Apdare

Dzīvokļu augi - 5 padomi, kā padarīt jūsu skaistu apavu!

Dzīvokļu augi - 5 padomi, kā padarīt jūsu skaistu apavu!

Neapšaubāmi, augiem ir spēks padarīt jebkuru vidi vieglāku un rotājumu oriģinālāku. Ja jūs dzīvojat AP un sapņojat par to, lai mājās būtu augi? Skatiet, kā tas ir iespējams, un iepazīstiet 5 padomus augi dzīvoklim kas nedod nekādu darbu.

Tātad, ja jūs domājat par AP dekora maiņu un vēlaties ieguldīt augos, esat nonācis īstajā vietā, jo šodien es runāšu par augiem dzīvokļiem, labākajiem veidiem un kur tos var ievietot.

Nav svarīgi, vai jums trūkst laika, jo ir arī padoms cilvēkiem, kuri nevēlas vai nevar pavadīt laiku, lai rūpētos par augiem.

Saturs

Mazo dzīvokļu plāni

Principā tiem, kuriem nav daudz vietas, jāizvēlas vidēji un mazi augi. Lielisks ieteikums ir sulīgi augi vai kaktusi. Abi aizņem ļoti maz vietas un neprasa nekādu darbu.

Tātad laika trūkums šeit nav problēma. Viņiem nav nepieciešama bieža laistīšana, nav nepieciešama atzarošana vai podu maiņa īsā laikā.

Dažus vidēja lieluma augus, piemēram, Ogum zobenu vai San Jorge zobenu, var ievietot nedaudz lielākos podos un novietot uz zemes. Tie ir vieni no skaistākajiem dekoratīvajiem augiem.

Tiem, kam patiešām nav vietas, mājā joprojām var būt zaļš, veidojot terāriju, tas var būt jebkur, sienas nišā, plauktā, uz galda utt..

Vai jūs nezināt, kas ir terārijs? Tas ir neliels dārzs, kas ir uzstādīts konteinera iekšpusē, kas parasti tiek izgatavots pudelēs, akvārijos, keramikā vai jebkura veida stikla traukos..

Runājot par daudzdzīvokļu augiem, tas neapšaubāmi ir viens no labākajiem variantiem.

Dzīvoklis Lapotne

To nevar noliegt, lapotne ir skaista, un ideāls ir izvēlēties lapotni podiem. Iemesls ir tāds, ka šīs sugas ir mazāk apjomīgas. Viņi pat var daudz izaugt, bet kannu var veikt tikai gareniski.

Mums ir lapotne, kas izskatās labāk, karājas un krīt kā ūdenskritumi, un tās, kas aug uz augšu, piemēram, palmas, piemēram.

Protams, lapotni nav tik viegli audzēt kā sukulentus, nevis, ja jūs nevēlaties, lai jums būtu šis darbs, dodiet priekšroku mākslīgajiem.

Tirgus jau piedāvā modeļus ar lielu reālismu un lielisku garšu.

Ziedi dzīvoklim

Ir tie, kuriem daudzdzīvokļu augi ar ziediem patīk vairāk un tie ir patiešām skaisti. Laba alternatīva ir mūžzaļie augi, jo tie kalpo ilgi un nepieciešamā kopšana ir minimāla.

Tomēr, ja jūs nevēlaties atteikties no dabiskuma, iespējams, ka jums būs neskaitāmi mazi augi ar ziediem.

Piemēram, orhidejas ir super eleganta iespēja, kas rada izsmalcinātu izskatu vidē. Tikai atceroties, ka orhidejas prasa daudz darba un nedod ziedus visu gadu.

Tādā pašā veidā mums ir vijolītes, rozes, lauku ziedi utt. kas seko tai pašai perspektīvai kā orhideja.

Kā rūpēties par augiem dzīvoklī

Augu kopšanai dzīvoklī nav daudz noslēpuma, vienkārši ievērojiet dažus noteikumus. Skaties:

Ziemassvētku rotājumi 2020 Ātri un lēti padomi
Kad tuvojas gada beigas, mēs sākam domāt par dāvanām un Ziemassvētku rotājums 2020. Izveidojiet savu rotājumu un saglabājiet! Ziemassvētki ir svētki, ...
Bārs viesistabai Bāra dizains viesistabai
Mūsdienās ideja, kas visvairāk patīk cilvēkiem, ir apvienot komfortu un lietderību ar skaistumu. Mēs to varam pierādīt daudzu māju iekšējā apdarē, dek...
Visas ādas paklājs, rūtots, viesistabai, guļamistabai
Paklāji ir savvaļas gabali mājas dekorā un ir labas iespējas, lai mainītu izskatu. Redzēt, kā dizains ādas paklājs vidēs. Jums noteikti jau bija vairā...