Apdare

Horizontālās žalūzijas + 74 modeļi lietošanai mājās! • 【2020】

Horizontālās žalūzijas + 74 modeļi lietošanai mājās! • 【2020】

Horizontālais žalūzijas ir labi pazīstams aizkaru modelis, un, ja tas agrāk bija izplatīts biroja priekšmets, šodien šo aizkaru modeli plaši izmanto arī dzīvojamo māju projektos, jo šim aizkaram ir daudz stilu, kas ļauj atrast versiju ideāli piemērots jūsu projektam.

Un, ja vēlaties uzzināt žalūziju modeļus un to versijas horizontālā stilā, ierakstā mēs apkopojām iedvesmas un padomus, kā šo aizkaru iekļaut dekoratīvā dizaina ietvaros.

Tēmas

Cik tas maksā vidēji? #cena

Horizontālo žalūziju cena var būt ļoti atšķirīga atkarībā no aizkaru izmēra un pat materiāla izvēles asmeņiem.

Starp visvienkāršākajām versijām ir PVC modeļi, un versija ar izmēru 50 x 45 cm, balta, maksā R,99 USD, tādos tiešsaistes veikalos kā Americanas.

Pēc pasūtījuma izgatavotas horizontālo žalūziju versijas var maksāt dārgāk, taču tām ir tāda priekšrocība, ka tās tiek izgatavotas pēc pasūtītā izmēra atbilstoši vēlamā materiāla izvēlei.

Pēc pasūtījuma izgatavots modelis ar alumīnija folijām maksā apmēram R $ 80 m².

Horizontālo žalūziju fotogrāfijas un modeļi

Horizontāls PVC aizvars

Aktuālāka žalūziju versija ir PVC versija, kas aizstāj klasisko alumīnija modeli un var būt versija ar vairāk krāsu, stilu variācijām un bieži vien ar lētākām izmaksām nekā citas horizontālo žalūziju versijas..

Kā iedvesmas avots interesantam modelim šajā priekšlikumā ir brūna aizkara versija, kas imitē koku, kas ir lētāka alternatīva nekā mūsdienu koka žalūzijas.

Šim priekšlikumam PVC aizkars tika izmantots kā versija, lai bloķētu gaismas ieeju telpā, un ir zem melna aizkara, kas to pārklājas un piešķir telpas videi elegantāku un dekoratīvāku pieskārienu..

PVC aizkari bija izvēle stikla logiem, kas stiepjas pāri telpai

Mūsdienu stilā virtuvē tika izmantots melns PVC aizkars

Birojā PVC aizkari ir daļa no projekta

Vannas istabā derība bija uzturēt vidi tīru ar baltu PVC modeli

Projektā tika izvēlēts balts PVC modelis

Horizontāls alumīnija slēģis

Starp daudzveidīgajiem horizontālo žalūziju stiliem versijas ar alumīnija foliju joprojām ir laba iespēja izturības ziņā.

Iedvesma izmantot šo aizkaru modeli ir šis virtuves projekts, kas istabas logā ienes sudraba alumīnija žalūziju versiju.

Pārējā projekta priekšā izceļas sudraba aizkars, kas apkārtējai videi rada zemes toņus krāsu diagrammā.

Tādējādi aizkars projektam rada krāsu kontrapunktu, bet nav disharmonijā, jo aizkara sudraba krāsa apvienojas ar jaucējkrānu un nerūsējošā tērauda elektrodiem.

Veļas izvēlei bija aizkars ar alumīnija foliju

Virtuves dizainā alumīnija modelis ir balts

Virtuvē ar zilu un brūnu krāsu sajaukumu tika izvēlēts sudraba alumīnija aizkars, kas apvienots ar elektrodiem

Sudraba alumīnija aizkars tika izmantots guļamistabā

Virtuvē alumīnija aizkaram ir sudraba krāsa

Horizontāla koka / bambusa žalūzija

Mūsdienu tendence starp horizontālo žalūziju stiliem ir koka vai bambusa žalūziju versija, kas rada mājīgāku priekšlikumu vidē un aizbēg no idejas par tradicionālajiem modeļiem šim aizkaru stilam.

Šajā vidē tika ierosināts izvēlēties bambusa žalūziju dzīvojamās un ēdamistabas logiem, apvienojot to ar grīdas tonalitāti un saglabājot harmoniju ar koka mēbelēm..

