Apdare

Ģeometriskā siena - 70 idejas par šarmu pilnu rotājumu!

Ģeometriskā siena - 70 idejas par šarmu pilnu rotājumu!

Ikvienam patīk vienkārši priekšlikumi, kas spēj atjaunot vides dekoru. Patiesībā jums nav nepieciešams ieguldīt lieliskos materiālos un tehnikā, lai padarītu jūsu māju skaistāku un elegantāku, vienkārši izmantojiet radošus jēdzienus, piemēram, ģeometriskā siena.

Nosaukums visu izsaka par šo ļoti viegli sekojamo tendenci. Ideja ir izrotāt sienas ar visdažādākajām ģeometriskajām formām, vai tas būtu trīsstūri, pastilas, apļi, kvadrāti, īsumā vai nu ar dažādām krāsām, vai ar izkārtojumu.

Tātad, jūs varat ieguldīt šajā tehnikā, izmantojot krāsošanu, tapetes, trafaretu, īsi sakot, ir vairākas iespējas. Lai uzzinātu visu par ģeometrisko sienu, sekojiet ziņai ar vairākiem padomiem + 70 fotogrāfijas neticami.

Tēmas

Viss par ģeometrisko sienu: padomi, kā to izdarīt, un 70 fotoattēli

Kā pagatavot?

Dekorē ar ģeometriskas formas tas ir ļoti vienkārši. Ja plānojat atjaunot savas guļamistabas, viesistabas, virtuves vai jebkuras mājas telpas dekorācijas, ir vērts ieguldīt šajā mūžīgajā tendencē.

Kā mēs norādījām, ģeometriskās sienas montāža ir vienkārša, un jūs varat izvēlēties labāko tehniku. Tiem, kuri vēlas pārklāt visu struktūru bez tik daudz darba, tapetes ir lieliska ideja. Šobrīd dekorāciju veikalos ir pieejamas daudzas versijas - ar apļiem, trijstūriem, cita starpā.

Tiem, kas dod priekšroku DIY metodēm (dariet to pats), alternatīva ir sienas trafarets. Tās ir veidnes, kurām var būt vēlamā ģeometriskā forma, un no tām jūs varat krāsot vēlamajā krāsā. Papildus gatavu veidņu iegādei jūs joprojām varat tos izgatavot mājās, izmantojot stikla plāksni vai acetātu.

Jūs varat ieviest jauninājumus dekorācijā, lai radītu neticamas koncepcijas

Tāpat gleznošana ir arī iespēja pielāgot a ģeometriskā siena soli pa solim. Šajā gadījumā jums būs vairāk darba, bet struktūra būs tāda, kādu vēlaties. Lai to izdarītu, vienkārši izmantojiet maskēšanas lenti, lai piestiprinātu figūras pie sienas un pārlaistu krāsu virs tās (dažādos toņos, lai izceltu). Pēc tam vienkārši noņemiet lentes un skatiet rezultātu.

Lai gan trijstūri esiet visbiežāk izmantotās formas sienas dekorēšanai, jūs varat izvēlēties citus tradicionālos modeļus (apļus, kvadrātus un pastilas) vai ieviest jauninājumus ar dažādām versijām (sešstūri, piecstūri, trapeces utt.). Lai iegūtu ideju, skatiet attēlu ar galvenajām ģeometriskajām figūrām.

Galvenās ģeometriskās figūras

Ģeometriskās sienas fotogrāfijas un idejas

Lai jūs iedvesmotu, mēs esam izvēlējušies vairākus ģeometriskas sienas idejas. Skatiet un izvēlieties savam projektam labāko versiju!

Dzīvojamā istaba

istabas dekors jūs varat ievērot minimālisma modeli, ar ģeometriskām formām gaišākos toņos. Iedomājieties labu kompozīciju ar krāsām, kas papildina viena otru, piemēram, baltu un rozā, pelēku un dzeltenu, zilu un baltu utt.,

ģeometriskā siena tas ir izplatīts viesistabas apdarē, taču tas ir arī labs risinājums ēdamistabas atjaunošanai. Turklāt jūs to varat salikt atbilstoši telpā esošajām mēbelēm, kā arī ievērojot vides dekoratīvo koncepciju.

