Apdare

Tumblr istaba - 60 ideālas idejas, kā iekārtot pārsteidzošu istabu!

Tumblr istaba - 60 ideālas idejas, kā iekārtot pārsteidzošu istabu!

Vai esat dzirdējuši par Tumblr guļamistaba? Šī ir moderna tendence, kas dzimusi no interneta un aizrāva tos, kuriem patīk alternatīva dekorēšana.

Šo interjera dizaina tendenci jūs varat izmantot arī savā guļamistabā. Ja jūsu mērķis ir atjaunot vides izskatu vai jūs joprojām būvējat un vēlaties, lai vēlāk būtu idejas, ko ar to darīt, apsveriet iespēju zināt šo stilu.

Tiem, kas nezina, Tumblr ir sociālais tīkls, kas ir ļoti līdzīgs, piemēram, Pinterest. Mēs varam attiekties arī uz Instagram, lai minētu daudz labāk zināmu piemēru, jo tā ir virtuāla vide, kurā dalīties galvenokārt ar attēliem.

Tajā lietotājam var būt savs profils, piedalīties grupās un dalīties ar savām idejām, tāpat kā jebkuram citam attiecību medijam.

Tomēr tas kļuva par Tumblr preču zīmi, turklāt melanholiskai un minimālistiskai gaisotnei ievietot ļoti raksturīgas fotogrāfijas ar spēcīgu ēnojumu, pelēkos toņos (daudzi melnbaltos) vai detaļās intensīvās krāsās. Ļoti labi redzamas arī ģeometriskās formas un smalkās līnijas.

Nu, visu, ko mēs runājām, jūs varat pārbaudīt šādos Tumblr istabas padomos.

Mēs esam izvēlējušies daudzas foršas idejas, kā arī iedvesmojošas fotogrāfijas, lai jūs pareizi saprastu un varētu kopēt mājās. Aiziet?

Tēmas

Tumblr guļamistabas dekorēšanas padomi

Tumblr istaba ir modē vairāku iemeslu dēļ. Tas priecē jauniešus, un tas jau ir iemesls izplatīties visā pasaulē, jo īpaši tāpēc, ka tas ir saistīts ar sociālo tīklu.

Arī tāpēc, ka tā ir tēma, kas ir ļoti līdzīga minimālismam, arī dekorācijas Visumā. Un, ja mēs parādīsim citu dekoru modeli, mēs varam pieminēt noir, kura sastāvā tiek izmantoti tumši toņi, kā arī industriālo.

Meitenes, sievietes, zēni un vīrieši var identificēties ar Tumblr istabas celtniecību atkarībā no viņu personīgās gaumes. Tomēr tā iepriekš noteiktā mērķauditorija ir sieviete.

“Viņi” ir izrādījuši lielu interesi par dekoratīvo Tumblr stilu un piemēroti ne tikai savās guļamistabās, bet arī birojos, vannas istabās un skapjos..

Ir daudz padomu, kā telpās izveidot Tumblr dekoru. Ja jums patīk šis stils, varat sākt ar šādām izmaiņām vides sastāvā:

Kā mēs teicām, melnbaltās krāsas kombinācija ir klasiska un ir viena no Tumblr fotogrāfiju pazīmēm. Šīs divas krāsas var izmantot visās šāda veida telpu zonās.

Krāsu palete ar pelēkām nokrāsām vienmēr ir ļoti laipni gaidīta arī dekorācijā, kas tiek uzskatīta par Tumblr. Tos var sajaukt ar citām krāsām, ieskaitot.

Rozā, zila, brūna, plika, zaļa, piemēram, pasteļtoņos, izskatās pārsteidzoši Tumblr stila istabas sastāvā.

Viens no galvenajiem šīs dekorācijas elementiem ir siena, kas pilna ar attēliem. Bet frāžu rāmji ir visvairāk ikoniski.

Metāliskās detaļas visā telpā rada visu atšķirību. Tas var būt kulons vai galda lampa, foto sienas, galvas klājs, īsāk sakot, jebkurš priekšmets.