Projektā bambusa žalūzijas tika izmantotas zem baltiem kokvilnas aizkariem, kas veido žalūziju pārklājumu, piešķirot videi lielāku vieglumu..

Tādējādi žalūzijas ir ideāli piemērotas, lai kontrolētu gaismas iekļūšanu vidē, savukārt baltais pārklājums ir sava veida apdare, kas piešķir vieglāku pieskārienu koka aizkariem, taču šajā gadījumā izvēle uz baltu aizkari no gaišāka auduma nav spēj pilnībā bloķēt gaismas iekļūšanu.

Aizkars ar koka finieri ir mūsdienīgs

Mūsdienu tualetē ir koka slēģi, kas iet uz grīdas

Viesistabai koka aizkari piešķir mājīgāku pieskārienu

Koka aizkars tika izmantots virtuvē un atbilst skapjiem

Dizainā koka aizkaram ir balta auduma aizkaru pārklājums

Horizontālas auduma žalūzijas

Ir arī horizontālo auduma žalūziju versijas, piemēram, romiešu žalūzijas vai redzes dubultošanās.

Šajā projektā likme bija paredzēta romiešu žalūziju aizkara versijai baltā audumā, apvienojot to ar priekšlikumu par tīru telpu un saglabājot daļēju gaismas iekļūšanu vidē..

Telpas dizainam baltais aizkars romiešu stilā bija izvēle, lai dizains būtu harmonisks ar likmi par kompaktu aizkaru, kuru nav nepieciešams iestrādāt ģipša ugunī, saglabājot diskrētu un nevainojamu apdari, lai būtu redzams..

Gardēžu zonā baltas dubultās redzamības aizkari saglabā krāsas gaišas

Ēdamzālē dubultās redzamības aizkars ieguva auduma aizkaru pārklāšanos

Virtuves izvēle bija gaišs romiešu aizkars

Guļamistabā dubultās redzes žalūzija bija izvēle

Stikla virtuves durvīm bija ideja par romiešu aizkaru

Balta horizontāla žalūzija

Ja tiek piedāvāts izvēlēties horizontālo žalūziju modeli, kas piedāvā tīru priekšlikumu un nav pretrunā ar projektu, laba alternatīva ir balta žalūzijas aizkara iespēja, kā parādīts šajā projektā.

Šajā gadījumā baltā žalūzija bija mazās tualetes dizaina izvēle, saglabājot gaišus toņus, kas mazajai videi piešķir plašuma sajūtu..

Projektā žalūzijas ir lielākas par logu, un tas ir lielisks triks, lai palielinātu balto krāsu vidē. Turklāt aizkars rada arī modernu stilu, pateicoties auduma lentēm, kas savieno asmeņus, piedāvājot daudz aktuālāku iespēju horizontālajam žalūzijas aizkaram.

Projektā žalūzijas ir baltas ar baltu aizkaru pārklājumu

Viesistabā logiem ir balts aizvars un zemes auduma aizkaru tonis

Mazai veļai baltais aizkars ir ideāls, lai radītu apkārtnes plašuma sajūtu

Baltais aizvars virtuvē paliek neitrāls

Logā blakus vannai bija jāizvēlas baltais aizkars

Melna horizontāla žalūzija

Tiem, kas meklē modernu projekta priekšlikumu, viena no iespējām ir melno žalūziju aizkaru pieņemšana, kas papildus gaismas iekļūšanas bloķēšanai joprojām garantē papildu apdares stila pieskārienu..

Kā iedvesma melno aizkaru izmantošanai šī vide rada melnos aizkarus uz stikla sienām, bloķējot un kontrolējot gaismas iekļūšanu vidē.

Tā kā aizkari ir tumšos toņos, ir vērts sabalansēt dekoru ar gaišākiem toņiem un elementiem, kas rada mājīgu sajūtu, kā tas ir koka oderes un baltā galda un atzveltnes krēslu gadījumā, kas kontrastē ar melnajām žalūzijām..

Virtuvē likme bija uz melnajām žalūzijām, kas kontrastē ar baltajiem sienas segumiem

Melnais priekškars atbilst mūsdienu guļamistabas priekšlikumam

Virtuvei derība bija par melnā aizkara moderno pieskārienu

Melni aizkari ir neitrāli vidē ar krāsu

Mūsdienu vannas istabā ir melnas žalūzijas

Horizontālas virtuves žalūzijas

Tiem, kas šaubās par ideālu virtuves aizkaru veidu, šis projekts piedāvā modernas virtuves ar horizontālu žalūziju priekšlikumu.

