Apdare

Guļamistabas žalūzijas - 21 vides fotoattēli un padomi

Guļamistabas žalūzijas - 21 vides fotoattēli un padomi

Eleganta alternatīva tradicionālajiem aizkariem, žalūzijas ir patiešām skaistas un var pārveidot vides izskatu. Tos var izmantot jebkura mājas stūra logos, un tirgus jau piedāvā lieliskas modeļu, izmēru, materiālu un krāsu šķirnes. Žalūzijas var padarīt visu atšķirīgu telpu dekorā, bet vai jūs zināt, kā izvēlēties? Skatiet padomus par guļamistabas žalūzijas un dažādu vides fotoattēli.

Protams, žalūziju izvēle guļamistabai ir uzdevums, kas nebūt nav grūts. Tomēr jāņem vērā, ka gabalam nevajadzētu būt tikai kaut kam funkcionālam un ka tas pasargās telpu no saules stariem.

Mūsdienās žalūzijas ir daļa no telpu dekorēšanas, un tāpēc tās ir jāizvēlas taupīgi. Kas zināja, ka mēs izvēlēsimies žalūzijas atbilstoši tās īpašībām un ņemot vērā vietējo apdari?

Nu, lai padarītu jūsu uzdevumu vēl vieglāku, es atdalīju dažus padomus un attēlu ar istabām, kas dekorētas ar žalūzijām. Apskatiet mierīgi un izvēlieties modeli, kas vislabāk atbilst videi.

Guļamistabas žalūzijas

Saturs

Žalūzijas pārim Quaro

Runājot par divvietīgas guļamistabas dekorēšanu, neapšaubāmi dominē baltā žalūzija. Tas ir tāpēc, ka tas ir klasisks modelis, vienlaikus tīrs un moderns, un tas apvienojas tieši ar visu.

Nav svarīgi, vai jūsu divvietīgajā numurā ir minimālisma, vintage, retro, industriālais stils utt., Baltā žalūzija lieliski iederēsies. Mājā ar lielāku vietu jūs varat izmantot vienu gabalu un lielāku izmēru, sasniedzot grīdu, un dažiem modeļiem ir vajadzīga visa siena atkarībā no izmēra.

No otras puses, tik ļoti nepielīp pie balta. Jāņem vērā arī pelēkas un koksnes krāsas.

Aptumšojošās žalūzijas

Dažiem cilvēkiem patīk istaba ar lielāku apgaismojumu, bet daži dod priekšroku kaut kam mājīgam un bez tik daudziem stariem, kas nav aprakti. Tātad, ja jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuriem patīk gulēt vēlu vai patīk klausīšanās vide lielāko dienas daļu, ieguldiet aptumšojošajā žalūzijā.

Tos ražo no īpaša materiāla, un to mērķis ir bloķēt saules gaismas iekļūšanu. Tiem ir arī tāda pati atvēršanas un aizvēršanas funkcija kā pārējiem.

Žalūzijas zīdaiņu un bērnu istabai

Vai jūs domājat, ka tikai pieaugušo istabas var dekorēt ar žalūzijām? Tirgus jau vēro kaunuma bērnu un ir izgatavojis skaistus modeļus, kas padara skaistāku jebkuru bērnu un mazuļa istabu.

Viņiem ir jautras krāsas, un daži ražotāji pat der uz daudzveidīgām izdrukām. Bērnudārzā ir iespējams izmantot lielāku, kas atrodas tuvu grīdai, bet lielākās bērnu istabās ieteicams izmantot garu augumu.

Tādā veidā tiek novērsti negadījumi un agri skaņdarba bojājumi iespējamās spēlēs.

Vertikālās žalūzijas guļamistabai

Runājot par formātu, mums ir žalūzijas telpām horizontālā un vertikālā formātā. Vertikālās žalūzijas ir norādītas mazās vietās, un tām ir šauri logi.

Horizontālās žalūzijas guļamistabai

Visbeidzot, mums ir horizontālās žalūzijas, kas vislabāk izskatās plašās telpās.

Mazu istabu krāsas - 50 ideālas nokrāsas mazām telpām!
Kuri ir mazas istabas krāsas ka mačs vairāk? Kuras ir vislabākās jūsu mājām? Kuri toņi viens otram labāk “sakrīt”?Dekorējot šo vidi, kas ir viena no b...
Dzeltenā istaba - iedvesmojieties vairāk nekā 40 mūsdienu vidēs!
Ko jūs domājat par jauninājumiem un aiziešanu no dzeltena istaba? Šī ir ļoti augsta tendence, kas pievērš uzmanību priekam, ko tā sniedz apkārtējai vi...
Dekoratīvā kaste - 50 aizraujoši modeļi, ko izmantot dekorēšanai!
Vai zināji, ka vari vērsties dekoratīvā kaste saglabāt vidi skaistāku un sakārtotāku? Mūsdienās šis gabals ir plaši izmantots praktiski katrā telpā, p...