Apdare

Vispiemērotākie dzīvokļu tipu un sugu augi

Vispiemērotākie dzīvokļu tipu un sugu augi

Hei, jūs, kas domājat, ka tikai tāpēc, ka dzīvojat dzīvoklī, nevar būt augi! Esiet tuvāk un sekojiet šai ziņai kopā ar mums. Mēs jums parādīsim, kā iegūt skaistus augus, pat dzīvojot dzīvoklī.

Lai sāktu, ir svarīgi zināt trīs lietas: pirmā ir tā, ka augi barojas ar gaismu, padarot šo procesu zināmu kā fotosintēzi, otrais punkts - katram augam ir nepieciešams ūdens un, treškārt, lai garantētu nelielu mīlestību un centību, lai viņi attīstītos skaisti. Tāpēc nav grūti saprast, ka viss, kas jums nepieciešams, ir gaisma, ūdens un centība, lai jūsu dzīvoklī būtu augi.

Pārējais ir detaļa. Bet ar tām jārisina patīkamas detaļas, piemēram, labākā vieta apkārtnē, kur atstāt savus augus, kā tās sakārtot dzīvoklī, katrai no tām piemērotākais katlu veids un tā tālāk. Interesanti, kad sākat augu audzēšanu mājās, ir tas, ka ieradums kļūst atkarīgs, tikai ļoti pozitīvs.

Kad jūs to vismazāk gaidāt, jūsu dzīvoklis jau būs kļuvis par pilsētas mežu, kas nav slikti, galu galā tas ir viens no stiliem, kas pēdējā laikā ir bijis populārāks. Bet pietiekami daudz blēžu, tagad pievērsīsimies tam, kas jums būtu jāzina: kādi ir labākie augi dzīvokļiem. Zemāk mēs izvēlējāmies vispiemērotākās sugas, kas ir mājā, un to, kā rūpēties par katru no tām, nāciet redzēt:

Dzīvokļu augi: vispiemērotākie veidi un sugas

Svētā Džordža šķēps

Sanhāgas šķēps ir viena no vispiemērotākajām augu sugām audzēšanai telpās. Papildus tam, ka São Jorge Spear ir viegli kopjams augs - tas prasa mazu laistīšanu un gandrīz bez apaugļošanas, tas labi attīstās vāja apgaismojuma apstākļos un ir ideāli piemērots šim istabas stūrim bez daudz gaismas.

1. attēls - Sanhosē mežģīnes tualetes apdarē, kas garantē, ka zaļais pieskāriens ir īpašs, un tas padara visu atšķirīgu mājas apdarē.

2. attēls - Canteiro ar Lances de São Jorge aiz dīvāna; lieliska ideja augu ievietot vidē.

Akmens roze

Rosa de Pedra ir sulīgs veids, kas interjera dekorēšanā gūst vislielākos panākumus, pateicoties formai, kas līdzinās tradicionālajai rozei. Tāpat kā visi sukulenti, arī Rosa de Pedra neprasa lielu aprūpi. Padoms ir nedaudz laistīt tikai tad, kad augsne ir sausa. Zem saules Rosa de Pedra aug labāk, bet to var audzēt arī pusēnā.

3. attēls - Akmens rozes, kas izaugušas uz virtuves galda, uztverot visu gaismu, kas ienāk pa logu.

4. attēls - kā būtu ar dzīvokļa gardēžu balkona dekorēšanu ar Rosa de Pedra vāzēm? Tas izskatās skaisti!

Kaktuss

Tendence interjera dekorēšanā un pat modes pasaulē kaktusi ir pie visa. Eksotiska un zemnieciska skaistuma kaktusi parasti ir viegli audzējami augi un ir ideāli piemēroti dzīvokļiem. Vienkārši esiet piesardzīgs: kaktusiem ir vajadzīga tieša saules gaisma, vismaz trīs reizes nedēļā. Tāpēc padoms ir tos audzēt uz dzīvokļa balkona vai blakus logiem. Laistīšanai jābūt minimālai, jo tas ir augs ar tuksneša klimatu. Ieteicams tos laistīt vasarā reizi nedēļā un ziemas mēnešos reizi mēnesī..

