Apdare

Tamborētais tualetes papīra turētājs - kā to izdarīt? + 72 krāšņi modeļi!

Tamborētais tualetes papīra turētājs - kā to izdarīt? + 72 krāšņi modeļi!

Tamborētais tualetes papīra turētājs ir rokām darināts priekšmets, kas var būt daļa no dekorācijas, būdams funkcionāls gabals, kas vannas istabai piešķir dekoratīvu pieskārienu..

Tamborēšanas tehnika izstrādājuma izgatavošanai pieļauj daudzas stila variācijas, tāpēc varat izvēlēties no vienkāršākajiem tamborēto tualetes papīra turētāja modeļiem līdz vairāk strādājošām versijām.

Un, ja jums patīk ideja izmantot rokām darinātu gabalu vannas istabā, mēs esam apkopojuši iedvesmas no modeļiem un soli pa solim ar receptēm un grafiku, kas zina, ka jūs, iespējams, neesat satraukti par šī izstrādājuma izgatavošanu?

Tēmas

Tamborēta tualetes papīra turētāja fotogrāfijas un modeļi

Pūces tualetes papīra turētājs

Tamborpūce ir priekšmets, kas jau ir daļa no tamborēšanas gabaliņiem, un tas neatšķiras no tualetes papīra turētāja, kas var arī uzvarēt pūces tēmu.

Kā iedvesmu tematiskajam priekšmetam šeit ir priekšlikums, kas ietver papīra turētāja modeli, kurā var ievietot 2 papīra ruļļus.

Gabalam bija doma izmantot ananāsu dūrienu, kas darbojas tāpat kā pūces ķermenis. Tematiskajā priekšmetā joprojām ir redzama pūces seja, padarot gabalu smalkāku.

Tematiskais elements var parādīties arī caur stenda papīra turētāja modeli, kā tas ir šīs versijas gadījumā.

Stenda modelim priekšmets tika izgatavots ar pelēku auklu un nes detaļas, kas attiecas uz pūces seju, piemēram, putna acis un knābi..

Priekšmets ir arī vāks papīra turētājam, atstājot priekšmetu superfunkcionālu un dekoratīvu.

Vienumā ir detalizēta informācija sārtā rozā līnijā

Vienumam tika izmantota violeta aukla

Priekšmets ir ar pūces seju

Pūces izstrādājums tika izgatavots ar neapstrādātu auklu

Modelis kalpo kā atbalsts 2 ruļļiem

Ziedu tualetes papīra turētājs

Tamborētā tualetes papīra turētājam ir neskaitāmi daudz stilu, un viena no iespējām ir modelis, kas dekorēts ar tamborētām puķēm.

Versijai, kas dekorēta ar ziediem, šis priekšlikums piedāvā pamatmodeli, kas izgatavots ar baltu auklu un kas tamborē ziedus, kas uzklāti uz gabala, piešķir krāsu pieskārienu.

Priekšmeta noformēšanai aplikācija nes ziedus un tamborēšanas palagus, kas piešķir gabalam delikatesi.

Papīra turētāja modelis var būt arī individuāls variants, kurā var ievietot tikai vienu papīra rulli, kā tas ir gadījumā ar šo modeli.

Ideja piedāvā modeli, kas izgatavots rozā krāsā un līdzīgs gredzenam, kuram virsū ir tamborēšanas šuves, izveidojot rokturi priekšmeta pakāršanai..

Rotājums rada tamborēšanas ziedu ar lapām, kas uzliktas virs gabala, un zieda 3D efekts piešķir lielāku uzsvaru uz priekšmetu.

Ziedi sakrīt ar robežu ap gabalu

Tamborēšanas ziedi ir no sarkanām auklām

Modelis tika izgatavots ar violetiem toņiem

Baltajā priekšmetā ir melni tamborēti ziedi

Modelis piedāvā krāsainu virkņu un neapstrādātu virkņu sajaukumu

Modelis ir maisījums no zila un balta

Tauriņš

Tiem, kam patīk tauriņu tēma, jūs varat izmantot šo tēmu kā daļu no vannas istabas dekoru un izmantojot detaļas, kas veido vidi, piemēram, tamborētu tualetes papīra turētāju ar tauriņiem.

Tematiskajam priekšmetam bija doma izveidot vienkāršu papīra turētāju uz baltas auklas, un tēma parādās, tamborējot tauriņus uz vienkāršā gabala.

