Apdare

Dekorētas durvis Neticami padomi un vairāk nekā 100 modeļi!

Dekorētas durvis Neticami padomi un vairāk nekā 100 modeļi!

Investēt dekorētas durvis tas var būt ļoti radošs veids, kā padarīt māju gaišāku un padarīt to atšķirīgu. Ir iespējams izrotāt ieejas durvis, telpas un vannas istabas, kā arī tualetes. Turklāt bērnu skolas un citas iestādes var arī derēt par šāda veida apdari. Tas ir vienkāršs veids, kā izveidot tēmu telpu.

Vai vēlaties uzzināt, kā šī detaļa var palīdzēt piepildīt jebkuru vidi? Ar izrotātām durvīm varēsiet dozēt pārējo rotājumu tā, lai tas nebūtu pārāk pārspīlēts. Nāciet kopā ar mums, lai apskatītu fotoattēlus un padomus, kā sasmērēt rokas, lai izdaiļotu savas mājas durvis.

Tēmas

Dekorētas durvju idejas un modeļi

   Ar audumu

Audumi ir materiāli, kurus var izmantot, lai pārklātu gludas virsmas, vēlams. Šodien mēs varam redzēt daudzus cilvēkus, kuri atjauno mēbeļu izskatu ar audumiem un lūžņiem, un ar durvīm mēs varam darīt to pašu.

Šim darbam ir jābūt veltītam, jo, neskatoties uz to, ka audums ir kaļams, audums viegli slīd un var saburzīties. Lai labotu, izmantojiet a auduma līme. Viens padoms ir derēt par dekupāžas tehniku, kas sastāv no mazu auduma gabalu, krāsainu, apdrukātu vai, kā jūs vēlaties, savienošanas, lai radītu jautru izskatu.

Ā! Pārbaudiet šeit ierakstu, ko mēs izveidojām par auduma amatniecību!

Ar līmi

Uzlīmes ir viens no jaunumiem, kas palicis palikt ziņā funkcionāla apdare! Tie ir ļoti praktiski piemērojami (lai gan jums jābūt uzmanīgiem, lai nepieliptu), un jūs varat atrast visdažādākos stilus, ko iegādāties.

Ir attēlu uzlīmes, kas aizpilda tikai daļu durvju, un viengabala uzlīmes, kas pilnībā aizsedz durvis. Ir vairākas tēmas, no kurām izvēlēties, atkarībā no tā, kāda veida apdari vēlaties attiecīgajai telpai.

Apskatiet dekorēto durvju uzlīmju pastu ar daudz padomiem un fotoattēliem.

Ar fonu / kontaktu

Papildus līmēm mums joprojām ir tapetes vai kontaktpapīrs, kas aizsedz mūsu mājas durvis. Tādā pašā veidā mēs atrodam daudzus šo materiālu izdrukas, krāsas un stilus, ļaujot viegli izveidot rotājumu un atrast tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām. personība.

Tapetes var būt aprīkotas ar īpašu līmi jūsu lietošanai, kas jāsagatavo uz vietas, dažas ir pašlīmējošas, taču to var atrast reti. Kontakts ir līdzīgs līmi un ir ļoti viegli uzklājams.

Nepalaidiet garām pilnu rakstu par kontaktu ar papīra apdari!

Ar krāsu

Tie, kuriem patīk ievērot tradicionālāku stilu, var izvēlēties krāsu un otu tas pats! Padoms ir izvēlēties apdari atbilstoši prasmei, kas jums ir ar manuālu krāsošanu. Ģeometriskās formas ir daudz vienkāršāk izgatavojami, bet, ja vēlaties ieguldīt savas zināšanas, varat izveidot ekskluzīvus dizainus.

Izvēlētā krāsa ir kaut kas, kas jādefinē atbilstoši pārējai telpas apdarei. Modē ir ieguldīt dzīvās krāsās, kas kontrastē ar pliku vai tumšāku dekoru. Nu, vienkārši izmantojiet veselo saprātu, jūsu durvis izskatīsies pārsteidzoši!

   Tāfeles / tāfeles

Dēļu krāsa ir bijusi ļoti pieprasīta pēc mūsdienu dekoru. Papildus tā neatlaidībai tā piedāvā funkcionalitāti, jo tā kalpo, lai rakstītu ziņojumus, atgādinājumus, veltījumus vai pat zīmējumus, kas var izdzēst katru dienu.