5. attēls - Tīra un moderna virtuve, kas dekorēta ar skaistu kaktusa vāzi; ievērojiet, ka augs ir novietots uz loga karnīzes, lai uztvertu visu tā attīstībai nepieciešamo gaismu.

6. attēls - šis ļoti labi uzturētais kaktuss tika novietots blakus pāra gultai, blakus naktsgaldiņam

Palmu koks Raffia

Šeit ir ideāls mazs augs jūsu dzīvoklī: Palmeira Ráfia vai Rencil. Ļoti skaista un viegli kopjama, šāda veida palma ir lieliska izmēra dēļ ideāli piemērota audzēšanai dzīvojamās istabās. Palm Ráfia jātur pasargāta no saules, bet vidē ar labu dabiskās gaismas kvalitāti. Laistīšana jāveic tikai tad, kad augsne ir sausa, parasti reizi nedēļā. Mēslošana ir arī svarīga, lai šī palmu suga vienmēr būtu skaista. Lai to izdarītu, reizi gadā nodrošiniet NPK 10-10-10 mēslojumu.

7. attēls - Palmeira Ráfia, kas papildina šī dzīvokļa viesistabas prātīgo un eleganto dekoru.

8. attēls - blakus logam Palmeira Ráfia saņem nepieciešamo gaismu, tieši nepakļaujoties saulei.

Begonija

Kurš saka, ka dzīvoklī nevar audzēt ziedus? Begonija pierāda, ka tas ir iespējams. Šai ziedu sugai ar vairākām krāsu iespējām patīk netiešs gaisma un silts laiks. Tāpēc labākā begoniju audzēšanas vieta ir pie logiem vai uz balkoniem. Laistīšana jāveic tikai tad, kad augsne ir sausa, mitrinot tikai augsni, nekad lapas un ziedus. Apaugļošana jāveic reizi divos mēnešos, izmantojot rīcineļļu kūku, slieku humusu un / vai NPK formulu 10-10-10.

9. attēls - skaists begonijas paraugs, kas tiek audzēts pie loga.

10. attēls - Ziedēšanas laikā Begonia dāvina mums mazus un smalkus ziedus.

Ūdens nūja

Augs Pau da Água, kas pazīstams arī kā Dracena, ir ļoti daudzpusīgs, un to var audzēt dažādos veidos: lielos podos, mazos podos, puķu dobēs vai dārzos. Pau da Água var arī labi dzīvot pilnā saulē vai ēnā. Saskaroties ar tik daudzām iespējām, Pau da Água nevarēja palikt ārpus šīs dzīvokļu stādu izvēles. Lai pienācīgi rūpētos par sugu, ieteicams periodiski laistīt, jo ūdens trūkuma dēļ augs var nokalt un nokrist. Apaugļošana jāveic reizi gadā, agrā pavasarī, ar organisko mēslojumu vai savienojumu NPK 10-10-10.

11. attēls - Ūdens nūja viesistabas stūrī, saņemot izkliedēto gaismu no loga.

12. attēls - Dabisko šķiedru grozs akcentēja Pau da Água auga zemniecisko aspektu.

Zamioculca

Vēl viena dārgā interjera dekorēšanas zamiokulka ir jāiekļauj to cilvēku sarakstā, kuri vēlas dekorēt ar augiem. Un labākā šī auga daļa ar spilgti zaļām lapām ir tā, ka tā ļoti labi pielāgojas vāja apgaismojuma vietām, lieliski piemērota audzēšanai dzīvokļos. Tomēr zamiokulkas aug lēni, un var paiet maz laika, līdz parādīs visu pārpilnību. Rūpējieties par savām zamiokulkām, regulāri laistot un periodiski apaugļojot ar formulu NPK 10-10-10. Vēl viens padoms, kā saglabāt zamiokulkas vienmēr skaistas, ir izsmidzināt ūdeni uz viņu lapām.

