Apdare

Palešu siena - 65 idejas, lai radītu skaistu un burvīgu vidi!

Palešu siena - 65 idejas, lai radītu skaistu un burvīgu vidi!

Ka jūs varat izmantot paleti kā dekoratīvu artefaktu, kuru visi jau zina. Bet mēs nolēmām iet tālāk un parādīt šeit idejas, kā izveidot palešu siena!

Pareizi. Sienu, par kuru mēs zinām, ka to izgatavo ar betonu, koka līstēm vai drywall, var izgatavot arī ar paletēm, kuras parasti ir izgatavotas no priedes.

Modē ir palešu sienas. Uzziniet vairāk par šo tendenci!

Patiesībā šī ir interesanta alternatīva, lai jūs varētu nosegt mājas sienu, piešķirot tai zemniecisku pieskārienu vai izmantojot to citiem mērķiem.

Par to vairāk runāsim raksta gaitā. Palieciet pie mums, lai iegūtu padomus, kā arī iedvesmojošus attēlus!

Tēmas

Foto un idejas par palešu sienu apdarē

Kā mēs teicām, paletes jau ir slavenas ar to, ka tās kļūst par dekoratīviem gabaliem. Mūsdienās tie ir izmantoti kafijas galdiņu, dīvānu, atzveltnes krēslu, gultu un citu mēbeļu izgatavošanai.

Tagad šos gabalus, kurus atkārtoti izmanto transporta nozarē, var izmantot paneļu izgatavošanai sienām, palīdzot dekorēt un nodrošināt struktūru.

Paletes tiek atkārtoti izmantotas arī sienu izgatavošanai

Būtībā siena, kas izgatavota ar paletēm, var būt noderīga, lai veiktu atšķirīgu apdari, ievērojot zemniecisku līniju vai ne. Var kalpot arī ar televizora paneli gan viesistabā, gan guļamistabā.

Turklāt jūs varat izmantot šo sienu, lai izvietotu augus, sagatavojot patiesu vertikālu dārzu. Tā ir ideja gan ārpus mājas, gan iekšpusē.

No paletēm izveidoto sienu var izmantot stādīšanai

Paleti parasti iegādājas neapstrādātu, bez jebkādas apdares. Ir piegādātāji, kas pārdod divos veidos. Šis vienkāršais un arī tas, kas jau nāk slīpēts un / vai lakots, kam, protams, ir pievienotā vērtība.

Internetā var atrast palešu izplatītājus, un tagad ir daudz, daudz pilsētu. Par laimi jūs varat atrast, kurš ziedo, bet šodien tas ir kaut kas grūtāks, jo pēc šādiem gabaliem ir liels pieprasījums.

Foršākais ir tas, ka pēc paletes jūs varat darīt visu, ko vēlaties. Jūs varat noņemt līstes, lai modificētu struktūru un izveidotu sienu ar vēlamo formu.

Jūs to varat arī krāsot krāsā, kas atbilst jūsu dekoram. Atceroties, ka materiāla aizsardzībai vienmēr ir svarīgi lakot šo gabalu.

Jūs varat krāsot ar koka krāsu, ja nevēlaties zaudēt gabala būtību un ieguldīt tradicionālākā rotājumā. Vai arī krāsojiet ar krāsainu krāsu, ņemot vērā pārējo kompozīciju.

Paletes var pielāgot

Attiecībā uz vidi, kurā var ievietot šo palešu sienu, nav noteikumu. Mēs redzam visdažādāko stilu un vides projektus ar šādu tendenci.

Guļamistabās šo sienu var uzlikt aiz gultas, darbojoties kā galvas galvai. Dzīvojamās istabās tas izskatās jauki kā televīzijas panelis, taču jūs varat “izgudrot modi” atkarībā no dekoru.

Uz balkona ir neticama augu piekāršanas taktika, kuru ziemas dārza gadījumā var ieguldīt arī telpās.

Nu, palešu sienai nav sliktu laika apstākļu. Zemāk jūs varat uzzināt galvenos veidus, kā to izmantot dekorēšanai!

Palešu siena ar gaismām

Sāksim, runājot par palešu sienu ar gaismām. Parasti, lai šim gabalam piešķirtu īpašu pieskārienu, tiek izmantotas mirgojošās gaismas (Ziemassvētku gaismas).

Biežāk tas tiek darīts uz galvas galdiņiem, foto paneļiem vai rotā ballītes. Bet viss ir atkarīgs no jūsu radošuma un vēlamā dekorēšanas stila.

Tiem, kas vēlas piešķirt vēl vienu galu šīm gaismām, izņemot ap Ziemassvētku egli, jums var būt interesanti tos izmantot, lai dekorētu novatorisku sienu, piemēram, šo.

Šī tēma ir tik populāra, ka mēs pat izveidojām ziņu par: Apdare ar mirgojošu mirgošanu: kā to izdarīt? Pārbaudiet 74 atdzist veidus!

