Apdare

Zēnu istaba - iedvesmojoši un skaisti rotājumi

Zēnu istaba - iedvesmojoši un skaisti rotājumi

Bērnu istabas rotājuma uzstādīšana ir jautrs uzdevums, bet ne vienmēr tas ir viegli. Mūsu šodienas ziņa ir par zēnu istaba, tāpēc esmu atdalījis dažus dekorēšanas padomus un fotoattēlus, kas neapšaubāmi palīdzēs jums izvēlēties katru gabalu bez daudz darba. Pārbaudiet ieteikumus, kā viegli salikt a zēnu istaba.

Parasti meitenes istabas iekārtošana ir daudz vienkāršāka un gandrīz vienmēr ir dārgāka, jo iespēju ir daudz un tirgus vienmēr ir vairāk licis uz mēbelēm un to dekoratīviem priekšmetiem. Tomēr tirgus ir arī pielāgots vīriešu modernizācijai, tas ir, ja jums nav bērna, jūs vairs tik daudz necietīsit, lai atrastu foršas lietas, lai iekārtotu viņa istabu.

Sāksim ar saviem padomiem? Redziet visu mierīgi, jo man ir jaunumi par istabām visu vecumu zēniem.

Saturs

Zēna istabas dekorēšana

Nu, sāksim ar to, kas nepieciešams, lai zēna istabas noformējums būtu nevainojams. Prioritāte, padomājiet par istabas sienām, jo ​​tās vizuālajā vidē daudz rēķina un rada visu atšķirību.

Bieži vien mēs nevaram veikt ārkārtēju pārveidojumu, tāpēc risinājums ir mainīt detaļas un likt uz krāsām citā telpā, vai jums jau ir tēma, kas jūsu bērnam ļoti patīk? Daudz palīdz tapetes vai māksla pie sienas.

Pēc tam padomājiet par mēbelēm. Kas viņam vajadzīgs šajā telpā? Cik daudz vietas ir pieejams?

Mēs parasti sākam ar pamatiem: gultu, drēbju skapi vai kumodi. Bet ir iespējams rakstāmgalds, naktsgaldiņš utt..

Tiem, kuriem nav daudz vietas, vajadzētu derēt par telpām, kas paredzētas organizētības un mobilitātes nodrošināšanai. Skatiet arī, vai jums ir nepieciešams skapis un sienas nišas.

Tapetes zēnu istabai

Istabas krāsošana ir forša, bet labāk, kad zēns ir nedaudz vecāks, viņš jau ir pirms pusaudža. Nepilngadīgajiem ļoti patīk piepildīt sienu ar supervaroņiem un karikatūrām.

Tāpēc risinājums ir ievietot tapetes telpā. Tam nav jābūt uz visām sienām. Izvēlieties galveno un piesakieties.

Apskatiet dažus fona padomus zēna istabai.

Pusaudžu zēnu istaba

Ja jūsu zēns jau ir vecāks, padomājiet par ceturtā spēlētāja izveidošanu viņam. Kļūdas nav, viņam patiks.

Šāda veida telpas ierīkošana nav grūta, un ar nelielu radošumu jūs varat izrotāt, netērējot daudz. Mūsdienās drudža videospēles ir lieliskas, un jums ir nepieciešams tikai dators, skaņas tehnika, televizors, kas neaizņem tik daudz vietas.

Zēnu un meiteņu istaba

Tātad jums ir princis un princese un tikai viena istaba? Jūsu uzdevums noteikti ir nedaudz grūtāks un prasa vairāk laika un pacietības, taču visu var atrisināt.

Padoms ir izveidot divas vides vienā telpā. Vai tu vari to izdarīt? Jā! Vienkārši ieguldiet gultas piederumos, dažās sienas nišās ar dekoratīviem priekšmetiem, katram atšķirīgu naktsgaldiņu, dažādu krāsu gultām utt..

Bita pasaules kūka 18 modeļi, kas jūs pārsteigs!
Vai vēlaties savam dēlam vai meitai sarīkot neaizmirstamu dzimšanas dienas ballīti? Tāpēc šeit ir daži padomi Bita pasaules kūka un iedvesmojies! Mund...
Bērnu Lieldienu ola 2021 3 radoši un vienkārši padomi
1 zaķa ierašanos bērni gaida daudz vairāk. Tātad viņi ir pelnījuši a zīdaiņu Lieldienu ola Īpašs. Skatiet 2021. gada tendences. Neapšaubāmi, bērni nev...
Cake Topper labākās idejas 2021. gadam
Labi dekorēta kūka ir jebkura rotājuma galvenā varone, tāpēc parunāsim par izdrukājams tortes virskārta. Īsāk sakot, neatkarīgi no svinību veida: dzim...