13. attēls - skaista dzīvokļa viesistabas iedvesma, ko rotā dažāda lieluma zamiokulkas vāzes.

14. attēls - par bufeti zamiokulkas demonstrē visu savu žēlastību un skaistumu.

Eleganta camedórea

Elegantā Camedórea ir cita veida palma, kas ir ļoti piemērota audzēšanai dzīvokļos. Sugai patīk dzīvot pusēnā vai izkliedētā gaismā, un tai ir nepieciešama neliela kopšana. Laistīšana elegantajā Camedórea ir jāveic regulāri, lai augsne vienmēr būtu mitra. Dzeltējušās lapas vai sausi gali norāda, vai augam vajag vairāk ūdens. Izvairieties no tā turēšanas blīvā vidē. Elegantās Camedórea apaugļošanai vasaras mēnešos jānotiek katru mēnesi ar palmu kokiem paredzētu mēslojumu, un ik pēc diviem vai trim gadiem ieteicams to pārstādīt uz lielāku pot.

15. attēls - Joprojām maza elegantas Camedórea vāze, kas rotā dzīvokļa viesistabu.

16. attēls - netieša gaisma, bieža apūdeņošana un apaugļošana ir pamatprasības, lai Camedórea vienmēr būtu skaista un veselīga.

Filodendrs

Filodendro ir lieliska gaidāma augu iespēja augt dzīvokļos. Augs labprāt dzīvo pusēnā un neprasa daudz kopšanas, izņemot to, ka tas ir bieži jāapūdeņo. Pusgada apaugļošana šai sugai jau ir pietiekama. Filodendru var audzēt arī kā kāpšanas augu, tāpēc nodrošiniet vietu, kur augs var sevi atbalstīt un vadīt pirmos zarus, tad tas turpina strādāt viens pats.

17. attēls - diskrēta un augoša Philodendron vāze viesistabai.

18. attēls - neliels pilsētas mežs šajā dzīvoklī; šeit Filodendru audzē apturētā veidā.

Bromeliad

Tiem, kas vēlas dekoram piešķirt tropu klimatu, lieliska izvēle ir bromeliādes. Šis zemnieciskā izskata augs dabā parāda dažādus krāsu modeļus. Bromeliad patīk dzīvot pa pusei ēnā un, lai saglabātu skaistu, tam ir nepieciešams ūdens, daudz ūdens, it īpaši tās rozetes iekšpusē. Tomēr šeit tiek atvērts svarīgs punkts, kas rūpējas par tropu drudža odu izplatīšanās novēršanu. Tā kā bromeliad ir vajadzīga šī ūdens uzkrāšanās iekšpusē, un odam patīk arī tīrs ūdens, lai vairotos, tad risinājums tam, ka mājās nav vairošanās vietas, ir saglabāt bromeliad ūdeni ar atlikumiem, kas attur kukaiņu, no kuriem galvenais ir kafijas biezumi, kas, starp citu, galu galā kļūst par lielisku augu mēslojumu.

19. attēls - mājas birojs, kas bagātīgi dekorēts ar dažāda veida bromeliādēm.

20. attēls - šī dzīvokļa telpu sadalījums ir veidots ar skaistām un ziedošām bromeliādēm.

Laimīgais bambuss

Lucky Bamboo ir vēl viena lieliska dzīvokļa plāna iespēja. Kopšana ir vienkārša, un to var audzēt gan ūdenī, gan uz sauszemes. Austrumniekiem šis augs, kā norāda nosaukums, ir pārpilnības, labklājības un veiksmes simbols. Rūpēties par Lucky Bamboo ir vienkārši: turiet to prom no saules gaismas un ūdens, jo jūtat vajadzību pēc auga. Neaizmirstiet vienmēr iztaisnot bambusa zarus, lai tas nezaudētu dekoratīvo efektu.

