Apdare

Dzīvojamās istabas plaukts - kā izvēlēties? + 70 veidnes, padomi un idejas!

Dzīvojamās istabas plaukts - kā izvēlēties? + 70 veidnes, padomi un idejas!

Vides sakārtošanai un dekorēšanai nepieciešami īpaši aparāti. Viena ideja ir derēt vismaz uz vienu viesistabas plaukts, kas ir viena no visvairāk apmeklētajām istabām mājā.

Šis gabals var papildināt gan viesistabas, gan televizora, gan ēdamistabas izskatu. Labā ziņa ir tā, ka ir modeļi, kas atbilst visdažādākajiem dekorēšanas stiliem.

Tātad, papildus tam, ka varat uzglabāt dažus priekšmetus - vai vienkārši attēlot rotājumus, jūs savai istabai piešķirsiet vēl lielāku stilu.

Dzīvojamās istabas plaukti var gan organizēt, gan rotāt

Ja jums ir “garlaicīga” siena, kura, šķiet, kaut kā pietrūkst, varat to apsvērt pie plaukta, lai cik vienkārši tas arī nebūtu.

Lai jums palīdzētu, mēs izveidojām īpašu pastu plauktos, lai dekorētu telpas. Šeit jūs redzēsiet padomus un desmitiem iedvesmojošu attēlu, kas atvieglo jūsu izvēli! Tad ejam?

Tēmas

Iepazīstieties ar mums daudzus padomus telpu dekorēšanai ar plauktiem

Ko likt istabas plauktos

Plauktus, proti, var izmantot dažādu priekšmetu glabāšanai un demonstrēšanai. Piemēram:

Jebkurā gadījumā jūs varat redzēt, ka ir daudz alternatīvu. Jūs varat sakārtot tos priekšmetus, kas atrodas apkārt, kā tas ir grāmatu gadījumā, un jūs varat vienkārši ievietot tos dekoratīvos gabalus, kas atbilst istabas stilam.

Izmantojiet plauktus viesistabā vai ēdamistabā

Grāmatu padomi

Kas attiecas uz grāmatām, mums ir jauks padoms. Ja jums ir daudz nosaukumu, ideja ir ievietot tos, kas jums visvairāk patīk, kā arī tos, kurus jūs pastāvīgi konsultējat / lasāt. Ja jums ir birojs vai cita vieta, kur glabāt visu, kas jums ir, tas var būt labs, lai visbiežāk lietotie būtu ērti un ērti pieejami..

Tagad, ja istaba ir vienīgā vieta, kur ievietot grāmatas jūsu mājās, mēģiniet izmantot tos pašus plauktus un uzturēt tos sakārtotus. Pretējā gadījumā vide neizskatīsies jauka.

Tas attiecas arī uz vinila ierakstiem, kompaktdiskiem un DVD. Ļoti bieži telpā ir stūris, lai klausītos mūziku, un, ja tā ir TV telpa, mums vajadzētu domāt par vietu, kur glabāt savas filmas.

Plaukti šajā gadījumā ir noderīgi, taču tiem jābūt arī kārtīgiem, lai nedotu neglītu rezultātu.

Izvietojiet grāmatas, attēlus un citus priekšmetus

Plauktu materiāls

Lai rotājums ar plauktu būtu harmonisks, vispirms jādomā par izvēlēto modeli. Ir svarīgi apvienot šo gabalu ar vides dekoratīvo stilu.

Vai jūsu istaba ir zemnieciska? Tātad materiāls, kam ir visvairāk darāmā, ir koks, it īpaši nojaukšana, vai arī tas ir novecojis.

Vai tā ir moderna? MDF, stikls un spoguļi ir vieni no tiem, kas visvairāk atbilst šim stilam. Retro istabās var būt krāsaini plaukti, atkarībā no krāsu sastāva.

Viens no risinājumiem, lai nekļūdītos, ir izvēlēties plauktus, kas izgatavoti no tāda paša materiāla kā citas istabas mēbeles, piemēram, plaukts, bufete vai plaukts. Tas, ka esat līdzīgas krāsas, arī piešķir elegantu pieskārienu.