Modelis atnes 3 tamborētus tauriņus, kuriem katram ir krāsaina krāsa, un tāpēc gabals ir smalks, lai sastādītu vannas istabas apdari.

Tauriņi ir zemes toņos un tādās krāsās kā dzeltens un oranžs

Vēl viena papīra turētāja versija, kas dekorēta ar tauriņu tēmu, ir šis modelis, kas izgatavots saskaņā ar līniju.

Modelī ir vieta 4 papīra ruļļu ievietošanai, un tajā tiek izmantota zemes toņu līnija, piemēram, smilškrāsas līnija, kas tika izmantota lielākajā daļā priekšmeta, un svītrota ar brūnu līniju.

Dekorēšanai bija doma tamborēt tauriņus visā gabalā, piešķirot tamborētam izstrādājumam smalku pieskārienu..

Modelis ir tauriņi kā daļa no priekšmeta

Uz gabala tiek uzklāti tauriņi

Modelis piedāvā dažādu krāsu tauriņus

Modelis piedāvā tauriņu, kas izgatavots no jauktas auklas

Dažādu izmēru tauriņi rotā priekšmetu

Countertop

Tiem, kas vēlas aizbēgt no tradicionālajiem un piekārtiem modeļiem, ir vērts iedvesmoties no stenda versijas un ar radošu stilu, kā liecina šī ideja.

Tualetes papīra turētājam ir ideja par modeli, kas līdzinās personai, kura vingro un paceļ svaru.

Modeļa pamatā ir tamborēta lelle, kas tur struktūru, it kā tā būtu svars, un tāpēc tualetes papīra ruļļus var ievietot abos galos, veidojot ideju par svara izstrādāšanu.

Kvadrātveida tamborēšanas raksts ir krāsains

Vēl viena stenda versija ir šis modelis, kurā var ievietot tualetes papīra ruļļu un ko pat var izmantot kā atbalstu papīram vannas istabā.

Stenda modelis ir versija, kas izgatavota no kvadrātveida tamborēšanas, kas apvieno kvadrātveida un krāsainas malas un ir savienotas kopā, veidojot priekšmeta struktūru.

Gabala augšpusē ir atvere, kas ir ideāli piemērota papīra vilkšanai un priekšmeta atvieglošanai no turētāja.

Modeļi ir individuāli un vienkārši

Stenda modelī ir vieta 3 papīra ruļļu ievietošanai

Soliņa modelis ir rozā krāsā un rotāts ar ziedu un tauriņu

Galda modeli rotā tamborēta puķe

Stenda modelim ir vāks, lai priekšmets būtu aizvērts

Kompakto modeli var izmantot pievienotajā kastē

Modelim ir kvadrātveida forma un tas ir paredzēts 1 rullim

Ar kompaktdisku

Materiālu atkārtotai izmantošanai ir vērts izveidot ideju apvienot amatus ar CD ar tamborēšanas tehniku, lai izveidotu tualetes papīra turētāju.

Lai izgatavotu priekšmetu, ideja bija izmantot kompaktdisku augšpusē, un tas viss bija dekorēts ar diegu un tamborēšanas tehniku. Tualetes papīra turētājs attīstās no kompaktdiska un izveido funkcionālu gabalu vannas istabai.

Rindā izgatavotais modelis apvieno divu krāsu sajaukumu un dažas dekoratīvas detaļas, piemēram, tamborētas puķes.

Modeļa augšpusē ir tamborēšanas zieds

Vēl viena ideja, kas var atkārtoti izmantot kompaktdiskus, ir tamborētas tualetes papīra turētāja modelis solam, kā parādīts šajā versijā.

Modelis izmanto 5 kompaktdiskus, kas bija pārklāti ar tamborēšanas šuvēm, un tāpēc katrs kompaktdisks tika izmantots, lai izveidotu sola priekšmeta vienu pusi..

Izmantojot kompaktdisku, vienums tiek strukturēts un tiek izveidots mazs, radošs papīra turētājs!

Kompaktdiski tika izmantoti visā vienumu struktūrā

Stenda modelim pamatnē un vāciņā tiek izmantots kompaktdisks

Ar PET pudeli

Priekšmets tika dekorēts ar tamborētiem ziediem

Ja ideja ir apvienot ar rokām darinātu tamborēšanas darbu ar PET pudeles izstrādājumiem, laba alternatīva ir padarīt tamborētu tualetes papīra turētāju ar plastmasas pudeles struktūru.

