Apdare

Rozā istaba - kā dekorā izmantot krāsu? + 47 skaistas idejas!

Rozā istaba - kā dekorā izmantot krāsu? + 47 skaistas idejas!

Rozā istaba ir krāsu variants istabai, kas rada daudz šaubu un ko parasti izmanto bērnu un mazuļu istabās, taču patiesība ir tāda, ka šī krāsa nav jāierobežo tikai ar bērna istabu, un pareizais sastāvs pieļauj daudzas iespējas, ieskaitot divvietīgu numuru.

Ja jums ir šaubas, izvēloties guļamistabas krāsu, mēs esam apkopojuši idejas un padomus rozā guļamistabai, tāpēc guļamistabas krāsošanā varat meklēt iedvesmas un iekļaut apdari, kas atbilst vides krāsu shēmai..

Tēmas

Foto un idejas no rozā dekorētas istabas

Rozā un pelēka guļamistaba

Ir vairākas iespējas apvienot krāsas ar rozā, un viena no versijām ir rozā un pelēkā duets - priekšlikums, kas piedāvā modernu un perfektu gaisu, lai noņemtu bērnišķīgāku gaisu, ko rozā var dot telpai..

Kā ideja izveidot rozā un pelēku guļamistabu, šajā priekšlikumā uz gultas veļas tiek parādīta pelēka fona siena un gaiši rozā krāsas detaļas - krāsa, kas mīkstina dekorāciju, radot maigāku gaisu, bet nekļūstot bērnišķīgs..

Vēl viena detaļa, ko var novērot projektā, ir kompozīcija ar rozā zelta, metāliskas krāsas priekšmetiem, kas parādās detaļās un piešķir telpas dizainam mūsdienīgu gaisu..

Starp mūsdienu stila rozā videi šis projekts parāda, ka ir iespējams izveidot rozā un stilīgu pieaugušo istabu.

Projektā modernais stils parādās caur pelēkām sienām sadedzinātā cementā, kas videi piešķir ļoti modernu un neticamu versiju.

Lai vide nekļūtu pārāk sārta, ideja bija ieguldīt gultas sastāvā ar vecā rozā nokrāsām, niansi, kas izriet no bērnišķīgas idejas un lieliski atbilst mūsdienu guļamistabai.

Sieviešu istabā ir pelēkas sienas un gaiši rozā akcenti

Gultā ir rozā krāsas detaļas ar etnisko apdruku

Guļamistabā gultasveļa ir rozā un pelēkā krāsā

Rozā un balta guļamistaba

Klasiska kombinācija, kas dekoratīvajam dizainam neiziet no modes, ir guļamistaba rozā un baltā duetā; tā kā balta krāsa darbojas kā neitrāla krāsa un mīkstina dažādus rozā toņus.

Kā ideja par pieaugušo istabu šajā kompozīcijā, ideja šeit atšķiras no zīdaiņu rozā un rozā nokrāsām un rada elegantāku ideju ar antīku rožu un tējas niansēm.

Rozā apdare parādās uz plūksnotā galvas klāja un uz gultas, kas sajaukta ar baltiem gabaliņiem, mīkstinot rozā krāsu.

Sārtā krāsa joprojām parādās tapetes detaļās, kas piešķir telpas apdarē smalku gaisu un pievienojas vides krāsu shēmai..

Ja ideja ir izveidot rozā bērnu istabu, šis projekts rada neticamu rozā un baltā dueta kompozīciju bērniem.

Atmosfērai šī ideja sākas ar sienām, kuras sakrustotas ar gaiši rozā un baltām svītrām, un pārējā vide šo duetu iepazīstina ar visām detaļām, piemēram, gultas piederumiem un dekoratīviem priekšmetiem..

Sienas ir antīkā rozā tonī

Siena ir nokrāsota rozā toņos

Guļamistabā viena no sienām ir rozā krāsā

Rozā un zilā guļamistaba

Rozā un zilā kombinācija ir ideāls duets, lai apvienotu krāsas vienā projektā, un tādā gadījumā ir vērts sajaukt dažādas krāsu nokrāsas, kā tas ir gadījumā ar šo projektu, kas maigi rozā un tumši zilu sajauc.

Guļamistabai sākotnējais priekšlikums bija izvairīties no acīmredzamām kombinācijām un tradicionālāka stila, tāpēc kompozīcija kā fona sienu un gar griestiem rada tumši zilu krāsu, savukārt gaiši rozā tonis mīkstina tumšāku un piešķir projektam smalkāku pieskārienu.

Lai krāsas būtu integrētas, ir vērts atkārtot toņus citās detaļās, piemēram, paklājā un gultasveļā, kas dod ideju par harmoniskāku rotājumu..

Tā kā vide rada tumšāku toni, ir vērts ļaunprātīgi izmantot detaļas, kas atstāj vidi apgaismotāku, piemēram, lustru un spoguli, kas novērš rotājuma pārslodzi.

Siena ar spoguļa sloksni palielina mazo istabu

Starp rozā un zilās guļamistabas kompozīcijām šeit ir ierosināta versija, kas nevar noiet greizi, sajaucot rozā un gaiši zilu.

Vienvietīgā istaba rada aukstos rozā un zilos toņus, kas atstāj videi maigākās un smalkākās nianses.

