Apdare

Barselonas krēsls - Barselonas krēslu cenas un padomi

Barselonas krēsls - Barselonas krēslu cenas un padomi

Izveidoja 1929. gadā Ludvigs Mīss Van der Rohe (1886-1896) - viens no vadošajiem vārdiem 20. gadsimta arhitektūrā - un viņam palīdzēja viņa partneris Lilly Reich. Barselonas krēsls tas tika piedāvāts karaliskajam pārim Afonso XIII un viņa sievai Enai, lai viņi būtu ērti vācu paviljona laikā pasaules izstādē. Sastāvā no diviem gabaliem (atzveltne un kāju balsts), tā laika standarti to jau uzskatīja par modernu objektu un paliek arī šodien, kas pārsteidz pat šīs jomas ekspertus, jo Miesam Van der Rohem šī ideja bija tik ļoti “Visionārs”. Turklāt tas bija viens no priekšgājējiem mēbeļu ar cauruļveida tērauda konstrukciju projektēšanā.

Lai pārbaudītu citus sēdekļu modeļus, noklikšķiniet šeit.

Melnais Barselonas krēsls ir tradicionālākais modelis, jo tā ir Mies Van Der Rohe izveidoto krēslu oriģinālā krāsa, lai dekorētu Barselonas paviljonu, kas ir arī viņa paša projekts..

Saturs

Barselonas krēslu sastāvs

Majestātiskā stilā tas ir gan skaists, gan viegls, Barselonas krēsls / krēsls ir ļoti pieprasīts biznesa mēbeļu, sanāksmju telpu, soliņu utt. Sastādīšanai, novērtējot vidi. Šī īpašība kopā ar detaļu precizitāti un stingrību proporcijās bija trīs lieliskie jēdzieni, kurus vācu arhitekts Miess Van der Rohe izmantoja savos darbos..

Dzīvojamās istabas apdare ar barcelona atzveltnes krēslu, kas apzīmē mēbeļu mūžīgumu.

Krēsls ir viena no mūsdienu kustības dizaina iezīmēm: tā vienkāršās un minimālistiskās līnijas veido māju apdari tik labi no mūsdienu kustības sākuma līdz mūsdienām, galu galā viena no šī krēsla īpašībām ir tā mūžība. Izveides laikā konstrukcijā izmantotais cauruļveida tērauds bija jauns materiāls tirgū, kas radās aviācijas nozares dēļ, kas attīstījās pēckara periodā.

Barselonas krēslu cena

Barselonas krēsla / krēsla cena var atšķirties atkarībā no veikala, izplatītāja un galvenokārt no izvēlētā materiāla, piemēram, polsterējums, kas var būt izgatavots no dabīgas ādas, ekoloģisks, vēlamā auduma veids, neatkarīgi no tā, vai tas ir no hroma dzelzs, nerūsējošā tērauda (nerūsējošais tērauds) , kas nerūsē vai nerūsē) utt. Jūs to varat atrast no 1300,00 R līdz 3 500,00 R, bet pārliecinieties, ka krēsls ir likumīgs Barselonas krēsls / krēsls, jo tirgū ir imitācijas.

Papildus Barselonas krēsliem / krēsliem ir kolekcija ar citiem priekšmetiem, piemēram, modernisma galdiem, kūts pufiem, kas kalpo kā kāju balsts, papildina krēslu un dīvāns (dīvāna tips, kas ir dīvāns bez rokām vai atzveltnes).

Barselonas atzveltnes krēsls izgatavots no baltas ādas, lai tas atbilstu rotājumiem, kuros izmantota daudz gaišu krāsu, un minimālisma

Brūns Barselonas krēsls, kas ir ideāls telpu rotājumu komponēšanai, kuros izmantoti koka pārklājumi un neapstrādātas krāsas.

Guļamistabas plaukti - krāšņi modeļi, kas rotā un atstāj organizēto vidi
Guļamistaba ir tā vieta mājā, kur mēs ejam, kad vēlamies atpūsties, tāpēc tai vienmēr jābūt labi organizētai, skatiet šo rakstu guļamistabas plaukti t...
Luau ballīšu dekorēšana - DIY
Vai jūs domājat izveidot Luau apdare, bet jums nav ne jausmas, kā sākt? Uzziniet, kā izrotāt ballīti, kas izskatās vienkārši, bet kurā ir daudz detaļu...
Zemniecisks kāzu rotājums - modeļi, kas jūs iedvesmos
zemniecisks kāzu dekors tas neapšaubāmi ir mūžīgs un šajā sezonā joprojām ir augsts, šāda veida apdare ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas svinīgu la...