabu skaistāku un elegantāku.

Kontaktu tapetes vannas istabas sienai

O tualete to var arī pilnībā atjaunot, izmantojot sienas kontaktu papīru. Šajā gadījumā ir interesanti koncentrēties uz detaļām un izvēlēties melnbaltus, ziedu, arabesku vai trīsstūra modeļus.

Tāpat kā virtuvē, arī vannas istabā kontakts viegli pielīp flīzēm, lai soli pa solim to varētu uzstādīt pats. Vietas netālu no izlietnes, tualetes un skapja ir vispopulārākās.

Kontakta fiksēšana kastē nav norādīta tieši mitruma dēļ, kas laika gaitā sabojās papīru. Lai padarītu vidi konceptuālāku, ir vērts to apvienot ar puķu podiem, gleznām, pastilām un pat segumiem.


Kā uzklāt kontaktpapīru sienai?

Process ir ļoti vienkāršs, ja izvēlaties segt tikai daļu no virsmas. Tāpēc vispirms ir ieteicams notīrīt ar mitru drānu un maigām ziepēm.

Pēc tam jums jāpiestiprina kontaktpapīra padomi pie sienas un pakāpeniski jāatbrīvo, izvairoties no burbuļu parādīšanās. Lai palīdzētu, ir patīkami izmantot plastmasas lāpstiņu vai lineālu, lai izvadītu visu gaisu.

Šis aplikators jāpārvieto no kontakta iekšpuses, līdz tas ir pilnīgi gluds un izskatās lieliski. Labi, jūsu siena ir atjaunota.


Patiesībā kontakta papīrs sienai maina jebkuras telpas dekoru. Turklāt tas ir daudzpusīgs, pieejams un viegli pielietojams. Tātad, ko jūs gaidāt, lai pievienotos šai tendencei? Pārbaudiet un pastāstiet mums rezultātu. Komentējiet un kopīgojiet. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Violetas krāsas nozīme, kuriozi un dekorēšanas idejas
Violets ir ekstravagants, drosmīgs, pretrunīgs. Tā ir noslēpumu, garīguma un maģijas krāsa. Bet tā ir arī jutekliskuma, iedomības, iekāre un spēka krā...
Raksturīgi sarkanie toņi un dekoru fotogrāfijas
Ticiet man: pašlaik katalogā ir vairāk nekā 105 sarkanās krāsas toņi. Pareizi, sarkanā krāsa ir daudz vairāk nekā tā pamatkrāsa, ko visi mācījās skolā...
Apdares tendences 2019 redz neticamas fotogrāfijas un idejas
Gads, gads un tendences vienmēr tiek atjaunotas gan modes, mākslas, gan arhitektūras un interjera dizaina jomā. 2019. gadam dekorēšanas tendences jau ...