Apdare

Rāmji ar frāzēm - 60 skaistas idejas vides dekorēšanai!

Rāmji ar frāzēm - 60 skaistas idejas vides dekorēšanai!

Izrotājiet māju ar rāmji ar frāzēm tā ir interesanta tendence, kas iepriecina daudzus cilvēkus. Jūs varat pakārt tos jebkurā mājas telpā, sākot no virtuves līdz guļamistabai.

Lielā priekšrocība ir tā, ka ir visdažādākie modeļi, tostarp smieklīgas, motivējošas, radošas frāzes. Tātad, vienkārši izvēlieties perfektu versiju, lai atstātu jebkuru istabu ar pārsteidzošu dekoru.

Lai jūs iedvesmotu, mēs esam izvēlējušies vairākas neticamas idejas. Izlasiet pilnu ierakstu ar fotogrāfijām + veidnēm, lai drukātu bez maksas.

Tēmas

Skaistas rāmja idejas ar frāzēm, lai atjaunotu jūsu mājas dekoru

The rāmji ir vieni no labākajiem un pieejamākajiem interjera dizaina priekšlikumiem. Tie jau sen tiek izmantoti sienu un citu virsmu rotāšanai, piešķirot elegantu un vēsu pieskārienu jebkurai telpai. Lai dotu jums ideju, daži gabali ir pat sinonīmi ar izsmalcinātību un ekskluzivitāti - it īpaši, ja tos glezno slaveni mākslinieki.

Kurš mīl šo stilu, var sekot visdažādākajām tendencēm. Pašlaik tādu ir mākslas darbi pat attēli ar dažādām frāzēm vai zīmējumiem. Visus tos var iegādāties galerijās, antikvariātos, gadatirgos, tieši pie māksliniekiem utt. Tāpat ir iespējams pielāgot un izveidot savu rāmi.

Kad tas ir par rāmji ar frāzēm, īsumā ir bezgalīgas idejas, ar grāmatu vai dziesmu fragmentiem, dzejoļu posmiem, ietekmīgām vai motivējošām frāzēm. Turklāt tie var būt portugāļu vai citās valodās, piemēram, angļu, franču, japāņu utt. Viss ir atkarīgs no ziņas, kuru vēlaties uzzināt.

Turklāt frāzēm var būt daudz avotiem daudz dažādu. Šī detaļa tieši ietekmē gleznas izskatu. Tas var būt jebkas, sākot no klasikas līdz atdzist strūklakai, katra no tām piemērota dzīvojamo istabu, guļamistabu, virtuves utt..

Tā kā tas ir pieņemams veids, kā pārveidot visu telpu, varat izvēlēties rāmjus ar frāzēm, dizainu un dažādām krāsām. Modelim jau ir atšķirība, taču ir patīkami izplatīt vairākus ap māju, neatkarīgi no tā, vai tie ir lieli, mazi, īsāk sakot, ir daudz iespēju.

Attēli un iedvesmas rāmji ar frāzēm

Lai apburtu ar skaistiem modeļiem, mēs izvēlējāmies rāmju attēli ar frāzēm visām gaumēm. Izvēlieties vispiemērotāko jūsu mājas dekoram un pārveidojiet visu vidi.

Rāmji ar motivējošām frāzēm

The rāmji ar motivējošām frāzēm ir vieni no populārākajiem veikalos. Parasti frāzes kalpo par iedvesmu cilvēkiem sākt jaunu dienu, atdzīvoties, kad ir skumji, un pārsteigt apmeklētājus ar skaistiem vēstījumiem.

Turklāt tos var pakārt uz jebkuras mājas sienas, it īpaši stratēģiskās vietās, kur ikviens var redzēt un mācīties. Daudzos veikalos atradīsit vairākas bildes ar slavenām frāzēm, ar mūzikas fragmentu un vārdiem, kas ikdienā motivē visu..

Tādējādi ir iespējams piešķirt pozitīvu pieskārienu videi un joprojām pilnībā izrotāt mājas dekoru. The rāmji var būt vienkāršs, ierāmēts, krāsains, ar zīmējumiem, īsāk sakot, pielāgošana ir jūsu ziņā.

Rāmji ar Tumblr frāzēm

Tu zini ko Tumblr stils? Tā ir šī slavenā sociālā tīkla iedvesmota tendence, kurā ir iespējams ievietot virkni legāla satura, piemēram, videoklipus, fotoattēlus, gifus, īsi sakot, visu, kas ir jēdziens internetā.

Daudzi cilvēki mīl to visu pavadīt modē un mājas dekoros, it īpaši guļamistabā - mēs pat esam izveidojuši pilnu ierakstu par Tumblr istabu.

Un tieši šajā priekšlikumā rāmji ar Tumblr frāzēm. Citāti ir daudzveidīgi, iedvesmojoties gan no sociālā tīkla, gan no citām lietotāja personalizētām idejām.

Daudzās no šīm gleznām ir frāzes ar foršiem fontiem (ar dažādu veidu sajaukumu), ar zīmējumiem un citām pārsteidzošām idejām. Jūs pat varat sekot Tumblr apdares modelim, lai viss būtu harmonisks un līdzsvarots.

