Apdare

Autiņu turētājs - kā to izdarīt? + 60 krāšņi modeļi dekorācijā!

Autiņu turētājs - kā to izdarīt? + 60 krāšņi modeļi dekorācijā!

Gatavojoties mazuļa ienākšanai, guļamistaba ir viens no vissvarīgākajiem punktiem, jo ​​tai jābūt pienācīgi aprīkotai ar mēbelēm un priekšmetiem, kas atvieglo ikdienas aprūpi. Autiņu turētājs ir priekšmets, kas kļuva neaizstājams mazuļa mainīgajiem mirkļiem.

Viena no galvenajām priekšrocībām, ieguldot autiņbiksīšu turētājā, ir veiklība, ko tā ienes ikdienā. Mūsu pirmais padoms ir ieguldīt priekšmetos, kas vienlaikus nodrošina vieglu un patīkamu kopšanas kārtību.

Ja jūs meklējat autiņbiksīšu turētāja modeli mazuļa istabai, mēs šajā ziņojumā esam atdalījuši 60 supermīļus modeļus, lai iedvesmotos un gūtu ideālu variantu savai ikdienas izvēlei!

Tēmas

Autiņu turētāju fotoattēli un modeļi

Autiņbiksīšu turētājs ne tikai pasniedz, lai atvieglotu ikdienas darbību, bet arī lielisks rotājuma papildinājums mazuļa istaba. Tas ir priekšmets, kas var uzlabot vides sakārtošanu, un to var novietot uz soliņa, kur mazulis tiks mainīts, uz sienas vai atvilktnes iekšpusē, nosakot precīzu tā atrašanās vietu, ir lēmums, kas jāpieņem saskaņā ar izvēlēties modeli.

Svarīgs padoms attiecībā uz autiņbiksīšu turētāju ir novietot to pēc iespējas tuvāk mazuļa mainītājam, jo ​​ideja ir atvieglot brīdi, kad viss ir vajadzīgs ar rokām, tāpat kā kokvilnas turētāja, ziedes un tamponu gadījumā. , piemēram.

Autiņu turētājs darbojas kā lielisks organizētājs vienreizlietojamām autiņbiksītēm vai auduma autiņbiksītēm, jo ​​tās tiek plaši izmantotas kā salvetes, īpaši jaundzimušajiem. Auduma autiņbiksītes ir iespēja, kas var dot nedaudz papildu darba saistībā ar mazuļa higiēnas aprūpi, tomēr tās ir ekoloģiski pareizas iespējas, neradot ietekmi uz vidi, piemēram, vienreizējās lietošanas autiņbiksītes..

Lai iedvesmotos, mēs esam sadalījuši dažādas autiņu turētāju kategorijas zemāk esošajās kategorijās. Mēs esam pārliecināti, ka starp iecerētajām idejām jūs atradīsit ideālu modeli sava mazā istabai!

Auduma autiņu turētājs

Auduma autiņbiksīšu turētājs ir iespēja, ko mammas izmanto visvairāk, turklāt tam, ka ir iespēja atrast dažādus modeļus, viena no auduma autiņu turētāja galvenajām priekšrocībām ir vieglums sanitārijai.

Mūsdienās ir ļoti dārgi tik daudz portatīvo autiņbiksīšu modeļu kā guļamistabām, piemēram, vīriešiem..

Svarīga detaļa attiecībā uz auduma autiņbiksīšu turētāju ir tā, ka, ja mamma vēlas, ir skaistas un praktiskas iespējas, ko var izdarīt pat mājās.

Zila auduma autiņbiksīšu turētājs ar maziem ziloņiem.

Zila un balta auduma autiņu turētājs.

Auduma autiņu turētājs ar pūci.

Trīs krāsu auduma autiņu turētājs.

Rūtota auduma autiņu turētājs.

MDF autiņu plaukts

Māmiņām, kuras vēlas personalizētu autiņbiksīšu turētāju, MDF modeļi var būt pareizā izvēle. Papildus tam, ka tie ir ļoti mīļi, tos var personalizēt atbilstoši mazuļa istabas dekorēšanas tēmai.

Ja vēlaties ieguldīt MDF autiņbiksīšu turētājā un vēlaties to personalizēt mājās, amata beigās mēs esam sagatavojuši pilnīgu soli pa solim.

Zils un balts MDF autiņbiksīšu turētājs.

MDF autiņbiksīšu turētājs ar mājdzīvniekiem.

MDF autiņbiksīšu turētājs ar rotaļu lācīti.

Autiņu turētājs ar mākoņu aplikāciju.

Rozā autiņbiksīšu turētājs ar vainaga aplikāciju.

Rozā un baltā autiņbiksīšu turētājs.

Sieviešu autiņu turētājs, kas dekorēts ar pērlēm.

Sienas autiņu turētājs / uz stieņa

Sienas vai sliedes autiņbiksīšu turētājs tiek uzskatīts par super praktisku iespēju, kas mammai daudz atvieglo bērnu higiēnu, kā arī priekšmets, kas uztur telpu labi organizētu.

Parasti modeļus veido trīs gabali, kuriem var būt lielas un ietilpīgas kabatas autiņu un arī citu priekšmetu sakārtošanai.

