Apdare

Melnbalts rotājumā - 50 modernas un radošas idejas!

Melnbalts rotājumā - 50 modernas un radošas idejas!

Nav klasiskāka krāsu sajaukuma par melns un balts. Tas ir tik slavens un mīlēts, ka ir pat nopelnījis segvārdu dekoratoru, modesistu un šīs savienības cienītāju vidū: B & W!

Vides apdari melnbaltā krāsā var veikt dažādos veidos. Lai to atvieglotu, starp daudziem citiem elementiem ir neticami daudz pārklājumu, mēbeļu, plānu, dekoratīvu priekšmetu, audumu, apdruku..

Pēc ekspertu domām, lai arī tā ir ļoti tradicionāla un sena krāsu kombinācija, to var pielietot daudzos apdares modeļos.

Lai dotu jums ideju, varat ievietot B & W dzīvojamās istabās, virtuvēs, vannas istabās, birojos, guļamistabās un tamlīdzīgos ar retro, vintage, modernu, mūsdienīgu, minimālisma, noir, kulta dekoru ... ir daudz iespēju!

Jūs varat arī izvēlēties dekorēt katru vietas stūri ar divām krāsām, vai arī padarīt šo pāri par pamatu jūsu apdarei. Tas ir, izmantojiet abus, lai dekorētu lielāko daļu vietas, un papildiniet tos ar citiem jūsu izvēlētiem toņiem.

Nu, viss būs atkarīgs no jūsu gaumes, izvēlētā dekorēšanas stila, vides veida utt..

Kā būtu, ja uzzinātu vairāk par melnbaltās apdares modeļiem? Mēs izveidojām šo ierakstu tikai tāpēc 🙂 Palieciet kopā ar mums, lai pārbaudītu tēmu pa tēmām, visiem ar daudz iedvesmojošiem attēliem un padomiem ♥

Tēmas

Dekorēšanas padomi ar melnu un baltu krāsu

Daudzi cilvēki vēlas dekorēt, kopā izmantojot melnbalto, bet nezina, ar ko sākt. Pat ja tas ir kaut kas ļoti tradicionāls, tas rada šaubas par to, kā to izdarīt, neizklausoties pārāk elementāri, vienkārši vai vecmodīgi.

Ir patīkami zināt, ka jebkuram apdares modelim ir gandrīz standartizēti risinājumi, lai sāktu šo procesu. Pārejam uz galvenajiem padomiem:

1 - Budžets

Pirmkārt, mēs norādām, ka esat informēts par pieejamo budžetu attiecīgajai apdarei. Tas ir: cik daudz naudas jums tam ir?

Zinot budžetu, būs vieglāk izvēlēties visu, kas būs jāpērk. Jūs balstīsit meklēšanu pēc tā, kas ietilpst jūsu kabatā. Racionalizējiet un izvairieties no pirkumiem, kas pārsniedz jūsu ierobežojumu.

2 - stils

Vai jums ir kāda nojausma, cik daudz naudas jums jāiztērē? Tātad tagad jūs varat doties uz jautro daļu 🙂 Pirms laika padomājiet par dekorēšanas stilu, kuru vēlaties izmantot vidē. Ir daudz, lai jūs varētu zināt un izvēlēties.

Piemēram: mūsdienīgs, moderns, zemniecisks, noir, klasisks, retro, vintage, romantisks, geek, minimālistisks, industriāls, Tumblr… nosakiet vienu, lai uzzinātu, kāda veida materiāls, raksts, faktūra, rotājumi vislabāk atbilst dekoram.

Iepazīstieties ar tim tim pēc tim tim par mūsu apdares veidiem → Stilu dekorēšana - 75 visapbrīnojamākie stili videi!

3 - krāsu palete

Noteikts stils, tagad ir laiks domāt par krāsām! Tā kā mēs šeit runājam par melnbaltu, izlaidīsim jautājumu par krāsu apļa analīzi.

Jūs izvēlēsieties pamata krāsu savienību, taču to var izmantot ar lielu radošumu un personību. Jūs varat atšķirt savu vietu no citiem, izmantojot šīs divas krāsas, izvēloties dažādus materiālus, ievietojot alternatīvus gabalus utt..