Papildus mirkšķinātājiem šāda veida sienās varat ievietot cita veida gaismas. Daži cilvēki tradicionālajām lampām izmanto plankumus vai kontaktligzdas. Tātad tas ļoti dabiskā veidā veicina apgaismojumu apkārtējai videi.

Pārbaudiet palešu sienas modeļus ar zemāk redzamām gaismām:

Palešu siena uz balkona ar gaismām

Palešu sienas gals ar mirgojošām gaismām

Izrotājiet šo sienu ar gaismām pasākumiem

Piešķiriet īpašu pieskārienu savai vertikālajai dārza sienai

Varat izmantot gaida

LED lampas var iedegties jūsu istabā

Palešu siena ar mirgojošām gaismām un fotogrāfijām

Palešu siena ar augiem

Kā minēts iepriekš, palešu sienu var dekorēt ar augiem. Jūs varat to izmantot, lai īpaši izveidotu vertikālu dārzu, kur būs vietas podu pakarināšanai un apūdeņošanai.

Jūs varat arī vienkārši izrotāt šo gabalu - kas tiks izmantots citiem mērķiem - ar augu vai citu.

Abos veidos paletes tiek uzskatītas par izcilām konstrukcijām un joprojām tiek apvienotas ar šo dabisko apdari, jo tām ir koksnes izskats..

Jūs varat izveidot paletes sienu dzīvojamā istabā un to izrotāt, lai iegūtu dažus attēlus, kā arī augus, lai videi piešķirtu vairāk dzīvības..

Un ko jūs domājat izveidot relaksējošu stūri uz sava dzīvokļa vai mājas balkona? Šī siena rotā perfekti, un jūs varat pievienot vēl lielāku vērtību šai atpūtas zonai ar dažiem dekoratīviem augiem un ziediem. Meklējiet arī apgaismojumu un klāju.

Lasiet vairāk par tēmu: Kā izveidot vertikālu dārzu - padomi, 50 idejas un soli pa solim!

Skatiet zemāk esošos palešu sienu modeļus ar augiem:

Ar augiem dekorēta palešu siena uz balkona

Vertikāls dārzs uz palešu sienas

Redeļu kastes tiek izmantotas kā puķu kastes

Jūs varat pievienot zaļu sienu

Ar augiem dekorēta palešu siena dzīvoklī

Augu dekorēta palešu siena ar koka pārsegu

Palešu siena televizoram

TV paneļi ir modē. Mēbeļu veikalos var iegādāties daudz dažādu modeļu, visdažādāko krāsu, kā arī dizaina un materiālu. Tie ir noderīgi tiem, kuri vēlas salabot televizoru pie sienas, izvairoties no statīva izmantošanas, lai to novietotu.

Bet ko tad, ja jūs varat atstāt šos izdevumus malā - bieži vien panelis ir dārgs - derības par gabalu, kas izgatavots ar paleti, kas ir daudz lētāks?

Tas arī ir iespējams! Ir vairākas idejas palešu paneļiem, kuras var pielāgot lietotāja gaumei. Jūs varat izgatavot vajadzīgo izmēru, kas pielāgots jūsu sienai.

Turklāt jūs varat krāsot vēlamo krāsu un joprojām izgatavot funkcionālas detaļas, piemēram, plauktus un nišas. Ir arī tādi, kas atvilktnes izgatavo, izmantojot savas priedes koka līstes.

Pirmkārt, šie palešu dēļi jāpieskrūvē pie mūra sienas. Pēc tam televizora statīvs tiek ieskrūvēts, kā norādījis ražotājs. Pārliecinieties, ka ierīces novietošanai viss ir droši.

Jūs varat ievietot palešu sienu pilnā mūra sienas izmērā vai izgatavot tikai vienu daļu / sloksni.

Lasiet vairāk par tēmu: 80 neticami palešu paneļa veidnes un kā to pagatavot mājās!

Zemāk varat pārbaudīt daudzus padomus par to, kā padarīt palešu sienas televizoram:

TV palešu siena

Dzeltenā krāsā krāsota TV palešu siena

Palešu siena televizoram un retro plauktiem

Četras idejas par palešu sienām

TV palešu siena ar plauktiem

Šim modelim ir plaukti un skapji

Zemniecisks apdares palešu sienas gals

Sienas televizors, kas pilnībā izgatavots no paletes

Istaba ar palešu sienu

Paletes sienu var izgatavot dzīvojamās telpās, televizoros vai ēdamistabās. Tas var piešķirt atšķirīgu apdares apdari, darbojoties kā segums.

Tā kā palete ir kokaina, parasti Pinus koksne, tā vizuālo komfortu apvieno ar termisko. Turklāt tas tiek uzskatīts par ļoti universālu, apvienojot ar daudziem citiem materiāliem, kā arī krāsām, apdrukām un faktūrām.

