Apdare

Dvīņu istaba - kā izrotāt? + de 40 Īpašas idejas un padomi!

Dvīņu istaba - kā izrotāt? + de 40 Īpašas idejas un padomi!

Zīdaiņu istabas vai bērna istabas ierīkošanas un dekorēšanas process var būt nedaudz darbietilpīgs, bet vai esat domājis par divvietīgas istabas ierīkošanu? Ideja par visu dubultošanos arī šķiet dubultā darbs?

Ja atbildējāt apstiprinoši, jums var būt nepieciešama neliela palīdzība, lai iekārtotu un dekorētu divvietīgo numuru. Un, lai palīdzētu šajā uzdevumā, kas, šķiet, nav vienkāršākais, mēs paņēmām vairākus padomus un iedvesmu, lai istabu mājīgi iekārtotu zīdaiņiem un bērniem, lai brāļi varētu dalīties vidē..

Tēmas

Fotoattēli un idejas par dekorētu guļamistabu ar divām atsevišķām gultām

Meitenes

Ja plānojat bērnu istabu dvīņiem, ideja šeit rada ideālu priekšlikumu mazām istabām, jo ​​galu galā telpa ne vienmēr atbilst vairākām grūtniecībām, vai ne??!

Kā ierosinājums mazu bērnu istabu ierīkot nelielā telpā, ideja vispirms bija izvēlēties bērnu gultiņas, kas ir ideāli piemērotas, lai balstītos viens pret otru, un ieņemt vienu no sienām istabas aizmugurē..

Papildus gultiņu izmēra izvēlei mazajai guļamistabai, dekoratīvais dizains der arī par krāsainiem gultiņu modeļiem, kas rotāšanai piešķir daudz jautrāku pieskārienu, turklāt tas ir lielisks solījums mazām vidēm, jo ​​tie kļūst par daļu no dekoru, un iztikt ar nepieciešamību izmantot daudz dekoratīvu priekšmetu, lai videi piešķirtu krāsu.

Mazās guļamistabas dekoratīvais dizains liek domāt par vertikālās telpas izmantošanu, un tapetes un komiksi ir lieliskas idejas, kā izrotāt vidi, neaizņemot pārāk daudz vietas.

Mazajā guļamistabā ir divas gultas un nakts skapītis pa vidu

Mazajā istabā ir gultiņas pie sienām un ar centrālo koridoru starp tām

Bērnu istabā ir divas gultas un zīmes ar nosaukumiem virs gultām

Gultas tika novietotas, veidojot L

Zēni

Lai izveidotu "twin" istabu, šeit bija iecere izveidot plānoto projektu, lai optimizētu mazo platību un labāk izmantotu katru stūri.

Dvīņu zēnu istabā priekšlikums piedāvā L veida plānotās gultas, kas ļauj izmantot gultas starp perpendikulārajām sienām un tādējādi labāk izmantot istabas stūri..

Plānotajām gultām apakšā joprojām ir vieta uzglabāšanai, kas ir lieliski piemērota rotaļlietu un citu priekšmetu uzglabāšanai, kas guļamistabā aizņem vietu.

Un, lai pabeigtu apdari, bija doma izmantot vienu no sienām, kas dekorētas ar tapetēm, kas garantē telpai vertikālu apdari.

Zīdaiņu istabā ir gultiņas gaiši zilā tonī

Bērnu istaba ir tumši zila un balta duets

Gultu tematika ir sacīkšu automašīnas

Guļamistabā ir paredzēts skapis ar 2 gultām starp skapja vietu

Pāris

Ja ideja ir izveidot kopīgu istabu dvīņiem, šeit sniegtais priekšlikums sniedz skaistu iedvesmu zīdaiņu istabai.

Kā krāsu risinājums zēnu un meiteņu istabai bija doma izveidot svītru sienu, savienojot rozā un zilo krāsu un mainot duetu ar balto krāsu, kas palīdz mīkstināt mazuļa istabas rotājumu.

