Apdare

Tamborēta papīra dvieļu turētāja - 15 modeļi, lai jūs varētu iedvesmoties!

Tamborēta papīra dvieļu turētāja - 15 modeļi, lai jūs varētu iedvesmoties!

Tamborēšanas papīra dvieļu turētājs ir ļoti noderīgs mājās, un tas ir ērts amatniecības variants tiem, kas jau strādā ar tamborēšanu. Tas ir arī lielisks dāvanu padoms draugiem un radiem vai palīdzība virtuves dekorēšanā. Modeļa padomi? Mums ir daži, kas jāievēro.

Tēmas

Tamborēšanas papīra dvieļu turētāja fotogrāfijas un modeļi

Papīra dvieļi vienmēr ir bijuši noderīgi mājām, un to nekad netrūkst. Lielais jautājums ir: kur to uzglabāt, lai tas netiktu mitrs, nesaburzītos un nesabojātos, pirms to pat lieto? Tamborēta papīra dvieļu turētāja ir jauka iespēja, ar skaistu rotājumu un vienkārši lietojamu.

Tie, kas jau strādā ar tamborēšanu, būs pārsteigti par to, cik vienkārši var izgatavot mājās vai tamborēt papīra dvieļu turētāju. Šuves ir vienkāršas, tām nav jābūt tik atvērtām kā trauku auduma tamborējumā. Ar piederuma piestiprināšanu virtuve var būt ļoti burvīga. Un kurš gan nemīl labu rotājumu, vai ne? Šie modeļi ir ļoti iedvesmojoši.

Ar koka balstu

Tamborēšanas dvieļu plaukta vissvarīgākā daļa ir vieta, kur faktiski tiks ievietots papīrs. Tas var būt somas tipa modelis, un tāpēc rullis tiks ievietots iekšpusē. Koka stienis ļauj papīru noņemt vai mainīt no ruļļa, nenoņemot to no sienas.

Noņemamo koka veltni ir viegli izgatavot ar amatniecības izstrādājumu veikalos nopērkamu bambusa nūju. Vēl viena iespēja ir izgatavot ar plānu caurules gabalu, zāģēt galus un noapaļot, lai neradītu griezumus.

Tamborēta papīra dvieļu turētāja veidne ar rozēm.

Tamborēšanas papīra dvieļu turētājs jāpiestiprina pie sienas. Āķi vai naglas to var izdarīt, kamēr vieta piederuma augšpusē ir rezervēta. To var izdarīt ar gredzenu, nelielu spraugu, kas dekorēts uz auduma, vai nelielu akrila āķi un pārklātu ar tamborējumu.

Šim nolūkam paredzētais āķis (ielieciet naglu), kuru iegādājaties celtniecības veikalos, lai mājās darinātu amatniecību.

Audumā ar tamborējumu

Tamborēšana ir lielisks rokdarbs apdarei, un tas var nebūt jūsu papīra dvieļu turētāja pamats ar izcilu rezultātu. Tāpat kā trauku drēbēs kā galveno izejvielu varat izmantot krāsainus audumus un dekorēt ar tamborējumu.

Tamborēta apmale ir padoms, kā sākt, un lieliska ideja iesācējiem. Ziedus var izgatavot atsevišķi un pēc tam uzklāt ar diegu un adatu vai auduma līmi.

Taisnstūrveida

Ja papīra dvieļu atmaskošana nav iespējama, vispiemērotākais būtu taisnstūrveida modelis. Šajā formātā papīrs paliek piederuma iekšpusē, aizsargāts ar tamborētas vītnes pavedienu. Šis ir labākais modelis tiem, kam mājās ir bērni vai mājdzīvnieki, kurus aizrauj papīra dvieļu vilkšana un sabojāšana.

Ar ziediem

Ziedi ir populāri virtuves dekoros un ir lielisks pamats tamborēšanas papīra dvieļu turētājam. Vieglāk ir atrast krāsas, kas atbilst apkārtējai videi, neko daudz neatklājot.

Zaļā krāsa ir neitrāla, dekorējot mājas. Tas ir daudz vieglāk piemērots un labākais: mazāk netīrs! Var piestiprināt pat tad, ja apkārtējie trauku dvieļi un dvieļi nav vienādas krāsas.

Pērļu diegs ir visvairāk izmantots dekoratīvai tamborēšanai. Iemesli ir ļoti vienkārši: tas nekļūst tik netīrs kā balts, un to ir vieglāk ievietot vidē.

Pamatojoties uz pērļu pavedienu krāsu, jūsu mākslā var ievietot jebkuru ziedu. Divu krāsu ziedi, trīs, sarkanas rozes ir vērts romantisku virtuves dekoru, dzeltenas, ja neitrāla ir labākā izvēle, starp citām iespējām.

Bāzes līnija ir pērļota, tāpēc ziedos un pasteļtoņos var izmantot gan spēcīgas krāsas, gan ļoti brīvi.

Ir rūpīgi jāapsver tamborēto papīra dvieļu turētāja tālākpārdošana. Viens padoms ir apzināties, kuras diegu krāsas izmantot, pievēršot uzmanību iespējami lielākai neitralitātei.

Sarkanās rozes ir labākais veids, kā panākt neitralitāti. Galu galā ar rozēm viss iet labi, vai jūs nepiekrītat? Tas pats attiecas uz baltām un dzeltenām rozēm, kuras krāsas uzskata par neitrālām.

Ar lelli

Visu tamborējumu izgatavota lelle papīra dvieļu turētājam.

Pūces formas papīra turētājs.

Tā kā mākslas mērķis ir pārdot tamborēto papīra dvieļu turētāju, ir interesanti domāt par dažādiem modeļiem. Krāsainas lelles ir lielisks padoms. Un labākais: padariet savu priekšmetu par lielisku dāvanu ieteikumu. Tātad jūs varat pārdot tiešsaistes vai komerciālus punktus.

Franču dakstiņi - cenas un padomi jūsu jumtam
Viens no vissvarīgākajiem dzīvojamo projektu pabeigšanas brīžiem ir tā pārklājums. Izvēloties katrai situācijai vispiemērotāko jumtu, jāņem vērā flīžu...
Jumta daļas
Viena no vissvarīgākajām daļām jebkura projekta izpildē ir jumts. Ļoti maz cilvēku pat atzīst jumta seguma nozīmi projektā, taču jumts ir vienīgā neai...
Kā padarīt jumtu
Kad būvniecības projekts tuvojas noslēgumam, ir pienācis laiks arī uzbūvēt jumtu. Jumts, kas ir būtisks vietas iekšējai aizsardzībai pret laika apstāk...