Apdare

Bērnu istaba - 70 aizraujošas idejas, fotogrāfijas un rotājumi!

Bērnu istaba - 70 aizraujošas idejas, fotogrāfijas un rotājumi!

Kā izrotāt vienu bērnu istaba ar personību un radošumu? Kad bērni izaug, rodas rūpes garantēt istabu, kas piemērota viņu vecumam. Jūs esat tajā fāzē?

Ja tā, jums nav jāuztraucas, jo ir praktiski risinājumi visām gaumēm un budžetiem. Interesanti ir izgatavot rotājumu atbilstoši savām iespējām, bet vienmēr novērtējot mazo komfortu.

Atkarībā no jūsu mājas struktūras ir iespējams padarīt visu istabu pieejamu jūsu vienīgajam bērnam vai koplietot to pašu istabu brāļiem un māsām. Ja ir vairāk brīvu istabu, ir patīkami, ja katram ir istaba, bet tikai tad, ja tas ir iespējams.

Vienā vai otrā veidā bērnu istabas apdarei nav stila standartizācijas. Katrā ģimenē tas būs ļoti atšķirīgs. Atceroties, ka par šo dekoru jau var domāt kopā ar bērnu.

Tā kā bērns jau ir liels un var palīdzēt ar viedokļiem, varat viņam pajautāt, piemēram, kuras krāsas viņam patīk vislabāk, vai viņam ir kāda tēma, kuru viņš vēlētos atmaskot savā mazajā istabā.

Tas var atvieglot krāsu vai pārklājumu, kā arī dažu dekoratīvo elementu izvēli.

Ko jūs domājat, zinot padomus un iedvesmas, kā ar mums iekārtot bērnu istabas? Mēs izveidojām jums pilnu ziņu, lai redzētu ieteikumus par radošām vīriešu un sieviešu istabām!

Tēmas

Dekorētas bērnu guļamistabas fotogrāfijas un idejas

Dekorēšanas sākšana no jauna, neatkarīgi no vides, daudziem cilvēkiem var būt sarežģīta. Parasti nav ne jausmas, kā sākt šo procesu, cik daudz ieguldīt, ko pirkt utt..

Lai palīdzētu šajā misijā, mums ir daži ļoti efektīvi padomi, kas sola atvieglot jūsu dzīvi, īpaši dekorējot bērnu istabas:

Pirmkārt, iesakām pārskatīt budžetu, kuru varat izmantot šīs telpas apdarei. Mēs bieži sākam projektu bez tēriņu ierobežojumiem un galu galā ekstrapolējam. Un tas nav labi, vai ne?

Izveidojiet izklājlapu par to, cik patiesībā jums ir lodziņā, lai vēlāk varētu uzzināt, vai šī summa atbilst tam, ko vēlaties istabai. Dažreiz būs nepieciešams sagriezt dažus priekšmetus, atstāt tos vēlāk vai nomainīt, piemēram, materiālus.

Padomājiet par to, kādu stilu vēlaties uzlikt šai istabai. Ir vairākas iespējas: moderns, klasisks, zemniecisks, retro, minimālists, geek, jautrs, jautrs, Montessori, delikāts, lai nosauktu visbiežāk izmantotos bērnu vidēs.

Ir arī iespēja izvēlēties tēmu. Ir bērni, kuri ir piesaistīti personāžam, zīmējumam, spēlei, mājdzīvniekam, sportam utt., Un viņiem varētu patikt ideja par istabu, kas iedvesmota no šiem elementiem.

Pēc stila vai motīva noteikšanas ir svarīgi izlemt, kuru krāsu paleti izmantot. Jūs varat izvēlēties krāsu kā pamatu un vienu vai divas, lai papildinātu.

Lai uzzinātu, kuras krāsas atbilst viena otrai, varat palikt krāsu ritenī, ko daudz izmanto profesionāli dekoratori un dizaineri. Pārbaudiet to zemāk ↓

Numuros ir pamata mēbeles, kas ir kopīgas lielākajai daļai, piemēram, gulta un naktsgaldiņš.

Bieži vien būs jādomā par drēbju skapi vai plauktu, kā arī par skapīti, piemēram, kas ir būtiska, lai ievietotu mazo drēbes un aksesuārus. Ja mājā viņiem ir skapis citā telpā, šīs mēbeles var būt nevajadzīgas.

Skatiet, vai ir nepieciešams arī rakstāmgalds studijām vai brīžiem, kad bērns zīmēs / veidos. Papildus tualetes galdam, ko ļoti pieprasa meitenes. Krēsls var palīdzēt stāstot stāstus, lasot grāmatu, skatoties televizoru vai vienkārši skatoties kucēna miegu.

Ideja, kā izrotāt bērnu princeses stila istabu

Papildus mēbelēm, kas būs noderīgas, bērnu istabas dizainā varat pievienot rotaļīgus elementus. Citiem vārdiem sakot, tas stimulēs jūsu bērnu attīstību un radošumu.

