Apdare

Sveču turētājs - 47 modeļi, kas izskatās pārsteidzoši mājas dekoros!

Sveču turētājs - 47 modeļi, kas izskatās pārsteidzoši mājas dekoros!

Sveču turētājs ir priekšmets, kas rotā arvien biežāk, jo sveces tiek vairāk izmantotas kā dekoratīvi priekšmeti, tāpēc sveču turētājs ir kā papildu aksesuārs dekorēšanai.

Un, ja jums ir paticis rotājums ar svecēm, un jums ir nepieciešama iedvesma un padomi no sveču turētāju modeļiem, ierakstā mēs esam apkopojuši vairākas iedvesmas, lai izvēlētos ideālo modeli, kā arī pamācību, kā soli pa solim izgatavot svečturus..

Tēmas

Sveces turētāju fotogrāfijas un modeļi

Stikla sveču turētājs

Iekšējais dizains ir rozā zelta tonī

Starp dažādiem sveču turētāju stiliem stikla modelis parasti ir visbiežāk izmantotais variants, lai saskaņotu dažādus dekoratīvos priekšlikumus, jo stikla gabals ir daudzpusīgāks.

Ideja bija par kvadrātveida formāta un caurspīdīga stikla modeli, kas ienes zīmējumus krūzītes iekšpusē un ļauj sveces gaismai iziet starp zīmējumu, piešķirot dekoratīvam gabalam mājīgāku un modernāku stilu..

Krāsainas brilles piešķir dekoram krāsu pieskārienu

Modelis ir izgatavots no stikla ar virvju detaļām

Modelis ir apaļš un īss

Koka sveču turētājs

Koka izstrādājumam ir dažādi stili, un tiem, kas vēlas sekot mūsdienu stilam ar koka apdari, jūs varat iedvesmot šo ideju.

Ar šo priekšlikumu tiek piedāvāts sveču turētāju modelis sešstūra formā un ar centra stiprinājumu mazām svecēm.

Sešstūra modeli var izmantot atsevišķi vai kopā, kā parādīts idejā, pastiprinot koka gabalu formu un izveidojot interesantu dizainu uz galda vai sola.

Koka modeļiem ir krāsotas un krāsainas lentes

Modelis ar koku stumbriem ir zemniecisks

Modelis atbalsta 3 sveces

Dzelzs sveču turētājs

Zelta lieta rotā stūri ar neitrālām krāsām

Starp dzelzs gabaliem dekorēšanai ar svecēm stils var pāriet no klasiskākā čuguna modeļa uz jaunākām versijām, piemēram, stieples stilu.

Priekšlikums ir moderna un stieples stila versija, kas rada gabalu zelta metāla un ģeometriskā stilā.

Zeltainais gabals ir lieliski piemērots dekorēšanai, un sveču turētājs atrodas augšpusē, atstājot sveci atsegtu, kas ļauj izmantot vienkāršu sveci vai pat dekoratīvu sveču modeli..

Dekoratīvajā būrī ir sveču turētājs

Dzelzs modelis ir veidots kā eņģelis, kas tur sveci

Dzelzs modeļi atbilst industriālajam stilam

Roku darbs sveču turētājs

PET pudele

Tiem, kam patīk pašizgatavotu dekorēšana, jūs varat iedvesmoties no projektiem “dari pats”, lai radītu dekoratīvus priekšmetus mājām, kā tas ir gadījumā ar šo sveču turētāja modeli, kas izgatavots no plastmasas pudeles.

Priekšmetam ir divas sagrieztas un viegli kausētas PET pudeļu dibenas, lai saliektu galus, it kā tās būtu ziedu ziedlapiņas.

Foni tika nokrāsoti un dekorēti ar mirdzumu, lai abas daļas saderētos kopā, veidojot ziedlapiņu pilnu ziedu.

No PET pudeles izgatavotais priekšmets ir ideāli piemērots lietošanai ar nelielu svecīti centrā un atstāj materiālu radošu apdari un atkārtotu izmantošanu.

