Apdare

Stikla plaukts - 70 iespaidīgas idejas un modeļi mājām!

Stikla plaukts - 70 iespaidīgas idejas un modeļi mājām!

Organizācija tas ir ideāli piemērots jebkurai videi. Vai tā būtu liela vai maza telpa, jums vajadzētu padomāt par funkcionālām alternatīvām, piemēram, plauktiem. Šajā līnijā modelis, kas izceļas, ir stikla plaukts.

Daudzpusīga un skaista šī ierīce ir lieliski piemērota jebkuras telpas pasūtīšanai, kā arī dekorācijas uzlabošanai. Plaukts ir lieliski piemērots citu piederumu, piemēram, vāzes, kolekcionējamu priekšmetu, sudraba priekšmetu, atstāšanai.

Turklāt caurspīdīgs efekts tas ir ideāli apvienojams ar visdažādākajiem stiliem. Tāpat tas padara vietu izsmalcinātāku.

Lai redzētu, kā stikla plaukts padara jūsu istabu atšķirīgu, izlasiet mūsu ierakstu ar lieliskiem padomiem + 70 fotoattēliem.

Tēmas

70 stikla plauktu modeļi + neticami dekorēšanas padomi

Faktiski plaukti ir funkcionāli un nepieciešami priekšmeti jebkurai telpai. Viņi izskatās lieliski tādās vidēs kā vannas istaba, viesistaba, virtuve, guļamistaba utt. Turklāt izturība un izturība, pievērst uzmanību materiālu daudzpusībai un daudzveidībai.

To var viegli instalēt pats, vai tas būtu īss vai garš modelis, atsevišķi vai vairāki veidi kopā. Jebkurā gadījumā jebkuram projektam ir vairākas neticamas idejas.

Neticamas tendences vannas istabas sakārtošanā

Kad runa ir par stikla plaukts, jūs varat to apvienot ar dažādiem dekoratīviem jēdzieniem un izmantot:

Interesanti dizaini klasiskām un modernām virtuvēm

Cik tas maksā vidēji? #cena

Kāda ir stikla plaukta cena? 

Pēc ekspertu domām, vērtība ir relatīva un ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, stikla veida, izmēra, ietekmes uz gabalu, cita starpā.

Pamatbudžetā bezkrāsains 6 mm modelis ar 30x10 cm izmaksām 15 reāli. Tā ir maza versija un ideāli piemērota, piemēram, uzstādīšanai vannas istabā. Tāpēc saskaņā ar pasākumiem vērtība ir lielāka.

Stikla plaukta uzstādīšanai varat izmantot tukšas sienas priekšrocības

Mēs iesakām meklēt vairākos fiziskos veikalos un tiešsaistē. Jūs varat atrast daudz modeļu tādās vietās kā: Leroy Merlin, Mercado Livre, Americanas, C&C, Tok & Stok.

Ir arī vērts pieminēt, ka pēc pirkuma ir instalēšanas process. Jūs varat pats salikt plauktu, ievērojot tiešsaistes apmācības un izmantojot pareizos rīkus. Tomēr, ja jums tas šķiet nepieciešams, nolīgt profesionāli, lai veiktu pakalpojumu.

Ideāla vieta, kur atstāt dekoratīvu rekvizītu sēriju

Stikla plaukta fotogrāfijas un modeļi

Mēs atlasījām vairākas fotogrāfijas ar stikla plauktu modeļi dažādām vidēm. Seko un esi pārsteigts par šī aparāta izcilāko izskatu dažos projektos.

Stikla plaukts viesistabai

stikla plaukts lieliski pielāgojas telpai, īpaši telpām, kurās ir modernas dekoru tendences. Jūs pat varat papildināt ar citiem tā paša materiāla elementiem.

Vēl viena forša ideja ir plaukta uzstādīšana tieši televizora panelī. No otras puses, tas labi darbojas uz tukšas sienas. Faktiski šo zonu var izmantot, lai cita starpā izceltu dekoratīvās ierīces, piemēram, vāzes, skulptūras.