21. attēls - Bambu da Sorte var audzēt ar vienu, diviem, trim vai pat divdesmit zariem; saskaņā ar austrumniekiem augu zaru skaits nosaka atšķirīgu nozīmi.

22. attēls - Lucky Bamboo zari, kas izauguši ūdenī.

Paparde

Papardes ir vēl viena spēcīga apdares tendence, kurai acīmredzot nevajadzētu iziet tik drīz. Šis super tropiskais augs garantē pārpilnu zaļu pieskārienu dekorēšanai. Lai rūpētos par papardi, bieži to laista un vienmēr izsmidziniet ūdeni uz lapām. Vēl viens padoms ir turēt to vidē, kas aizsargāta no stipra vēja. Papardes arī labprāt dzīvo pusēnā, pasargātas no saules.

23. attēls - vienkāršs zaļš dekors, bet tajā pašā laikā iespaidīgs šim dzīvoklim.

24. attēls - kāpņu dzegas ieguva visu tropisko gultu ar papardēm.

Juka

Iuca, saukta arī par Iuca Elefante, ir augsts augs, kura augstums var sasniegt astoņus metrus, bet kuriozā kārtā tas ļoti labi pielāgojas arī podos. Juka jālaista tikai tad, kad augsne ir pilnīgi sausa. Glabājiet augu vietā ar labu apgaismojumu, ja iespējams, tiešos saules staros.

25. attēls - vāzes iekšpusē Iuca augšana ir ierobežota.

26. attēls - zaļās un ļoti spilgtās Iuca lapas ir šīs tīras un neitrālas viesistabas izcilākais elements.

Peperomija

Peperomia ir lielisks augs, ko var audzēt labi apgaismotā iekštelpu vidē. Sugas var arī kultivēt apturētā veidā, nodrošinot rotājumam vēl lielāku skaistumu. Ūdens to katru nedēļu un atcerieties iestādīt peperomia auglīgā, labi drenētā augsnē..

27. attēls - Peperômia virtuves rotājumā ar citām sugām.

28. attēls - zaļš pieskāriens tīrai viesistabai.

Palmu koku ventilators

Palmeira Leque ir skaista palmu iespēja audzēšanai mājās un dzīvokļos. Spilgti zaļās lapas un kroku izskats garantē sugai unikālu skaistumu. Rūpējieties par palmu, turot to izkliedētā vidē un laistot divas līdz trīs reizes nedēļā.

29. attēls - Palm Fan nepieaug daudz, tāpēc tam nav vajadzīgi lieli podi.

30. attēls - šīs viesistabas izkliedētā gaisma ir lieliski piemērota ventilatora palmai.

Pleomele

Pleomele ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas veidot zemnieciska izskata rotājumu. Pleomele ir viegli audzējama telpās, neskarot tās attīstību, jo augs novērtē netiešo gaismu. Rūpējieties par Pleomele, bieži to laistot un garantējot augsni, kas bagāta ar organiskām vielām.

31. attēls - Pleomeles zemnieciskais skaistums ir šīs dzīvojamās istabas izcilākais elements.

32. attēls - Divu krāsu lapas ir vēl viena ļoti interesanta Pleomele estētiskā atšķirība.

Miera lilija

Miera lilija ir viens no visbiežāk izmantotajiem augiem iekšējā apdarē, tieši tāpēc, ka augs mīl dzīvot zem pusēnas. Lai jūsu miera lilija vienmēr būtu skaista, papildus ēnai nodrošiniet arī regulāru apaugļošanu un pastāvīgu laistīšanu, lai augsne nekad nebūtu sausa. Lieliska vieta Lilijas miera audzēšanai ir vannas istaba, jo šīs vides dabiskais mitrums ir lieliski piemērots augam.

33. attēls - skaists Miera liliju pāris šī dzīvokļa apdarē.

