Apdare

Viesistabas gleznas - 71 skaista ideja un stils rotāšanai!

Viesistabas gleznas - 71 skaista ideja un stils rotāšanai!

Gleznu izvēle viesistabai var radīt daudz šaubu, jo visas gleznas ir svarīgs dekorācijas papildinājums, un stils var būt izšķirošs pārējai videi..

Tāpēc, ja jums jāpalīdz vides apdarei un kompozīcijai, mēs piegādājam padomus un rāmju modeļus viesistabai, tāpēc būs vieglāk izvēlēties ideālo modeli jūsu dekorēšanas stilam..

Tēmas

Attēli un veidnes viesistabas rāmjiem

Mūsdienu gleznas viesistabai

Gleznām ir liela dekoratīvā vara vidē, un tās var būt būtiskas, lai noteiktu vides stilu. Ievērojot šo ideju, mūsdienīgas viesistabas gleznas var būt būtiskas, lai projektam pievienotu mūsdienīgu stilu un modernizētu visu vidi.

Šī projekta ideja precīzi parāda, kā telpas rāmim ir spēks virzīt apdares stilu, jo telpa sastāv no neitrāliem toņiem un koka, piešķirot klasiskāku izskatu.

Lai modernizētu vidi, melni rāmji ar apelsīnu pieskārieniem ienes telpā mūsdienīgumu, un tādējādi vide ieguva dažus oranžus elementus, kas ir saskaņā ar attēliem uz sienas.

Istabas zilā dvesma atbilst rāmja krāsām

Mūsdienīgai viesistabas apdarei šeit ir ideja ar krāsainu rāmi un popmākslas stilu, kas ir lieliski piemērots vides modernizēšanai ar pelēkām sienām un industriālo stilu..

Mūsdienu rāmis rada dāmas tēlu ar krāsainiem un jautriem pieskārieniem, un siena dīvāna apakšā ir lieliski piemērota, lai saglabātu rāmi, kas izceļas starp visizturīgākajām projekta krāsām..

Lielais rāmis aizņem istabas aizmugurējo sienu

Viesistabā gleznu pāris ir minimālistisks un mūsdienīgs

Istabas stūrī melns rāmis ar krāsu detaļām

Rāmjiem ir optiskas ilūzijas efekts

Komplekts ir kompozīcija ar modernām gleznām

Melnbaltie rāmji rada mūsdienīgas iezīmes

Rāmis rada mākslas stilu grafītā

Lielas gleznas viesistabai

Lielas viesistabas gleznas var būt telpas izcilība, un ieteikums ir izvēlēties šāda veida gleznu, saglabājot telpas proporcijas.

Lieli rāmji parasti darbojas lielākās telpās, tāpēc mazās telpās tie var būt nesamērīgi un pat radīt iespaidu, ka vide ir vēl mazāka..

Kā ideja izmantot lielu attēlu dzīvojamās istabas apdarē, šis projekts rada milzīgu attēlu, kas tika izmantots balstīts uz grīdas, mūsdienīga tendence dekoratīvajā pasaulē.

Lielais rāmis ir vides papildinājums un nezog dekorācijas ainu, jo tas papildina krāsas zaļos toņos, lai papildinātu projektu.

Modelis ir aprīkots arī ar plānu zelta rāmi, metāla krāsu, kas apvienots ar visiem pārējiem rotājuma elementiem.

Rāmju izmantošana telpā var būt arī veids, kā projektam pievienot krāsu ar neitrālu krāsu diagrammu, kā tas ir gadījumā ar šo projektu.

Dekorācijā vidē dominē pelēkas nokrāsas, un fona lielais attēls nāk kā veids, kā modernizēt istabu ar krāsu pieskārienu..

Priekšlikumā lielais, kvadrātveida rāmis ir piepildīts ar krāsainām svītrām, kas videi piešķir perfektu krāsu pieskārienu un nekļūst pārāk smags.