Ja vēlaties sekot zemnieciskam stilam, ar šādu sienu jūs sasniegsiet izcilu rezultātu. Lai piešķirtu šai tēmai vēl uzticamāku apdari, varat krāsot ar koka toņu krāsu, patīnu un / vai laku.

Dzīvojamā istabā šo sienu var dekorēt ar attēliem, augiem, gaismām un pat izmantot televizora labošanai, kā mēs teicām iepriekš.

Ja vēlaties citas iespējas izmantot palešu priekšrocības šīs vides sastāvā, varat padomāt par tādu mēbeļu izveidošanu kā kafijas galdiņi, plaukts, dīvāna vai krēsla pamatne.

Lasiet vairāk par tēmu: Paliktņu krēsls - kā izveidot un 20 neticamus modeļus, lai iedvesmotos!

Apskatiet paletes sienas ieteikumus telpu dekorēšanai:

Viesistaba dekorēta ar palešu sienu

Paliktņiem var būt zemniecisks stils

Jūs varat ieviest jauninājumus ar dažādu krāsu paletēm

Un jūs varat dekonstruēt gabalu tradicionālo formu

Zemniecisks numurs, kas dekorēts ar palešu sienu

Kā būtu, ja pēc tam atstātu savu istabu ar lauku mājas seju?

Padoms mūsdienu viesistabas dekoram

Liela istaba ar sienu no paletēm

Šo sienu var kombinēt ar stiklu

Istaba ar palešu sienu

Visbeidzot mēs runāsim par telpu dekorēšanu ar palešu sienām. Šī ir ļoti augšupejoša tendence, kas šajā zemē dod priekšroku zemnieciskam sastāvam.

Parasti tiek izvēlēta siena, kas pārklāta ar paliktņu līstēm, kurām ir atšķirīga apdare un tādējādi dod rezultātu ar ļoti interesantu krāsu sajaukumu.

Līstes var piestiprināt pie visas sienas vai tikai uz vienu daļu atkarībā no jūsu projekta. Ir tie, kas nolemj tos izmantot aiz gultas, lai darbotos kā galvas klājs. Tā ir arī ļoti jauka iespēja.

Paletes var izmantot jebkura veida telpu dekorēšanai, sākot no pāriem līdz mazuļiem. Svarīgi ir pabeigt, piemēram, laku un hidroizolāciju, detaļas, ko izmanto materiāla aizsardzībai, izvairīties no šķembām un iefiltrēšanās.

Ja jūsu istabā ir televizors, varat salikt likmi uz šo burvīgo sienu kā pamatu, lai to salabotu.

Apskatiet telpu modeļus, kas dekorēti ar palešu sienām:

Balta palešu siena istabā ar televizoru

Divas paletes sienas iespējas guļamistabā

Vienvietīga istaba ar palešu sienu

Jauniniet divvietīgā numura apdarē!

Palešu sienas veidne guļamistabā ar brāļiem

Apdare ar dekoratīvu rāmi

Pat bērnu istabas var saņemt šo sienas modeli!

Radošā siena no paletēm bērnu istabām

Jauka bērnu istaba ar palešu sienu

Krāsainas paletes uz guļamistabas sienas

Apgaismojums, kas izgatavots ar sienas svečturiem

Istaba ir ļoti mājīga ar šāda veida sienām


Un tad viņš bija pārsteigts ar tik daudz veidiem, kā rotāties palešu siena? Pastāstiet, ko jūs domājat par padomiem un attēliem, un mēģiniet tos reproducēt mājās!

Izmantojiet iespēju lasīt citus līdzīgus rakstus:

Kā izveidot pārsteidzošu palešu klāju un 20 idejas, lai iedvesmotos!

Palešu divstāvu: modeļi, fotoattēli un padomi dekorēšanai

Kā mājās izveidot palešu joslu / pagrabu - soli pa solim!

Lasiet un iedvesmojieties! Mēs šeit gaidīsim vēl vairākas reizes, līdz nākamajai reizei 🙂

Iepriekš veidots - risinājums civilās celtniecības pilnveidošanai
Lai atrisinātu darbaspēka, laika un naudas problēmas, civilā būvniecība ir izstrādājusi komponentus iepriekš sagatavots standartizēts, kas sastāv no t...
Jumta siltuma sega
Ja jums patīk patīkama vide pat karstā laikā, jumta siltuma sega ir piemērots tieši Jums. Šis elements, kas parasti tiek uzstādīts zem jumta, izolē lī...
Akmens vate - cena un padomi siltumizolācijai
Civilajā būvniecībā un arī rūpniecībā parasti ir iespējams izmantot jaunas tehnoloģijas un izcilus materiālus: drošākus, ekonomiskākus un ar izciliem ...