Apdare

MAZA pāris guļamistaba - 55 modeļi + Lieliski padomi, lai viss atbilstu!

MAZA pāris guļamistaba - 55 modeļi + Lieliski padomi, lai viss atbilstu!

Mājas un dzīvokļi kļūst arvien mazāki, taču tas nenozīmē, ka mēs tos nevaram izrotāt. Iespējama neliela, skaista un mājīga vide. Tiem, kas meklē iedvesmas un padomus nelielas divvietīgas guļamistabas dekorēšanai, šodien ziņa sniedz lieliskas idejas, kā padarīt guļamistabu stingru un glītu, optimizētu un pēc izskata būt lielāku nekā patiesībā.!

Tēmas

Kā izrotāt nelielu divvietīgu guļamistabu - idejas

Šeit ir daži padomi un iedvesmas, lai padarītu guļamistabu mājīgu, pārvarot saspiešanu!

1. Krāsu pieskārieni

Gaiši balti un bēši toņi atstāj atmosfēru klasisku, relaksējošu un lielāku. Bet tas nenozīmē, ka jūs nevarat izmantot krāsas. Ir vairāki veidi, kā spēlēt ar krāsām un faktūrām, nesverot un nemazinot vidi:

Ir iespējams ievietot gultu, naktsgaldiņu un kumodi, neliekot telpai izskatīties pārblīvētai, un joprojām to normāli izrotāt! Šis attēls ir tā piemērs. Ķieģeļu siena radīja visu atšķirību.

Vienkārši un efektīvi. Šis projekts ir pierādījums tam, ka mums nav jātērē šausmas dekoratīviem priekšmetiem, lai izveidotu skaistu un izsmalcinātu rotājumu.

Projekts: Rosalba Vargas - Gaišie toņi rada plašākas vides iespaidu. Krāsas ir tikai gultas veļā. Koka panelis uz sienas aizstāj galvas klāju un rada modernu dizainu.

Nebaidieties, melnā krāsa var būt jūsu sabiedrotā!

2. Naktsskapītis

Naktsskapīti var izmantot tikai vienā pusē, kas kalpo kā atbalsta elements. Galda lampas vietā jūs varat izvēlēties griestu kulonu vai sienas svečturi, tāpēc naktsskapī ir pietiekami daudz vietas, lai uzglabātu abu priekšmetus.

PADOMS: Naktsgaldiņš ir ļoti svarīgs! Tātad, ja vēlaties novietot skapi ap visu gultu, lai izmantotu telpas ierobežoto vietu, apsveriet iespēju novietot vismaz vienu plauktu pie galvas. Atbalsta atcelšana par labu nav risinājums, jo tas tiek izlaists, it īpaši, ja mēs saslimstam un mums tuvumā jāatstāj zāles, ūdens pudele vai tēja.

Divguļamā gulta nav jākoncentrē. Viena no iespējām ir nogādāt gultu vienā istabas stūrī un atstāt nelielu koridoru, lai cirkulētu (vismaz 60 cm).

Atkārtota izmantošana: ievērojot industriālo stilu, koka aizbīdni izmantoja kā galvas klāju. Radošs, vai ne? Lūk, padoms!

3. Spoguļi

Spoguļi lieliski palīdz radīt iespaidu par lielāku vidi. To novietošana pāri sienai aiz gultas, it kā tas būtu liels galvas klājs, vai aiz naktsgaldiņiem ir lieliski pasūtāms mazs divvietīgs guļamistabas dekors. Gaišas krāsas palīdz arī padarīt telpu vizuāli plašāku.

Siena ar zilām un brūnām svītrām dod kopmītnei harmoniju un mierīgas atmosfēras sajūtu. Baltais galvas klājs ievēro to pašu nokrāsu kā gultas veļa, kas rada paplašinātas vides iespaidu. Virs galvas klāja tapetes ar zilām svītrām un medaljoniem padara atmosfēru izsmalcinātāku. Un atkal kuloni parādās kā brīnišķīgs risinājums mazām telpām.

Gultas galds apvienojumā ar tualetes galdiņu un lielu ģērbtuves spoguli, kas papildus palīdz dekoratīvās kosmētikas veidošanai, palīdz arī palielināt telpas dziļumu.

4. Tapetes

Tapetes ir dārgas, tāpēc izmantošana nelielā divvietīgā istabā ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Jums būs nepieciešams ļoti maz materiālu, un tas radīs milzīgas vizuālas atšķirības - tas ir ļoti tā vērts!

Stūra plaukts un uzstādīts blakus MDF panelim ir veids, kā iegūt atbalsta mēbeles, netraucējot un padarot telpu vieglāku.

Arabeskas un dzidras tapetes piešķir telpai izsmalcinātību, vizuāli to nesamazinot. Ievērojiet mazo naktsgaldiņu apvienojumā ar drēbju skapi - tas viss ir pielāgots videi ar ierobežotu vietu.

Projekts: Jan Oliveira

5. Inteliģenta uzglabāšana

PADOMS: Kaut kas, ko nevar palaist garām nelielā telpā, ir kastes gulta - vienkāršs veids, kā optimizēt telpu!

Unikāls naktsgaldiņš ar sienas lampu un plauktiem - skaista telpas optimizācija! Lai visi izstādītie priekšmeti nenes apkārtējo vidi, dominējošā baltā krāsa ir ideāla.