Tādējādi skaitļiem var būt mūsdienīgs, klasisks stils, īsāk sakot, visatbilstošākais atbilstoši scenārijam. Mēs tikai norādām, ka jūs izvairāties no pārspīlēšanas. Ir vērts pielāgot vienu sienu, piemēram, pusdienu galda apakšā vai, piemēram, aiz dīvāna.

Efekts ģeometriskās formās atdala viesistabu no virtuves, pat ja vide ir integrēta

Ideja, kas jau novērtē viesistabas dekoru

Bišu stropa stils uz ēdamistabas sienas

Likmes uz tādiem spilgtiem toņiem kā oranžs

Ar ģeometrisko sienu ēdamistabas apdare ir elegantāka un bailīgāka

Laba ideja apvienot pelēkos toņus ar rozā

Tiem, kas dod priekšroku tīrai tendencei ar lielisku garšu

Zemes toņi piešķir izsmalcinātu dekoru pieskārienu

Istaba ir skaistāka ar šo dažādu toņu kombināciju

Jūs varat uzdrīkstēties apdari un ģeometrisko formu lielumu

guļamistaba

ģeometriskā siena ir arī interesanti atteikties no istabas apdares, vai tas būtu pāris, vientuļnieks vai bērns. Tā kā šī ir vienkārša tehnika, varat sekot tendencei, kas jums visvairāk patīk, sākot ar skaitļu izvēli.

Turpmāk katra veida attieksme padara visu atšķirīgu, neatkarīgi no tā, vai radīt klasiskus vai vairāk atdzistus jēdzienus. Visbeidzot, krāsu izvēlei jābūt harmoniskai, ar toņiem, kas uzlabo apdari. Prātīgas krāsas apvieno ar siltāku toni, piemēram, pelēka savienojums ar dzeltenu vai baltu un sarkanu, piemēram.

Laba ideja izrotāt sienu ar trīsstūriem pelēkā un dzeltenā krāsā

Vienkārša tendence, bet tas rada visas atšķirības telpas apdarē

Iedvesma sieviešu istabas dekorēšanai

Kā būtu ar sienas dekorēšanu ar krāsainiem sešstūriem?

Laba ideja par tīru sieviešu istabas dekoru

Ģeometrisko sienu var izcelt jebkurā istabas dekorā

Likmes uz papildu toņiem, kas uzlabo vidi

Zils trīsstūris uz bērnu istabas sienas dekoru

Uz guļamistabas sienas sadalīti vairāki trīsstūri

Pelēks

Pelēks ir viens no galvenajiem toņiem, kad runa ir par ģeometrisko sienu. Patiesībā tā ir neitrāla krāsa, kas sajaucas ar gandrīz visu un kalpo par pamatu gan prātīgiem, gan dzīvīgākiem toņiem.

Tāpēc jūs varat derēt par tehniku ​​ar dažāda veida pelēkām krāsām vai pievienoties baltiem, melniem, rozā, dzelteniem un pat ziliem toņiem. Tāpat ir vērts izvēlēties vienu un to pašu skaitli (piemēram, trīsstūrus) vai vairākus no tiem, lai izveidotu atšķirīgu un daudzpusīgu koncepciju.

Laba ideja telpu un dzīvojamo istabu dekorēšanai minimālisma stilā. Ja glezna jums nav patīkama, ir daudz veidu fonu, kurus var viegli uzstādīt, ievērojot šo super eleganto un mūžīgo modeli.

Reālistiski izskatās trīsstūri uz istabas sienas

Dažādi pelēkie toņi, lai radītu pārsteidzošu koncepciju

Pelēkais efekts izceļas uz sienas ar baltu fonu

Trijstūris ir viena no populārākajām ģeometriskajām formām

Pelēks labi sader ar baltu un dzeltenu

Ideja bērnu istabas dekorēšanai

Arī pelēko var kombinēt ar zaļajiem toņiem

Pelēkās svītras piešķir mūsdienīgu un vēsu pieskārienu istabas sienai

Dzeltenie toņi pelēka vidū rada jauku kontrastu

Reālistiska iedvesma dekorēt kastes sienu

Mēģiniet izveidot trīsstūrus ar dažādiem pelēkajiem toņiem

Apļi ir labi priekšlikumi ģeometriskai sienu apdarei

Pelēks ir neitrāla krāsa, kas apvieno ar dažādiem toņiem

pieauga

Vēl viena ļoti atbilstoša krāsa ģeometriskajā sienu apdarē ir pieauga. Tāpat kā pelēks, tam ir jauki dažādi toņi, sākot no gaišākajiem līdz rozā. Tos var kombinēt vienā un tajā pašā tehnikā vai ar citām krāsām, piemēram, ar baltu.

