Apdare

Princeses istaba 35 Dekorēšanas un mēbeļu idejas

Princeses istaba 35 Dekorēšanas un mēbeļu idejas

Kam ir princeses istaba, to vēlas lielākā daļa meiteņu, vai ne? Tā ir ļoti liela vēlme pēc karikatūrām, kuras tiek uzliktas šiem bērniem. Daudzi vecāki ir pretrunā ar ideju izveidot istabu ar princeses tēmu skatuves pārejas dēļ, tiek pazaudēta lielākā daļa priekšmetu un mēbeļu, tas ir tāpēc, ka daudzas meitenes, pārejot no pusaudžu fāzes, vēlas mazāk bērnišķīgu rotājumu.

Mēbelēts princeses numurs

Saturs

Princeses istabas veidnes

Ja jums nav ne jausmas, kā sākt plānot bērnu istabu meitenēm, varat vispirms iedvesmoties internetā. Piemēram, google attēlos ir simtiem princeses istabu, kurās varat tās izmantot, lai izpildītu noteiktas idejas. Ja jūs nevēlaties pavadīt tik daudz laika google, mēs zemāk esam izvēlējušies labākos princeses guļamistabas modeļus.

Pils gultas istaba

Disneja princeses istaba

Disneja tematiskā istaba

Vienkāršs Disneja tematiskais dekors

Jūsu meitai patiks šī modeļa istaba, kas dekorēta ar tematiskām uzlīmēm

Uzlīme uz princeses Belas gultas

Princeses Belles tematiskie gultas piederumi

Šis cits gultas piederumu komplekts vairāk apvieno ar zilu dekoru, kā iedvesmu izmanto arī skaisto princesi

Sniegbaltītes tematiskā istaba

Vienkāršs dizains Disneja princeses ceriņu istabai

Princeses istaba meitenēm

Istaba 2 meitenēm, kas dekorēta ar Disneja princeses tēmu

Kā ierīkot princeses istabu

Kad mēs runājam par princeses istabu, tā ir ļoti vispārīga, kurā var iesaistīties neskaitāmas multfilmas princeses. Tāpēc, lai atvieglotu jūsu dzīvi, meklējot dekoratīvus priekšmetus, vienmēr ir labi vienoties ar bērnu par to, kuru princesi vēlaties uzrunāt savā istabā.

Bērnu ņemšana priekšmetu, kas būs dekorācijas sastāvdaļa, iegādes laikā bieži var sagādāt galvassāpes. Bet šādi rīkojoties, jūs izvairīsities no tā, ka viņai nepatīk, ka daži nopirktie priekšmeti ir daļa no dekorācijas. Paņemot to pēc iespējas, vienmēr jautājiet viedokli par izvēlētajiem produktiem.

Lai nezaudētu naudu nākotnē, ieteicams izvēlēties dekoratīvus priekšmetus, kurus var izmantot pusaudža gados. Tas ir tāpēc, ka, kad bērna fāze pāriet, daudzas jaunas sievietes vēlas atbrīvoties no šī guļamistabas stila. Tāpēc izvairieties no pārāk daudz dekoratīvu bērnu priekšmetu izvēles.

Princeses gulta

Tapetes

Karietes tapetes

Princeses tēmu bērnu guļamistaba

Rozā dekorācija sieviešu bērnu istabai

Princeses istaba

Plānojot istabu ar princeses tēmu, jums jāļauj radošumam plūst, bet, protams, viss atbildīs dekoram, lai tas būtu harmonisks. Tādi priekšmeti kā pusdienas un aizkari var garantēt elegantu telpas apdari.

Ja jūs nevēlaties gleznot pili uz guļamistabas sienas, ieteicams izmantot lielu sienas uzlīmi ar pili, kokiem, mākoņiem un putniem, lai atvieglotu visu procesu. Šīs tapetes var noņemt jebkurā laikā, nesabojājot sienu. Dekoratīvie priekšmeti, piemēram, vainagi, ir galvenie priekšmeti guļamistabas ar princesi tēmā. Nelielas detaļas var mainīt visu vidi.

Vēl viens lielisks padoms ir izmantot abažūri ar rozā lampu, lai piešķirtu citas krāsas princeses istabai. Tomēr esiet ļoti uzmanīgs, ja rotājums jau ir pilns ar rozā priekšmetiem, izvēlieties vienmērīgu lampas toni.

Vai jums ir kādi jautājumi par princeses sapņu istabas izveidošanu? Pastāstiet mums komentāru apgabalā, lai mēs tos varētu atrisināt.

5 veidu rakstāmgaldi guļamistabām - fotogrāfijas, lai iedvesmotos!
Ja jums patīk lasīt un strādāt mājās, ziniet to rakstāmgaldi guļamistabām var visu mainīt. Pārbaudiet 5 veidus un iedvesmojieties! Kad mēs nedzīvojam ...
Guļamistabas panelis - padomi, kā atstāt sākotnējo vidi
Pašlaik guļamistabas panelis tā ir viena no visaugstāk novērtētajām mēbelēm vidē, īpaši dekorējot divvietīgu istabu. Kopš plakanā ekrāna televizoru pa...
Minecraft ballīšu rotājumi - neticamas idejas, lai padarītu savu
Ja jūsu bērns vēl nav lūdzis, viņš lūgs rotājumu ballīte Minecraft. Iepazīstiet tēmu un redziet neticamas idejas, kas jūs vadīs. Dekorācija ballīte Mi...