Rāmji ar frāzēm viesistabai

dzīvojamā istaba tā ir viena no galvenajām mājas telpām un ir pelnījusi skaistu rotājumu. Tāpēc nekas labāks par rāmju izklāšanu ar frāzēm, lai padarītu vidi elegantāku.

Šajā gadījumā ir vērts sekot vairākām idejām vai nu uz galvenās sienas, vai stratēģiskos punktos. Vēl viena jauka alternatīva ir gleznu apvienošana ar citiem dekoratīviem rotājumiem, ar apgaismojuma kuloniem utt..

Turklāt ir patīkami izvēlēties rāmji kas izceļ gleznas. Jūs pat varat iegādāties gatavu rāmi vai pielāgot to soli pa solim. Ir daudz foršu un foršu ideju, kas piešķir oriģinālu pieskārienu videi.

Rāmji ar frāzēm virtuvei

The rāmji ar frāzēm virtuvei palīdziet atstāt šo istabu ar nepiespiestu dekoru. Ja agrāk izcēlās vintage un retro modeļi, tagad, cita starpā, ir virkne ideālu iespēju mūsdienīgiem, rūpnieciskiem, minimālisma stiliem.

Šajā gadījumā juridiska tendence ir izvēlēties bildes, kas īsumā ir saistītas ar ēdienu, ar ieradumu gatavot ēdienu. Tur ir daudz rāmji ar radošām un jautrām frāzēm tas padarīs jebkuru maltīti dzīvāku - un dekors būs pilnīgi konceptuāls.

Rāmji ar frāzēm guļamistabai

Ir daudz ideju rāmji ar frāzēm guļamistabai. Kā būtu ar iecienītā stūra pilnīgu atjaunošanu, izmantojot šos neticamos aksesuārus? Šajā gadījumā jūs varat sekot dažādām tendencēm, pēc savas gaumes.

Izvēlieties frāzes, kas jūs visvairāk atdzīvina, pielāgojiet attēlus ar savas iecienītās dziesmas tekstiem vai ar jums patīkama dzejoļa posmu. Pamatojoties uz to, daudzi cilvēki pielāgo rāmjus ar skaistiem rāmjiem, krāsām un frāzēm ar skaistiem fontiem.

Ideja ir pakārt attēlus pie sienas vai atstāt tos uz konstrukcijām, piemēram, galdiem vai bufetēm. Turklāt ir vērts apvienot ar citiem rotājumiem, lai uzlabotu telpas dekoru. Ideāla koncepcija vienvietīgiem vai divvietīgiem numuriem - vīriešiem vai sievietēm.

Rāmi var ievietot jebkurā istabas stūrī

Sajauciet rāmjus ar frāzēm un attēliem

"Ja jūs varat sapņot, jūs varat to izdarīt"

Bezmaksas izdrukājamas veidnes

Vai vēlaties izrotāt savu māju ar šo vienkāršo un pieejamo ideju? Pārbaudiet dažus bezmaksas izdrukājamas veidnes un pilnībā atjaunot vidi.

"Sapņot lielu"

"Vienmēr dariet visu iespējamo"

"Nav laika gaidīt"

"Dzīve turpinās"

"Netraucē, aizņemts slinks ģēnijs"

"Nav tādas vietas kā mājas"

"Izbaudi mazās lietas"

Kā soli pa solim salikt rāmi?

Vai zinājāt, ka varat izveidot pats tāfele ar frāzēm? Tātad jūs ievērojami ietaupāt un joprojām pilnībā pielāgojat struktūru.

  1. Izdrukājiet attēlu, kas jums patīk vislabāk, izmantojot vispārīgu vai personalizētu frāzi.
  2. Fotoattēlam jābūt labai kvalitātei, lai tas būtu ideāls.
  3. Atveriet jaunā cilnē un pirms drukāšanas veiciet iestatījumus (Ctrl + P).
  4. Kad attēls ir rokā, jums tas jāierāmē, lai izveidotu rāmi.
  5. Rāmja izgatavošanai izmantojiet kartonu vai citus amatniecības materiālus.
  6. Ja vēlaties, varat izmantot glāzi, lai padarītu attēlu skaistāku.
  7. Dēlis ir gatavs - un tam var būt dažādi izmēri, izmēri un krāsas.
  8. Pakarieties pie sienas un padariet savu stūri skaistāku.

Zelta padomi!


Patiesībā, rāmji ar frāzēm atstājiet savu māju ar pilnīgi elegantu un atjaunotu dekoru. Vai jums patika padomi un idejas? Mēs tā ceram. Komentējiet un kopīgojiet. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Koaksiālais kabelis - TV instalācijas
Koaksiālo kabeli izmanto signālu vadīšanai pa radiofrekvenču savienojumiem, ko parasti izmanto kabeļtelevīzijas iekārtās un telekomunikāciju tīklos. T...
Automātiskais slēdzis - atslēga elektriskajā projektēšanā
Lai arī ikdienā to maz atceras, it īpaši, ja viss norit labi, automātiskais slēdzis tā ir ārkārtīgi svarīga ierīce īpašuma aizsardzībā. Viņi ir atbild...
Cements - zināt tirgus veidus un cenas
Praktiski nav iespējams iedomāties pašreizējo konstrukciju, kas izgatavota bez cementa. Izņemot dažus projektu piemērus, kuros izmantoti alternatīvi m...