Stikla plaukti ir ideāli piemēroti telpām ar minimālisma un modernu stilu

Mūsdienu numuros ir šādas struktūras

Plānota vide, kurā plaukti palīdz organizēties

Vēl viena interesanta ideja ir telpā izveidot nelielu vīna pagrabu, izmantojot vairākus stikla plauktus. Tāpat tie darbojas kā ideālas struktūras rāmju atstāšanai.

Stikla plaukti lieliski izskatās uz koka paneļa

Plaukti koka grīdas vidū

Vieta, kas paredzēta, lai padarītu jūsu istabu nevainojamu

Ideāls un stratēģisks stūrītis savas istabas dekorēšanai

Ja jūsu istabai ir nepieciešams plus apdare, stikla plaukts ir lieliska izvēle. Varat izvēlēties dažāda lieluma modeļus, kurus instalēt dažādās stratēģiskās vietās.

Minimālisma stila viesistabas plaukti

Kad stikla plauktos ir izgaismotas gaismas diodes

Tendence ēdamistabai

Ideāla stratēģiska uzstādīšana telpas dekorēšanai

Kā būtu ar stikla plaukta uzstādīšanu dzērienu ievietošanai?

Vēl viena priekšrocība ir šī plaukta modeļa pielāgošana lielās vai mazās telpās. Jūs vienmēr atradīsit alternatīvu unikālu un pārsteidzošu kompozīciju radīšanai.

Ideāla vieta mazu podu atstāšanai

Ideāla vieta dekoratīvo priekšmetu atstāšanai

Plaukts, kas uzstādīts tieši uz televizora paneļa

Stikla virtuves plaukts

Virtuve ir vieta, kur daudzi cilvēki pavada lielāko dienas daļu, gatavojot ēdienu, ēdot, uzkopjot utt. Tāpēc tiek norādīts pēc iespējas vairāk domāt par alternatīvām, kas palīdz organizācijā.

Tādā gadījumā stikla plaukts parādās kā īsta aizstājējzīme. Varat instalēt dažādās vietās visdažādākajiem lietojumiem. Tāpat vēsā tendence ir tad, kad plaukts aizstāj skapi. Papildus vietas iegūšanai jūs joprojām turat kārtību un vienmēr pie rokas podus, traukus un traukus.

Improvizēts skapis jūsu virtuvē

Kad stratēģiski ir uzstādīti stikla plaukti

Ideāla vieta lielu skapju nomaiņai

Skaista vieta dažādu vāžu novietošanai un virtuves dekoru uzlabošanai

Vēl viens foršs padoms ir plaukta uzstādīšana virs izlietnes. Papildus tam, ka tā neaizņem daudz vietas, tā joprojām būs lieliska vieta, kur atstāt podus un citus dekoratīvos elementus.

Uzstādīts netālu no loga, lai ievietotu mazas vāzes

Plauktos var būt apgaismojuma sistēma

Samontēta telpa glāžu, glāžu un citu ierīču glabāšanai

Mazie plaukti palīdz uzturēt virtuvi sakārtotu

Daži dod priekšroku montēt struktūru ar vairākiem stikla plauktiem centrā, izmantojot dzelzs, koka vai betona apšuvumu. Tā ir pieejama un interesanta ideja jūsu virtuves konstruktīvajā dizainā.

Plaukti pat var aizstāt skapjus

Kā būtu ar stikla plaukta uzstādīšanu virs izlietnes?

Lieliska vieta, kur novietot podus ar garšvielām un pārtikas precēm

Stikla plaukts guļamistabai

Vietu trūkums ir izplatīta problēma telpās, neatkarīgi no tā, vai tā ir divvietīga, vienvietīga vai bērnu istaba. Tāpēc ir svarīgi domāt par stratēģiskām un funkcionālām alternatīvām.

stikla plaukts guļamistabai tas ir ideāli piemērots šim pasūtījumam un arī tiem, kam patīk izstādīt dekoratīvus priekšmetus kopumā. Struktūras caurspīdīgais un bezkrāsainā efekts dod daudzpusību, tāpēc tas apvienojas ar dažādiem stiliem un tendencēm.