Ideja bija izmantot caurspīdīgu plastmasas pudeli

Modeļi parāda dažādas iespējas svecēm

Pudele tika sagriezta un nokrāsota sarkanā krāsā

No cementa

Arī ziedu vāze ir izgatavota no cementa

Roku darbs var sekot dažādiem dekoratīviem priekšlikumiem, un vienu no idejām iedvesmojusi rūpnieciskā apdare, piemēram, cementa priekšmets.

Idejai par cementa izstrādājumu šeit tika ierosināts izgatavot kvadrātveida modeli ar mazāku dibenu, formātu ar modernu stilu.

Cementa gabals rada ideālu vietu, ko izmantot ar nelielu svecīti, un šajā gadījumā modelim joprojām ir detaļas, kas krāsotas melnā krāsā, piešķirot priekšmetam modernāku izskatu.

Cementa kausi ir ar rozā zelta detaļām

Cementa modelim ir 3D formāts

Pie sienas piestiprināmi sveču turētāji

Starp idejām, lai izmantotu vertikālo atstarpi dekorēšanai, ideja šeit rada apdari ar svecēm uz sienas.

Priekšlikumam bija doma izmantot tunzivju kannas un likt likmi uz dekorēšanu ar materiālu atkārtotu izmantošanu un pārstrādi.

Rotājumā ir kārbas bez vākiem un sāni, kas pārklāti ar iespiestu papīru sarkanos toņos. Bundžas tika pakārtas dažādos augstumos un caur sizala auklām, un sveces ienes iekšā.

Priekšmets ir ne tikai mājīgs sveču apgaismojums, bet arī lieliska ideja vertikālai apdarei un veido paneli uz sienas.

Stieples priekšmets ir melnā metāla

Priekšmets ir koka un ar lauku stilu

Modelis ir melna metāla krusts

Sienas modelis sajauc koku un stiklu

Papīra sveču turētāji

Starp dažādiem sveču turētāju stiliem viena no iespējām ir izgatavot priekšmetu no papīra, kā parādīts šajā idejā, kas rada quilling tehniku, kas rada sarullētas papīra sloksnes un veido pārsteidzošus dizainus un gabalus dekorēšanai..

Šajā gadījumā quilling tehnika nodrošina 3 krāsu - rozā, oranžas un zilas krāsas papīru, kas veido sveču turētāju, kas ir ideāls gabals galdiem un soliem.

Papīra modeli izmantoja ar nelielu svecīti, uzsverot dekoratīvo papīra gabalu.

Papīra veidne atnes ziedus ar ziedlapiņām

Modelis tika izgatavots ar rozā salvešu papīru

Papīra modelis ir balts, un tam ir zieds, kas pilns ar ziedlapiņām

Modelis tika izgatavots, izmantojot quilling tehniku

Kā padarīt svečturus soli pa solim

Tiem, kam patīk mācīties ar DIY projektiem, mēs atvedām pamācību par to, kā padarīt priekšmetu zemniecisks stils, un rotājumam ar svecēm pievienojiet mājīgāku un mājīgāku pieskārienu..

Materiāli:

Soli pa solim:

Vai jums patika modeļi? Tagad izmantojiet padomus un izvēlieties modeli, kas vislabāk atbilst jūsu dekoratīvajam projektam, un izmantojiet šo mājīgo apgaismojumu, ko svece rada videi.

Labākais elektriskais grils 2021. gadā
Barbekjū māksla ir katra brazīlieša asinīs, tas ir kaut kas pilnīgi kulturāls, svētdienas bārbekjū svinēt dzimšanas dienu vai pat skatīties futbolu, d...
Karnevāla kostīmi 2021. - 31 radoša ideja
Nevar noliegt, ka karnevāls ir labākais gada piemiņas datums. Ja jums patīk izklaidēties ballītē, skatiet padomus karnevāla tērpi 2021. gads. Ir vairā...
Karote Lieldienu olu viegla recepte garšīga un pilnīga
Tuvojas Lieldienas, un viens no gaidītākajiem mirkļiem ir šokolādes ēšana. Vai esat kādreiz iedomājies gatavot šokolādes olas visai ģimenei vai pat ga...