Mūsdienās jautras mēbeles, piemēram, gultas ar slaidu, ar kāpšanu vai piekāršanu, ir ļoti augstas, dodot vietu rotaļu namam apakšējā stāvā..

Jūs varat arī ierīkot stūri ar būdiņu, ko bieži izmanto Montessori istabās, vai ar EVA paklāju un mazajām rotaļlietu kastēm. Lielisks padoms ir arī plauktu ar vecumam atbilstošu grāmatu iekļaušana!

Attiecībā uz televizoru, pēc ekspertu domām, nav ieteicams to ievietot guļamistabā, it īpaši ļoti mazu bērnu gadījumā. Ja tā ir, ir labi apzināties, ko jūsu bērns skatās vai spēlē, kā arī kontrolēt laiku ierīces priekšā.

Bērnu guļamistabu modeļi

Tālāk mēs parādīsim dekorēšanas idejas bērnu istabām vīriešiem un drīz pēc tam arī sievietēm. Seko un iedvesmojies!

Vīriešu bērnu guļamistaba

Vispirms parunāsim par vīriešu bērnu istabām. Ja jūsu mazais zēns vairs nav zīdainis, varat iedomāties jaunu rotājumu un struktūru viņa miega videi.

Viena iespēja - arī mazām meitenēm - ir pielāgot bērnu gultiņu, pārveidojot to par gultu ar sānu aizsardzību. Daži pat bērnu gultiņu modeļi jau ir aprīkoti ar šo mehānismu un ievērojami atvieglo māmiņu dzīvi!

Dariet to ar bērnu gultiņu, kad zēns aug

Arī visas telpas salikšana var būt jauka, piešķirot telpai jaunu izskatu. Definējiet citas krāsas, stilus un, ja nepieciešams, pat izvēlieties motīvu, lai apzīmogotu vietu.

Vienvietīga gulta ir laba izvēle, un to varat atrast jebkurā mēbeļu veikalā. Tāpat kā ir plānotas mēbeles, mūsdienās ir ļoti daudz. Lai gan tie ir dārgāki, tie var būt diezgan liels ieguldījums tiem, kas vēlas dekorēt telpas, izmantojot visas telpas.

Starp alternatīvām ir divstāvu gultas un divstāvu gultas pēc pasūtījuma, pēc jūsu pieprasītā stila. Piemēram, zēniem ir iespējams, ka viņiem ir dinozauru formas, koki, automašīnas vai varoņu, dzīvnieku, karikatūru utt..

Bērnu vīriešu vidē visbiežāk izmantotās krāsas joprojām ir zilas un zaļas. Tomēr jums ir jābūt pilnīgai brīvībai ieviest jauninājumus šajā koncepcijā! Saistītos projektos bieži ir izmantota pelēka, balta, melna, sarkana, oranža un dzeltena krāsa.

Minimālistiska divstāvu gulta bērniem

Lasiet + par šo tēmu, lai uzzinātu citas dekorēšanas idejas → Zēna istaba: 80 labākie modeļi un 【Bezmaksas projekti!】

Zemāk mēs jums parādīsim daudzus ieteikumus, kā izrotāt bērnu istabas zēniem. Kā būtu ar iekļūšanu iekšā? 🙂

Formulas 1 iedvesmotā gulta piesaista zēnu uzmanību

Zaļa vintage gulta zēna istabai

Sarkans paklājs, lai padarītu visu atšķirīgu telpā

Maza māja uz gultas zēna istabā

Melns aizkars ar baltām zvaigznēm bērnu istabā

Jūs varat izmantot zemniecisks dekoru arī bērnu istabā

Skeitborda rotājums zēna istabai

Šis padoms ir paredzēts zēniem, kuri mīl futbolu!

Anglijas iedvesmots dekors zēniem

Plānots istabas padoms brāļiem un māsām

Super jautrs guļamistabas padoms zēniem

Bērnu spēļu istabas ideja maziem zēniem

Varoņu iedvesma bērnu istabai

Zaļa un balta siena vīriešu bērnu istabā

Automašīnas rāmis un rūtainas tapetes zēna istabā

Plānotā divstāvu istaba ir lieliski piemērota telpai, kurā guļ brāļi

Zēna istaba ar sarkanu gultu

Rotaļīga istaba maziem zēniem

Mētelis bērnu bērnu istabai

Zēnu istabā jūs varat būt radošs

Navy tēma zēna istabai

Sieviešu bērnu guļamistaba

Tagad, ja jums ir vajadzīgas idejas, kā izrotāt mazas meitenes istabu, pie šīs tēmas jums vajadzētu pieturēties! Parasti šīs istabas ir smalkas krāsas, un tās ir pilnas ar jaukām un sievišķīgām ikonām. Bet viss mainās atkarībā no tā, ko jūs un jūsu kucēns acīmredzami vēlaties.