Nelieli izdrukas un prātīgas krāsas uz spilveniem, gultas piederumiem, sienām, aizkariem un paklājiem.

Ģeometriskās izdrukas, piemēram, bumbiņas un trijstūri, visbiežāk tiek izmantotas šāda veida telpās. Jūs varat krāsot sienas ar kādu ģeometrisku formu vai ielīmēt, piemēram, uzlīmes.

Termiskais komforts Tumblr telpā ir īpašība, un to var izveidot dažādos veidos. Adīšanas, tamborēšanas vai kažokādu segu, plīša paklāju, spilvenu, kā arī vāja apgaismojuma piemēri ir daži piemēri tam.

Daudzās Tumblr dekorēšanas idejās jūs redzēsiet šīs mirgojošās gaismas. Tie var būt tradicionālie, kurus mēs izmantojam Ziemassvētkos, vai citi modeļi, kurus varat atrast dažādos veikalos.

Vai ar mirgojošām gaismām, vai ar lampām, lampām, svečturiem un pat istabas pašu lustru, jūs varat izveidot vāju apgaismojumu, ļoti mājīgu un intīmu.

Vēl viens priekšmets, ko plaši izmanto telpās ar Tumblr apdari, ir foto sienas gleznojums. Parasti to atbalsta uz galda, kas var būt rakstāmgalds, kumode vai tualetes galds. Visbiežāk ir metāla, tomēr jūs varat ieguldīt ikvienā, kas atbilst videi.

Kā būtu ar mazu augu, lai jūsu istabai būtu jautrs pieskāriens? Paraugi ar pilnīgi zaļu lapotni ir ļoti konsekventi, jo tieši tie ir visvairāk redzami sociālajos tīklos kopīgotajos attēlos. Turklāt zaļā krāsa var padarīt jebkuru vidi ļoti īpašu.

Tagad zināsim, kā dekorēt Tumblr istabu, sievišķīgu, vīrišķīgu, vienkāršu, mazu, melnu un baltu, kā arī pelēku. Sekojiet!

Meitene Tumblr Guļamistaba

Kā mēs teicām iepriekš, sieviešu auditorija ir visvairāk saistīta ar Tumblr dekorēšanas stilu. Meitenes un sievietes daudz identificē ar šo minimālisma un smalko vides dekorēšanas modeli.

Tāpēc sāksim runāt par Tumblr sieviešu istabām. Tie parādās galvenokārt ar ļoti maigu krāsu paleti, ar pasteļtoņiem un pelēku krāsu sajaukumu. Turklāt bieži dominē balta krāsa.

Vizuālais komforts ir arī viens no visbiežāk izmantotajiem elementiem sieviešu Tumblr istabās. Tam tiek izmantoti daudzi plīša spilveni, pūkaini paklāji, siltas segas, mirgojošas gaismas un citi faktori..

Izdrukas arī rada visu atšķirību. Ja vēlaties izklaidēties, varat derēt uz sirds nospiedumiem, ēdienu, dzīvniekiem utt. Bet, ja mērķis ir būt diskrētam, varat ieguldīt ģeometriskajos, kas vienmēr būs precīzi.

Jūs varat arī pieminēt metāla gabalus vara un rožu zeltā, kas ir pieaugoša tendence šajās vidēs. Pašlaik šajā materiālā esošais gaismeklis ir atsauce.

Lasiet vairāk par šo tēmu: 【Sieviešu istabas dekoração dekorēšana - 40 satriecoši modeļi!

Apskatiet Tumblr dekorēšanas idejas sieviešu istabām un iedvesmojieties!

Pastel rozā un pelēkā krāsa lieliski sader ar šo tēmu

Zaļie augi ir ļoti laipni gaidīti

Dabas tēma vienmēr ir iesaistīta

Kārtība un motivācijas frāzes vienmēr labi iederas Tumblr stilā

Gaismas punkti padara telpu intīmu

Tumblr Guļamistabas idejas

Vīriešu istabas var veidot arī ar Tumblr apdari, atstājot vietu ļoti stilīgu un "atšķirīgu".