Idejai caurspīdīgās pudeles tika sagrieztas un izmantotas kā balsts ruļļiem, tāpēc tamborēšanas darbs tika veikts ap šīm pudelēm, aptverot priekšmeta struktūru un atstājot vissmalkāko gabalu vannas istabas dekorēšanai..

Modelis atbalsta 3 papīra ruļļus, kā arī nodrošina pamatu, kas der citiem priekšmetiem, vai citu rullīti, stāvot.

Starp idejām par PET pudeles izmantošanu izstrādājuma izgatavošanā šeit ir ierosināts modelis, kurā izmantota caurspīdīga pudele.

Izgrieztās pudeles kalpo kā balsts papīra ruļļiem, tāpēc tamborēšana tika veikta uz pudeles galiem, it kā tās būtu dekoratīvas sprauslas ap PET pudeles struktūru..

Modeļi tika dekorēti ar nožogotiem un tamborētiem ziediem

Tamborēšanas stienis tika izgatavots uz sagriezto pudeļu malām

Modelis rotājuma ietvaros atnes tamborētus ziedus

Priekšmets bija dekorēts ar baltu un zilu auklu

Vienkārši

Tiem, kas meklē vienkāršus tamborētu tualetes papīra turētāju modeļus, ideja piedāvā pamatmodeli, kas izgatavots ar slēgtiem šuvēm.

Priekšmets tika izgatavots pelēkā auklā, un tajā ir vieta 3 papīra ruļļu ievietošanai, kurus var pakārt pie sienas.

Vienkāršais modelis ir izgatavots ar vienādām šuvēm visā gabalā, un tam ir slēgtas šuves, kas uztur skaņdarba vienkāršo un funkcionālo stilu.

Vēl viena vienkārša tualetes papīra turētāja versija ir šis modelis, kas izgatavots no neapstrādātas auklas un ar vienkāršu šuvju sajaukumu.

Modelis ir piemērots 3 papīra ruļļiem, un tas tika izgatavots ar atvērtu šuvju maisījumu, atstājot papīra ruļļus redzamus.

Priekšmeta galā ir gredzens, lai to varētu pakārt, tāpēc gabalu var izmantot uz āķa uz vannas istabas sienas.

Auklai ir daži spīduma pavedieni

Gabala centrā ir sarkana tamborēšanas lente

Stīgu modelim ir gredzens, lai pakārtotu priekšmetu

Vienumam ir frills, kas izgatavoti dzeltenā gradienta līnijā

Modelis tika izgatavots ar brūnu auklu

Krāsainajam priekšmetam ir rokturi, kas jāpakar blakus izmantotajam papīram

Kā padarīt tamborētu tualetes papīra turētāju? - Soli pa solim

Ja jūs zināt, kā tamborēt, ir pienācis laiks iemācīties jaunu priekšmetu, lai pievienotos to gabalu sarakstam, kurus jūs zināt. Un, lai palīdzētu, mēs esam apkopojuši grafikas un receptes, kā padarīt tamborētu tualetes papīra turētāju, lai jūs varētu izgatavot priekšmetu mājās, un varbūt pat pārdot un nopelnīt papildu naudu?!

Grafiks soli pa solim pavada pūces modeli

Vienkāršajam modelim ir grafiks un ieņēmumi

Tātad, vai jums patika modeļi un grafika? Tāpēc izmantojiet idejas vannas istabas dekorēšanai, un jums joprojām ir funkcionāls gabals, kas palīdz organizēt.

Mākslīgo ziedu kārtojums
Ziedi piedāvā videi skaistu, dzīvespriecīgu un mājīgu izskatu. Tāpēc tie ir fundamentāli priekšmeti, piemēram, mājas apdarē. Gandrīz nav iespējams sas...
Guļamistabas krēsls - padomi un fotogrāfijas pārim un zīdaiņu istabai
Ja vēlaties saņemt padomus savas istabas dekorēšanai, tērējot maz, tērējiet guļamistabas atzveltnes krēsls tas var būt viens no veidiem. Apskatiet šos...
Palešu galds - kā izgatavot dekorēšanas jauninājumus un modeļi
Vides apziņa ir pārņēmusi planētu, un tāpēc ilgtspējīgas mēbeles pieaug. Skatiet padomus par palešu galds un dari savu. Jā, bez šaubām, arvien vairāk ...