Apdare

Bārbiju istaba - apdare

Bārbiju istaba - apdare

Ja istaba ir pilnībā dekorēta ar priekšmetiem, kas saistīti ar princesi, sapņo vairums bērnu, kas ikdienā lieto karikatūras, vai ne? Daudzi galu galā lūdz šāda veida dāvanas bērnu dienā vai dzimšanas dienā. Tas ir ieguldījums, kas bieži vien nav tik lēts, taču tie bērni, kuri uzvar, beidzot ir laimīgi, ar smaidu no stūra uz stūri. Viena no visvairāk pieprasītajām istabām šiem bērniem ir Bārbija, viena no slavenākajām lellēm pasaulē. Tātad, vai jūs gatavojaties izpildīt savas meitas vēlmi? Tad skatiet zemāk, kā veikt visus plānošanas un arī Barbie istabas modeļus.

Izrotāta Barbie istaba - 75 dekorēšanas idejas meiteņu istabai

Saturs

Kā izrotāt istabu Barbie

Pretēji izplatītajam uzskatam, Barbie istabas plānošana un ierīkošana ir ļoti vienkārša un vienkārša. Jo īpaši tāpēc, ka dekoratīvos priekšmetus ir diezgan viegli atrast. Dekorējot istabu, vispirms ir jāizveido plāns par visu, ko vēlaties iegādāties dekorēšanai. Tas ir veids, kā apzināties savus tēriņus un pat kontrolēt tos.

Ir zināms, ka rozā krāsa ir galvenā Barbie istabas pievilcība. Tieši viņa dominēs vairumā dekoratīvo priekšmetu. Tomēr jums jāpatur prātā, ka atslēgvārds ir mērenība. Jums ļoti rūpīgi jāizmanto rozā krāsa. Labs padoms ir sajaukt citus toņus, piemēram, ceriņu, melnu, zaļu un pelēku.

Bārbiju istabas dekors ar svītrainām sienām

Barbie vannas istabas dekors

Viesnīcas numurs, kas dekorēts ar Bārbijas motīviem

Numurs ar rozā Bārbijas tapetēm

Siena ir galvenā lieta Barbie istabā. Lai šī vieta ļoti labi iepazītos ar centrālo tēmu, šajā gadījumā Barbiju, sienas ieteicams krāsot ar rozā nokrāsu. Tomēr esiet ļoti uzmanīgs, lietojot izteikti krāsainu rozi. Šāviens var atspēlēties. Jums vajadzētu izmantot mazāk bezgaumīgus un spēcīgus rozā toņus, piemēram, bērnu rozā. Ja jūs nevēlaties krāsot sienas, varat izmantot arī milzu tapetes ar Barbie tēmu, piemēram, pili.

Mēbeļu krāsa ir kaut kas ļoti relatīvs. Jūs varat izmantot krāsojumu, kas, jūsuprāt, vislabāk darbosies šāda veida Barbie istabas apdarei. Tas var būt koka nokrāsā vai arī balts, šī pēdējā iespēja ļoti labi harmonizējas ar rozā krāsu.

Rozā krāsā dekorēta bērnu guļamistaba

Bārbijas bērnu istabas dekors

Bārbijas guļamistaba ar lamināta grīdu

Izrotāta Barbijas meitenes istaba

Istaba dekorēta ar rozā audumu

Bārbiju bērnu istabas apdare

Istaba dekorēta ar sienas uzlīmi

Bārbiju istabas dekors ar rozā paklāju

Bērnu istaba dekorēta ar rozā Barbie sienu

Kur nopirkt Barbie guļamistabas priekšmetus

Bārbija ir viena no rakstzīmēm, kurai ir visdekoratīvākie priekšmeti, kurus var iegādāties. Veicot vienkāršu meklēšanu internetā, ir iespējams atrast daudzus veikalus, kas savā katalogā piedāvā šāda veida produktus, piemēram, Móveis Piffer, Tricae un arī Dafiti. Vērtības var ļoti atšķirties atkarībā no izvēlētā produkta veida. Ieteicams meklēt vienas un tās pašas preces dažādos veikalos.

Bārbiju bērnu istaba ar iebūvētām mēbelēm

Barbijas tematiskā gulta guļamistabai

Rozā meitenes istaba

Bārbiju rotājums ar rozā dīvānu

Bārbiju rotāta vide

Barbijas meitenes istabas dekors ar spoguli

Bārbiju tematiskā ģērbtuve

Barbie guļamistabas modeļi

Ja jums nav tik daudz ideju par to, kā uzbūvēt istabu Barbie, modeļu un fotoattēlu meklēšana ir būtisks resurss. Ātri meklējot internetā, ir iespējams atrast visdažādākos Barbie istabas modeļus, kurus var izmantot meiteņu istabas dekorēšanai.

Bārbijas meiteņu istaba

Meiteņu istaba ar prožektoru

Bārbiju istabas apdare

Bārbiju rotāta balta istaba

Barbie viesnīcas numurs

Gaiši rozā krāsā dekorēts numurs

ĒDINĀŠANAS GALDA DEKORĀCIJA 31 Idejas un padomi!
Uzņemot draugus, ģimeni un apmeklētājus, bieži notiek pusdienu galda dekors. Un šis akts patiešām rada visu atšķirību, galu galā nekas vairāk nav apsv...
BAMBOO DECOR veidi, kā lietot un 30 iedvesmas!
Dekors ar dabas elementiem mēdz radīt mierīgāku un mājīgāku vidi, un šajā tendencē parādās rotājums ar bambusu. Ja jūs nevarat iedomāties, kā izmantot...
NEUTRAL BABY ROOM bildes un krāsu kombinācijas!
Vai jūs gaidāt bērnu ceļā? Ja tā, ir pienācis laiks domāt par stūra dekorēšanu bērnam, bet, ja vēlaties izvairīties no tradicionālākām iespējām ar krā...