4 - telpa

Kāda platība ir pieejama šīs dekorācijas izgatavošanai? Izmēriet visu vidi, kuru vēlaties izrotāt, no augšas uz leju.

Tas ir svarīgi, lai jūs varētu izpētīt plānotās mēbeļu cenas, nopirkt gatavas mēbeles ar pareizu izmēru, apskatīt tapetes lielumu, krāsas daudzumu, paklāja izmēru, attālumu no televizora ... oho, tas ir derīgs vairākām lietām!

5 - funkcionalitāte

Neatkarīgi no tā, ko mēs jau pieminējām, ir ļoti svarīgs punkts, kas ir funkcionalitāte, kas nepieciešama šai telpai. Ko mēs ar to domājam? Nu, jums jāzina, kas šai vietai jums jāpiedāvā noderīgs.

Piemēram: laba atpūta, atbalsta galdi, labs apgaismojums, vieta priekšmetu / dokumentu / grāmatu uzglabāšanai, siltuma komforts, televizora bāze, datora bāze ... Šai videi jābūt aprīkotai ar nepieciešamo.

Šim nolūkam pievērsiet uzmanību budžetam un pieejamai vietai. Šie divi punkti būs parametri, lai izveidotu šo vietu.

Numuri ir dekorēti melnbaltā krāsā

Jūsu uzdevums ir noņemt visu, par ko mēs runājām virs dokumenta. Lai vēl vairāk palīdzētu jums, mēs izvēlējāmies galvenās mājas mājas, kuras uzskaitīt melnā un baltā krāsā. Kā būtu ar pārbaudi? ♥

Melnbalta fasāde

Melnbaltām fasādēm mēdz būt mūsdienīgs vai mūsdienīgs dizains. Ļoti moderns ir izvēlēties šīs divas krāsas, lai segtu māju priekšpusi, kas papildus iebūvētiem jumtiem parādās ar iebūvētiem jumtiem, kā arī.

Šajā krāsā varat izmantot dabiskos akmeņus, piemēram, marmoru, granītu. Ir redzētas arī porcelāna flīzes, gan absolūtas, gan jauktas fasāžu sastāvā.

Melnbaltās sienas fasādes apdare

Iepazīstiet + savas mājas fasādes īpašajā ierakstā → Mūsdienu māju fasādes - 90 pārsteigumu iedvesmas!

Iedvesmojieties ar melnbaltām idejām vienstāvu māju un savrupmāju fasādēm:

Klasiskā māja krāsota ar baltām un melnām detaļām

Mūsdienīga māja ar melnu un baltu fasādi

Mūsdienu mājas fasāde PB

Neliela mājas fasāde ar melnbaltām detaļām

Ideja mūsdienu māju dekorēt ar PB

Melnie vārti sakrīt ar balto fasādi

Melnā un baltā grīda

Melnbaltās grīdas ir ļoti tradicionālas. Jums noteikti ir bijusi pieredze, redzot pārmaiņus flīzes melnbaltā krāsā, veidojot ļoti jautru rūtainu grīdu. Parasti šo stilu pieņem mitrā vidē, piemēram, virtuvēs, vannas istabās un veļas mazgātavās.

Ilgu laiku visbiežāk tiek izmantotas keramikas grīdas, piemēram, iepriekš minētās melnbaltās flīzes. Bet mūsdienās tirgū var atrast citus modeļus, lai atjaunotu telpu apdari.

Liela vannas istaba ar b & w grīdām

Ir hidrauliskās flīzes (kas parasti ir arī keramikas), kā arī porcelāna flīzes, kuras var uzklāt uz plāksnēm vai šķidrumiem.

Mēs varam arī pieminēt marmoru un granītus, kurus ļoti vērtē, lai tos novietotu uz grīdas dažādās vidēs. Tie, kuriem patīk flīžu grīdas, var apsvērt šīs iespējas, atceroties, ka akmeņi var būt sajaukti, ar melnbaltām variācijām vienā gabalā.