Ievērojot ideju izveidot zilu un rozā istabu, izvēle bija izmantot baltas un vienādas gultiņas un likt likmes uz bērnu gultiņu komplektiem rozā un zilā krāsā, saglabājot apkārtējās vides krāsu shēmu..

Dekorā ir arī lampa starp bērnu gultiņām, kas mazuļiem rada vājāku apgaismojumu, un balti plaukti pie sienas ar plīša rotaļlietām.

Divvietīgajā bērnu gultiņā ir palīggulta

Naktsskapītis starp gultām ir nokrāsots divās krāsās - rozā un zilā

Dekors ir pelēks ar rozā un zilajiem bērnu gultiņu komplektiem

Numurā ir 2 mini bērnu gultiņas - viena sārta un viena zila

Vienkārši

Kā vienkāršs ieteikums izveidot telpu, kas būtu kopīga starp dvīņu brāļiem, šeit sniegtais priekšlikums rada vieglu pavairošanas ideju un ir ideāli piemērots tiem, kuri nevēlas iekļauties klasiskajās kompozīcijās ar zilu un rozā, vai zaļu un rozā krāsu..

Kā projekts par divvietīgu istabu, priekšlikumā ir iekļautas divas zemas baltas gultas, kas balstās pret sienām, izveidojot centrālo koridoru vidē..

Krāsu shēma ir neitrāla, un tai ir melnbalts pamats, un dažas detaļas ir tirkīza krāsā, kas bērnu istabu padara jautrāku.

Iespiestajā gultas veļā parādās melnbalta krāsa, papildus karodziņiem, kas rotā logu, piešķirot bērnu istabai jautru izskatu. Tirkīza krāsa parādās uz spilveniem un palīdz izcelt dekoru.

Vienkāršs istabas dekors ir neitrāls

Zīdaiņu istaba ir vienkārša, un tajā ir dažādu krāsu bērnu gultiņu komplekti

Istabā ir tapetes ar krāsainiem polka punktiem

Montesori

Ja ideja ir izveidot Montessori istabu dvīņiem, šī ideja rada lielu iedvesmu brāļu un māsu istabā.

Priekšlikumā divvietīgajā numurā ir divas mazas gultas un tuvāk grīdai, kas bērniem dod brīvību izkāpt no gultas vienatnē, kas ir Montessori ideja.

Montessori istabā ir arī zemi plaukti ar rotaļlietām un grāmatām, kas ļauj brāļiem pašiem izpētīt istabu..

Lai pabeigtu apdari, ideja bija ieguldīt detaļās, piemēram, modernā sienas krāsošana ar ģeometriskiem stiliem, papildus paklājam, kas dod pavedienu rotaļām ar ratiņiem..

Numurā ir divas mājas formas gultas

Mājas gulta ir L veida

Istabā ir celiņi ar būdām

Siena tika nokrāsota ar zilu gradientu, kas iet cauri rozā un ceriņu toņiem

Ja jūs domājāt, ka darbu būs sarežģīti apkopot un noformēt vidi divos eksemplāros, izmantojot amata padomus un iedvesmas, tagad uzdevums būs daudz vienkāršāks.

Sienas audums - ieteikumi + 32 brīnišķīgas vides
Vai vēlaties iegūt mājienu par vides dekorēšanas tendencēm šim gadam? Investējiet ar aizvērtām acīm sienas audums. pārbaudiet visu informāciju. Ja jūs...
Canjiquinha akmens fasādē, kā to novietot, cena + fotogrāfijas
Ja jūs domājat izmantot akmeni kā segumu savās mājās, jums jāzina kanjiquinha akmens vai zobu bakstāmais. Skatiet informāciju zemāk. Sākumā man ir ska...
Ģipša rāmja 4 padomi, kā instalēt + 17 fotoattēlus
ģipša rāmis ir neticams, praktisks un lēts veids, kā uzlabot dekoru, ja jūs meklējat padomus, kā padarīt šāda veida apdari un fotoattēlus iedvesmojoš...