Materiāli

Dedzināta cementa siena

Dedzināta cementa siena

Sadedzināts cements ir apdare, kas iegūta, uzklājot vienkāršu špakteli uz raupjām betona grīdām vai sienām. Pateicoties ļoti samazinātām izmaksām, izturībai un izturībai, lieliskām apdares iespējām un alternatīvai, ka tās izvietošanai nav vajadzīgs profesionālis, to plaši izmanto vidēs. Turklāt sadedzinātais cements nodrošina zemniecisku atmosfēru videi, pateicoties tā matētajai un notraipītajai apdarei, tāpēc to plaši izmanto tikai estētiskiem mērķiem. Pārbaudiet sadedzināta cementa siena Nākamais!

Dedzināta cementa siena

Saturs

Dedzināto cementa sienu veidi:

Izgatavots ar gatavu sadedzinātu cementu

sienas, kas izgatavotas ar gatavu sadedzinātu cementu, ir visvieglāk sagatavot, jo maisījumam nekas nav jāpievieno, vienkārši tos uzklāj. Tomēr šai opcijai, lai arī tai nav nepieciešama apdare, parasti ir augsta cena;

Izgatavots ar līmi

Ideāli piemērots tiem, kuri nevēlas pēkšņas renovācijas dzīvesvietā; jāizvairās no līmes ievietošanas mitrās vietās, lai palielinātu tās kalpošanas laiku.

Izgatavots ar javu

Tiem, kas vēlas ietaupīt naudu, tas ir labākais risinājums, tomēr vissmagākais;

Izgatavots ar skavu

Mazāk darbietilpīgs nekā javas siena, tas atšķiras no tā, ka nav nepieciešams sagatavot cementu un sajaukt to ar līmi; tas arī parasti ir viens no zemāko izmaksu variantiem.

Rūpes par sadedzinātu cementa sienu

Sadedzinātā cementa sienas, kas atšķiras no vairāku keramikas veidoto sienu, veido viens gabals. Saskaņā ar apkārtējās temperatūras paaugstināšanos vai pazemināšanos šīs sienas var paplašināties vai sarauties, kas var izraisīt plaisu parādīšanos, kas, ja tās ir lielas, var apšaubīt grīdas izturību. Lai izvairītos no šādām plaisām, grīdu ieteicams izgatavot ar izplešanās šuvēm, it īpaši, ja vietā ir daudz saules gaismas; šo locītavu uzklāšanai ir ieteicama profesionāļa palīdzība.

Jums vajadzētu arī izvairīties no cementa uzklāšanas dienās vai ļoti mitrās vietās, lai uz sienas neveidotos burbuļi. Turklāt sadedzinātās cementa sienas parasti prasa pastāvīgu apkopi, ik pēc trim gadiem; Vispirms slīpējiet sienu, pulējiet to un uzklājiet vienu līdz divus vaska slāņus, lai saglabātu matētu izskatu. Šāda veida sienas jātīra ar neitrālām ziepēm, lai novērstu to sastāvdaļu reakciju ar ķīmiskām vielām, kas atrodas stiprākos tīrīšanas līdzekļos..

Kur izmantot?

Sadedzināto cementu var izmantot daudzās vidēs, tomēr dažos no tiem ieteicams izvairīties. To vajadzētu izvairīties no vannas istabas sienām, jo ​​masas materiāls var reaģēt ar ziepēm, šampūniem, starp citiem produktiem, un sākt noārdīties. Tas var nebūt piemērots arī telpām, ja reģiona klimats ir augsts ar zemu temperatūru, jo šāda veida materiāli palīdz uzturēt vēsu temperatūru. Turklāt jāizvairās no šo sienu novietošanas vietās, kur ir daudz saules gaismas, tādējādi izvairoties no plaisām. Pretējā gadījumā visas citas dzīvesvietas vides, piemēram, virtuve, viesistaba, sociālās zonas, ir piemērotas lietošanai.

Kā izveidot sadedzinātu cementa sienu?

Ar skavu

Dedzināta cementa sienas izgatavošana, izmantojot špakteli, ir viena no vienkāršākajām; lai to izdarītu, jums ir nepieciešams tikai:

Kā to izdarīt:

  1. Jums vajadzētu pamazām sajaukt ūdeni ar spackle, lai maisījums iegūtu pastveida konsistenci (līdzīgi kūkas mīklas tekstūrai), kā arī pigmentu (pigmenta daudzums mainīsies atkarībā no jūsu vēlmes) );
  2. Tas izdarīts, vienkārši izlaidiet mīklu ar špakteļlāpstiņu (ieteicams, lai tai būtu noapaļotas malas, lai izvairītos no pēdām), mīkla jāpārlaiž ar apļveida kustībām (parasti pietiek ar divām līdz trim kārtām).
  3. Pēc tam jums jāgaida, kamēr mīkla izžūst, pirms to slīpējat, viegli, pulējot ar mitru drānu un, visbeidzot, visā garumā izlaižot bezkrāsainu vasku;

Ar javu

Sienas sagatavošanai, izmantojot javu, nepieciešams:

Kā to izdarīt:

  1. Javas cements jāsajauc ar līmi (par katru 1 kg javas ir nepieciešami 100 grami līmes), kā arī ūdens, kas jāpievieno pakāpeniski, lai iegūtu arī pastas konsistences maisījumu..
  2. Šāda veida sienu apdare ir identiska sienai, kas izgatavota ar uzmavu.
Mātes diena dod priekšroku tam, kā padarīt + 15 padomus
Šī diena ir patiešām īpaša. Šī iemesla dēļ bērni ļoti rūpējas par svinībām, dāvanām utt. Inovējiet šo gadu un dariet suvenīri mātes dienai neticami! V...
Apskaušanas diena - datums, kas ir simpātijas žests
O apskāvienu diena ir viens no skaistākajiem un visaptverošākajiem piemiņas datumiem uz planētas. Vai vēlaties uzzināt, kad to svin un kā svinēt? Skat...
Indijas kostīms, kas pārsniedz 16 fotoattēlus un padomus
Vai tā ir tematiska ballīte? indijas kostīms tas vienmēr ir viens no pieprasītākajiem. Skatiet skaistus, radošus padomus un uzziniet, kā to viegli izv...