Apdare

Zīdaiņu istaba - bērnu istabu dekorēšana

Zīdaiņu istaba - bērnu istabu dekorēšana

Lai izvēlētos mēbeles, kas rotā mazuļa istabu, vide ir jāpadara par drošu, mierīgu, funkcionālu vietu un jo īpaši par to, ka tā kalpo, jo nav jēgas ierīkot mazuļa istaba, laiku pa laikam ir jāreformē, galu galā zīdaiņi ātri attīstās, un daži priekšmeti tāpat var izkrist no lietošanas.

Zīdaiņu istaba dekorēta gaišās un smalkās krāsās, baltā un rozā krāsā.

Saturs

Dekorēšanas padomi bērnu istabai

Krāsas un apgaismojums

Papildus šīm pamatīpašībām telpai pirms zīdaiņa atnākšanas ir jābūt pilnībā gatavai, jo krāsas vai līmes smarža var neatklāties laikā, līdz tā nonāk, izraisot alerģiju, kairinājumu un savārgumu. Kā arī mēbeles, kas ir pareizi jāuzstāda, jo tās var kavēt un kavēt apriti vidē. To lieto arī rotājumiem, kas pārāk daudz var kavēt kustību. Dodiet priekšroku gaišai istabai, jo tiešais apgaismojums traucē mazulim, jo ​​galu galā viņš lielāko daļu laika guļ ar seju uz augšu ar šo gaismu burtiski virs viņa.

Netiešais šūpulīša apgaismojums ar netiešām gaismas līstēm pie sienas un attāliem apgaismojuma punktiem

Aizkari un paklāji

Aizkaru izvēles gadījumā ieteicams izmantot tādus audumus kā kokvilna un voile (vai voal; tas ir audums, kas ražots ar ļoti smalkiem un savītiem diegiem, ar vieglu un caurspīdīgu izskatu, ko plaši izmanto aizkaru izgatavošanai un dekorēšanai. voile.), jo tos ir vieglāk tīrīt un mazgāt. Citi veidi uzkrājas daudz putekļu un var izraisīt mazuļa kairinājumu un alerģiju. Arī paklājiem ir jāatbilst šim modelim; dodiet priekšroku neslīdošiem un pretalerģiskiem. Tie ir nedaudz dārgāki, taču ilgtermiņā tas atmaksājas, jo ar putekļsūcēju lietošanu uz parastajiem paklājiem nepietiek, lai tie būtu tīri. Mikroorganismi ir piestiprināti pie audu šķiedrām, un jums ir jāsazinās ar specializētu uzņēmumu, lai veiktu apkopi, tas ir, jūs laiku pa laikam pavadīsit, lai viss būtu kārtībā..

Mīkstie aizkari zīdainim

Bērnu gultiņa vai gultiņa

Arī ilgi izsapņotās gultiņas izvēle nav tik vienkārša, kā jūs sapņojat, jo, lai nodrošinātu mazuļa drošību, tai jāievēro īpaši Inmetro noteikumi. Redeļu kastēm jābūt no 4,5 līdz 6,5 cm viena no otras, lai neviens bērna ķermenis netiktu iesprostots. Kā arī bērnu gultiņas, kurās ir kāds audekls, kurā jābūt ar caurumiem līdz 7 mm, lai bērna mazie pirksti netiktu iesprostoti, kā arī atstarpe starp platformu un gultiņa sānu, kas nedrīkst pārsniegt 2,5 cm.

Paliktņa līstēm nedrīkst būt vairāk par 6 cm tā paša iemesla dēļ: lai mazuļa rokas un / vai kājas netiktu iesprostotas. Bērnu gultiņām ar ritentiņiem jābūt vismaz diviem fiksētiem vai bloķētiem riteņiem. Neviena veida aizsargiem, rotājumiem vai spilveniem nevajadzētu aizpildīt tukšās vietas, jo zīdainim draud ieslodzījums, jo visi eksperti saka, ka spilvens nav nepieciešams zīdaiņu pirmajā dzīves gadā. Neatstājiet zīdainim neko tuvu, ko viņš var ienest mutē, piemēram, mazas ķēdītes, svētos, auklas un citus priekšmetus. Bērnu gultiņa jātur prom no loga, kā arī vadi, lampas vai jebkas, ko zīdainis var izmantot ar atbalstu, lai lektu vai stāvētu.