Sienas ir gaiši zilas

Divvietīgajā guļamistabā ir izsmalcināts un grezns interjers

Tirkīza un rozā toņi rotā telpu

Rozā zelta istaba

Lai ievērotu moderno līniju un tendenci dekoratīvajā pasaulē, ir vērts derēt par rozā zelta nokrāsu ar metāla detaļām šajā ēnā, kas svārstās starp zeltu un rozā.

Kā dizaina ideja rozā zelta guļamistabai, šajā numurā ir tējas rozes siena un gultai ar rozā detaļām, kas atbilst sienai.

Rozā zelta elementi parādās dekoratīvu priekšmetu detaļās, abažūrā un sānu galdā, piešķirot telpai mūsdienīgu pieskārienu un neizbēgot no krāsu diagrammas ar rozā nokrāsām..

Dažādi pelēkie toņi veido projektu

Divvietīgā guļamistaba var arī sekot priekšlikumam par mūsdienīgu rotājumu rozā zelta krāsā, kā tas ir šajā mūsdienu vides projektā.

Telpas apdarei bija doma izveidot dekoratīvu pamatu pelēkā un gaiši rozā toņos, kas parādās dažādās telpas detaļās..

Mūsdienu efekts parādās, izmantojot metāla elementus rozā zeltā, kā tas ir gadījumā ar kulonu blakus gultai, modernās stieples efektu ienesot telpā..

Sienai ir ģeometriskā krāsošana

Blakus gultai rozā zelta kulons

Rozā un melna guļamistaba

Starp rozā krāsai atbilstošām krāsām laba izvēle ir rozā un melnā kombinācija, jo melnā krāsā ir neitrāls variants un mūsdienīgs pieskāriens, lai izjauktu rozā pārsvaru rotājumā.

Rozā un melnajai guļamistabai šeit bija ideja izveidot vienvietīgu istabu ar modernu stilu, bet tā, lai melnā krāsa nesvērtu apdari.

Projektā telpā ir gaiši rozā tapetes, kas kontrastē ar melno gultu pie sienas.

Gultai ir tāds pats raksts kā tapetēm, taču šajā gadījumā gultasveļa ir melna, nodrošinot šo nepārtrauktību starp dekorēšanas elementiem un perfekti sajaucot krāsas.

Guļamistabā melnbaltas gleznas

Kā ideja par mūsdienīgu istabu ar melnu sienu, šeit ir piedāvāta istaba ar divguļamo gultu.

Melnā siena fonā ir telpas izcēlums, un melnā gulta uztur dekoru.

Lai dekoram pievienotu rozā krāsu, gulta ienes gaiši rozā elementus, kas mīkstina melno un piešķir projektam smalkāku pieskārienu..

Vēl viens elements, kas palīdz mīkstināt melno sienu, ir sveču izmantošana guļamistabā, piešķirot projektam mājīgāku gaisu.

Siena ir melnbaltā svītraina un kontrastē ar rozā galvas klāju

Melni spilveni rotā gultu

Sienai ir melnbalta ševrona apdruka

Rozā rožu guļamistaba

Uz rozā sienas moderna glezna

Telpas dekorēšanai ir dažādi rozā toņi, un viena no idejām ir izmantot drosmīgāku krāsu, kā tas ir gadījumā ar rozā krāsu istabas dekorēšanai..

Rozā guļamistabas dizainā pārsvarā ir sārta nianse, kas uz aizmugurējās sienas parādās kā silta guļamistabas krāsa.

Lai mīkstinātu visintensīvāko krāsu, gultas galva ir balta un daļu gultas veļas arī baltā krāsā, bet otra gultas daļa ir rozā krāsā, kas atbilst sienai un dod priekšstatu par apdares nepārtrauktību..

Ideja par rozā rožu guļamistabu var parādīties, izmantojot fonu, kā liecina šis sievietes vienvietīgās guļamistabas dizains.

Videi bija doma izmantot rozā tapetes ar arabeskām, izveidojot projektā ievērojamu sienu, jo pārējās sienas tika turētas baltā krāsā.

Lai saglabātu harmonisku stilu starp telpas detaļām, gulta nes mājīgus spilvenus un kompozīciju arī ar rozā krāsu, savienojot rotājuma detaļas..

Uz gultas krāsaini un sārti spilveni, kas atbilst aizmugurējai sienai

Rozā sienā ir koka plaukti

Numurā ir sārtas sienas un zemnieciski elementi rotājumā

Tātad, vai jūs riskētu ar šo krāsu videi? Komentāros pastāstiet mums, kura kompozīcija jums visvairāk patīk, un kāda būtu jūsu sapņu istaba.

Zilā spilvena dekorēšana - 20 krāšņi modeļi ar padomiem!
zils spilvens var dot vairāk krāsu jūsu dekoram un atstāt vidi ar skaistu kontrastu. Papildus tam, ka tas ir lielisks veids, kā mainīt vidi, netērējo...
Tamborēšanas sega - 60 skaisti modeļi un apmācība soli pa solim!
Tamborēšana ir amatniecība, kas pastāv jau daudzus gadus un neatkarīgi no tā, cik daudz laika paiet, tā nekad neiziet no modes. Izmantojot šo neticamo...
Guļamistabas paklājs - 20 lieliskas iedvesmas, ko izmanto dekorēšanai!
Grīdas segumi vienmēr ir svarīgi, īpaši vidē, kur mēs pavadām daudz laika, piemēram dzīvojamā istaba un guļamistabas. Guļamistabas paklājs ir svarīgs ...