Viesistabā attēls ir melnbalts ar zelta rāmi

Istaba ar neitrāliem toņiem rada neitrālu rāmi ar niansēm

Uz gaišās sienas, kas ierāmēta oranžos toņos

Lieli rāmji piešķir rūpnieciskam dekoram krāsu un stilu

Lielie rāmji tika izmantoti daļēji aiz dīvāna

Kopējais attēls ir fotogrāfija

Istabā gleznai ir sarkanīgi toņi, un tā tika izmantota, balstoties uz grīdas

Krāsaini rāmji viesistabai

Ir dažādi veidi, kā iekārtot viesistabu, un viena no iespējām ir izmantot krāsainus rāmjus kā priekšlikumu, lai projektam pievienotu krāsu.

Krāsainās bildes var izcelt vidē ar krāsām, kas izceļas no pārējās telpas, vai arī tās var sekot priekšlikumam ar tādu pašu vides krāsu shēmu, saglabājot visu apdari harmonijā.

Starp dažādām idejām, kā iekārtot viesistabu ar krāsainiem attēliem, šī ideja rada mākslinieka Romero Britto gleznas “O Abraço” atkārtotu interpretāciju..

Krāsainais rāmis rada arī patīkamu pieskārienu dekoram, un tas ir lielisks veids, kā modernizēt istabu ar baltām sienām un smilškrāsas krāsas dīvānu.

Attēls uz sienas aiz dīvāna padara istabu pievilcīgāku un mājīgāku, papildus projektam pievienojot krāsu pieskārienu ar neitrālu krāsu diagrammu.

Starp daudzajām idejām par attēlu izmantošanu istabas apdarē viena no iespējām ir izveidot sienu no attēliem, kas veido, kā parādīts šajā projektā.

Uz sienas, kas sastāv no gleznām, idejā ir ietvertas un krāsainas fotogrāfijas, kas veido bēšo sienu un izceļ vidi.

Krāsainie attēli sarunājas savā starpā, un to tēma ir krāsainas sienas ar durvīm un logiem, saglabājot harmoniju attēlu kompozīcijā.

Lielais un krāsainais rāmis ir izcelts bēšā krāsā

Sadedzinātā cementa siena rada lielu attēlu ar intensīvām krāsām

Rotājums rada pāris rāmjus, kas papildina viens otru

Uz sienas aiz dīvāna krāsains rāmis ar ģeometriskām figūrām

Krāsainais rāmis ir sarkanos toņos

Gleznu kompozīcija rada Tarsila do Amarala darba Abaporu interpretāciju

Abstraktas gleznas viesistabai

Lai izveidotu rotājumu, attēliem ne vienmēr ir jābūt skaidram un konkrētam dizainam, un to apliecina abstrakti attēli, kas ir lieliski piemēroti dažādu viesistabas dekoratīvo stilu sastādīšanai.

Abstraktās gleznas pieskaras mūsdienīgam stilam, un gleznas krāsu sastāvs ir izšķirošs, veidojot viesistabu..

Kā ideja par abstraktiem attēliem viesistabai, šis projekts rada lielu attēlu uz pelēkas sienas.

Abstraktais attēls sastāv no krāsu diagrammas, kas mainās starp melnu, bēšu, pelēku un oranžu, un šīs krāsas parādās citos telpas elementos, saglabājot ideju par nepārtrauktību un harmoniju vides apdarē..

Starp idejām par gleznu izmantošanu viesistabas dekorēšanai ir vērts smelties iedvesmu no šī projekta, kas nes melnbaltas gleznas un tiek izmantots 4 gabalu komplektā..

Abstrakti un līdzīgi modeļi tika izmantoti blakus, veidojot lielu paneli, kas izceļas apdarē, pat tikai ar neitrāliem un klasiskiem toņiem, piemēram, melnbaltiem.

Attēlam ir zemes toņi, kas ir pilnīgā harmonijā ar telpas krāsu shēmu

Krāsainie rāmji atbilst spilveniem un paklājam

Uz sienas abstrakta glezna ar toņiem, kas atbilst telpas krāsām

Viesistabā spilveni uz dīvāna atbilst abstraktā rāmja krāsām

Rāmim ir zilā krāsa, kas atbilst krēsliem

Istabā krāsaini elementi atbilst attēlam fonā

Mazas gleznas viesistabai

Lai izvēlētos rāmjus viesistabai, svarīgs padoms ir saglabāt proporcijas, kas piemērotas katrai videi, tāpēc mazās telpas lieliski apvienojas ar mazo rāmju modeļiem.

