Apdare

Atslēgu piekariņš - 60 lieliskas idejas, lai saglabātu atslēgas!

Atslēgu piekariņš - 60 lieliskas idejas, lai saglabātu atslēgas!

Padarīt māju skaistāku ir kaut kas, kas patīk visiem. Mūsdienīgā priekšlikumā vienmēr ir tie funkcionālie priekšmeti "Mīļie"  objektu organizēšanai un to daudz pieejamākai un vieglāk atrodamai.

O Atslēgu piekariņš tas ir diezgan variants. Un šodienas dekoratīvajā ieteikumā mēs jums parādīsim daudz skaistu un super jautru stilu ko es esmu pārliecināts, ka jums patiks!

Tēmas

 Atslēgu piekariņu fotoattēli un modeļi

Nākamais skat + iekšā 40 modeļiem gudrs un joprojām soli pa solim iemācieties ļoti atdzist, kā padarīt savu atslēgu ķēdi mājās!

Koka atslēgu piekariņš

Koks ir dabīgs materiāls, ko plaši izmanto zemniecisks apdarē, tomēr tā daudzpusības dēļ elements ir diezgan laipni gaidīts vairākās dažādu stilu vidēs.

Koka atslēgu turētāji ir likumīgais kopīgais, kas ir ieguvis jaunu seju “Pabeidz” kas rada priekšmetam oriģinālu nospiedumu. Dažus gabalus joprojām var atrast ar bloknotiem un pat vāzēm mākslīgie augi.

Magnētisks.

Atbalsts atslēgām ar bloknotiem un funkcionālu plauktu.

Radoša / jautra atslēgu piekariņš

Radošie izstrādājumi ir visveiksmīgākie rotājumā, jo tie jautri un stilīgi rotā vidi!

Daži modeļi ir tik atšķirīgi un praktiski, ka nav iespējams nepakļauties stilīgajam dizainam. Zemāk esošajā fotoattēlā ir iespējams redzēt gabalu ar "Kabata" nodalījums, kas kalpo kā papīra turētājs. Nav praktiski?!

Vismaz ļoti oriģinālas ir arī iespējas ar atslēgu piekariņu, piemēram, to, kas iederas atslēgas turētājā!

Zemāk redzamā alternatīva ar saliektiem galda piederumiem, kas kalpo kā āķis atslēgām, ir vēl viens ieteikums, kura stils pārsniedz radošu!

Vairāk ideju

Tematiskais modelis.

Garāžas stila atslēgu piekariņš.

Gabals ar rāmi attēlam un personalizētu frāzi.

Jautrs formāts.

Retro / vintage

O vīnogu raža tā ir likme, kas ienes daudz vecu elementu, atstājot telpu skaistu, nostalģisku un vēstures pilnu. Šīs pēdas modeļi vēl vairāk papildina dekoru!

Gludu atslēgu gredzenu detaļa vienā gabalā ar mega smalku vintage dizainu.

Atslēgu piekariņi ar izsmalcinātām ziedu gleznām pasteļkrāsās vai detaļām, kas noveco gabalu, ir iespēja, kas novērtē priekšmetu un vietu, kurā tas ievietots.

Ņemiet vērā, ka gabals ar Eifeļa torņa gleznu koka rāmī ir diezgan graciozs, tāpat kā modelis ar mini atvilktņu nodalījumiem.

Citi vintage atslēgu turētāji tāpat kā fotoattēlā, kas izgatavots no kasešu lentes, ir radoša likme, kas pārstrādā vecās relikvijas, kā arī atstāj savu vietu, lai saglabātu personības atslēgas un ļoti oriģinālas!

Reklāmas veidne.

Gabals ar vintage / retro atsauču sajaukumu.

 Mūsdienu

Mūsdienu dizaina priekšrocība ir sajaukt dažus elementus, kas šobrīd ir tendence. Piemēram, vara, rozā zelta vai zelta nokrāsas.

