Apdare

Dome - kas tas ir? + Kā to izmantot mājas dekorā!

Dome - kas tas ir? + Kā to izmantot mājas dekorā!

Ir dekoratīvi priekšmeti, kas projektos parādās kā kopēja tendence, un tā piemērs ir kupols, priekšmets, kas ir kļuvis bieži sastopams starp dekorēšanas priekšmetiem un projektiem no dažādām vidēm..

Un, ja jūs arvien biežāk pamanījāt šī priekšmeta klātbūtni rotājumā, šodienas ierakstā mēs apkopojam visu, kas jums jāzina par kupolu - kas tas ir, kā to izmantot rotā un pat kā izveidot DIY projektu, lai izveidotu priekšmetu dekoratīvs.

Tēmas

Kas ir kupols?

Ja esat dzirdējis par kupolu, bet joprojām nezināt, kas tas ir par skaņdarbu, dodamies pie skaidrojuma.

Zvana burka ir priekšmets, kas līdzinās zvana formai un tiek izmantots citu priekšmetu aizsardzībai, tāpēc, lai to aizsargātu, tas darbojas kā sava veida pārsegs virs konkrēta priekšmeta..

Tā kā tā funkcija ir aizsargāt, bet aizsargājamo priekšmetu saglabāt redzamu, kupols parasti ir izgatavots no caurspīdīga materiāla, un stikla modeļi ir biežāk.

Doma dekorēšanas padomi

Ar gaismām

Kupols ar gaismām ir viena no iespējām izmantot objektu kā daļu no dekorācijas. Šajā idejā gaismas virkne ir ievietota caurspīdīgā priekšmeta iekšpusē un tādējādi veido radošu lampu.

Kā ideja izmantot šo priekšmetu šeit tika ierosināts izmantot priekšmetu uz naktsgaldiņa blakus gultai, tāpēc objekts ir lieliski piemērots, lai nomainītu lampu un telpā izveidotu mīkstāku un mājīgāku apgaismojumu..

Vēl viena ideja izmantot priekšmetu kā radošu lampu ir šī ideja, kas stikla priekšmetu papildina ar dekoru, kā arī darbojas kā lampa..

Priekšlikumā kupols ar nelielu plāksni ienes koka mājas iekšpusē un plānu gaismu virkni, kas apgaismo plāksnes pamatni un ap mazajām mājām..

Tādā veidā, kad vads nav pieejams, mājas kļūst par dekorācijas daļu, un, piekļūstot gaismām, dekoratīvais priekšmets iegūst vēl lielāku nozīmi..

Vājas gaismas rada mājīgu apgaismojumu

Radošā spuldze tika izmantota uz grāmatu skapja

Gaisma plānā auklā darbojas kā lampa

Stikla priekšmetā ir vārds “mīlestība”

Ar Augiem

Augu podi ir izgatavoti no cementa

Stikla aizsargu var izmantot arī kā augu aizsardzību, un to var izmantot ar mākslīgiem vai dabīgiem augiem. Dabisko augu gadījumā ir nepieciešams atstāt kupolu uz dažām diennakts stundām, lai augs varētu absorbēt skābekli.

Kā ideja izmantot modeli kā augu aizsardzību, šeit piedāvājumā ir pāris dažādu izmēru pāri, kurus blakus sedz augu podi.

Stikla pārsegā izmantotie augi ir mākslīgi kaktusi un sukulenti, tāpēc jums nav jāuzmanās, lai dažas stundas dienā vāks būtu atvērts..

Kā ideja izmantot priekšmetu dabiskos augos, šajā priekšlikumā tiek parādīts stikla priekšmets, kas aptver violeto vāzi.

Priekšlikumā pamatne ir izgatavota no māla un nes sūnu segumu, kur vāze tika atbalstīta. Papildus kompozīcijai ar ziedu vāzi, rotājumā ir arī mini trusis, kas izgatavots no porcelāna un rotā kupola interjeru.

Šajā gadījumā jums ir jāatver priekšmets visu dienu, lai dabiskais augs varētu elpot.

Priekšmets tika izmantots terārija veidošanai

Sulīgs rotā kafijas galdiņu istabā

Dabiskos ziedus klāja stikla priekšmets

Stikla modelim ir putna formas rokturis

Ar Rouzu

Sarkanā roze ir mākslīga

Iedvesmojoties no klasiskās “Skaistums un zvērs” rozes, kupols var kalpot arī par rožu aizsardzību, kā parādīts filmā.

Šajā gadījumā ideja bija izmantot filmas iedvesmu ar mākslīgu rozi stikla kupola iekšpusē, tāpēc zieds vienmēr paliks skaists dekorēšanai.

Papildus ziedam stikla kupolā joprojām ir iekšējo lukturu virkne, kas ir lieliski piemērota dekoratīvā priekšmeta izgaismošanai un izcelšanai.

