Apdare

Melnā istaba - 59 mūsdienīgas un elegantas iedvesmas dekorēšanai!

Melnā istaba - 59 mūsdienīgas un elegantas iedvesmas dekorēšanai!

Telpas krāsas izvēle var būt grūts uzdevums starp tik daudzām krāsām, bet vai jūs kādreiz esat domājis par melnu istabu? Ja krāsa šķiet pārāk smaga videi, ziniet, ka neitrāls un slēgts tonis var būt lieliska projekta izvēle un ļauj neticami kombinēt pat tādas krāsas, kas var mīkstināt tumšāku toni.

Tātad, ja jums ir šaubas par to, kā izveidot melnu istabu, atstājot siltu un perfektu vidi atpūtai, ierakstā mēs apkopojām padomus, kā to izdarīt, kā arī idejas krāsu apvienošanai.

Tēmas

Melnā krāsā dekorētas istabas fotogrāfijas un idejas

Melna istaba

Ir vairākas iespējas, kā telpā pieņemt melnu krāsu, un viena no idejām ir padarīt istabu par melnu, kā liecina šī ideja..

Neitrālā krāsa var būt dominējoša vidē, jo šis projekts rada melnas sienas un dekoratīvus priekšmetus vienā krāsā.

Lai salauztu daļu melnās krāsas un padarītu telpu mājīgāku, ir vērts ieguldīt koka detaļās, piemēram, grīdā, kas telpā ienes siltāko un viesmīlīgāko gaisu..

Vēl viens triks, kas labi darbojas visā melnajā telpā, ir derības uz faktūrām, dažādu faktūru sajaukšana uz gultas, paklāja, aizkariem un pat uz sienām, tāpēc detaļas izceļas unikālā krāsu vidē..

Vēl viens iedvesmojošs visas melnās guļamistabas dizains ir šis priekšlikums, kas rada vidi ar melnām sienām un gultas piederumiem, saglabājot guļamistabā tumšo krāsu.

Lai nedaudz pārtrauktu tumšās krāsas intensitāti, papildus izgaismotajai nišai bija doma ieguldīt apgaismojuma vietās ar lampām blakus gultai, kas rada ideju par viesmīlīgāku vidi..

Gleznas apgaismo melnās sienas

Koka priekšmeti padara vidi mājīgāku

Dzeltenā gaisma uz lampas padara telpu mājīgu

Rotājumā ir šarnīra lampa

Melna un pelēka guļamistaba

Gleznas, kas rotā istabu, ir pelēkā krāsā

Tiem, kas meklē krāsu kompozīcijas melnajai telpai, laba kombinācija ir melnu un pelēku krāsu duets, kas ir tuvas un pilnīgas.

Pelēks ir jauna krāsu tendence apdares pasaulē, un ideja par toņa izmantošanu ir ideāla, lai mīkstinātu projekta melno krāsu, kā šī ideja liecina par divvietīgu guļamistabu.

Priekšlikumā papildus gleznu rāmjiem telpā ir melnas detaļas, piemēram, plānotais galvas klājs, daļa gultas veļas. Pārējā telpā ir dažādi pelēki toņi, balansējot melnā krāsā un neļaujot telpai kļūt pārāk tumšai.

Vēl viens iedvesmojošs projekts melnās un pelēkās krāsas sajaukšanai guļamistabā ir šis Tumblr guļamistabas projekts, kas dabiskos augus mīkstina krāsu paleti, kas veido vidi..

Melnā un pelēkā krāsa ir izplatīta visā vidē, un dabiskie augi parādās dažādās telpas daļās, tādējādi papildus darbojoties kā dekorācijas sastāvdaļai, radot videi draudzīgāku atmosfēru..

Uz sienas stieple un ģeometriskais ornaments

Dažādas faktūras padara projektu izcilu

Siena, kas atrodas tuvu gultai, rada horizontālas svītras

Koka šūpulis padara mazuļa istabu mājīgāku

Vienvietīgajā numurā ir balti apgaismojuma punkti

Melnbaltā guļamistaba

Ļoti klasiska kombinācija ir melnbalta guļamistaba, krāsu sajaukums, kas darbojas ļoti labi un ir lieliski piemērots dažādiem dekoratīviem stiliem, sākot no klasiskā dizaina varianta līdz mūsdienīgajam stilam.

Kā ideja izmantot melnbalto kompozīciju, šī ideja rada Montessori stila bērnu istabu.

Apdares projektā katrs stūris rada melnbaltās krāsas sajaukumu, kas parādās komiksos pie sienas, uz bērnu gultas, uz gultas un pat uz paklāja, lai krāsas būtu labi līdzsvarotas..

Kompozīcija var dot arī idejas par divvietīgu guļamistabu, kā parādīts šajā mājīgajā guļamistabas melnbaltā versijā.

Priekšlikumam bija doma nokrāsot vienu no sienām melnu un izmantot plauktu ar melnbaltām bildēm. Papildus melnbaltajiem attēliem ir arī attēls ar mākslīgā auga lapām, kas videi rada mājīgāku nospiedumu..

Gultas pieder arī melnā un baltā stilā un lieliski papildina priekšlikumu.

Lai līdzsvarotu projektu un pievienotu siltāku pieskārienu, telpā parādās gaiši koka elementi, kā tas ir kulona un kalpu gadījumā..

Mezglu spilveni uz gultas

Melnbaltās fotogrāfijas seko istabas priekšlikumam

Vienvietīgajā numurā ir mūsdienīgs interjers

Guļamistabā sienu klāj marmors

Uz sienas melnbalti komiksi

Melnas un baltas svītras pie griestiem

Dizainā melnbaltas tapetes

Melna un dzeltena istaba

Ļoti moderna kombinācija ir melnā un dzeltenā istaba, jo dzeltenā ir silta krāsa, kas apgaismo vidi.

