Apdare

Foto rāmis - 40 lieliskas idejas, kā izmantot dekorēšanai!

Foto rāmis - 40 lieliskas idejas, kā izmantot dekorēšanai!

O foto rāmis mūsdienās ir ļoti moderns. Vai esat kādreiz domājuši to izmantot dekorēšanai?

Šis vienums sola ļoti afektīvi personalizēt vidi ar ģimenes un draugu fotogrāfijām, īpašiem mirkļiem, atmiņām, kuras vienmēr ir pelnījušas.

Trīs foto rāmju veidnes

Dekorēšana ar personīgām fotogrāfijām vairs nav jaunums, šeit starp mums. Tomēr jauns veids, kā izplatīt šos attēlus, ir izmantot tradicionālos rāmjus vai gabalus, kas tiek ražoti tieši šim nolūkam..

Jūs atradīsit gleznu modeļus, kas ir sadalīti vairākos nodalījumos, katrs no tiem, lai ievietotu fotogrāfiju. Dažiem ir atšķirīgs formāts, citiem ir krāsains, un ir tādi teicieni, kas atbilst attēlu stilam, piemēram, "ģimene" vai "draugi".

Foto rāmji, lai dekorētu vidi

Turklāt jūs varat derēt uz unikāliem rāmjiem, pie kuriem var strādāt, lai ietilptu vairākās fotogrāfijās. Šajā gadījumā jūs izveidosiet īstu mozaīku ar izvēlētajām fotogrāfijām, piešķirot lielu stilu telpu, guļamistabu, biroju, koridoru utt..

Ko jūs domājat, zinot vairākas foto rāmju idejas, lai rotā jūsu māju? Mēs sagatavojām pilnu ziņojumu, pilnu padomu un iedvesmojošu attēlu. Pārbaudiet! 🙂

Tēmas

Iepazīstieties ar mums dažādu formātu un materiālu foto rāmjos

Foto un foto rāmju veidnes apdarē

Mēs šeit vairākas reizes runājām par dekorēšanu ar fotogrāfijām. Tas ir kaut kas ļoti izplatīts, kas ir veiksmīgs un labi darbojas jebkurās mājās.

Lai gan mēs atrodamies tehnoloģiskajā laikmetā, kurā analogais ir zaudējis vietu, atklātās fotogrāfijas joprojām ir noderīgas, lai atcerētos gadījumus un dekorētu telpas.

Ģimenes foto rāmji

Tie palīdz atstāt pagātnes mirkļus neaizmirstamus un vienmēr klāt. Tāpēc dekorācijas sastādīšanai ir tik īpaša izvēle izvēlēties konkrētas fotogrāfijas.

Un pats interesantākais ir tas, ka fotogrāfijas var atrasties jebkurā mājas stūrī. No ieejas zāles līdz intīmām istabām tie ietekmē, kļūstot par viesu apbrīnas objektiem un tīras pieķeršanās elementiem. Jūs jūtaties apskāvies vidē, kas vēsturi stāsta caur attēliem!

ietvaru idejas tiem, kas vēlas izstādīt fotogrāfijas

Foto rāmju veidnes

Kamēr foto rāmji atrodas fotoattēlu turētāju saraksta augšgalā, parādās jaunas modalitātes, piemēram, foto rāmji. Daudziem no tiem, proti, ir sirds formas, dzimtas koks, aplis utt..

Kā jau minējām iepriekš, tie ir atrodami dažādos izmēros un formātos, un katram fotoattēlam var būt nodalījumi vertikāli vai horizontāli.

Kadrs fotoattēliem pēc ģimenes

Mēs atrodam arī lielus rāmjus, kuros būs piemērots noteikts skaits fotogrāfiju. Ir tādi, kas fotoattēlus sagriež, lai izveidotu ļoti personalizētu rāmi, un ir tādi, kas ievieto fotoattēlus blakus, atstājot šo gabalu ar organizēšanas gaisu.