Nopietnākā priekšlikumā mums ir viss un nedaudz vairāk: grāmatu skapis, plaukts, kumode, stūra galds, izvelkams krēsls, kas piestiprināts pie sienas, gulta ar atvilktnēm, televizors un daudzi stilīgi priekšmeti un dekoratīvi priekšmeti.!

Neliels divvietīgas guļamistabas dekors ar drēbju skapi

Ja jums joprojām nav bērnu un esat iegādājies divu guļamistabu dzīvokli, mazāko guļamistabu varat izmantot kā skapi. Bet, ja tas nav iespējams, ziniet, ka modernai un skaistai guļamistabai skapis nav nepieciešama. Faktiski drēbju skapji var kalpot pat kā dekoratīvi priekšmeti! Apskatīsim fotogrāfijas.

Ja divvietīgā istaba ir ļoti maza, viens no risinājumiem ir ieguldīt naudu plānveida skapī, lai netērētu vietu.

Mazie plānotie divvietīgo guļamistabu modeļi

PADOMS: Attiecībā uz drēbju skapi ieguldiet modeļos ar spoguļa durvīm. Tātad, lai radītu plašas telpas sajūtu, jums nevajadzēs aizņemt tik dārgu sienu, lai novietotu pilna garuma spoguli..

Vēl viena iespēja neliels divvietīgs guļamistabas dekors ar drēbju skapi ir to izdarīt (plānotu) vai pat iegādāties gatavus modeļus, kas piestiprināti pie gultas. Jebkurā gadījumā izvēlieties to pašu materiālu un krāsu, lai izveidotu paplašinājuma druku.

Šeit mēs redzam fotoattēlu, kas pastiprina mājienu, ka derības uz drēbju skapi tādā pašā krāsā kā citas mēbeles paplašina vidi. Šajā gadījumā mēs redzam izceltu tumšu krāsu (skapja koksni).

PADOMS: Ja ideja ir padarīt telpu mazāk šauru, izvēlieties garderobes modeļus ar bīdāmām durvīm.

Apmeklēsim vēl dažas nelielas divvietīgas guļamistabas, kas dekorētas ar drēbju skapi, bildes, lai jūs vienreiz pārliecinātu, ka jums nav nepieciešams skapis, lai izveidotu super izsmalcinātu un skaistu stūri!

Krāsas mazai divvietīgai guļamistabai

Atbilstība visas telpas krāsām palīdz uzturēt atmosfēru mājīgu, neizskatoties sīki.

Šajā projektā gultasveļa krāsas ir tādas pašas kā aizkariem. Sienai ir gaišāks tonis nekā komplektam, un panelis aizstāj galvas klāju. Šeit ir moderns un vīrišķīgs dekors.

Projekts: Larissa Markowics - Tumšās krāsas taupīgi var veidot arī mazo divvietīgo guļamistabu.

Dabiskais apgaismojums ir ļoti svarīgs arī nelabvēlīgā vidē.

Izrotāti nelieli divvietīgi numuri ar attēliem

Visbeidzot, mēs izvēlējāmies vēl dažus skaistu divvietīgu guļamistabu attēlus ar minimālu vietu, lai iedvesmotu jūs, kas pārceļaties uz nelielu māju vai nelielu dzīvokli.

Stingra, bet ļoti burvīga un mājīga!

Baltās krāsas vienā krāsā ar paneli un gultas piederumiem paplašina atmosfēru.

Neliels divvietīgs numurs ar bērnu gultiņu piekarināts, krūšu un mini mēteļa plaukts. Ar stilu un radošumu jūs varat ievietot visu, kas tētiem un mazulim nepieciešams ikdienas dzīvē!

Projekts: Daiana Koha - padziļināts apgaismojums ir lieliski piemērots guļamistabām. Atšķirīgas, bet nedaudz kontrastējošas krāsas izvēle atspoguļo klienta garšu pēc tīra stila.

Ko jūs domājāt mazas divvietīgas guļamistabas dekorēšanas padomi un idejas? Tas, ka vide nav milzīga kā žurnāla vākā, nenozīmē, ka tai jābūt garlaicīgai. Neuztraucieties pēc izmēra, izrotājiet to, ievērojot tā izmērus, un pārveidojiet savu māju par gardu un atšķirīgu māju. Padoms nekļūdīties ir vienmēr ņemt vērā ne tikai skaistumu, bet arī pāra vajadzības, dekoratīvo priekšmetu funkcionalitāti, telpas optimizāciju un, protams, optiskās ilūzijas trikus.!

Koka sienas zemniecisks, ārējās zonas, ieeja mājās
Vai jūs esat pēdējā būvniecības projekta stadijā, vai arī plānojat uzlabot mājas izskatu? Pārbaudiet padomus no koka siena un fotogrāfijas, lai iedves...
Siltumizolācija projektiem
Siltumizolatori ir materiāli un / vai struktūras, kuru mērķis ir novērst siltuma izkliedi vidē. Tos izmanto civilajā celtniecībā, jo tiem ir augsta sp...
Stikla bārbekjū modeļi, cenas un uzstādīšana
Barbekjū ir tradicionāls notikums jebkura brazīlieša dzīvē, un laba bārbekjū dizains ir būtisks, lai nodrošinātu labu gaļas cepšanu un ogļu ekonomiku....