Priekšlikumā par apdari, izmantojot melnu un dzeltenu, šajā projektā ir divvietīga guļamistaba ar ideālu abu krāsu sajaukumu.

Krāsu kombinācija parādās visās detaļās, piemēram, gultas piederumos, melnās plānotajās mēbelēs blakus gultai, dzeltenajā naktsgaldiņā un dzeltenajā krēslā rakstāmgaldam..

Lai mīkstinātu krāsas, ideja bija saglabāt sienas un griestus baltus, tāpēc apkārtējā vide nav pārslogota krāsu sastāvā.

Kuloni blakus gultai aizstāj abažūra izmantošanu

Kā mūsdienīgs guļamistabas dizaina stils, ideja bija izcelt vidi ar melnu sienu, kas atrodas gultas apakšā..

Melnās un dzeltenās guļamistabas kombinācija parādās gultas veļā, kas apvieno šīs divas krāsas, un tādējādi dzeltenās detaļas izgaismo melno.

Starp elementiem, kas projektā darbojas labi, no skaidu plātnes izgatavotais galvas klājs ir viens no šiem priekšmetiem, kas rada videi mājīgu koka ideju..

Dekors rada mūsdienīgus elementus, piemēram, dekoratīvo bungu

Dzeltenā gulta izceļas pret tumšām tapetēm

Apgaismojums virs dzeltenā paneļa pie sienas piešķir telpai mūsdienīgu izskatu

Melna un rozā guļamistaba

Starp daudzajām krāsu idejām, kas apvienojas ar melnu, viena no iespējām ir melnās un gaiši rozā krāsu duets, kas runā savā starpā un padara priekšlikumu mājīgāku maigākā rozā toņa dēļ..

Ideja apvienot šīs divas krāsas ir vienkāršas guļamistabas ar mūsdienīgu stilu dizains.

Rotājumā mēbelēs un pat paklājā dominē melnā krāsa, un gultas veļā parādās gaiši rozā krāsa, kas rotā melnās krāsas pārsvaru..

Telpā ir arī elementi, kas uzlabo projektu, piemēram, atklātu ķieģeļu apšuvums un vāze ar dabīgu augu.

Gultai ir spilveni, kas padara telpu mājīgāku

Melnā un rozā kombinācija var būt arī iedvesma sieviešu guļamistabai, kā parādīts šajā idejā, kas apvieno melno un gaiši rozā.

Jaunajai videi ideja bija izmantot rozā un baltas tapetes uz sienas gultas apakšā, izceļot šo guļamistabas sienu.

Melnā gulta ar tādas pašas krāsas gultām ir kontrapunkts rozā istabai, un tā piešķir ideālu krāsu, lai pārāk daudz neatstātu bērnu istabu.

Istabu rotā rozā krāsas detaļas

Baltas mēbeles mīkstina dekoru melnā un rozā krāsā

Melna un sarkana istaba

Melnās un sarkanās krāsas kombinācija parasti rada daudz šaubu dekorācijā, jo visas krāsas kopā var nodot ļoti intensīvu ideju par vides apdari, taču, izvēloties pareizos priekšmetus, šis maisījums var darboties ļoti labi un padarīt istabu mājīgu..

Lai nodotu šo ideju par mājīgu telpu melnā un sarkanā vidē, ideja bija saglabāt sienas melnas un pievienot sarkanām detaļām, piemēram, gultas veļu un apgaismojumu, tāpēc drosmīgāka krāsa ir tikai papildinājums.

Spēcīgais dabiskais telpas apgaismojums arī palīdz nepārslogot krāsas, un tādi elementi kā fotoattēli un gleznas telpai piešķir intīmāku gaisu.

Ja ideja par melnu un sarkanu istabu šķiet drosmīga, vai jūs kādreiz esat iedomājies izmantot šīs krāsas bērnu istabā? Kombinācija ir iespējama, un šis dekoratīvais projekts parāda, kā mazajā telpā izmantot krāsu duetu.

Videi bija doma izmantot melnu fonu, kas aptver visu istabu, un krāsa parādās ar baltu papildinājumu, kas mīkstina sienas.

Sarkanā krāsa parādās detaļās, piemēram, zīdīšanas krēsls, papildu gultas spilveni un komiksi pie sienas, tāpēc siltāks tonis nesver un padara telpu modernāku.

Gultas veļai ir gabali sarkanā krāsā

Sarkanie akcenti parādās kā projekta siltā krāsa

Dizainā izceļas sarkanā gultas veļa

Sarkanie komiksi rotā melnbalto sienu

Ja jums joprojām bija šaubas par šīs krāsas izvēli videi, tagad ir pienācis laiks īstenot idejas un šim mājas stūrim ir īpaša dekorācija.

Griestu ventilatori> Cenas, uzstādīšana, modeļi un padomi
Ja brazīliešu mutē ir bieža frāze / sūdzība, šī frāze ir “kāds karstums!”. Jā, nevienam nav viegli, dažos štatos, piemēram, Riodežaneiro, termiskā saj...
Kā padarīt tekstūru uz sienas
Daudz ir teikts par slavenajām faktūrām, kuras mūsdienās tiek izmantotas tik daudz, lai no tām atteiktos māju krāsošanā. Tekstūras ir patiešām augstas...
5 iespaidīgu stūra dīvānu modeļi
Interjera dekorēšana ir ārkārtīgi svarīga jebkurā mājā, un svarīgas ir visas telpas, tostarp viesistaba - vide, kurā mēs pavadām lielu daļu sava laika...