Apdare

Slēģi - padomi, vertikālie un horizontālie modeļi

Slēģi - padomi, vertikālie un horizontālie modeļi

Ēna un privātums, saglabājot kontroli pār spilgtumu, tikai ar žalūzijas. Tie var būt vertikāli vai horizontāli, un jūsu izvēle būs atkarīga no vēlamās gaismas veida un pašas telpas apdares; tie var saskaņoties ar pārējām mēbelēm, nepievēršot pārāk lielu uzmanību.

Krāsainas žalūzijas telpu dekorēšanai

Saturs

Žalūziju veidi

Vertikāli

Vertikālās žalūzijas sastāv no sliedes, un to asmeņi karājas vertikāli. Atvēršanas vadība tiek veikta, tos pagriežot vai ievelkot. Tās lietošana galvenokārt tiek norādīta birojos un birojos, taču nekas neliedz tos izmantot mājās. Pozitīvais ir tas, ka tie neuzkrāj daudz putekļu, padarot to vieglāk tīrāmu. No viegliem audumiem izgatavoti asmeņi nodrošina vairāk gaismas un smalku ēnojumu, turklāt ir diskrētāki. Krēsli, kas noliekas sarkanā un sarkanbrūnā krāsā, un klasiskās koka grīdas lieliski saderēs ar lieliem logiem, kas pārklāti ar gaiši smilškrāsas nokrāsām, kas nepievērsīs lielāku uzmanību nekā pārējie dekoratīvie komponenti.

Vertikālās žalūzijas uz liela loga

Horizontāli

Horizontālās žalūzijas ir vienkāršas un vienkāršas, bet tikpat skaistas. Tie sastāv no metāla vai koka loksnēm. Tie savukārt mēdz būt dārgāki, taču to priekšrocība ir tā, ka intensīva karstuma laikā pasargā telpu no UV stariem, un, ja tas ir auksts, tā nedaudz uztur vidi. Izgatavots no PVC var būt pieejamāks un atdarina koksnes izskatu. Romiešu un veltņi izceļas starp horizontālajiem: abiem ir ļoti oriģinālas īpašības, izmantotais audums mēdz pilnībā nosegt loga pagarinājumu. Tomēr romietis, ievilkts, šķiet, ir “salocīts” un, atvērts, ļauj šīs krokas zīmes redzēt horizontālā virzienā; kamēr veltņi tiek burtiski saritināti.

baltas vienkāršas horizontālas žalūzijas

Venēcijas žalūzijas

Virtuvēm un vannas istabām būs nepieciešamas žalūzijas, kuru materiālu periodiski var notīrīt ar mazgāšanas līdzekļiem. Piemēram, tie, kas izgatavoti no sintētiska materiāla, ir laba izvēle. Istabās un TV istabās ir nepieciešamas tumšākas žalūzijas, lai gan saglabātu privātumu, gan slēgtu, lai radītu patīkamu “tumšo” sajūtu. Ja nolūks ir pilnīgs praktiskums, motorizētās žalūzijas ļauj veikt tālvadības aizvēršanu un ļoti mazu troksni vai bez tā.

aizvars, lai novērstu karstuma dūrienu no virtuves letes.

Pielāgotajām žalūzijām, kas pieejamas tirgū vai izgatavotas pēc pasūtījuma, ir dažādi motīvi. Kad tie ir pilnībā aizvērti, to asmeņi var veidot zīmējumu, gleznu vai logotipu.

Tradicionālie auduma aizkari tomēr nav pilnībā aizliegti vidē ar žalūzijām. Parasti tiek izmantots tikai viens vai otrs, taču nav nepareizi žalūziju gaismas filtru “pieskaņot” auduma aizkaru greznībai. Tos var novietot priekšpusē un kontrolēt gaismas iekļūšanu vai kā apdari loga rāmi.

Plisētas žalūzijas

Tirgus jaunums ir kroku žalūzijas, kas nodrošina daudz vienmērīgāku aizvēršanas apdari, turklāt ir ļoti elegantas un ļoti labi savienojamas ar aizvērumiem un aizsegumiem mājās ar modernāku dekoru..

Kā noņemt apģērba traipus
Tā kā dzīve kļūst arvien aizņemtāka, mēs ikdienā vienmēr esam pakļauti nelielām nelaimes gadījumiem, piemēram, kafijas tases izliešanai uz drēbēm. Tā ...
Kā noņemt baltos apģērba traipus
Gandrīz nav iespējams atrast garderobi, kur jums nebūtu baltu apģērbu. Tas ir tāpēc, ka tie ir skaisti un daudzpusīgi, spēj saskaņot jebkura veida sti...
Augstspiediena mazgātājs šodien tiekas ar top 5
Kas ir labākais augstspiediena mazgātājs ko piedāvā tirgus? Pārbaudiet padomus no uzticami zīmoli un paplāksņu modeļi uzskatāms par augstāko līniju. J...