Mēs izskaidrojam visu par māju iekšējām grīdām. Skatīt tikai → IEKŠĒJO GRĪDU VEIDI: pilnīga modeļa rokasgrāmata!

Apskatiet ieteikumus, kurus esam izvēlējušies īpaši jums:

Melnā un baltā krāsā dekorētas flīzes vannas istabā

Virtuve ar melnbaltām grīdām un dzelteniem skapjiem

Balta un melna marmora grīdas ideja

Vannas istabas grīdas un sienas apvienojums

Vēl viens B & W grīdas modelis

Dažādas baltas un melnas grīdas virtuvē

Melnā un baltā rūtainā grīda lielā virtuvē

Melnbalta siena

Attiecībā uz sienām ir daudz alternatīvu pārklājumu. Krāsas, papīri un sienas uzlīmes, flīzes, flīzes, porcelāna flīzes, akmeņi, hidrauliskās flīzes, 3D segumi ir dažas no iespējām.

Ģeometriskās izdrukas mūsdienās ir ļoti modernas. Papildus vides modernizēšanai viņiem izdodas to izkļūt no vienmuļības, izvairīties no parastās un dot ļoti jautru pieskārienu. Visvairāk tiek pieprasītas svītras, bet tiek meklēti arī stabi un trīsstūri.

Siena ar baltu un melnu ševrona apdruku

Citas tendences ir ziedu izdrukas B & W, kā arī arabeskas un etniskās.

Uzlīmju un tapetes gadījumā modeli vajadzētu izvēlēties tikai “mitrai” videi, piemēram, vannas istabām. Šādās situācijās ir norādīti vinili.

Zemāk jūs varat redzēt daudzas idejas par melnbaltām sienām!

Dizainera Marcelo Rosembaun tapetes

Balta siena ar melniem polka punktiem

Mūsdienās modē ir svītrainās melnbaltās sienas

Mainīgas melnbaltas sienas

Zīdaiņu istaba ar radošu sienu ar melnām zvaigznēm

Minimālistisks istabas ieteikums melnbaltā krāsā

Melnbalta istaba

Vai vēlaties jaunināt savā viesistabā? Izvēloties šīs dekorācijas pamatnei baltu un melnu krāsu, jūs varēsiet nodrošināt lielāku mājīgumu un vieglāk visu procesu. Galu galā ir ļoti viegli atrast visu, ko dekorēt ar šīm divām krāsām.

Jauks padoms ir izvēlēties vienas no šīm krāsām (baltas vai melnas) sienas un rūpīgi izvēlēties mēbeles un citus priekšmetus, lai sastādītu pārējo vidi..

Numurs ar klasisku melnbaltu dekoru

B & W tiek daudz izmantots telpās ar minimālisma vai modernu stilu, taču tas ļoti labi darbojas, lai uzspiestu klasiskos vai retro stilus.

Apskatiet, cik daudz pārsteidzošu numuru ir dekorēts ar melnu un baltu:

Pat spilveniem ir melni balti pārvalki

Melnbalts dekors ar zelta elementiem telpā

Minimālistisks viesistabas dekors

Ģeometriska melnbaltā siena viesistabā

Baltas sienas un melns dīvāns

Liela koplietošanas istaba ar melnbaltiem elementiem

Super atšķirīga viesistaba melnā un baltā krāsā

Melnbaltā virtuve

Virtuves ir citas vides, kas labi sader ar melnbaltu dekoru. Visizplatītākais ir izmantot šo krāsu kombināciju uz grīdas. Bet jūs varat atrast arī super interesantus sienu segumus.

Attiecībā uz skapjiem, darbvirsmām, salām un citiem priekšmetiem, kas veido virtuvi, varat domāt par specializēto veikalu gatavajām mēbelēm vai plānotajām, kuras šodien ir ļoti augstas.

Vintage virtuve B & W

Lasiet + par virtuves dekorēšanu ekskluzīvā ierakstā → Kā iekārtot virtuvi? - 40 idejas un padomi, lai iedvesmotos!