Plauktus var izgatavot no dažādiem materiāliem

Labākā siena plauktu uzlikšanai

Viens jautājums, kas rodas daudziem cilvēkiem, ir tas, kur viņi salabo plauktus telpā. Galu galā tas ir apturēts priekšmets, kas fiziski un vizuāli aizņems sienu.

Pēc plaukta stila un krāsas noteikšanas jums būs jāizlemj, kur tas atradīsies. Veiciet sienas un plauktu mērījumus, lai saprastu, kur tas būs piemērots, nepārslogojot vidi.

Siena aiz dīvāna ir visizplatītākā, ja vēlaties dekorēt tikai istabu. Parasti ir izvietotas gleznas, skulptūras un vāzes. Vienkārši pievērsiet uzmanību šī gabala augstumam, jo, ja tas ir pārāk zems, jūs riskējat, ka kāds nejauši sitīs ar galvu vai atsitīsies pret to.

Rūpīgi padomājiet, pirms izvēlaties sienu, uz kuras novietot plauktus

Tagad, ja jūs plānojat sakārtot objektus, tas varētu izskatīties labāk sānu sienā vai vietā, kur atrodas plaukts. Atkarībā no plaukta stila un lieluma jūs varat sajaukt to ar plauktiem, lai ievietotu filmas.

Fakts ir tāds, ka viss būs atkarīgs no jūsu istabas struktūras. Ir saprātīgi izvēlēties sienu, kas ir tukša un bez daudziem elementiem, kur nav pelējuma vai kur ir caurules (!).

Dzīvojamās istabas plauktu fotogrāfijas un modeļi

Nu, kā mēs teicām iepriekš, istaba ir viena no visbiežāk izmantotajām dzīvesvietas vidēm. Tur dienas beigās jūs atpūšaties, uzņemat apmeklētājus, skatāties labu filmu vai pat lasāt grāmatu. Patiesībā tai jābūt mājīgai vietai.

Tādēļ visgudrākais veids, kā to darīt, ir uzturēt to labi organizētu un turklāt ar atjauninātu dekoru. Tas ir, ir patīkami domāt par visa uzturēšanu kārtībā, bet arī šīs istabas skaistuma garantēšanu.

Dzīvojamās istabas plaukts var pārbaudīt tieši šo dubulto funkciju - kārtot un izrotāt.

Mēs esam izvēlējušies galvenos plauktu modeļus un materiālus, lai jūs tos zinātu un iedvesmotos panākt skaistu rotājumu jūsu mājās. Sekojiet!

Stikla plaukts

Sākotnēji mēs runāsim par stikla plauktu. Neskatoties uz to, ka tas ir klasisks materiāls, tas izskatās daudz labāk vidēs ar modernu dekoru.

Tas, ka ir caurspīdīgs, padara to lieliski piemērotu arī mazām telpām, jo ​​tas neveicina vizuālā pārslodzi. Arī šo funkciju ir daudz vieglāk apvienot ar citām mēbelēm un dekoru elementiem.

Stiklu var sajaukt ar jebkādām krāsām, kā arī izdrukām, tāpēc jūsu viesistabas sienas var bez problēmām nokrāsot gludas vai ar rakstainām tapetēm.

Padoms ir derēt uz mūsdienu priekšmetiem, lai izveidotu stikla plaukta apdari, jo tas nav ļoti jauki, ja jums ir zemniecisks vai vintage gabals.

Lasiet vairāk par šo tēmu: Stikla plaukts - 70 iespaidīgas idejas un modeļi mājām!

Apskatiet ieteikumus telpām ar stikla plauktiem:

Stikla viesistabas plaukts, lai organizētu bāru

Šis modelis var rēķināties ar LED gaismu

Skatīt stikla plaukta ar durvīm iespēju!

Tie ir lieliski piemēroti telpas dekorēšanai

Var izdarīt plānotā veidā

Stikls dod modernizētu vietu

Izsmalcināts dekors ar stikla plauktiem

Plauktiem var būt šāda jautra forma

Stikls ir piemērots mazai videi

Arī plaukti var darboties kā plaukts

Koka plaukts

Koks ir vispusīgākais materiāls, kāds vien ir. Atkarībā no modeļa jūs varat komponēt zemniecisku, vintage, mūsdienīgu, minimālistisku un modernu dekoru.

