Apdare

Neliels istabas dekorēts pāris, vientuļš, sieviešu un bērnu

Neliels istabas dekorēts pāris, vientuļš, sieviešu un bērnu

Brazīlijas kultūras pārmaiņu dēļ pusaudži arvien vairāk laika ir pavadījuši kopā ar vecākiem un, izejot no mājas, dzīvos vieni vai dalīsies dzīvoklī ar citiem cilvēkiem. maza iekārtota istaba, ir arvien vairāk sastopams tūkstošiem brazīliešu ikdienas dzīvē.

Bet, ja vide ir maza, tas nenozīmē, ka tā būs neglīta vai neērta, viss būs atkarīgs no tā montāžas veida, jo ir iespējams, ka istaba ar nelielu vietu ir diezgan ērta, skaista un labi uzturēta, tas viss būs atkarīgs arhitekts, kurš to rotā, un šajā procesā izmantotās mēbeles.

Neliels iekārtots numurs

Vide ir dekorēta ar koka grīdu un paneli

Svītrainās sienas ir arī padoms, lai videi piešķirtu vairāk vietas

Saturs

Mazas dekorētas istabas priekšrocības

Kam ir maza istaba, domā tikai par šīs telpas trūkumiem, taču ir arī daži pozitīvi aspekti, kurus var uzskaitīt attiecībā uz šo mazo telpu.

Pirmais ir organizācija, jo ir daudz vieglāk uzturēt telpu ar nelielu organizētu vietu, tādējādi ir vairāk laika veltīt citām aktivitātēm, un otrais ieguvums ir tīrīšanas jautājums, jo maza telpa ir daudz vienkāršāka lai būtu tīrs.

Idejas nelielas istabas dekorēšanai

Ir vairāki padomi, kurus tie, kuriem ir maza istaba, var izmantot, dekorējot to, lai uzlabotu izskatu un pat komfortu. Svarīgs pirmais aspekts ir krāsot to baltā krāsā, jo šī krāsa piešķir šai telpai lielāku amplitūdu.

Tādējādi, kaut arī tas ir diezgan mazs, jums radīsies iespaids, ka tas ir lielāks nekā patiesībā. Tas notiek tāpēc, ka baltā krāsa rada vizuāla palielinājuma efektu.

Vēl viens padoms ir ne tikai nokrāsot telpu baltā krāsā, bet arī šajā vidē izmantot citus baltas krāsas elementus, piemēram, gultas pārklāju, skapi, īsāk sakot, citus priekšmetus, kas kopā ar balto gleznu liks šai telpai vismaz uzvarēt. pēc izskata izmērs ir lielāks nekā patiesībā.

Balta krāsa rada lielākas telpas sajūtu

Spoguļi dod lielāku amplitūdas sajūtu vidē

Ievelkamā gulta - tiek izmantota tikai pirms gulētiešanas, pārējā laikā atstājot vietu videi

Izmantojiet plauktus, lai nezaudētu vietu

Vēl viens svarīgs padoms ikvienam, kurš domā par nelielas istabas dekorēšanu, ir ļaunprātīga izmantošana ar plauktiem, jo ​​ar nelielu istabu nekādas zināšanas nevar izniekot. Tādējādi plaukti ir viens no veidiem, kā optimizēt šīs telpas lielumu, īpaši, lai ievietotu personiskus priekšmetus, kas jums ir, nelielā telpā..

Tādējādi plaukti var atrasties gultas augšpusē, sienās, rakstāmgalda augšpusē, īsāk sakot, visās telpās, kurās tas ir piemērots, tos var izmantot, jo papildus telpas optimizēšanai tas joprojām sniedz vēsu efektu tiem, kam tā pieder istaba ar nelielu vietu, tāpēc ieteicams to izmantot.

Pēdējais padoms, kā iekārtot istabu ar nelielu vietu, ko katrs arhitekts dod tiem, kas greznojas, ir jautājums par spoguļiem, jo ​​šie objekti galu galā ir lielisks sabiedrotais, lai šai telpai piešķirtu lielāku plašuma sajūtu..

Tātad, neskatoties uz to, ka spoguļi izskatās kā vecs padoms, tiem joprojām ir unikāla efektivitāte, it īpaši, ja tie ir novietoti pareizajās vietās. maza iekārtota istaba, tāpēc jūs nevarat no tiem atteikties, lai cik viņi būtu klišejiski.

Krāsu kombinācija uzzina, kā pieteikties mājas dekorā
Telpu veidojošo elementu krāsu izvēle ir viena no galvenajām rūpēm tiem, kas plāno apdari. Sienas krāsas, grīdas, mēbeļu un dekoratīvo piederumu izvēl...
Rozā zelts 60 piemēros iemācās izmantot šo krāsu dekorēšanai
Laiku pa laikam iekšējā apdare pārsteidz ar jaunu tendenci. Un šī brīža zvaigzni sauc par Rožu Zeltu. Tonis ir metāliska zelta un novecojušas rozā kom...
Fenšui dekorēšanas padomi, ievērojot senās tehnikas principus
Fen Šui: kādam jābūt ienākšanai mājā, kur tikko var pārvietoties? Kur jums ir nepieciešams izvairīties no objektiem un citiem objektiem? Vai nu viens:...