Vēl viens padoms ir derēt uz redeļu kastēm, kuras var izgatavot no fotogrāfiju rāmjiem, tos pakarot ar skavu / stiprinājumu palīdzību. Tas ir ieteikums tiem, kuri vēlas izvairīties no tradicionālā un vēlas komponēt vidi minimālistiskā veidā.

Proti, foto rāmis var būt galds vai siena. Ja tas ir ļoti liels, to var arī novietot uz grīdas.

Liels melnbalts foto rāmis

Foto rāmja krāsa

Foto rāmja rāmja krāsa ļoti ietekmē dekorācijas kompozīciju.

Tāpēc ir patīkami domāt par to pirms modeļa pirkšanas / izgatavošanas, un neitrālie toņi ir vispiemērotākie, lai atvieglotu šo ražošanu. Tie ir balti, melni un koka krāsā. Viņi atbilst visam.

Tagad, ja vēlaties kaut ko konkrētāku, varat meklēt citas rāmja krāsas. Apsveriet vidē izmantoto krāsu paleti, it īpaši krāsu, kas veido sienu, uz kuras jūs to novietosiet.

Tāfele fotogrāfijām ar dažādiem formātiem

Ja sienai ir, piemēram, rakstainas tapetes, ir ideāli, ja šim attēlam ir prātīga krāsa. Ja tas ir gluds, jums ir lielāka brīvība izvēlēties rāmja krāsu, pielāgojoties krāsai, kāda ir sienai.

Atceroties, ka var arī sapludināt krāsas, ja vidē izmantojat vairāk nekā vienu kadru. Tas var būt klasisks melnbalts vai nokrāsas, kas vispār atbilst dekoram.

Krāsaini rāmji fotogrāfijām

Foto rāmju materiāls

Foto rāmja materiāls ir ļoti atšķirīgs. Katram no tiem ir cena un tiek piedāvāts apdares veids.

Galvenie no tiem ir:

  1. koks - to var izgatavot pat no masīvkoka, apvienojot zemniecisku, klasisku vai retro stilu. Jūs varat lūgt amatniekus / tirgotājus pielāgot rāmi.
  2. MDF - šo materiālu var iegādāties neapstrādātu, lai to varētu pielāgot ar krāsu, dekorētu papīru, audumu utt. Tas ir arī gatavs, un to var iegādāties arī dāvanu veikalos, komunālajos pakalpojumos, dekoros.
  3. Plastmasa - plastmasas rāmja rāmji ir vieni no lētākajiem un visvieglāk atrodamajiem modeļiem. Tie var būt dažādu krāsu un formu.
  4. Dzelzs - Šis modelis ir paredzēts tiem, kas meklē gabalus, lai sacerētu zemniecisku, provansu, vintage un industriālu vidi. Noir dekors atbilst arī dzelzs priekšmetiem, kas parasti tiek veidoti.

Divas lielas foto rāmja iespējas

Foto rāmja cena

Ir vērts teikt, ka foto rāmju cena ir ļoti atšķirīga atkarībā no modeļa, apdares, izmēra, materiāla, kā arī no veikala, kurā pērkat.

Piemēram, masīvkoka rāmji mēdz būt dārgāki nekā plastmasas. Tiem, kas izgatavoti ar rokām un pielāgoti, ir arī lielāka pievienotā vērtība.

Mēs izvēlējāmies dažus modeļus, lai iegūtu priekšstatu par cenām:

Skatiet, kā cenas ļoti atšķiras. Tā kā tie ir rāmji ar nodalījumiem, kas pieejami vairākām fotogrāfijām, tiem ir daudz lielāka vērtība nekā vienkāršiem tradicionālajiem attēlu rāmjiem..

Foto rāmis, kas atbilst visam

Padomi dekorēšanai ar foto rāmi

Vēl viens aspekts, kas ir pelnījis pateikt, ir tas, kā dekorēt ar foto rāmi. Kā to iekļaut starp tik daudziem citiem dekoratīviem priekšmetiem?

Tā kā tas ir izturīgāks un lielāks rāmis nekā citi rāmji, tas jāprojektē saprātīgi.