Ar novecojušu vai izturīgu apdari tas izskatās labāk lauku stilā, savukārt meži ar viendabīgākām krāsām ir lieliski piemēroti modernai vai minimālistiskai videi..

Masīvkoks jau sen ir izmantots dekoratīvo gabalu un mēbeļu veidošanai. Jūs varat to izmantot, lai izgatavotu īpaši oriģinālus plauktus, kā arī izturīgus un ilgstošus. Tie ir sakarīgāki lauku telpās, tomēr viss būs atkarīgs no vēlamā rezultāta.

Ir arī vērts atcerēties, ka pašlaik ir daudz materiālu, kas var atdarināt koku. Piemēri tam ir, piemēram, MDF un MDP. Tie ir lētāki, tiem nav izturības, kas ir vienāds ar tradicionālo koku, tomēr tas pilda savu pienākumu izrotāt un kārtot ar daudzu veidu koka izskatu.

Forša ideja, kas pieaug, ir pārklāt šo izbalējušo plauktu ar kontaktpapīru, kas imitē koku!

Zemāk skatiet numuru modeļus ar koka plauktiem:

Koks atbilst jebkura veida apdarei!

Koks ir lieliski piemērots minimālisma dekoram

Jūs varat izmantot to pašu plauktu komplektu

Kā arī televizora panelim atbilstošs modelis

Mazs un vienkāršs istabas padoms

Plauktu starpība var būt atbalsts

Klasisks numurs ar koka plauktiem

Šie gabali ir lieliski piemēroti lauku dekorēšanai

Ieteicamais plaukts, kas atbilst baltajam statīvam

Plauktu panorāma, lai saglabātu grāmatu kolekciju!

Ģipša plaukts

Tagad parunāsim par ģipša plauktiem. Šis modelis apvieno praktiski visus dekorēšanas stilus, tomēr tas vairāk izmantots mūsdienu un mūsdienu vidēs.

Šos plauktus parasti ražo kvalificēti speciālisti. Lielāko daļu laika tie ir iestrādāti sienā un tāpēc prasa projektu, kuru eksperti ir labi novērtējuši un kuru izpilda tie, kas saprot šo tēmu.

Bet ir arī tādi, kas ir atsevišķi un iekļauti vidē bez nepieciešamības iestrādāt sienā.

Vienā vai otrā veidā jūs sasniegsiet neticamu izskatu, ļoti modernu un elegantu. Lai sniegtu vēl izsmalcinātību, iesakām izmantot LED plankumus. Naktī šie plaukti tiks izgaismoti, uzsverot uz tiem novietotos dekoratīvos priekšmetus..

Uzmanību izmantotā apmetuma kvalitātei, jo tas var ietekmēt gabala kalpošanas laiku.

Iedvesmojieties no telpām, kas dekorētas ar ģipša plauktiem:

Ģipša plaukti izskatās izsmalcināti ar LED apgaismojumu

Viņi var piešķirt ļoti īpašu pieskārienu jūsu istabai

Tos var likt izmērīt

Ir veidi, kā izveidot vairākus formātus

Jūs varat apvienot apmetumu ar koku

Tas ir lielisks dekoratīvo priekšmetu variants

Mūsdienās plaši tiek izmantoti iebūvētie plaukti

TV istabas uzgalis ar ģipša plauktiem

Viesistaba ar LED apgaismotu plauktu

Stūra plaukts

Ja vēlaties dekorēt ar funkcionalitāti un izmantojot visas telpas telpas, jums vajadzētu meklēt perfektus gabalus. Stūra plaukti šajā gadījumā ir lieliski piemēroti telpas sastādīšanai.

Tie var palīdzēt organizēt mazas telpas vai telpas, kurās jums ir daudz objektu, piemēram, grāmatas. Lai tie netiktu izkliedēti, jūs varat izmantot dažus plauktus stūrī, vienlaikus dekorējot un organizējot.