Dabiskos ziedus var izmantot arī kā daļu no kupola apdares, kā liecina šī ideja.

Šajā priekšlikumā uz sakrautajām grāmatām ir stikla vāzes ar ūdeni un smalkas rozes; tāpēc stikla kupols pārklāj grāmatu rozes, radot radošu un burvīgu rotājumu ar dabīgiem ziediem.

Mākslīgā roze tika dekorēta ar gaismas virkni

Priekšlikumā bija doma izmantot baltu rozi

Gaismu virkne izceļ dekoratīvo priekšmetu naktī

Idejā roze uz koka pamatnes atnes dažas kritušās ziedlapiņas

Roze tika izmantota galda dekorēšanai, un tā var būt ideja romantiskām vakariņām

Pie pusdienu galda / Ar ēdienu

Ir neskaitāmas idejas par kupola izmantošanu apdarē, un viena no iespējām ir izmantot caurspīdīgo priekšmetu kā sava veida cloche, uzturot pārtiku aizsargātu un pakļautu.

Šajā gadījumā ideja izmantot stikla kupolu bija aptvert makaronus, kas rotā galda virsmu, tāpēc ēdiens ir redzams un kļūst par dekorācijas daļu, iegūstot vēl lielāku ievērību pie stikla kupola.

Ziemassvētku galds bija rotāts zaļā un sarkanā krāsā

Vēl viena ideja izmantot priekšmetu kā pārtikas aizsardzību ir šis priekšlikums izmantot kupolu kā daļu no Ziemassvētku galda dekorēšanas un sastāva..

Priekšlikumā Ziemassvētku galds tika dekorēts ar tematiku, un pīrāgs ar sarkaniem augļiem parādās starp ēdieniem, kas ir galda daļa.

Ideja bija izmantot stikla kupolu, lai pārklātu pīrāgu, piešķirot ēdienam lielāku nozīmi un saglabājot to aizsargātu.

Galdu rotāja ar apelsīniem, kurus klāja stikla kupoli

Tartlets iegūst vēl lielāku nozīmi uz pjedestāla un ar stikla kupolu

Kūkas šķēles pārklāja stikla kupols

No stikla

Stikla zvana burka parasti ir visbiežāk izmantotā dekorēšanas iespēja, šajā gadījumā kafijas galda dekorēšanai tika izmantots mazais modelis.

Priekšlikumā kupolam ir koka pamatne, un uz koka pamatnes ir izveidota mākslīga sukulenta filiāle, tāpēc stikla kupols pārklāj priekšmetu un padara kafijas galda apdari īpašāku..

Starp radošajām idejām stikla kupola izmantošanai kā dekorācijas daļu šis priekšlikums rada ideju par sava veida tauriņu dārza izveidi.

Idejai pamats tika izgatavots ar plāksni, kuras centrā tika pielīmēts sauss zars. Šo sauso zaru izmantoja papīra tauriņu līmēšanai.

Zariņu, kuru jau rotāja tauriņi, sedza stikla kupols, tāpēc priekšmetu var izmantot viesistabas vai guļamistabas dekorēšanai.

Stikla kupola pamatā ir vara

Doma aizsegtā vāze ir veidota kā seja

Galvaskausu aizsargāja stikla kupols

Vintāžas priekšmeti tika izmantoti zem stikla kupola

Kā padarīt kupolu dekorēšanai

Ja jums patika ideja par kupola izmantošanu kā daļu no dekorēšanas, mēs soli pa solim parādījām, kā padarīt priekšmetu, izmantojot materiālus, kas jums jau ir mājās.

Materiāli:

Soli pa solim:

Vai jūs jau zinājāt šo objektu? Ja nē, pastāstiet mums, ko jūs domājat par dekorācijas priekšmetu. Un, ja jūs jau zinājāt, pastāstiet mums, kurā vidē un priekšlikumā jums visvairāk patīk pievienot šo tendences objektu rotājumā.

Vienkārša Super Mario kūka, slāņi, dekorēti
Jaunie dekorētas Super Mario kūkas bērnu ballītēs tiek izmantotas visvairāk. Atšķirīga, krāsaina kūka, kas uzvar vairākuma priekšroku. Ikviens, kurš z...
Apdare Festa Junina 2021
Jūnija mēnesis ir viens no labākajiem mēnešiem gadā, kurā jūnija svētki notiek ar prieku un gardiem kukurūzas ēdieniem. Brazīlijas ziemeļaustrumos iec...
Izrotāta Ziemassvētku eglīte 2020 Nozīme, roku darbs, no papīra, uz sienas
Salieciet Ziemassvētku eglīte tā ir ģimenes tradīcija, kas jāuztur. Skatiet Ziemassvētku eglīšu nozīmi un modeļus, lai šogad ieviestu jauninājumus. Ka...