Apdare

Tāfeles siena Kā padarīt, krāsot, tapetes

Tāfeles siena Kā padarīt, krāsot, tapetes

Sakarā ar daudzajām izmaiņām māju projektēšanas veidā, plānojot šo būvniecību, arhitektiem ir neticami liela vieta radošuma pielietošanai. Tādējādi dažām dekorētām mājām un dzīvokļiem, it īpaši vismodernākajiem, arvien vairāk ir bijis tāds jēdziens tāfeles siena, kas ir siena, uz kuras var zīmēt, rakstīt piezīmes vai rakstīt svarīgus notikumus, kurus atcerēties.

Šāda veida sienas ir bijušas lieliska vienprātība visdažādāko telpu apdarē, lai padarītu šo vidi radošāku un drosmīgāku, labi izturoties pret mūsdienīgumu, kas jāpiemēro ēkām, kuras pašlaik tiek izpildītas..

Vienīgais tāfeles sienas negatīvais aspekts ir tas, ka ikvienam, kurš vēlas izveidot tāfeles sienu savās mājās, jābūt ļoti uzmanīgiem, jo, neraugoties uz rūpēm, kuras ar to var veikt, krīta pulveris kaitē vietas tīrībai. atbilstoši tam, kā tiek veikta šī tīrīšana, īpaši tiem, kuriem ir mazi bērni, kuri daudz šo resursu izmantos savās mājās.

Iedvesmai iepazīstieties ar šīfera sienas modeļiem zemāk:

Krīta dēļu siena

Tāfeles siena zaļā krāsā

Tāfeles ar radošiem zīmējumiem

Biroja tāfeles siena

Maza tāfeles siena virtuvē

Tāfeles siena ar grāmatu skapi

Tāfeles siena ar tekstūru

Galda siena divvietīgā guļamistabā

Bērnu istaba ar tāfeles sienu

Saturs

Kam paredzēta tāfeles siena

Tādējādi šī šīfera siena kalpo kā sava veida sienas gleznojums, uz kura ikviens mājā var rakstīt un sniegt savus ziņojumus, uzzīmēt attēlu, atstāt mīlestības apliecinājumu, brīdināt kaut ko notikušu, īsāk sakot, tas kalpo kā atklāta vēstule ikvienam mājā ir nepieciešamā informācija.

Vēl viena tāfeles sienas funkcija var būt vienkārši estētiska. Tiem, kam nepatīk izlikt dekoratīvus attēlus visā mājā, šī siena var parādīties foršā dizainā, kas kalpo kā veids, kā unikāli un pilnīgi novatoriski dekorēt vidi, parasti sastopams lielākajā daļā Brazīlijas māju.

Kā izveidot tāfeles sienu

Tiem, kuri ir ieinteresēti izveidot savu tāfeles sienu, kad viņi veic mājas remontu vai ir noguruši no kopējās vides šajā mājā, jums jāizpilda daži vienkārši soļi, lai izveidotu šo vidi.

Vispirms jums jāizvēlas, kādu krāsu vēlaties redzēt uz tāfeles sienas, tā var būt zaļa, it kā tā būtu vecās skolas tāfele, melnā, kuras priekšrocība ir vieglāk tīrāma vai pat pilnīgi krāsaina siena, tiem, kas vēlas paveikt ko bezgaumīgāku un dzīvespriecīgāku.

Lai krāsotu tāfeles sienu, nav liela noslēpuma, vienkārši izmantojiet otu tā, it kā jūs krāsotu savu māju tradicionālā veidā. Lielais noslēpums ir vismaz 48 stundas gaidīt, kamēr tinte labi izžūst, lai sāktu zīmēt vai rakstīt ziņojumus..

Vēl viens interesants padoms tiem, kas nedomā par krāsas lietošanu, ir izgatavot tāfeles sienu, izmantojot papīru kontakts melna bedre, kuru var novietot jebkurā vietā, lai gan apdare nav tik skaista kā izmantojot krāsu, šī metode ir praktiskāka un lētāka, lai izveidotu pats savu tāfeles sienu.

Kā izveidot tāfeles sienu

STRIPELS paklājs dekorācijā +45 iespaidīgas idejas!
O svītrainais paklājs tā ir klasika dekorācijā. Tas ir gabals, kas izceļas ar daudzpusību un var dekorēt vairākas istabas jūsu mājās, it īpaši viesist...
Mint Green +80 dekorēšanas idejas un tendences 【2020】
Tāpat kā modes pasaulē, arī dekorāciju pasaulei ir savas tendences, un krāsas ir lieliskas iespējas tiem, kas vēlas sekot jaunumiem dekorēšanas pasaul...
Telpu apdare 【2020】 ᐅ +50 skaistas un modernas idejas!
Skaista istabas apdare rada visas atšķirības dzīvesvietas dizainā. Neatkarīgi no tā, vai dzīvojamā istabā vai ēdamistabā šī vide noteikti ir pelnījusi...