Apmeklējiet labākās B & W virtuves, lai iedvesmotos un kopētu:

Virtuve ar melnbaltu dekoru

Dzīvokļa virtuve ar melnbaltu dekoru

Maza virtuve ar melnbaltām grīdām

B & W apdare virtuvei

Minimālistiskas virtuves piemērs ar melnbaltiem elementiem

Dažāds pārklājums melnā un baltā krāsā virtuvē

Melnbaltā guļamistaba

Šo klasisko krāsu pāri var izmantot arī telpu dekorēšanai - jebkura no tām! Viņi var būt pāris, vientuļi, jaunieši, bērni un pat zīdaiņi, lai iegūtu priekšstatu par tā daudzveidību.

Minimālistiskās istabas ir ļoti pieprasītas, un to mērķis ir dekorēt, ievērojot jēdzienu “mazāk ir vairāk”. Vienkāršs, bet ļoti elegants, šim modelim var būt pilnīgi baltas sienas un melnas mēbeles.

Minimālistisks B & W vienvietīgs numurs

Papildus minimālisma dekoram jūs varat izmantot citus stilus, kā vēlaties.

Mēs parādīsim vairākas interesantas melnbaltās guļamistabas idejas:

Pat gultas veļas komplekti var saskaņot dekoru

Skandināvu melnbalts dekors guļamistabā

Ideja par istabu ar dekoratīvu pamatni melnbaltā krāsā

Sievišķīga guļamistaba ar melnām sienām un baltām detaļām

Guļamistaba jaunam bakalauram ar melnbaltām lietām

Melnbaltā vannas istaba

Mēs nevarējām beigt runāt par vannas istabām - tualetēm - vai ne? Šīs vietas melnbaltais rotājums jau ir izcils, taču to var pielāgot personalizētāk un atbilstoši jūsu stilam.

Vannas istabās galvenie materiāli ir flīzes, porcelāna flīzes, hidrauliskās flīzes, marmors un granīts. Ir arī tapetes, dekoratīvās lentes un ieliktņi, kas izskatās super forši.

Vannas istabas panorāma ar melnbaltu apdari

Šeit mums jau ir īpaša ziņa par šo tēmu. Paskaties → MELNĀ UN BALTĀ Vannas istaba: 45 stili un fotogrāfijas!

Mēs izvēlējāmies vairākas skaistas vannas istabas un mazgāšanas telpas, kas dekorētas ar B & W:

Vannas istaba ar melnu un baltu vannu

Vannas istaba ar melnbaltiem ieliktņiem

Visa balta vannas istaba ar melniem akcentiem

Mūsdienīgs melnbalts dekors vannas istabai

Mūsdienīgs melnbalts vannas istabas uzgalis

Dažādi B & W pārklājumi vannas istabām


Dekors melns un balts uzvarēja tevi? Pastāstiet, ko jūs domājat par iedvesmojošajiem padomiem un attēliem, kurus mēs vēlamies uzzināt!

Patīkami lasīt citus ar krāsu saistītus rakstus:

Aukstas krāsas dekorā - 75 idejas toņu izmantošanai un saskaņošanai!

Sienu krāsas - 50 idejas katrai mājas telpai!

Krāsas, kas atbilst melnai - 60 sensacionālas dekorēšanas idejas!

Mēs vienmēr ievietojam ziņas par dekoru Visumu. Atgriezieties biežāk, lai paliktu iekšā ♥

Video domofona zīmoli, modeļi un cenas
Mūsdienās viens no lielākajiem jautājumiem, kas rodas būvniecības jomā, ir drošība. Jā, mēs zinām, ka tā ir, un tāpēc mēs šodien jums sagādājām ļoti i...
Kā pagatavot aromātiskas sveces - soli pa solim un skaistas fotogrāfijas
Vai vēlaties lielisku suvenīru ideju dzimšanas dienai, mātes dienai utt.? Kā par derībām aromātiskas sveces? Pārbaudiet soli pa solim un modeļu fotoat...
Baseina fotoattēli - mazi, lieli, dzīvojami, moderni un daudz ko citu!
Pārbaudiet šo rakstu par neticamu baseina fotoattēlu izvēli un iedvesmojieties, lai izveidotu savu mazo, lielo, dzīvojamo projektu un modernos baseinu...