Pirms pusaudža vai vientuļa vīrieša istabas dekoru atjaunošanas ir patīkami apsvērt šo dekoratīvo tipu.

Pelēko nokrāsu palete šajā gadījumā priecē "tos". Tona sajaukšana pēc toņa padara vidi ļoti vīrišķīgu un impozantu, turklāt nodrošina milzīgu vizuālo komfortu. Bet nekas neliedz jums izmantot citas krāsas, piemēram, baltu, smilškrāsu, brūnu un tumši zilu.

Guļamistaba ar vīrišķīgu Tumblr stilu

Vēl viena spēcīga atsauce, kad runa ir par vīriešu istabām, ir atklātā ķieģeļu siena. Parasti to izmanto pie sienas, lai piešķirtu tai patiešām īpašu pieskārienu.

Arī minimālisma dekors lieliski iederas daudzu vīriešu stilā. Tiem, kas novērtē "mazāk ir vairāk", tas var ļoti patikt. Tas ir jauks padoms, īpaši tiem, kas ir nesakārtoti, jo tas palīdz daudz vieglāk sakārtot vidi.

Ja mērķis ir modernizēt, bet neatkāpties no klasiskā, mēs varam ieteikt izmantot smagas koka mēbeles vai koka grīdas.

Apskatiet attēlu sēriju, kurā redzami Tumblr vīriešu guļamistabas rotājumi:

Saprātīgākās krāsas ir viskombinētākās

Šajā gadījumā var izmantot arī mirgojošās gaismas

Kā būtu ar pelēku istabu?

Ķieģeļu siena piešķir lielāku šarmu

Tumblr melna guļamistaba ar modernu rāmi

Super stila numurs ar rokām apgleznotu koka paneli

Vienkārša un maza Tumblr guļamistaba

Daudziem cilvēkiem ir grūti izrotāt vienkāršu un mazu vidi. Trauksme un emocionāla pieķeršanās liek cilvēkiem vienmēr ievietot vairāk elementu nekā vajadzētu, un viņi nevar izvēlēties pareizos gabalus.

Un, runājot par nelielu telpu, tas kļūst vēl sarežģītāks, jo tas neatbilst visam, ko mēs vēlamies. Dažreiz pārspīlēšana ir neizbēgama, un tā padara vidi ļoti nomāktu un pat neglītu.

Tāpēc šajā kompozīcijā ir jābūt piesardzīgiem, sākot ar krāsu izvēli. Kā redzat šeit, šajā rakstā, Tumblr telpā visbiežāk tiek izmantoti pasteļtoņi, pelēkie, melnie un baltie toņi.

Mazās istabas gadījumā vispiemērotākā krāsa pamatnei ir balta. Tas palīdz palielināt telpas sajūtu, kā arī citas ļoti gaišas krāsas. Tā, piemēram, bēša un plika.

Izņemot to, lai mazo istabu padarītu ļoti harmonisku un ar domu, ka tā nav tik saspringta, varat izmantot lielu vai vairākus mazus spoguli..

Likmes uz termisko un vizuālo komfortu, ievietojot vairākus mājīgus gabalus, kas atstāj apkārtni ar ļoti patīkamu temperatūru un aicinošu apgaismojumu.

Un, ja vēlaties vienkāršību, netērējot daudz naudas, tam nav labākas dekorēšanas idejas. “Mazāk ir vairāk” ļoti labi iederas Tumblr koncepcijā, tāpēc ietaupot var izveidot skaistu dekoru!

Atklājiet padomus mazu un vienkāršu Tumblr telpu dekorēšanai:

Rotā vienkārši ar fotogrāfijām un gaismām

Mazas detaļas rada atšķirību

Ieguldiet rāmjos ar iedvesmojošām frāzēm

Izveidojiet paneli ar fotogrāfijām un plakātiem

Neatstājiet sienas “kailas”!

Melnbaltā guļamistaba Tumblr

Klasiskā melnbaltā savienība ir saistīta ar Tumblr dekorēšanas stilu. Tie ir divi lieliski papildinošie toņi, lai bez atšķirības rotātu sieviešu un vīriešu istabas.