Virtuvē ir tumši zili skapji un balti countertops, un logam tika izvēlēts neitrālas krāsas aizkars, kā tas ir ar šo smilškrāsas žalūziju modeli.

Lai saglabātu vides mūsdienīgumu, izmantojot aizkaru izvēli, projektā tiek parādīts aizkaru modelis ar auduma lentēm, kas kontrastē ar žalūziju veidojošo lapu krāsu.

Šajā gadījumā auduma lentes, kas ir aizkaru daļa, ir melnas un izceļas uz smilškrāsas aizkara, tādējādi šim virtuves elementam tiek piešķirts mūsdienīgs rezultāts..

Bēša žalūzija bija mazās virtuves izvēle

Tīrai virtuvei aizkari ir balti

Baltais priekškars no alumīnija loksnēm bija derība uz virtuvi

Auduma lentu detaļas uz baltajām loksnēm atstāj moderno aizkaru

Virtuvē likme bija uz alumīnija žalūziju

Horizontālās žalūzijas viesistabai

Žalūzijas viesistabai var būt vairākos modeļos, un laba stratēģija ir apvienot telpas stilu ar aizkaru modeli, kā parādīts šajā projekta priekšlikumā, ar rūpnieciskiem elementiem telpas sastāvam..

Lai saglabātu šo telpas industriālo stilu, likme tika likta uz alumīnija aizkariem, kas piešķir metāla pieskārienu, apvienojumā ar rūpniecisko dekorācijas priekšlikumu..

Tādējādi alumīnija nokrāsu izvēle ar zeltainu nokrāsu lieliski atbilst apkārtējai videi, un melnās auduma lentes uz zelta asmeņiem piešķir mūsdienīgumu un apvieno ar citiem elementiem, kas veido telpu..

Mūsdienīgajā viesistabā sajauc aizvaru ar auduma aizkaru pārklājumu

Istabā ir pārklājas žalūzijas ar baltu auduma aizkaru

Mūsdienu telpā koka žalūzijas ir ieguvušas auduma aizkarus, kas pārklājas, un abi ir iestrādāti apmetuma oderējumā

Viesistabā bambusa žalūzijas bija pārklātas ar balta auduma aizkaru

Horizontālās žalūzijas guļamistabai

Žalūziju daudzpusības pierādījums ir iespēja izmantot dažādās vidēs, ieskaitot guļamistabas, kā parādīts šajā projektā.

Divvietīgajai guļamistabai ar tīru stilu un neitrālām krāsām likme tika izdarīta uz horizontālo balto žalūziju, kas ieguva gaismas auduma aizkaru pārklāšanos, piešķirot videi vairāk delikateses..

Tādējādi baltā žalūzija ir pilnīgā harmonijā ar projekta krāsām un ļauj kontrolēt gaismas iekļūšanu vidē, labi bloķējot spilgtumu caur daudzpusīgu aizkaru.

Mazajā telpā baltais aizkars ir ideāls

Zīdaiņu istabā baltā žalūzija iet uz grīdas

Divvietīgajā guļamistabā koka žalūzijas atbilst mēbeļu ēnai

Guļamistabā koka slēģim ir auduma aizkaru pārklājums

Baltā žalūzija bija izvēle bērnu istabai

Numurā ir bambusa aizkars, kas dod mājīgāku sajūtu videi

Tātad, vai jūs esat nodevies šim aizkaru modelim dzīvojamo māju projektos vai pat birojos vai korporatīvajā vidē? Pastāstiet mums, kāda ir jūsu iecienītākā versija un vai jums patīk šis aizkaru stils.

Jumta siltuma sega
Ja jums patīk patīkama vide pat karstā laikā, jumta siltuma sega ir piemērots tieši Jums. Šis elements, kas parasti tiek uzstādīts zem jumta, izolē lī...
Akmens vate - cena un padomi siltumizolācijai
Civilajā būvniecībā un arī rūpniecībā parasti ir iespējams izmantot jaunas tehnoloģijas un izcilus materiālus: drošākus, ekonomiskākus un ar izciliem ...
Stikla vate - Viegla siltumizolācija projektiem
Brazīlijas civilās celtniecības tirgus ir sakarsis, un laikos, kad NBR 15 575 pieprasa augstu veiktspēju, projektētājam vai celtniekam ir daudz iespēj...