Bērnu un sieviešu istabās rozā nokrāsas ir izplatītas, taču tās rotā arī telpu un virtuves apdari, ienesot gaismu un piešķirot dekoram lielisku šarmu. Patiesībā ir labas iedvesmas, kas priecē daudzus cilvēkus.

Gaiši rozā un baltais tonis atstāj telpu plašu un spilgtu

Rozā ļoti labi sader ar baltu un pelēku

Interesanta tendence sieviešu istabai

Uz guļamistabas sienas varat pievienoties vairākiem rozā toņiem

Vairāki sārti kvadrāti uz sievietes istabas sienas

Kā būtu ar vairāku rozā toņu savienošanu, lai rotātu vidi?

Rombi ir laba iedvesma, lai padarītu sienu iespaidīgu

Ģeometriski izgriezumi uz vannas istabas sienas

Oriģināla tendence dekorēt viesistabas dekoru

Uz bērnu istabas sienas vairāki sārti rombi

Mūsdienu arabesku raksts uz mājas biroja sienas

Krāsains

Visbeidzot, mēs uzsveram krāsaina ģeometriskā siena. Tas ir labākais risinājums tiem, kam patīk vide ar dinamisku dekoru, lai radītu lielāku dzīvīgumu un personību ar labu krāsu spēli.

Jebkurā gadījumā jums vienmēr jāmeklē konsekvence, izvēloties toņus, kas atbilst un atstāj scenāriju pilnīgi harmonisku. Galvenās krāsas (sarkana, zila un dzeltena) darbojas ļoti labi. Tomēr jūs varat arī ieviest jauninājumus, taču rezultātam jābūt līdzsvarotam un pārsteidzošam.

Ģeometriskā siena rotā vannas istabas kiosku

Laba ideja izrotāt sienu starp izlietni un virtuves nišām

Ģeometriskās formas uzlabo sienu aiz gultas

Krāsaini apļi uz vannas istabas sienas

Krāsaini trīsstūri ir lieliski piemēroti bērnu istabas dekorēšanai

Divas krāsas vienkāršam un minimālistiskam dizainam

Krāsainā siena var dekorēt jebkuras mājas istabas dekoru, kā parādīts attēlos

Skaistas atsauces, lai atjaunotu dekoru un padarītu jūsu māju skaistāku

Vairāki krāsaini trīsstūri ir viegli izgatavojami koplietošanas telpā

Konceptuāla atsauce uz viesistabas sienu

Reāls raksts bērnu istabas rotāšanai

Tīrs paraugs dzīvojamās istabas dekorēšanai

Jūs varat strādāt pie efekta un pabeigt, lai izceltu ģeometrisko sienu

Super konceptuāls modelis, lai dekorētu mūsdienīgu istabu


Faktiski, izveidojot a ģeometriskā siena tas ir ļoti vienkārši. Šī pieejamā alternatīva var atjaunot jūsu mājas dekoru. Ko jūs domājāt par padomiem un idejām? Pastāsti mums. Mēs ceram, ka jums tas patika, veiksmi jūsu projektā un vēl vairāk!

Riepu izgatavošana - 65 idejas un fotoattēli, kas iedvesmo jūsu radīšanu
Neatkarīgi no tā, vai braucat ar automašīnu, velosipēdu, kravas automašīnu vai traktoru, riepa ir kļuvusi par ļoti populāru priekšmetu amatniecībā. Vi...
Melnā apdare skatiet vidi, kas dekorēta ar krāsu
Vai tur ir maza melna kleitiņa? Ja šī krāsa jūs skar arī vairāk nekā šodien, mēs sniegsim jums neticamus padomus, kā mājas apdarē izmantot melno krāsu...
Karaliski zila 60 dekorēšanas idejas ar krāsu
Zilā krāsa dekorācijā ir tieši saistīta ar svaiguma, relaksācijas un miera sajūtām, īpaši ar noslēgtākiem zilajiem, kā tas ir karaliskā zilā gadījumā....