Melnbaltais var padarīt jebkuru istabu ļoti elegantu un personības pilnu.

Jūs varat derēt uz baltajām sienām un izrotāt ar melniem elementiem, piemēram, aizkariem, paklāju, segu vai gultas pārklāju, spilveniem. Šīs divas krāsas varat arī sajaukt attēlos, uz fona attēliem, īsumā daudz citu ideju.

Laba lieta, lietojot baltu krāsu uz sienas, ir tā, ka tā vislabāk darbojas visu veidu telpās, pat mazās. Melnu var izmantot, piemēram, pie sienas, lai piešķirtu atšķirīgu pieskārienu, taču tas vispār nav ieteicams pilnībā, lai neradītu pārslogotu gaisu.

Lasiet vairāk par šo tēmu: Melnbalta istaba - iedvesmojieties ar 70 supermodernām idejām!

Pārbaudiet dažas Tumblr tendences telpu dekorēšanai, izmantojot melnbaltu:

Melnbalta guļamistaba

Ideālas krāsas minimālisma guļamistabai

Fotoattēli var būt melnbalti

Izvēlieties atbilstošus izdrukas!

Pelēka Tumblr guļamistaba

Visbeidzot mēs runāsim par pelēko Tumblr istabu. Kā jau norādīts dažos teksta brīžos, dekorējot ar šo stilu, tiek plaši izmantoti pelēkie toņi.

Ēnas ir reģistrēta to preču zīme, kuras tiek kopīgotas sociālajā tīklā, un šī iemesla dēļ tās pāriet arī uz saistīto rotājumu.

Tātad jūs iegūstat ļoti pārliecinošu rezultātu, turklāt esat ļoti interesants derības par šiem toņiem.

Pagatavojiet pelnu maisījumu, sākot no gaišākā līdz tumšākajam. Tas ir arī jauki, apvienojot tos ar pasteļtoņiem, piemēram, bērnu rozā, vai tumšākiem, piemēram, melniem.

Palieciet pārsteidzošos veidos, kā dekorēt pelēku guļamistabu ar Tumblr stilu:

Dekors ar gleznām piešķir žēlastību videi

Sieviešu istabas apvieno ar mazuļa rozā un pelēkā kombināciju

Kvarcs vai bērnu rozā krāsa padara rotājumu gaišāku

Pelēks nodrošina lielāku vizuālo komfortu

Jūs varat izmantot jebkuru pelēko nokrāsu

Mežāzis, izvēloties segas un gultas pārklājus


Un tad pasakiet mums: vai jūs vēlētos uzzināt vairāk par tendenci Tumblr guļamistaba? Vai jūs esat satraukti, pieņemot šo stilu savās mājās, vai labāk to ļaut? Mēs vēlamies uzzināt jūsu viedokli!

Patīk lasīt arī:

30 minimālistiski attēli sensacionālas vides dekorēšanā!

Melna lustra rotājumā - 70 elegantas un modernas iedvesmas!

【Sieviešu istabas dekorēšana - 40 iespaidīgi modeļi!

Pārbaudiet biežāk, lai pārbaudītu citu saturu 🙂 Tiekamies nākamreiz!

Neona dekoru vide, lai iedvesmotu mājas dekoru
Neona dekors tiek uzskatīts par jauno interjera dizaina pasaules mīluli. Tas ir tāpēc, ka neona apgaismojums lieliski sajaucas ar jebkuru stilu un vid...
61 radoša dekorēšanas ideja, ko tagad izmantot
Mūsdienās apdarē rodas arvien vairāk radošu ideju. Idejas, kas var mainīt objekta redzēšanas veidu, idejas, kā pārveidot savu telpas organizāciju, ide...
Dubulto griestu augstums, priekšrocības un apdares padomi
Jo vairāk vietas, jo labāk, vai ne? Kam patīk dabisks apgaismojums, plašums un dizains, tas saglabā dubultā augstuma arhitektūru sirdī! Mājas labā kāj...