Veidņu rāmis ar pulksteni fotoattēliem

Ideāli ir tas, ka siena ir vizuāli tīra, tas ir, tai nav citu veidu rotājumu, izņemot attēlus / attēlus. Izmantojiet šo gabalu tikai, lai izvairītos no gala rezultāta pārslodzes.

Jūs varat, piemēram:

Galvenais ieteikums nepieļaut kļūdas, dekorējot ar foto rāmi, ir izvēlēties modeli, kas patiešām atbilst pārējai videi.

Siena dekorēta ar ģimenes fotogrāfijām

Izpildiet iepriekš sniegtos padomus par modeļiem, materiāliem un krāsām, lai varētu viegli sastādīt dekoru.

Apsveriet dekoratīvos stilus. Galvenie no tiem ir:

Šīs ir tikai dažas iespējas. Katram stilam varat izvēlēties foto rāmja veidu, galvenokārt ņemot vērā tā materiālu.

Nu, tagad, kad jūs zināt galveno informāciju par foto rāmjiem, jūs varat iegūt daudz iedvesmas ar daudziem mūsu izvēlētajiem modeļiem! Pārbaudiet to zemāk:

Jūs varat derēt uz vadu par fotogrāfijām

Foto rāmis ar ģeometrisku formu

Zemniecisks rāmis tika pielāgots ar fotogrāfijām

Super dažādi foto rāmji

Rāmis daudziem fotoattēliem baltā krāsā

Varat ievietot dažāda lieluma fotoattēlus

Melnbalts foto rāmis

Woody foto rāmis

Skatiet šo mājas formas foto rāmi

Minimālistisks foto rāmis

Pielāgots foto rāmis

Zemniecisks rāmis ar foto veļas auklu

Dekorēta vide ar foto rāmi uz grīdas

Kāzu foto rāmja veidne

Šis rāmis ir melns

Padoms, lai pielāgotu rāmi

Kā izrotāt ar vecām fotogrāfijām

LOVE Photo Frame

Foto rāmis galdam

Karkass fotogrāfijām ēdamistabā

Pielāgots foto rāmis

Ievietojiet šajos rāmjos vairākas fotogrāfijas

Atmasko ģimenes atmiņas

Izvēlieties īpašus ģimenes mirkļus

Balts rāmis ar daudzām fotogrāfijām

Kā izgatavot foto rāmi

Vai zinājāt, ka varat izveidot arī savu foto rāmi? Ir pašdarinājums (dari pats) ļoti vienkārši un izmantojot vienkāršus materiālus.

Mēs esam izvēlējušies videoklipu, kurā parādīts, kā no veca loga izveidot foto rāmi. Kā ar mācīšanos? Skatīties!


Un tad pasakiet mums: vai jūs vēlētos uzzināt vairāk par foto rāmis un kā to izmantot dekorēšanai? Atstājiet savus iespaidus komentāros!

Izmantojiet iespēju izlasīt arī citu līdzīgu saturu:

63 lielas viesistabas bildes - sensacionāli dekorēšanas padomi!

70 rāmji sieviešu istabai - iemīlēties un izvēlēties savu!

Attēlu plaukts - visu 60 skaistākie rotājumi!

Turpiniet sekot mūsu rakstiem. Mēs gaidām tevi!

Autiņu kūka - radošie ideāli un fotogrāfijas
O autiņbiksīšu kūka var izgatavot mājās vienkāršā un lētā veidā. Vai vēlaties uzzināt, kas tas ir un kā to izdarīt? Skatiet padomus un fotoattēlus zem...
Aploksnes ledusskapis - cena, kā, fotogrāfijas
aploksnes ledusskapis ir bijis veiksmīgākais starp brazīliešiem. Skatiet padomus, kā padarīt jūsu ierīci jaunu un personības pilnu. Jūs droši vien ja...
Melnā piektdiena 2020 Kad tas ir, veikali, akcijas, aprūpe
Jūs to jau zināt sexta-feira Negra vai tas ir piedzīvojis kādas izmaiņas 2020. gadā? Pārbaudiet visu informāciju par šo tēmu un vislabāk izbaudiet, pē...