Apdare

Mūsdienīga un izsmalcināta ēdamistaba - attēli un apdares padomi

Mūsdienīga un izsmalcināta ēdamistaba - attēli un apdares padomi

Vai vēlaties mainīt ēdamistabas dekoru? Pārbaudiet šādus pārsteidzošos padomus no moderna ēdamistaba un iepazīstieties ar fotoattēlu izlasi, lai iedvesmotos. Vai zinājāt, ka jums var būt moderna ēdamistaba pat tad, ja jūsu mazā istaba ir maza?

Arī šajā telpā ir iespējams panākt lielāku izsmalcinātību, neiztērējot daudz un izmantojot ļoti vienkāršus dekorēšanas padomus. No otras puses, ja mums ir pietiekami daudz vietas un naudas, ko tērēt, paveras iespēju klāsts.

Viss ir atkarīgs no pareizās informācijas un zināšanām, kā apvienot mēbeles un dekoratīvus priekšmetus. Jūs, iespējams, neesat dekorēšanas eksperts, un, mainot dekoru, vajadzētu justies apmaldījies, taču neuztraucieties.

Tāpēc es izveidoju šo fotoattēlu atlasi, kas jums dos daudz ideju, lai padarītu jūsu istabu izsmalcinātāku un nevajadzētu algot profesionāli.

Mūsdienīga ēdamistaba

Saturs

Mūsdienīga un izsmalcināta ēdamistaba

Kā jau teicu iepriekš, moderna ēdamistaba var būt vienkārša vai izsmalcināta. Tātad, ja jūsu nolūks ir iegūt vislabāko un izsmalcinātāko, jums vajadzētu daudz ieguldīt mēbelēs ar atšķirīgu dizaineru, it īpaši taisnā līnijā..

Vēl viens zelta padoms ir derēt uz konkrētiem dekoratīviem priekšmetiem, piemēram, mākslas darbiem, skulptūrām utt. Labā ziņa ir tā, ka mūsdienās ir iespējams atrast labas garšas gabalus par pieņemamu cenu.

Nezinu, ar ko sākt? Apskatiet zemāk redzamos fotoattēlus un izmantojiet iztēli.

Amerikāņu virtuve ar mūsdienīgu ēdamistabu

Tagad parunāsim par modernu dekoru, bet mazākās vidēs, piemēram, telpās kopā ar amerikāņu virtuvi. Mēs parasti atrodam šo istabas modeli ar rūpniecisku apdari un ļoti vienkāršu.

Tomēr ir iespējams piešķirt izsmalcinātības gaisu pavisam vienkārši un atstāt abas telpas apvienojot. Lielākā daļa interjera dizaineru ir derējuši par mēbeļu izmantošanu, lai sadalītu vidi.

Tomēr objektiem ir liela atšķirība, ja tos izmanto noteiktās vietās. Uzziniet, kā mūsdienīgs ēdamistabas dekors ar virtuvīti var darboties labi.

Mūsdienīga ēdamistaba ar vitrīnu

Kurš teica, ka mūsdienīgumu nav iespējams apvienot ar tradīcijām? Cilvēkiem, kuriem ir moderns stils un kuri vēlas savai ēdamzālei pievienot tradicionālas nianses, vajadzētu derēt uz skapi.

Tas ir tāpēc, ka skapis ir visklasiskākais dekoratīvo mēbeļu jomā. Kļūdās tie, kuri domā, ka šis skaņdarbs neiederas galvenokārt mūsdienu vidē.

Padoms ir izvēlēties koka skapi, lai iegūtu vairāk klasicisma, it īpaši cēlkoka, un MDF versijas, kad dekors prasa kaut ko tukšu. Jums joprojām ir iespēja iegūt personalizētu skaņdarbu, un tas var atbilst šai kombinācijai.

Krāsainā MDF skapis ar retro vai vintage dizainu un košās krāsās jau ilgu laiku ir pieaugusi. Šajā gadījumā ir jābūt ļoti uzmanīgam krāsas izvēlē, lai pārāk nesalauztu telpas oriģinalitāti..

Sūnu zaļš - kā izmantot dekorēšanai? + 55 skaistas idejas!
Rotājums ar Sūnu zaļš kļūst arvien populārāka, jo krāsa jebkurai videi pieļauj dažādas iespējas.Tas ir daudzpusīgs un vienkārši apvienojams tonis, kam...
57 pārsteidzošas dekorēšanas idejas - izveidojiet mīlestības pilnu māju!
Vai zināt, ka mēs vēlamies atjaunot rotājumu? Ja jūs ejat cauri šai fāzei un meklējat pārsteidzošas dekorēšanas idejas, ierakstā mēs izdalījām idejas ...
Ombrelone dekorācijā - 81 ideja par neticamu āra zonu!
Termins ombrelone, iespējams, neizklausās tik pazīstams, taču noteikti esat redzējis šo piederumu daudzos ārējos projektos un, iespējams, pat esat nos...