Jūs varat izveidot vietu dekoratīvo rotājumu demonstrēšanai

Vienkāršs, praktisks un funkcionāls

Interesanta ideja par sieviešu bērnu istabu

Mazie plaukti uzlabo telpas dekoru

Stikla plauktus var uzstādīt telpā, lai:

LED stikla plaukti

Dažāds formāts grāmatu un citu piederumu ievietošanai

Uz koka paneļa uzstādīti plaukti

Starp foršajām idejām telpas dekorēšanai ir iespēja LED sloksnes uzstādīt uz stikla plaukta, kā arī papildus taisnajam paraugam izvēlēties dažādu formātu modeļus..

Ideāla vieta, kur atstāt mazus podus

Grāmatu skapis ar stikla plauktiem sieviešu istabā

Skapis ar stikla plauktiem

Sieviešu guļamistabas tendence

Stikla plaukti, kas uzstādīti virs rakstāmgalda

Stikla vannas istabas sienas plaukts

Lai gan daudzi cilvēki pamet organizācijas organizēšanu un dekorēšanu tualete malā, ir svarīgi domāt par labām iespējām, kā padarīt šo istabu harmoniskāku.

Papildus fundamentālajām higiēnas un tīrīšanas struktūrām vannas istabā ir jābūt noderīgām ierīcēm, kas palīdz sakārtot telpu. Tāpēc stikla plaukts ir laba ideja, jo tā lieliski pielāgosies tradicionālai vai modernai koncepcijai.

Tāpat kā lielākā daļa vannas istabas skaita ar baltu krāsu, lai radītu plašuma un plašuma sajūtu, bezkrāsainās brilles lieliski palīdz rotāšanai. Funkcionālajā režīmā tie kalpo, lai atstātu higiēnas materiālus, kosmētiku, vāzes utt..

Pēc ekspertu domām, kastē var ievietot mazus stikla plauktus, lai cita starpā ievietotu ziepju trauku un priekšmetus lietošanai vannā, piemēram, krēmus, šampūnus, skuvekļus un matu noņemšanu..

Bērnu vannas istabas tendence

Stratēģiski uzstādīts virs izlietnes un tualetes

Apvienojot ar minimālisma stilu

Diferencēts formāts, kas rotā ienes oriģinalitāti

Interesanta ideja, lai rotājums būtu līdzsvarots, ir plauktu apvienošana ar kastes stiklu, kuru var izgatavot arī no stikla, kā arī, piemēram, ar izlietnes baseinu vai galda virsmu..

Kad plaukti palīdz papildināt vannas istabas dekoru

Vienkāršas veidnes jau palīdz sakārtot vidi

Stikla plaukts ir ideāli piemērots priekšmetu un higiēnas līdzekļu uzglabāšanai

Turklāt stikls ir izturīgs materiāls, kuram nav problēmu ar mitrumu, tāpat kā ar koku. Tāpēc tas ir labākais vannas istabas variants.

Zemnieciska tendence priecē arī daudzus cilvēkus

Bez šaubām, plaša vide, kurā izceļas stikls

Vienkāršs modelis, kas uzstādāms kastē

Papildus plauktiem izlietnes lete ir izgatavota arī no stikla. Patiesībā, skaista iedvesma jūsu vannas istabai


Izmantojot šos neticamos padomus un projektus, kļuva vieglāk saprast, cik daudz stikla plaukts var pārveidot jebkuras telpas vidi. Izmantojiet gan kā funkcionālu, gan dekoratīvu priekšmetu, tas noteikti būs skaists variants jūsu projektam.

Vai jums patika padomi? Pastāstiet mums un kopīgojiet saturu. Lai veicas un tiekamies nākamreiz!

Ekoloģiskā bambusa grīda
Mūsdienās daudz ir runāts par ilgtspējību vides būvniecībā un saglabāšanā. Patiesība ir tāda, ka šī tēma ir iebrukusi visās nišās, ieskaitot civilo ce...
Pulēts porcelāns - cenas un padomi par grīdas lietošanu
Mājas piederība ir daudzu cilvēku sapnis, un, to sasniedzot, vislielākā vēlme ir padarīt sapņu māju, minimāli domājot par katru sīkumu. Jā, bet, runāj...
Vannas istabas grīdas - jūsu vannas istabas keramika un pārklājumi
Katrai mājas videi vai telpai ir savas īpatnības, un daži faktori ir vissvarīgākie, izvēloties pirkšanas veidu, piemēram, saskare ar ūdeni un taukiem,...