Apdare

Safari bērnu istaba - 25 burvīgas iedvesmas, kurās iemīlēties!

Safari bērnu istaba - 25 burvīgas iedvesmas, kurās iemīlēties!

Zīdaiņa istabas iekārtošana ir viens no gaidītākajiem mirkļiem daudziem vecākiem. To ir vienkārši izdarīt, ja jums jau ir domāta tēma un jums jau ir pieejams kapitāls. Viena no iespējām ir safari bērnu istaba. Izmantojot vienkāršas krāsas un labu krāsu un priekšmetu izvēli, varat izveidot skaistu zīdaiņu istabu safari, izmantojot mūsu padomus zemāk.

Tēmas

Safari zīdaiņu istabas idejas un fotogrāfijas

Safari mazuļu istabas ierīkošana var sagādāt bezgalīgu prieku vecākiem un lielu satraukumu. Eksperti tomēr brīdina: nomierinies! Pirms sākat rakstīt kredītkartes paroli veikalos vai apmeklējat tūkstošiem vietņu un apmaksājat rēķinus, jums tas jāņem mierā.

Safari tēma ir laba iespēja pieredzējušiem vai pirmo reizi vecākiem, jo ​​tā piedāvā dažas priekšrocības, piemēram:

Vai jūs esat satraukti par ideju izveidot safari bērnu istabu? Tālāk sniegtie fotoattēli un padomi jūs vēl vairāk iedvesmos.

Zaļā safari bērnu istaba

Rotājums ar Safari tēmu attiecas uz dabu, džungļiem ar zaļām krāsām un daudz dabas. Paturot to prātā, padomājiet par to, cik zaļa krāsa var būt zīdaiņu safari istabas sienās un priekšmetos, vai ne? Var uzskatīt par ideālu krāsu.

Zaļajam nav jābūt lielam skaitam. Labākās sienas izvēle krāsošanai ar šo krāsu ir lieliska izvēle, dekorējot ar dzīvnieku zīmējumiem vai attēliem. Vēl viens padoms ir izvēlēties tikai dažus elementus, piemēram, aizkarus, rotaļlietas un dažas mēbeles ar zaļu krāsu.

Ar zaļajām sienām jums ir dažas iespējas mēbeļu kombinācijām. To apdare var būt metāliska, neapstrādāta koka (apmežota vai tamlīdzīga) vai neitrālas un klasiskas krāsas, piemēram, balta.

Zemnieciskā koka krāsa lampā atstāja mazuļa istabu ar dabisku pieskārienu, daudz jaukāku.

Zila safari bērnu istaba

Zilā krāsa joprojām ir zēnu istabas iecienītāko krāsu saraksta augšgalā. Zilā krāsā zilā krāsa iegūst spēku, kad tā ir izlīdzināta ar baltiem griestiem, iegūstot vairāk vietas un lielāku komforta sajūtu, kas sagaidāma no zīdaiņu istabas.  Ieguldījumi skaidros griestos un prožektoros un ērtās gaismās var būt jauks priekšlikums, lai izveidotu ērtu vidi.

Zilā un baltā krāsa ir klasiskās jaundzimušā istabas krāsas, jo tā ir mājīga dekorācija. Apkārtnes objektiem var būt tāds pats tonis, nezaudējot safari zīdaiņu istabas oriģinalitāti.

Paklājs ir lielisks safari zīdaiņu istabas aksesuārs, taču jābūt uzmanīgiem. Materiāls ir galvenais alerģijas cēlonis, jo viegli uzkrājas putekļi. Paklājam jābūt viegli kopjamam vai no tā jāizvairās.

Zila zīdaiņu istaba ar baltām mēbelēm: funkcionāls un tīrs dekors.

Safari bērnu istaba ar tapetēm

Fona burvība, lai iegremdētos vides tēmā, vienmēr darbojas. Un ar jaunajām drukas metodēm mums ir izturīgi materiāli, kurus ir viegli pielietot mājās un ar iespēju izveidot savu druku un unikālu vidi! Labākas iedvesmas nav, piekrītiet?

Foršākā tapetes lieta ir saglabāt sienu oriģinālā veidā. Ja jums ir keramikas pārklājums, kas satur mitrumu, neuztraucieties, jo tas paliks neskarts. Un, ja vēlaties mainīt rotājumu, varat to uzklāt uz vecā papīra vai noņemt, tas ir pēc mājas īpašnieka ieskatiem.

