Apdare

Dekoratīvie akmeņi - apšuvumam, fasādēm un dārziem

Dekoratīvie akmeņi - apšuvumam, fasādēm un dārziem

Daudzas reizes, kad mēs uzbūvējam savu māju vai kad mums ir iespēja uzbūvēt ieeju mūsu mājā, dažreiz mēs sākam novērot būvniecību jau gatavu, un mums rodas iespaids, ka kaut kā pietrūkst, vai kāda detaļa, bet galu galā to ļaujam un mums nav pienācīga iedvesma izgatavot kaut ko citu vai drosmīgāku rotājumu. Cilvēkiem, kuriem ir nedaudz vairāk finanšu aktīvu un kuri spēj ieguldīt diezgan ievērojamus ieguldījumus, jums ir lieliska iespēja, ja izmantojat dekoratīvie akmeņi, jo tie piedāvā vidi tiem, kuriem ir iespēja izbaudīt daudz pievilcīgāku un šiku, un dekoram vajadzētu ievērojami atšķirties atbilstoši to radītāju gaumei..

Viens no precīzākajiem veidiem, kā pievienot vērtību ēkā, ir segumu izvēle. Dekoratīvie akmeņi vienmēr ir bijuši izsmalcinātības sinonīms, lieliski piemērojot apkārtējai videi izsmalcinātību.

Tirgū ir vairāki uzņēmumi, kas darbojas dekoratīvo akmeņu jomā, kuru vērtība, biezums un modeļu veidi atšķiras, un tas viss ir atkarīgs no to gaumes un kabatas, kuri vēlas ieguldīt šāda veida apdarē, jo ir jāmaksā aptuveni R $ 5 tūkstoši reālu, lai ieguldītu patiešām skaistā un pievilcīgā apdarē, tālāk mēs runāsim par dažiem dekoratīvo akmeņu veidiem, piemēram, šīfera, granīta, Caxambu un arī marmora.

Saturs

Dekoratīvo akmeņu veidi

Šīferis

Šīferis ir nekas cits kā klints, kas iegūts no nogulsnēm, un kam ir smalka granulācija, tas ir vāji metamorfizēts un diezgan raksturīgs, jo tas rada perfektu šķelšanos un var veidot lielas plāksnes ar minimālu biezumu, un tās virsma paliek plakana un kā īpašības fizikālās īpašības tam ir vidēja cietība, zema porainība, liela mehāniskā izturība, minerāli, kas ir ļoti izturīgi pret laiku un ļauj plaši izmantot kā pārklājumus, arhitektūru un civilās celtniecības jomas.

Lielisks pārklājuma materiāls ir šīferis, tā izturība un apdare.

Granīts

Granīts ir magmatisks akmens, kas sastāv no kvarca un laukšpātiem, kas piedāvā ļoti izturīgas minerālvielas, granīta krāsas ir tumšākas un tiek izmantotas kā dekoratīvie ieži un civilā celtniecība. Termins granīts apzīmē plašu silikāta iežu kopumu, kas aptver vairākas grupas un ir diezgan interesants dekorācijā gan kā dekoratīvie akmeņi, gan segumi.

Granīta pārklājumu gludums un spilgtums ir daži no šī akmens, kam ir ļoti atšķirīgi krāsu modeļi, spilgtākie akcenti.

Granīta akmeņus lielos blokos iegūst no dabas. Tās pielietojums konstrukcijās ir visdažādākais: cita starpā granīta apšuvums, plāksnes, paneļi, galdi, izlietņu letes, pilienu pannas.

Kakambu

Jau tagad Caxambu tipa akmeņi ir diezgan izturīgi, turklāt tie nav poraini, tas ir, tie neuzsūc siltumu un pat neizlaiž savus slāņus, tie ir neslīdoši, pieņemot galvenokārt sveķu paņēmienus, papildus ērtai pieskārienam ādai, ja tas notiek, tiek plaši izmantoti peldbaseinu grīdām un malām, kuras var izmantot iekšējās un lauku apdarēs, piemēram, telpās un kamīnos, papildus kalpo kā dekoratīviem akmeņiem fasādes apdarē, galvenokārt postmodernās konstrukcijās.

Teritorijas pārklājums ap baseinu, kas izgatavots Kaksambu, pateicoties tā estētiskajām un nelipīgajām īpašībām, kas padara to par perfektu pārklājumu šīm vietām.

Caxambu akmeņus var izmantot arī mozaīkas flīžu sastādīšanai uz fasādēm vai dekoratīviem paneļiem.

Marmors

Marmors parasti piedāvā vairākas rūpnieciski ražotās versijas, kas veidotas uz oļiem, kas saspiesti ar sveķiem, un dabiskās krāsas ir diezgan vienādas, turklāt tās var pavadīt dziļās vēnas, turklāt zemu izturību pret nodilumu..

Starp akmens segumiem, iespējams, cēlākais no visiem ir marmors. Šim akmenim ir laba apstrādājamība, un kopš seniem laikiem to izmanto skulptūrām un arhitektūrai, lai gan tam kā pārklājumam ir zema izturība pret nodilumu..

Video domofona zīmoli, modeļi un cenas
Mūsdienās viens no lielākajiem jautājumiem, kas rodas būvniecības jomā, ir drošība. Jā, mēs zinām, ka tā ir, un tāpēc mēs šodien jums sagādājām ļoti i...
Kā pagatavot aromātiskas sveces - soli pa solim un skaistas fotogrāfijas
Vai vēlaties lielisku suvenīru ideju dzimšanas dienai, mātes dienai utt.? Kā par derībām aromātiskas sveces? Pārbaudiet soli pa solim un modeļu fotoat...
Baseina fotoattēli - mazi, lieli, dzīvojami, moderni un daudz ko citu!
Pārbaudiet šo rakstu par neticamu baseina fotoattēlu izvēli un iedvesmojieties, lai izveidotu savu mazo, lielo, dzīvojamo projektu un modernos baseinu...