Apdare

Dekoratīvie plakāti un plakāti

Dekoratīvie plakāti un plakāti

Ir pagājuši laiki, kad pie sienas prioritāte bija tikai portreti, attēli un klasiskas gleznas. Dekorēšanas jomā cilvēku prātos iekrituši jautri plakāti ar slavenību, filmu, izdomātu varoņu attēliem un muzikāliem vai literāriem citātiem. Mūsdienīgi un jautri, plakātiem var būt rāmji vai tos var ievietot ar uzlīmju palīdzību. Vēl viena forša ideja ir atbalstīt tos uz bufetes vai pat atbalstīt pret sienu, turot pamatni uz grīdas. Šī ideja ir skaista, ja attēls ir ļoti liels un ir ierāmēts.

plakāti telpā

Šos produktus varat atrast specializētos veikalos un koncentrēties uz alternatīvu apdari vai pat meklēt attēlus internetā, jo ārzemju vietnes padara tos pieejamus bezmaksas lejupielādei. Šajā gadījumā ir svarīgi, lai jums būtu, kā drukāt attēlu kvalitatīvi, lai tas būtu ass un ar precīzi definētām krāsām. Plakāti var piešķirt jauneklīgāku izskatu apkārtnei, salaužot nopietnību un piešķirot vietai daudz personības. Tas izskatās lieliski mūzikas studijās, mājas birojos, bibliotēkās, telpās, istabās utt..

Saturs

Saglabājiet mieru un izrotājiet savu sienu

Lielbritānijas valdības ideja motivēt iedzīvotājus 1939. gadā, kara laikā, bija izplatīt plakātus ar motivējošām frāzēm. Pēc tam tika izveidoti trīs plakātu modeļi ar dažādiem teicieniem. Pirmie divi tika plaši izplatīti visā Anglijā, veikalos, iestādēs un pat mājās, izņemot trešo, kur bija teikts “Keep Calm and Carry On” - Esi mierīgs un ej tālāk. Ļoti vienkārši, uz sarkanā fona ar lieliem, baltiem fontiem un karaļa vainaga dizainu, bija doma to izmantot tikai saspringtākā brīdī vai iebrukumā, lai cilvēki paliktu mierīgi un uzticētos karaspēkam..

Vēsturiskais plakāts “Esi mierīgs un turpini”

2000. gadā, 61 gadu laikā pēc izdrukāšanas, trešais plakāta modelis tika atrasts taurā. Vietas īpašniekam plakāts šķita tik interesants, ka tas nonāca pie sienas. Tieši tad cilvēki sāka interesēties par plakātu: īsā laikā ne tikai Anglija, bet arī pārējā pasaule sāka redzēt īstu “Kepp Calm…” plakātu lavīnu. Cilvēku radošums galu galā radīja ļoti jautras universālā vēstījuma versijas, kas prasa mieru, sajaucot angļu valodu ar citām valodām, veidojot vārdu spēles, un mūsdienās ir iespējams izveidot savu “Keep Calm and something”. Lieliski piemērota studijām, bibliotēkām un pat dzīvojamām istabām. Ideja ir jautra, moderna ar retro gaismu un joprojām padara vidi daudz dzīvespriecīgāku un motivējošāku..

Telpu rotājumi ar plakātiem

Tagad vienkārši izvēlieties savu iecienīto druku, tādu, kurai ir vairāk sakara ar jūsu dzīvesveidu un personību, un izrotājiet savu sienu ar foršu plakātu. Pārbaudiet dažas atdzist istabas dekoru idejas ar plakātiem.

1- Plakāti telpā, kas rotā sienu

2 - Apdare ar vienkrāsaina stila plakātiem

3 - Plaša siena, kas dekorēta ar retro stila plakātiem

4 - Stilizēti filmu plakāti, kas rotā telpu

Parkets - universāla masīvkoka grīda
Grīda, kas izgatavota no maziem koka dēļiem - vai parkets - tas ir izmantots ilgu laiku un ir izcēlies lieliskajā Versaļas pilī Francijā. Apkopes vien...
Concregram Kas tas ir? Priekšrocības, uzstādīšana un veidi
Ja jūs meklējat citu grīdu, baseinu vai citu āra zonu, betons un tā priekšrocības. Pazīstams arī kā pisogramma, tā ir alternatīva grīda, kurai ir skai...
Fuget grīdas veidi, cenas, fotogrāfijas, Fulget Wall
Fulget ir grīdas veids, kas sastāv no dabīgo akmeņu, piedevu un cementa granulām. Plaši izmanto āra zonās, piemēram, ietves, garāžu ieejas, kāpnes, ra...