Meiteņu bērnu vidē joprojām dominē rozā krāsa, tomēr jūs varat darīt citādi. Ceriņi, violets, balts, zelts, dzeltens, pasteļtoņi, pelēks, melnbalts, brūns, sarkans, oranžs, kā arī daudzas citas ir interesantas sieviešu istabās.

Divstāvu gulta meitenes guļamistabā

Jūs varat derēt uz vienas krāsas sienām vai spēlēt ar dažiem toņiem. Tematiskas tapetes vai uzlīmes ir laba iedvesma, īpaši tematiskiem rotājumiem.

Mūsdienās ir daudz perfektu gultu modeļu, kas paredzētas meiteņu istabām, krāsās, kuras viņi parasti bauda, ​​vai rotaļīgos formātos, piemēram, pilis vai mājas.

Dzeltena gulta jautram pieskārienam guļamistabā

Mēs atrodam arī pēc pasūtījuma izgatavotu gultu modeļus, kas izgatavoti pēc izmēra un ar jūsu pieprasīto informāciju. Jūs varat izveidot slaidu vai iestatīt šūpoles.

Mūsdienās Montesori būdas ir arī ļoti modernas. Tāpat kā īsie plaukti, lai mazas meitenes varētu patstāvīgi izvēlēties savas grāmatas.

Gulta ar slaidu meitenes istabā

Vēl viens ļoti slavens elements sieviešu istabu, tostarp bērnu, apdarē ir nojume. Tā ir sava veida konstrukcija ar aizkaru, kas ir uzstādīts uz gultas, iedvesmojoties no princeses gultām.

Atklājiet visu par šāda veida apdari ekskluzīvā ziņojumā → Meitenes istaba - kā izrotāt? + 72 burvīgas iedvesmas!

Apskatiet zemāk esošos bērnu guļamistabu skaistus modeļus un izvēlieties savus favorītus!

Nojume, lai atstātu meitenes istabu ar princeses stilu

Ideāla gulta mazām meitenēm

Ļoti atšķirīga gulta un mūsdienīgs krēsls meiteņu bērnu istabā

Kā būtu ar gultu, kas piekārta meitenes istabā?

Kotedžas gulta šodien rada šļakatām

Gultas māja ļoti smalkai un sievišķīgai istabai

Meiteņu istabās vienmēr ir maigas krāsas

Meiteņu istabām varat izgatavot zilu rotājumu!

Smalks meiteņu bērnu istabas dekors

Dekorēšana ar attēliem bērnu istabās ir drošs padoms

Meiteņu istabas gals ar trim gultām

Rosé nojume uz gultas, lai iegūtu papildu šarmu

Divkārša krāsa uz meitenes istabas sienas

Sārti logi meiteņu istabā nodrošināja burvīgu pieskārienu

Guļamistabai iedegtas plānotās rožu nišas

Ceriņi tiek plaši izmantoti arī sieviešu bērnu istabās

Ģipša griesti padara bērnu istabu mājīgāku

Brūna siena un rozā aizkars bērnu istabā meitenēm

Klasisks bērnu istabas modelis

Guļamistaba ar ziedu tapetēm un kumode meitenei

Vārdu iniciāļus var izmantot kā rotājumus

Ideja tiem, kas vēlas izrotāt māsu istabu

Maiga istaba ar putnu tapetēm

Kā būtu ar tādu burvīgu istabu?

Ieteikums zelta dekorēšanai meiteņu istabai

Skatiet meitenei personības pilnu istabu

Istabā varat ievietot personalizētu meitenes fotoattēlu


Wow, cik fantastisku ideju rotā bērnu istaba, Vai ne? Pastāstiet mums, ko jūs domājat par ierakstu, padomiem un attēliem!

Izmantojiet iespēju uzzināt par citiem iedvesmojošiem saistītiem rakstiem:

Plānotā bērnu istaba - 55 brīnišķīgas idejas un rotājumi!

Tapetes bērnu istabai - aizraujošas tēmas zēniem un meitenēm

Bērnu galds - 55 neticami burvīgas idejas bērniem!

Mēs šeit biežāk gaidām jūs. Līdz nākamajai reizei 🙂

100 Dekoratīvie spilveni Padomi un ieteikumi
Dekoratīvo spilvenu izmantošana mājās ir tendence. Tiem, kas vēlas izrotāt māju un izmantot priekšmetus, kas piesaista uzmanību un tajā pašā laikā ats...
50 Dekoratīvie būri Kā to izdarīt, Padomi un fotogrāfijas!
Dekoratīvo būru izmantošana mājās ir kļuvusi arvien izplatītāka, lai piešķirtu īpašu un smalku vidi. Būru modeļu un stilu dažādība ļauj priekšmetu iev...
70 ISTABAS PAKLĀJI - Dzīvošana un TV ir jāredz!
Nekas negaršo labāk kā atgriezties mājās un justies omulīgā vidē, un viena no iespējām ir derēt paklāji viesistabai un televizoram, tā kā priekšmets s...