Ir plaukti, kurus var novietot stūros vai uz stūriem. Meklējiet modeļus, kas atbilst jūsu istabas vizuālajam stilam un garantē nevainojamu organizāciju.

Lasiet vairāk par šo tēmu: Stūra plaukts - 62 super burvīgi modeļi, lai iedvesmotos!

Apskatiet dažas interesantas istabas, kas dekorētas ar stūra plauktiem:

Stūra koka viesistabas plaukts

Radošs dekors ar 3 vienādiem plauktiem

Stūra plaukti ir lieliski piemēroti vietas taupīšanai

Daži modeļi padara vidi jautrāku

Jūs varat baudīt jebkuru istabas stūri

Šis plaukta modelis ir paredzēts mērīšanai

Apvienojiet vienādus plauktus, lai izrotātu tos ar eleganci

Stūra plauktu organizācijas ieteikums

Ideja dekorēt viesistabu ar izsmalcinātību

Atšķirīgs modelis, ko ievietot istabas stūrī

Melns plaukts

Melnā krāsa ir viena no daudzpusīgākajām. Tas ir, tas apvienojas ar visu: krāsām, materiāliem, stiliem, izdrukām, faktūrām ... protams, atkarībā no viņas modeļa. Tomēr pati krāsa visur iet labi.

Neskatoties uz to, melni plaukti izskatās lieliski vidēs ar modernu, retro, minimālisma un industriālu dekoru. Šie četri stili labi sader ar šo tumšo nokrāsu.

Lai dekors būtu prātīgāks, sajauciet melno plauktu ar neitrālu krāsu sienu, piemēram, baltu un pelēku. Lai līdzsvarotu kompozīciju, varat izvēlēties krāsainas sienas un pēc tam izvēlēties sev tīkamāko.

Paskaties, cik skaisti numuri izskatās ar melniem plauktiem:

Mūsdienu melnu plauktu komplekts

Vienkāršs plaukts var piešķirt videi lielāku eleganci

Jūs varat apvienot melnos plauktus ar pārējo dekoru

Rūpniecisks vai citādi minimālistisks dekors

Ļoti stilīgs numurs ar tumšiem gabaliņiem

Padoms vienkrāsaina dekoru izgatavošanai

Neliels viesistabas plaukts

Mazās istabas ir sarežģīti dekorēt, mēs saprotam. Bet ne tāpēc jūs to atlaidīsit, vai ne? Ja jums ir maza istaba, varat izmantot plauktus, lai padarītu to vēl organizētāku un tīrāku.

Vispirms uzmanieties ar plaukta izmēru. Tas, ka tas ir ļoti garš un ļoti dziļš, var dot vizuāli pārslogotu rezultātu. Varbūt ir foršāk izvēlēties trīs mazākus plauktus, lai tas nekļūtu pārāk smags.

Koplietošanas istabas dekorēšanas uzgalis

Materiāls arī rada visu atšķirību. Stikla un baltā krāsa ir vispiemērotākā atkarībā no izvēlētā apdares stila. Tas ir tāpēc, ka tie ir neitrāli, tas ir, tie neaizņem tik daudz vietas, kad runa ir par vizuālo. Tas rada iespaidu, ka telpa ir plašāka.

Padomājiet arī par to, vai jums ir pieejama siena, kur uzlikt plauktu, un vai tā izskatīsies patiešām forša. Pretējā gadījumā labāk izvēlēties citu apdares veidu un priekšmetus, kas jums jāglabā, novietojiet citās vietās, piemēram, slēgtos skapjos, plauktu atvilktnēs utt..

Atklājiet idejas mazām telpām, kas dekorētas ar plauktiem:

Plaukts televizora pretējā pusē

Baltie plaukti ir lieliski piemēroti mazām telpām

Rūpējieties par plaukta dziļumu

Padariet savu mazo istabu radošāku!

Stikla krāsas vizuāli neaizņem vietu

Plaukts var atrasties blakus televizora panelim

Iegūstiet to pareizi, izvēloties baltus plauktus

Plaukus var iedegt

Optimizējiet vietu ar plauktiem, lai koplietotu vidi

Ēdamistabas plaukts

Ēdamistabu var dekorēt arī ar plauktiem! Tie var būt vai nu istabas dekorēšana, ar dažādiem dekoratīviem priekšmetiem, kas atbilst izvēlētajam stilam, vai arī nepieciešamā sakārtošana.

