Apdare

Tapetes vīriešu zīdaiņu istabai - kā izvēlēties?

Tapetes vīriešu zīdaiņu istabai - kā izvēlēties?

Kā izvēlēties labāko tapetes vīriešu mazuļa istabai? Runājot par šīs telpas dekorēšanu, jums jādomā par visām detaļām, sākot no mēbelēm un beidzot ar citiem rekvizītiem.

Telpas montāžā jābūt praktiskiem un funkcionāliem elementiem. Izvēlieties stilu un motīvu, lai uzlabotu telpu, kā arī dažādus dekoratīvus aksesuārus, piemēram, tapetes.

Šis aparāts ir pieejams un viegli uzstādāms. Tāpat tas ir daudzpusīgs, ar daudziem ziedu, ģeometriskā raksta dizainiem, īsumā dzīvniekiem, svītrām.

Tāpēc ir vērts zināt labākās versijas Tapetes vīriešu mazuļa istabai. Pārbaudiet visu mūsu pilno ziņu ar padomiem un projekta fotoattēliem.

Tēmas

Viss par fonu vīriešu mazuļa istabai - iemācieties izvēlēties un lietot soli pa solim

Kurš šaubās par labāko mazuļa istabas pārklājuma veidu, tapetes ir skaista ideja. Pirmreizējie tēti var izmantot šo iespēju, lai padarītu vidi skaistu un līdzsvarotu.

Šajā gadījumā tapetēm ir jāatbilst koncepcijai atbilstoši telpas stilam. Parasti minimālisma un / vai Provansas paraugs ir parasts. Tāpat visvairāk izceļas krāsas, piemēram, zilā un baltā krāsā.

Bez tam, uzstādīšana ir vienkārša un jūs varat to izdarīt pats soli pa solim. Ja vēlaties, ir interesanti uzlikt istabas centrālo sienu tā, lai tā būtu pilnībā pamanāma.

Tapetes idejas vīriešu mazuļa istabai

Lai iedvesmotu jūs, esam atlasījuši vairākas idejas tapetes vīriešu mazuļa istabai. Katrai gaumei ir dažādas versijas ar daudzām krāsām, dizainu un faktūrām.

Svītrainas tapetes

O svītrainām tapetes tā ir lieliska tendence, kas nekad neiziet no modes. Jūs varat izmantot zīdaiņu istabās, bērniem un pat pieaugušajiem. Tas ir daudzpusīgs raksts, ar daudzām formām un faktūrām. Svītras var būt vertikālas vai horizontālas, viss ir atkarīgs no jūsu projekta perspektīvas.

Ikviens, kurš meklē pieejamu un ērtu ideju, kā iekārtot bērna istabu, var viegli derēt uz šo modeli. Tādā pašā veidā veikalos ir iespējams atrast daudz dažādu versiju ar visdažādākajām krāsām. Starp labākajām kombinācijām ir zilā un baltā, melnā un baltā, sarkanā un baltā utt..

Horizontālās svītras ir izplatītas arī daudzos projektos

Skaista krāsu kombinācija mūsdienīgā telpā

Grezns standarts Provansas guļamistabai

B & W tendence

Uz sienas aiz dīvāna izceļas svītras

Apvienojiet tādas krāsas kā zils un balts, tā vienmēr ir lieliska izvēle

Minimālistiska versija, lai padarītu telpu nevainojamu

Tapetes padara vidi burvīgāku un elegantāku

Kad tapetes sakrīt ar spilveniem

Dažādu krāsu svītras

Tumši zilas tapetes

Tumši zila krāsa ir izplatīta daudzu vīriešu guļamistabu dizainos. Ar bērnu nav savādāk. Šo krāsu varat izmantot kā pamatu a jūras stils tas padarīs vidi skaistu un līdzsvarotu.

Prātīgākā priekšlikumā šis tonis izskatās lieliski ar brūnu. No otras puses, klasiskā kombinācija ir ar Balta, ideāls papildinājums, lai uzlabotu telpas dekoru. Par laimi, šajā krāsā ir daudz tapetes, vienkrāsainas vai ar citām detaļām.

Svītrainās tapetes vienmēr ir laba iespēja jebkuram projektam

Skaista tendence ar tumši zilu un baltu

Jūras stils

Ar ģeometriskām detaļām

Galveno sienu var pārklāt ar šo papīru ar pārsteidzošu krāsu

Zils fons ar safari dzīvniekiem uz balta

Mazas detaļas uzlabo tumši zilu tapetes

Skaista krāsu kombinācija

Svītraina versija atbilst baltajam

Tumši zilas tapetes iezīmē galveno gultiņas laukumu

Safari fona attēli

O safari tēma tas vienmēr ir ļoti veiksmīgs bērnu vidū. Šī ir viena no galvenajām dzimšanas dienas svinību tēmām, un to telpā var izcelt ar fonu.

Tipiski safari dzīvnieki ir: lauva, mērkaķis, žirafe, degunradzis un zebra. Viņiem var būt jautras formas un uzturēties mežā, starp kokiem, putniem un citiem elementiem, kas vērtē tapetes. Modeļi ir jauki un meklē visu šo koncepciju, kas raksturīga skaistai bērnu istabai.