gultiņa mazulim, sieviešu istabā

bērnu gultiņa

Zīdaiņiem vajadzētu gulēt uz stingriem, taisniem matračiem ar pietiekamu blīvumu. Starp gultiņu un matrača formu nevar būt paliekas, jo bērns var būt iesprostots šajā telpā. Turklāt ir iespējams laminēt vienu matrača pusi vai izmantot ūdensizturīgu aizsargu, lai aizsargātu audumu no negadījumiem ar autiņbiksītēm (iespējamām noplūdēm) un / vai līcīšiem (mazuļa vemšanu). Tāpēc matracis ir bieži jāvēdina, lai uz tā netiktu mitrināts..

Krēsls vai atzveltnes krēsls

Šūpuļkrēslam vai krēslam zīdīšanas telpā jābūt ērtai (pārbaudiet roku atbalstu un muguras augstumu). Ieteicams pārklāt ar viegli tīrāmu audumu - ekoloģisku, sintētisku vai dabīgu -, lai pasargātu bērnu no iespējamiem rijumiem. Nav ieteicams izvēlēties tādas triviālas krāsas kā ziliem zēniem un rozā meitenēm, jo ​​šīs krāsas kalpos tikai kā rotājums mazuļa istabai. Izvēlieties neitrālas krāsas un / vai tās, kas atbilst pārējai mājai, jo, kad tas vairs nav vajadzīgs zīdīšanai, varat to ievietot citā telpā.

Kumode

Kumodē jābūt gan mazām, gan lielākām atvilktnēm; mazie, lai uzvilktu šortus, ķermeņiem, T-krekli, mutes lupatas utt. un lielākie - cita starpā - gultasveļai, autiņbiksītēm, dvieļiem. Higiēnas līdzekļi (bērnu salvetes, losjoni utt.) Jāglabā mazulim nepieejamā vietā.

Krāsas guļamistabai

Jaunākās tendences seko neitrālām un / vai spēcīgām krāsām ar “mazāku svaigumu”. Rozā (meitene) un zilā (zēns) priekšroka vairs nav tik liela, jo, zīdaiņiem strauji augot, vecāki meklē kaut ko praktiskāku un tas kalpo ilgāk, ar dzīvespriecīgām krāsām un bērna seju. Patiesība ir tāda, ka tas daudz būs atkarīgs arī no vecāku gaumes, piemēram, nav nekas neparasts, ka tētis bērna istabas rotāšanai izvēlas sirds futbola komandas krāsas. Vislabāk ir pārbaudīt dažas istabu fotogrāfijas,

Zīdaiņu istaba smilškrāsas toņos - bēša ir krāsa, kas labi iederas, ja istabas mēbeles ir izgatavotas no koka vai brūnām nokrāsām. Telpu apdari ir iespējams apvienot ar uzlīmēm un ar svītrainām sienām, kā parādīts attēlā, turklāt tas ir vienreizējas krāsas.

Violetā apdare bērna istabā, violeta ir krāsa, kas bērniem piešķir maigumu un mierīgumu

Rozā zīdaiņu istaba - rozā ir klasiska krāsa meiteņu istabu krāsošanā, tā piešķir apkārtējai videi delikatesi, turklāt tā ir skaista krāsa istabas dekorēšanai..

zilā zīdaiņu istaba - zilā krāsa ir parasti vīrišķīga krāsa bērnu istabās, un tai raksturīga tā, ka tā bērniem nodod mierīgumu un mierīgumu..

Dzīvojamo lietus ūdens atkārtotas izmantošanas sistēma
Runājot par ūdeni, uzreiz nāk prātā ūdens racionalizācija, galu galā šodien ir vairākas valstis, kuras cieš no ūdens trūkuma. Daudzi cilvēki vēl nav s...
Pieejamība invalīdiem projektos
Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām - redzes, dzirdes un fiziskām - jābūt pieejamībai bez izņēmuma visur: transportā, fiziskajā vidē, saziņā, informācijā. ...
Mazo māju fasādes - vienkāršas, lētas un modernas mājas
Tāpat kā drēbes, kuras jūs lietojat, daudz saka par jums, arī jūsu mājas fasāde daudz saka par jūsu mājām, tā ir jūsu vizītkarte. Māju fasāde ir ļoti ...