Parasti bāra reģiona vai kafejnīcas stūra sastādīšanai tiek izmantots plaukts. Tātad citu priekšmetu starpā varat ievietot glāzes, tases, pudeles, kafijas automātu, cukura trauku.

Citos gadījumos jūs varat derēt uz šo organizatoru, lai tas ievietotu traukus, kas tiek izmantoti ēdienreizēs.

Tagad, ja vēlaties šai vietai piešķirt īpašu pieskārienu, varat izmantot plauktu, lai pats varētu ievietot dekorācijas gabalus. var būt puķu vāze, skulptūras un gleznas.

Zemāk skatiet ēdamistabu modeļus, kas dekorēti ar plauktiem:

Ēdamistaba ar plauktu ar rāmjiem

Plaukts var palīdzēt ievietot noderīgas lietas

Ieteikums par plauktiem, kas rotā ēdamistabu

Plauktu var saskaņot ar galda krāsu

Viena ideja ir izmantot stikla plauktus

Ēdamistabu var organizēt un dekorēt

Visa ēdamistaba ar koka priekšmetiem

Minimālistiska dekorēšanas veidne

Optimizējiet savu ēdamistabas telpu ar augšējo plauktu

Ielieciet dekoratīvus gabalus, lai ēdamistabai piešķirtu vairāk dzīvības

TV istabas plaukts

Visbeidzot parunāsim par TV istabas apdari, kas rada šaubas par plauktu izvietojumu, jo tā ir vide ar daudziem elementiem.

Viens padoms ir izmantot plauktus, lai sakārtotu priekšmetus, kas tiek izmantoti šīs telpas elektronikā, piemēram, kompaktdiskus, kas tiek izmantoti stereosistēmā, kā arī DVD filmas..

Vēl viens interesants risinājums ir plaukta novietošana uz sienas pretī televizoram. Šajā gadījumā to var izmantot dekoratīviem priekšmetiem. Visvairāk iedvesmojoši ir gleznas, puķu podi, attēlu rāmji, viss, kas jums šķiet konsekvents.

Iedvesmojieties no skaistām TV istabām, kas dekorētas ar plauktiem:

Lai nepārslogotu vidi, varat izvēlēties durvis!

Plaukti virs televizora ir klasiski

Atbilst TV statīvam

Plaukti var atrasties abās TV istabas pusēs

Iedegieties plauktos, lai koncentrētos uz dekoratīviem priekšmetiem

Balto krāsu ir labi ievietot TV reģionā

Televizors ieskauts ar plauktiem

Skatiet vienu pirms un pēc plauktu ievietošanas

Jūs varat derēt arī uz krāsainu modeli

Koks ir klasisks un viegli iet ar visu


Un tā, kāda veida viesistabas plaukts vai jums patika visvairāk? Kuru izvēlēsieties sastādīt savu apdari? Pastāsti mums!

Izmantojiet iespēju lasīt arī citu saturu:

Piekarināms plaukts - 55 skaisti un moderni modeļi rotāšanai!

Virtuves plaukti - 50 brīnišķīgi modeļi videi!

Vannas istabas plaukts - apdares padomi, materiāli un modeļi!

Uz redzēšanos!

Mūra zemniecisks un elegants
Tas, kurš domā, ka šķietamās mūra mājas ir tikai "zemnieciskas", kļūdās. Gluži pretēji, šāda veida izvēle ir viens no interesantākajiem un elegantākaj...
Silestone - industrializēts akmens letes un pārklājiem
Piedāvā vairāk nekā sešdesmit valstīs un gandrīz desmit gadus tirgū silestone tas ir viens no pieprasītākajiem materiāliem, sastādot virtuves un / vai...
Līmes audums dekorēšanai
Ja iepriekš, lai atjaunotu veselas sienas un dekoratīvus priekšmetus, bija vajadzīga laba pacietības deva, daudz krāsas un netīrumu visur, mūsdienās i...