Neticami fons, kas jāizceļ uz zīdaiņu istabas sienas

Vienkārša versija ar safari dzīvnieku pelējumu

Safari bērnu zēna tapetes + svītrainas

Neitrāls raksts spilgti baltai telpai

Skaistas tapetes ar jautriem dzīvnieku zīmējumiem

Jautra un krāsaina versija

Skaista zaļo fonu un balto mēbeļu kombinācija

Papīra uzstādīšanai varat izvēlēties vienu sienu

Diskrētas tapetes, kas kalpo kā fons izbāztiem dzīvniekiem

Izceliet safari dzīvniekus

Lācīšu fonu tapetes

Starp parastākām dzīvnieku versijām mēs izceļam rotaļu lācīšu tapetes. Šis ir viens no pieprasītākajiem modeļiem ar daudzveidīgu izvēli. Tātad, jūs varat izvēlēties krāsainu rakstu, ar mazuļu lāci, lāci ar dzīvniekiem vai priekšmetiem, īsāk sakot, ir vairākas iespaidīgas atsauces.

Dažādi lāči un mājdzīvnieki tematiskā tapetē

Provansas stila numurs ar burvīgu dekoru

Lācis pārstāv bērnu šajā tematiskajā tapetē

Atšķirīgs raksts ar tumši zilu fonu

Skaistas tapetes ar rotaļu lācīšiem un bumbiņām

Lācīši un putni

Skaista atsauce uz zīdaiņu istabu

Unikāls modelis, lai padarītu telpu jautrāku

Krāsainas tapetes

O krāsainas tapetes padara jebkuru vidi dinamiskāku un jautrāku. Turklāt tas pievērš uzmanību modeļu daudzpusībai ar neticami daudzveidīgu faktūru, toņu un koncepciju daudzveidību.

Jūs varat izvēlēties papīru ar vairākām tēmām: ģeometrisko, dzīvniekiem, debesīm, ziediem, īsāk sakot, tās ir iespējas uzlabot mazuļa istabu un padarīt to mājīgāku. Tāpat ir iespējams uzstādīt uz vienas sienas vai visā telpā, viss ir atkarīgs no jūsu projekta perspektīvām.

Krāsainas tapetes vīriešu istabai

Burtu formātā

Zilas tapetes ar dzeltenām zvaigznēm

Pasaules karte ar dažādiem dzīvniekiem

Gaumīgs rakstu raksts lielai telpai

Telpas ģeometriskais modelis ar dažādām rotaļlietām

Jautru mākoņu formā

Pelēka ir neitrāla krāsa, kas atbilst bērnu istabām

Krāsainas tapetes sakrīt ar krāsainu diegu paklāju

Ziedu tapetes ir gludas un smalkas

Kā instalēt soli pa solim

Kā instalēt tapetes vīriešu mazuļa istabai?

Jums būs nepieciešams:

Soli pa solim:

1. Notīriet sienu ar mitru drānu un pagaidiet, līdz tā izžūst. Ja ir kāda nepilnība, izmantojiet smilšpapīru, lai palielinātu papīra saķeri.

2. Izmēriet virsmu un definējiet sloksņu izmēru. Izgrieziet papīru un atstājiet 0,10 cm izgriezumam uz griestiem un vēl 10 cm kājenei.

3. Pārlaidiet līmi (skatiet tālāk sniegtos norādījumus par tās sagatavošanu) no centra līdz malām. Salieciet papīru, savienojot galus kopā. Pagaidiet 1 minūti un uzklājiet vēl vienu līmes roku.

4. Sāciet ar papīra uzlikšanu uz griestiem. Pagaidiet pastu un atritiniet to līdz grīdai. Atkārtojiet procesu, novietojot vienu lapu blakus otrai.

5. Līmējot papīru, noslaukiet ar sausu drānu, lai noņemtu lieko līmi. Paglaudiet viegli, lai izvairītos no tulznām.

6. Izgrieziet lieko papīru, ar lāpstiņu izveidojot stingras krokas. Pārlieciet irbuli, lai nostiprinātu, un ar rokām pavelciet urbumu.

Padomi: Līmes pagatavošanai izmantojiet pulverveida līmi, kas atšķaidīta ūdenī. Tam nav ne smakas, ne ķīmiskas vielas, tāpēc tas ir vispiemērotākais papīra uzklāšanai.

Kontaktligzdu un slēdžu gadījumā papīru uzklājiet normāli uz augšu un pēc tam sagrieziet ar irbuli, tiklīdz tas ir sauss. Apmācības avots: M sievietēm.


Patiesībā tapetes vīriešu mazuļa istabai tas ir skaists variants jūsu projektam. Mēs ceram, ka jums patika idejas un padomi. Komentējiet un kopīgojiet. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Velosipēdu plaukti - nozīme un izpratne
Pēdējā desmitgadē viņi ir ieguvuši slavu. Tie sāka parādīties tradicionālajās ielās, slavenajās avēnijās, metro stacijās, daudzdzīvokļu namos, pašvald...
Autiņu kūka - radošie ideāli un fotogrāfijas
O autiņbiksīšu kūka var izgatavot mājās vienkāršā un lētā veidā. Vai vēlaties uzzināt, kas tas ir un kā to izdarīt? Skatiet padomus un fotoattēlus zem...
Aploksnes ledusskapis - cena, kā, fotogrāfijas
aploksnes ledusskapis ir bijis veiksmīgākais starp brazīliešiem. Skatiet padomus, kā padarīt jūsu ierīci jaunu un personības pilnu. Jūs droši vien ja...