Jūs varat atrast sienas autiņu modeļus ar dažādām krāsām, izšuvumiem un izdrukām. Lai uzzinātu, kura opcija vislabāk atbilst jūsu mazuļa istabai, iepazīstieties ar modeļiem, kurus esam nošķiruši zemāk.

Sienas autiņbiksīšu turētājs ar rotaļu lācīti.

Balts, zils un pelēks sienas autiņbiksīšu turētājs.

Bērnu gultiņas autiņu turētāji

Šūpuļa autiņbiksīšu turētājs ir super praktiska iespēja, papildus tam, ka mazais atpūtas stūrītis ir vēl jaukāks. Padoms, kā padarīt rotājumu harmonisku, ir izvēlēties modeli, kas atbilst gultiņas komplektam.

Pārnēsājams bērnu nēsātājs / soma

Dodoties ārā ar bērnu, obligāti jābūt organizētai un labi aprīkotai somai. Paturot to prātā, ieguldījumi portatīvā bērnu nēsāšanas modelī var būt pareizā izvēle.

Papildus iespējai atrast visdažādākos modeļus, portatīvo autiņbiksīšu turētāju var izgatavot arī mājās. Svarīgs moments ir tas, ka praktiski visiem modeļiem ir super praktiskas kabatas likt vates tamponu, ziedi un citus svarīgus priekšmetus.

Pārnēsājams bērnu pārvadātājs ar gaisa balonu.

Mākoņu autiņu turētājs

Mākoņa tēma ir iecienīta mazuļa istabas dekorēšanai, un tāpēc ir iespējams atrast ļoti daudz personalizētu priekšmetu ar šo tēmu. Attiecībā uz mākoņu autiņu turētāju jūs varat atrast super gudrus modeļus ar dažādām krāsu kombinācijām un detaļām.

Viena no populārākajām iespējām ir pielāgoti modeļi ar mākoņa aplikāciju un chevrom print.

Lācīšu autiņu turētājs

Lācīšu autiņu turētājs ir populārs formāts, kas parasti ir fiksēts mazuļa gultiņā. Papildus stūra dekorēšanai šī ir praktiska iespēja galvenokārt auduma autiņbiksīšu uzglabāšanai.

Kā padarīt autiņu turētājus? - Soli pa solim

Pašlaik pielāgotie gabali ir mammu iecienītākās iespējas. Foršākā lieta par ieguldījumiem personalizētā gabalā ir tā, ka papildus spējai to izdarīt ar dekorēšanas tēmu, jūs to varat izdarīt arī pats mājās. Paturot to prātā, mēs esam sagatavojuši soli pa solim sniegtu padomu ar padomiem, kā pielāgot MDF autiņbiksīšu turētāju, lai uzlabotu mazuļa istabas dekoru ar vienu no būtiskākajiem ikdienas priekšmetiem..

Jums būs nepieciešams:

Kā: soli pa solim

  1. Ar otu Nr. 815-18 izlaidiet divas baltas krāsas rokas autiņbiksīšu sānos un pārsegā.
  2. Ļaujiet tai nožūt un pēc tam krāsojiet iekšpusi.
  3. Kamēr gabals ir sauss, sagrieziet rūtaino audumu trīs daļās, pēc tam šīs daļas tiks pielīmētas autiņu turētāja vākam un sāniem ar baltu līmi un plakano otu.
  4. Izgrieziet lieko audumu un atkārtojiet soli uz trūkstošajām daļām, atstājiet tikai priekšējo daļu, jo tajā vietā tiks ievietots rozā audums.
  5. Ar plakanu suku uz auduma augšējās malas uzklājiet līmi, kas ielīmēta gabala priekšpusē, uzklājiet apdari, lai padarītu apdari. Ļaujiet tai nožūt un atkārtojiet darbību uz pārējām autiņbiksīšu turētāja daļām.
  6. Visbeidzot, centrā un nostipriniet koka aplikāciju uz vāka, pagaidiet žāvēšanas laiku, kad tas būs gatavs lietošanai.
  7. Jūsu autiņbiksīšu turētājs ir gatavs piešķirt daudzpusīgu pieskārienu jūsu bērna istabas dekoram!

Vai jums patika mūsu idejas par autiņbiksīšu turētāju? Kuri modeļi visvairāk piesaistīja jūsu uzmanību? Vai esat izvēlējies savējo? Atstājiet savu komentāru zemāk.

PEPPA CŪKU PARTIJA - kūka, dekorēšana, ballīšu atbalstīšana
Daudzi vecāki joprojām nezina iemeslu, taču mīlīgā rozā cūka Peppa Pig un viņas klase iekaroja visu mazo sirdis visā pasaulē. Šī britu animācija stāst...
Dekoratīvās keramikas vāzes
Tradicionālie keramikas podi jau sen ir izmantoti mājas dekorēšanā. Tas sākās dārzos un balkonos, taču tas ir ieguvis arī iekšējā rotājuma statusu: to...
Bezmaksas izdrukājami plakāti - bezmaksas veidnes un apdares padomi
Vienkārši ielieciet dekorā jaunu izskatu, uzlīmējiet plakātus pie sienas vai ievietojiet tos rāmjos. Skatiet bezmaksas veidnes izdrukājami plakāti. Ap...