Tapetes var būt stiprākas krāsas vai mīkstas akvareļa krāsas. Atcerieties pielāgot mēbeles, lai nepārslogotu izskatu. Ar rakstainām sienām ideāls ir vienas krāsas mēbeles.

Riteņu griestu apdare padara sienu vēl delikātu un šiku.

Rozā safari bērnu istaba

Rozā krāsa vienmēr var būt meitenes istabas iespēja, neatkarīgi no tēmas. Vienkārši ievietojiet dažus elementus sievišķīgākajā krāsā pasaulē, un jums būs jauka tematiskā iekļaušana. Sienai ir norādīti gaišāki un gaišāki toņi, bet nekas tāds, ko adaptācija neatrisina, ja māte patiešām vēlas bērnu istabas safari rozā rozā.

Ja ideja ir izveidot rozā rozā safari bērnu istabu, nezaudējot nevienu no dabiskajiem tēmas elementiem, ieteicams ieguldīt rozā aksesuāros un palikt pie neitrālām sienām. Dzīvnieki var būt to oriģinālajās krāsās ar neitrālu un vienkrāsainu mēbelēm.

Rozā apdare un peldkostīmi, kā arī naktsveļa rozā krāsā ir forša ideja par supersievišķīgu istabu. Sienas uzlīmes var palīdzēt vēl vairāk akcentēt vidi!

Rozā safari bērnu istabas sienas uzlīmes.

Safari bērnu istaba tīra / vienkārša

Ar ierobežotu vietu lieliska iespēja safari mazuļu istabas ierīkošanai ir izvēlēties tīru dekoru. Stils pēdējos gados ir izvirzījies priekšplānā, jo mūsdienu villās ir ievērojami samazināts istabu skaits, un jaukam bērnu istabas noformējumam katrs objekts ir jāizvēlas labāk.

Interjera dizainere Graziela Garavati intervijā vietnei Baby.com deva zelta padomu: divas mēbeles. Divfunkcionālas mēbeles arī palīdz ietaupīt vietu un uzlabot dekoru. Šis padoms attiecas arī uz citām vidēm, vai ne? Iespējas ir bērnu gultiņa, lai kļūtu par divstāvu gultu, kumode ar vietu mainītājam virsū bez vajadzības jaukt.

Par koncepcijas istabu tīrs ir daudz objektu, kas jāievieto un kas palīdz tuvināties tēmai, piemēram: spilveni ar lapu nospiedumiem, viltots augu pods (bez augsnes un mazāk iespēju radīt problēmas), attēli un rotaļlietas apkārtējā vidē. Pildīti dzīvnieki padara vidi vēl skaistāku!

Vai vēlaties iespēju mainīt tēmu, kad vien iespējams? Rāmji. Ja vēlaties mainīt motīvu katru gadu, varēsiet mainīt attēlus un izvēlēties baltu sienu.

Viens veids, kā uzturēt dekoru tīru, ir plauktu izmantošana. Daži izbāzti dzīvnieki, burti ar gaismām un rotaļlietām, un tiem būs vienkāršs un lēts rotājums, ļoti viegli izdarāms. 

Ar tik daudziem nepārliecinošiem padomiem bija viegli izveidot safari bērnu istabu, vai ne? Un, ja jums ir daudz jaukāks priekšlikums, atstājiet to mūsu komentāros.

Noplucis šiks redz funkcijas un to, kā dekorēt ar stilu
Vai stilu apvienošana ir jūsu lieta? Tāpēc jums jāzina Shabby Chic. Šis romantisks un oriģināls apdares komponēšanas veids ir dzimis Anglijā 70. gados...
Dekorēšana ar ziediem atklāj neticamas idejas un praktiskus padomus
Kurš var pretoties skaistam ziedu kārtojumam? Tās ir smaržīgas, krāsainas, dzīvespriecīgas un burvīgi skaistas, un, protams, visas šīs īpašības ļoti l...
Melnā un baltā krāsā skatiet fotoattēlus, kas rotā šo kombināciju
Ja ikdienas situācijās izteicienam “melns un balts” ir negatīva aura un tas vienmēr attiecas uz kaut ko garlaicīgu un garlaicīgu, rotājums darbojas ot...