Mazas gleznas var izmantot arī lielās telpās, taču šajā gadījumā ir vērts izgatavot gleznu sienu, lai viens rāmis nebūtu nesamērīgs ar telpas lielumu.

Kā ideja izmantot mazas bildes viesistabā, šis projekts rada ļoti aktuālu ideju, kas ir attēlu siena, savienojot dažādas dažāda lieluma bildes un veidojot ļoti modernu sienu.

Kompozīcijā bija doma izmantot krāsainas bildes pie sienas aiz dīvāna un tādējādi veidot krāsainu rotājumu uz smilškrāsas sienas..

Kompozīcija ar krāsainiem rāmjiem padara telpu mūsdienīgu un jautru, un krāsa parādās arī uz dīvāna spilveniem.

Ideja izmantot mazus attēlus uz attēlu sienas var noteikt attēlu tēmu, kā tas ir gadījumā ar šo projektu, kas ziedu attēlus rada kā tēmu.

Smilškrāsas siena tika dekorēta ar vienāda izmēra attēliem, ar baltu rāmi un dažādu ziedu attēliem, tādējādi veidojot mazu attēlu sienu, kas ir pilnīgā harmonijā..

Uz sienas retro stilā veidoti komiksi, kas atbilst telpai

Mazie rāmji tika izmantoti blakus

Rāmju pāris rada fotogrāfijas ar ļoti tuviem toņiem

Krāsainie rāmji atbilst dīvāna spilveniem

Istabā tāda paša stila gleznu trio

Rāmji ar frāzēm viesistabai

Dekorācija ar gleznām telpā var sniegt arī ziņojumus, izmantojot dekoratīvās gleznas ar frāzēm.

Tādējādi rāmjus ar frāzēm var izmantot atsevišķi vai veidot sienu ar citiem rāmjiem, neatkarīgi no tā, vai ar frāzēm vai nē.

Kā ideja izmantot teikuma rāmjus viesistabas kompozīcijā, šeit piedāvātajā attēlā uz sadedzinātās cementa sienas ir attēlu trio.

Kompozīcijā divi attēli ir ar frāzēm un starp tiem ir tāda paša izmēra un stila attēls, bet ar krāsainu attēlu.

Teikumu rāmji nes ziņojumus, kurus var lasīt atsevišķi vai kā papildinājumu otram rāmim, veidojot lielāku ziņojumu.

Dekoratīvajā dizainā ir dažādi veidi, kā telpu dekorēšanai izmantot rāmjus ar frāzēm, un viena no idejām ir šis projekts, kas rada unikālu rāmi, kas atbalstīts uz piekārtajām mēbelēm..

Tabulā ir klasiskā frāze “lūdzu vairāk mīlestības,” ar burtiem, kas attiecas uz vintage stilu, kas videi piešķir stila pieskārienu..

Uz sienas melnbaltas gleznas ar frāzēm

Istabā tāda paša izmēra un stila komiksi ar dažādām frāzēm

Kompozīcijā attēlota gleznu siena ar frāzēm

Pie sienas gleznu trio un modelis ar frāzi centrā

Viesistabā attēlu plauktā ir rāmis ar frāzi

Uz sienas ir krāsaini komiksi un liela rāmja versija ar frāzi

Tagad izpildiet padomus un izvēlieties modeļus, kas atbilst projektam, tāpēc vertikālā apdare papildinās vidi un padarīs telpu mājīgāku un stilīgāku!

Mājas dārzs Padomi dārza ierīkošanai
Vai esat kādreiz domājuši par to, ka mājās būtu dārzeņu dārzs? Ja vēl nē, tad ziniet, ka dabiskās pārtikas audzēšana papildus garšīgai terapijai ir li...
Drenāža - viss par vētras novadīšanas sistēmām
drenāža sastāv no lietus ūdens (no lietus) novadīšanas no applūdušas vai ļoti mitras teritorijas, izmantojot īpašas ierīces un darbības, to noņemot n...
Kā uzstādīt gaisa kondicionieri?
Līdz ar vasaras iestāšanos ir redzams gaisa kondicionētāja pārdošanas apjomu pieaugums. Kam tas ir, garantē, ka viņi vairs nevar “dzīvot” bez aukstā g...