Kam patīk mūsdienīgāks mājas "ģērbšanās" stils, tas var ieguldīt šajā krāsā. Laika gaitā: ir arī uzlīmes, kas atdarina tāfeli, kuras pēc pieprasījuma tiek pārdotas vēlamajā izmērā. Tie ir roka uz riteņa tiem, kuriem pie durvīm vajadzīgs tikai gabals no tā.

Ar elektrisko lentu

Ja jūs domājat, ka izolācijas lentēm nav citas funkcijas, izņemot palīdzību hidrauliskajā un elektriskajā remontā, jūs ļoti kļūdāties. Šis postenis nonāca nopietni uzņēmējdarbībā radošs dekors un tas ir daudz izmantots, lai izveidotu formas, kas skaisti rotā durvis, sienas un mēbeles.

Ieguldīt ir vērts, ja vēlaties, lai šīm blāvajām durvīm būtu kaut kas cits, un vislabākais ar labumu, ka netērējat pārāk daudz. Galu galā elektriskā lente maksā no R $ 2 līdz R $ 10 atkarībā no zīmola.

Kas jāzina vairāk par apdari ar elektrisko lentu? Skatiet šeit šajā īpašajā ierakstā.

Ar fotogrāfijām

Ar ģimenes fotogrāfijām dekorētas durvis ir jaukas, taču pusaudžu istabās tās joprojām ir ļoti pieprasītas. Tomēr jebkurā telpā esošās durvis var saņemt fotoattēlus, kas ir salīmēti blakus vai caururbuši sānos.

Mēs neatradām daudz iespēju, kā jums parādīt, bet rezultāts galvenokārt ir šāds:

tualete

Uzņēmumu vannas istabām ir nepieciešams a īpaša identifikācija lai atšķirtu vīriešus un sievietes. Tirgū ir daudz jautru iespēju, daudzas no tām ir uzlīmēs.

Ja vēlaties izrotāt vannas istabas durvis, nav nepieciešams klasificēt žanrus, tāpēc izvēlieties modeli vai skaistu krāsu!

Vārteja

Galvenās mājas durvis, bez šaubām, ir ieeja. Tāpēc tas vienmēr ir pelnījis īpašu uzmanību, tas nedrīkst būt bojāts vai netīrs. Lai to izrotātu, padoms ir izvēlēties ļoti skaistu krāsu, kas, protams, atbilst dzīvesvietas fasādei.

Audumi, uzlīmes, tapetes vai kontaktpapīri nav norādītas ieejas durvīm, jo ​​tās nepiedāvā tik daudz izturības ārējās vidēs. Šajā gadījumā dodiet priekšroku ideālām tintēm.

Ā! Neaizmirstiet Ziemassvētkiem izrotāt savas ārdurvis, ja?

Durvju apdare klases / bērnu izglītībai

Izveidojiet rotājumu no durvis uz klasi, vispār, bērnu izglītība, tas ir ļoti vienkārši! Daudz vairāk nekā izvēlētais materiāls, ļoti svarīgs jautājums ir jūsu radošums.

Ir neskaitāmi modeļi, no kuriem izvēlēties, dodot jums iespēju modificēt šo dekoru katru mēnesi vai nedēļu. Ir arī svarīgi atcerēties, ka papildus klasē izmantotajam materiālam mēs varam izmantot arī otrreizējās pārstrādes priekšmetus, kas palielina informētību un padara visu interesantāku. Par ko? Saņemiet padomus un fotoattēlus zemāk!

Ar papīru un kartonu

Bērnu skolās papīrs un kartons ir bagātīgi materiāli. Ir baltas un krāsainas, ļaujot izveidot dažādus dizainus. Nepieķeroties īpašiem datumiem, skolotāji var strādāt daudzveidīgas bērnu tēmas, vienmēr raisa bērnos interesi iekļūt klasē.

Ar EVA

EVA ir gumijas veids, ko plaši izmanto rokdarbos, pateicoties tā kaļamībai. Būdams ērti lietojams, jūs varat izveidot dažādas formas un figūras, kā arī joprojām sagriezt un pielīmēt šos gabalus bez lielām problēmām.