34. attēls - augu atbalsts ir lieliska iespēja sakārtot savu zaļo stūri.

Areka Palm

Vēl viena palmu iespēja, lai jūs varētu augt dzīvoklī. Areca Palm ir viegli kopjams un ļoti labi pielāgojas iekštelpu videi. Laistiet to regulāri, lai nodrošinātu auga skaistumu.

35. attēls - ķieģeļu sienas zemnieciskais izskats lieliski sakrita ar Areca Palm vāzi.

36. attēls - kontrolējiet Areca plaukstas augšanu atbilstoši potam, kurā tas ir iestādīts, lielumam.

Anthurium

Anthurium nevarēja palikt ārpus šī saraksta. Augā, kuru ir ļoti viegli kultivēt, ir dažas lapas, galvenokārt sarkanīgas, kas līdzinās ziediem. Lai rūpētos par antūriju dzīvokļos, vāze vienmēr ir mitra un pasargāta no tiešiem saules stariem.

37. attēls - Anthuriums vāze uz gultas malas.

38. attēls - šķiedru grozs padarīja Anthurium podus vēl skaistākus.

Boa

Kurš pēdējā laikā nav sastapies ar boa savācēju? Augs ir visur, kad runa ir par dekorēšanu, un ne mazāk. Boa ir viegli kopjama, iekštelpās ļoti labi pielāgojas. Laistiet to apmēram trīs reizes nedēļā vasarā un reizi nedēļā ziemā. Ik pēc trim mēnešiem nodrošina apaugļošanu ar slieku humusu.

39. attēls - boa var audzēt apturētā veidā vai kā vīnogulāju

40. attēls - Telpu zem kāpnēm ļoti labi izmantoja kopā ar San Jorge boa un zobenu.

Singonijs

Singonijs ir lielisks augs tiem, kam patīk augt lapotne. Sugas jātur pusēnā un regulāri jāapūdeņo.

41. attēls - ļoti stilīga vāze vienkāršam un skaistam singonietim.

42. attēls - singonu var audzēt arī kā vīnogulāju.

Pacova

Pacová ir skaista dekoratīvu augu iespēja iekštelpām. Ar platām lapām Pacová bauda labi apgaismotu vidi, bet prom no tiešiem saules stariem. Tropiskais klimats - karsts un mitrs - ir sugas iemīļotais, tāpēc tas nepielāgojas aukstām vietām. Laistīšana jāveic ik pēc divām vai trim dienām, lai augsne vienmēr būtu mitra un netiktu izmērcēta.

43. attēls - Tīrā un labi apgaismotā virtuvē uz letes ir Pacova un citas sugas.

44. attēls - viesistabā Pacova var izrādīties skaista ainavas iespēja.

Džeida

Nefrīts ir sukulenta tipa augs. Tāpēc, lai to pareizi izaudzētu, ir svarīgi to turēt vietā, kur bieži sastopama saules gaisma. Laistīšana jānovieto tā, lai nekaitētu augam.

45. attēls - labākā vieta, kur Jade audzēt dzīvokļos, atrodas pie loga.

46. ​​attēls - Jade briest lapas neslēpj ģimeni, kurai tā pieder: sukulenti.

Azālija

Vēl viens lielisks zieds, ko audzēt dzīvoklī, ir Azaleia. Šī auga dabiskās īpašības ļauj tam ļoti labi augt telpās. Azālija bauda aukstumu, tāpēc sugai vislabāk ir maiga saule vēlā pēcpusdienā vai agrā rītā. Laistīšana jāveic nelielos daudzumos katru dienu, vēlams no rīta.

47. attēls - Azālija zied, lai dekorētu pāra istabu.

48. attēls - satriecoša acālijas vāze, kas piepilda māju ar krāsu un dzīvību.