Ar dažādiem neitrālu toņu formātiem, piemēram, melniem vai baltiem, gabali kļūst par īstu šarmu vidē. Vienkārši ieskatieties šīs skaistās alternatīvas!

Geek / Nerd

Varoņu, sēriju un filmu cienītājiem arī ir daudz iespēju. Paskaties uz šīm mega radošajām idejām!

Harijs Poters

Kurš gan neatceras slavenāko kinoteātru raganu. Tas bija kases ieraksts, kas pārvērsts par daudziem dekoratīviem priekšmetiem, ieskaitot iedvesmu tematiskām atslēgu piekariņiem.

Skaists gabals vislielākajā dekoratīvo plākšņu stilā.

Un, tā kā netrūkst lielisku ideju par priekšmetu, pat vārdu "Alohomora" izmantots filmā kā burvestība durvju bloķēšanai un atbloķēšanai, atstāja skaņdarbu vēl personiskāku.

Kā par burvestību, kas vēršas pret burvi un Harijs Poters esi jauns tavas mājas atslēgu turētājs? Žēlastības pilna iespēja!

Zvaigžņu kari

Zvaigžņu karu sāgas fani arī netiks aizmirsti dekoratīvajās tēmās. Galu galā ir daudz kolekcionējamu priekšmetu, ieskaitot vietu, kur pakārt atslēgas!

Dārts Vaders kā arī ikoniskākās zvaigžņu pārgājiena frāzes, kuras varat atrast kā personalizētus atslēgu piekariņus.

"Lai jūsu atslēgas būtu ar jums" ir ļoti jautra līdzība.

"Šīs nav atslēgas, kuras meklējat".

Ar Plauktu

Atcerieties, ka iepriekš es biju komentējis funkcijas. Plaukti tiek izmantoti kā atslēgu gredzena dizains, padarot dārgo gabalu gandrīz neaizstājamu.

Tie kalpo kā atbalsts kešatmiņas katli. Modeļi ar kabatām kalpo mobilo tālruņu glabāšanai, dažiem ir tāds izturīgais āķis, kas lieliski piemērots somu pakarināšanai!

Materiāli, piemēram, mdf joprojām tiek plaši izmantoti kā lēta opcija, kuru var pielāgot, kā arī var izmantot nekrāsotu dekorācijā, padarot šo stilu vairāk forši uz kosmosu. Metāla detaļas ar rūpniecisko nospiedumu tie ir ļoti augsti, turklāt tie ir arī diskrēti un daudzpusīgi dekorēti.

Nelielas koka atslēgu durvis.

Kā izgatavot atslēgu piekariņu: soli pa solim

Vēlaties uzzināt, kā padarīt super skaistu magnētisko atslēgu piekariņu. Vienkārši pārbaudiet tālāk sniegto mācību videoklipu un izklaidējieties!


Un, ja jums patika šie super padomi, atstājiet mums savu viedokli zemāk komentāros. Lai sekotu jaunumiem un uzzinātu daudz vairāk par arhitektūru un apdari, arī sekojiet mums Decorated.org!

Tamborēšanas paklāji
Paklājiem ir būtiska loma mājas apdarē, vai ne? Ir gandrīz neiespējami iekļūt mājā un pie ieejas nav paklāja, kas viesus uzņem. Tas ir gabals, kas ir ...
Zīdaiņu istabas nišas - 3 padomi un kā to izdarīt soli pa solim
Ja neesat domājis par lietošanu nišas bērnu istabai dekorējot jūsu bērna istabu, sāciet apsvērt, jo tie pārveido vienkāršo un iespaidīgo. Protams, ka ...
Plānotās virtuves - modeļi, fotogrāfijas, mazi un lieli
Visgaršīgākā mājas daļa (pēc guļamistabas) ir virtuve. Vietās, kur gatavojam maltītes, pulcējam draugus uz patīkamām vakariņām, gardēžu brīdi, lai izm...