Šāda veida materiāls ir ļoti izplatīts arī skolās, un tāpēc durvis ir viegli izrotāt, it īpaši, ja jums ir maz laika. Ideāls ir vieta ar abpusēja lente. Šeit ir dažas foršas idejas:

Ar TNT

TNT (neausts audums) var būt roka rokā, veidojot dekorācijas klasēm, neatkarīgi no tā, vai tās notiek festivāla dienās, noteiktos gadalaikos utt. Visvairāk tur ir ar TNT izgatavoti aizkari, kas ir smalki un jautri.

Laba lieta ir tā, ka šis audums ir ļoti viegls un ar to var uztvert cita veida materiālus, kas pielīmēti ar karstu vai baltu līmi.

Klauns

Klauni ir bērnu iztēlē, un tāpēc tie var būt lieliskas iespējas durvju dekorēšanai. Izmantojiet un ļaunprātīgi izmantojiet savu radošumu, lai izveidotu krāsainu klaunu ar sarkanu apaļu degunu un lielu smaidu.

Šeit ir daži iedvesmas avoti:

pils

Vēl viens padoms dekorētām bērnu istabu durvīm ir pilis. Tie var būt no karaļiem un karalienēm, viduslaiku vai tipiski pasaka. Veidojot šo rotājumu, lūdziet palīdzību bērniem!

Skatiet padomus:

Pavasarim

Kad sākas septembris, sākas pavasara atskaite, un skolas jau gatavo jaunu rotājumu, kurā ir daudz ziedu, koku un augļu, papildus starojošajai saulei un dzīvespriecīgajiem dzīvniekiem. Dekorējot durvis šim gada laikam, ir daudz iedvesmas avotu.

Uz Helovīnu

Helovīns ir tipisks datums Amerikas Savienotajās Valstīs, tomēr tas pienāk šeit, Brazīlijā, jo Halovīni skolās vienmēr uzjautrina bērnus. Parasti ir a maza ballīte svinēt vai tematisku dienu vismaz ar kostīmiem.

Lai izrotātu, deriet uz durvīm ar šausmu stāstu elementiem, taču tas mazos nebaida.

Ziemassvētkiem

Ziemassvētkos, protams, neviens neapmeklē stundu, bet gan Ziemassvētku gars tas sāk piedzimt jau decembra vidū, novembra mēnesī. Izrotājiet klasi ar tēmu, ieskaitot durvis, bērniem tas patiks.

Dekorēšanai ir dažādi veidi: cita starpā Ziemassvētku vecītis, ziemeļbrieži, eglītes, Ziemassvētku balles, sniegavīri.

Šeit ir daži padomi, kā padarīt Ziemassvētku rotājumus!

Lieldienām

Laika posmā no marta līdz aprīlim konkrētais programmas datums Lieldienas. Neskatoties uz to, ka tie ir tipiski katoļu reliģijas svētki, truši ir kļuvuši par ikonu šim datumam, lai panāktu spēcīgu reprodukcijas pārstāvību. Viņi ir jauki, un bērni daudz identificē, tāpēc viņiem jābūt pie izrotātajām durvīm!


Ufa! Diezgan interesanta ideja, vai ne? Pastāstiet mums, ko domājāt un kuru no šīm iespējām izvēlējāties darīt dekorētas durvis!

Siltas krāsas, kādas tās ir, nozīme un dekorēšanas idejas
Saule, prieks, relaksācija, siltums. Nē, mēs nerunājam par dienu pludmalē. Šīs patiesībā ir dažas no galvenajām silto krāsu īpašībām, un foršā lieta i...
Ādama riba iemācās kopt, stādīt un noformēt padomus
Vēl nesen Adão riba bija tikai viens no daudziem augiem, kas bija izkaisīti ap māju pagalmiem. Tikai tas ir mainījies, un tagad augs ir atstājis anoni...
Petroleum blue atklāj 60 dekorēšanas idejas, kurās tiek izmantota krāsa
Vai vēlaties izkļūt no vienādības un uzdrīkstēties savā mājas dekorā? Tad mēs aicinām jūs zināt un novērtēt eļļas zilās krāsas izmantošanu dekorācijā....