Croton

Croton ir skaista lapotne, ko raksturo krāsains toņu tonis, kas sajauc dzeltenas, sarkanas, oranžas, rozā, zaļas un violetas nokrāsas. Audzējiet krotonu vietā, kur tā var saņemt tiešus saules starus, jo vairāk saules, jo lapas kļūst skaistākas. Kas attiecas uz laistīšanu, apūdeņojiet tā, lai augsne vienmēr būtu mitra, bet nekad nebūtu samērcēta.

49. attēls - krotona lapas ir vizuāls skats.

50. attēls - augu sajaukums šajā viesistabā.

Sukulenti

Mazi, smalki un ļoti burvīgi, sukulenti iebruka iekšējā apdarē. Ļoti viegli kopjams, sukulentiem ir jāsaņem tikai pareizais gaismas un ūdens daudzums, starp citu, tam vajadzētu būt ļoti maz, apmēram ēdamkarotei reizi nedēļā mazai vāzei.

51. attēls - izvēlieties skaistu vāzi, lai atmaskotu savus sukulentus.

52. attēls - iegarens, sukulentu pilns centrs, skaists priekšlikums!

Laimes koks

Leģenda vēsta, ka Laimes koks ir jāuzvar, nevis jāpērk. Lai rūpētos par šo savdabīgo augu, rezervējiet vietu ar labu apgaismojumu, bet bez tiešiem saules stariem. Augsnes mitrumam jābūt nemainīgam, tāpēc periodiski to laista.

53. attēls - laba vieta laimes koka audzēšanai ir viesistaba.

54. attēls - laimes koks tuvu logam: viena no labākajām vietām mājā augam.

Ciklanto

Apskatiet vēl vienu skaistu lapotnes iespēju, kas jums ir jūsu dzīvoklī. Cyclanto jāaudzē pusēnā un vienmēr ar mitru augsni.

55. attēls - Cyclanto viesistabā citu sugu pavadībā.

56. attēls - pāra guļamistabā ciklantus garantē šo patīkamo dabas pieskārienu.

Ādama riba

Vēl viens liels panākums interjera dekorēšanā, Adão riba var būt arī daļa no jūsu dzīvokļa apdares. Lai to izdarītu, turiet augu labi apgaismotā vietā, bet bez tiešiem saules stariem laistīšanai vajadzētu būt divas līdz trīs reizes nedēļā, ziemas mēnešos atstājot lielāku vietu..

57. attēls - Mazs Ādama ribas pods istabas mēbeļu rotāšanai.

58. attēls - Šajā telpā Adão riba bija ļoti labi novietota blakus logam.

Mosso bambuss

Visbeidzot, pēdējais augu padoms dzīvoklim ir Bamboo Mossô. Likmes uz šo sugu, lai jūsu mājās izveidotu austrumu dzen klimatu. Kopšana ar Bamboo Mossô ir vienkārša un ietver labu apgaismojumu, iknedēļas laistīšanu un apaugļošanu ik pēc trim mēnešiem ar NPK formulu 10-10-10.

59. attēls - Mossô bambusa zari, lai rotā bufeti.

60. attēls - redziet, cik skaistu vizuālo efektu Bamboo Mossô rada vidē.

Šūnveida plāksne - iepriekš saspiesta iepriekš veidota betona plāksne
Plkst šūnveida plātnes tie ir tāda veida plātnes, kas izgatavotas no saliekamiem materiāliem ar vienvirziena un ļoti industrializētu sistēmu, kurai ik...
Granīta kāpnes - modeļi, fotogrāfijas, cenas un projekti
Kāpņu dizains ir būtisks mājām un birojiem ar vairāk nekā vienu stāvu. Galu galā piekļuve ir iespējama tikai starp dažādiem stāviem. Protams, jums ir ...
Tērauda klāja plāksne - priekšrocības, trūkumi un cena
tērauda klāja plāksne radās augsto tehnoloģiju pielietošanas rezultātā, un tai ir iespēja racionalizēt un paātrināt jūsu darbu. Skatiet informāciju z...