Apdare

Spēļu istaba - dizains, apdare un padomi

Spēļu istaba - dizains, apdare un padomi

Vēlaties, lai jums būtu rotaļu istaba mājās? Pēc tam pārbaudiet neticamus dekorēšanas padomus mazai, vienkāršai viesistabai, kā arī radošas idejas un projektus. Spēļu istaba neapšaubāmi ir sinonīms atpūtai un jautrībai biznesā vai mājās.

Priekšlikumam nav ierobežojumu attiecībā uz telpas lielumu, tādēļ, ja jums ir maza istaba, varat to arī iestatīt. Šajā ierakstā es iepazīstināšu ar dažiem dekorēšanas padomiem un spēļu istabu dizains, kas atbildīs jūsu vajadzībām.

Rotaļu istaba

Saturs

Maza un vienkārša spēļu istaba

Ne visi var investēt mega aprīkotā spēļu telpā ar visdažādākajām iespējām. Tātad, ja jums nav tik daudz vietas vai ja nevarat daudz tērēt superražošanai, es jums sniegšu vienkāršus padomus.

Izvēlieties vienkāršākas spēles: padoms ir izvēlēties spēles, kas nav tik dārgas un aizņem mazāk vietas. Piemēram, videospēles, domino, spēļu kārtis, dambrete utt. Lielākajai daļai no tām ir nepieciešama tikai tabula.

Ja jūsu vieta ir mazāka, izvairieties no lielu mašīnu, piemēram, snūkera, ievietošanas. Tā kā vietas nav, ieteicams izbaudīt katru stūri, it īpaši no gaisa.

Tātad, padomāsim par zīmējumiem uz sienas, kas palīdzēs izrotāt, arī nišas ir laba iespēja. Vēl viens jautājums, kas jāņem vērā, ir telpa, kas tiks ierobežota cilvēku apritei. Izvairieties no milzīgiem dīvāniem un atzveltnes krēsliem, dodiet priekšroku funkcionālām mēbelēm, pufiem un paklājiem.

Joprojām ir iespējams ieguldīt plānotās mēbelēs, kas noteikti izskatās labāk mazā telpā.

Mājas spēļu istabas apdare

Sapņojat, lai mājās būtu spēļu istaba? Vispirms izpētiet un izveidojiet sarakstu ar spēlēm, kuras vēlaties spēlēt. Vienmēr paturiet prātā, ka šajā vidē papildus spēlēm būs daudz citu priekšmetu, piemēram, grāmatu kolekcija, elektroniskās spēles, gleznas utt..

Padomājiet par vietējo apgaismojumu, kam jābūt ļoti labam, galu galā ārpus nedēļas nogales lielākajai daļai no mums ir laiks spēlēt tikai naktī. Likmes uz tematiskām tapetēm, kas sniegs jums visu nepieciešamo šarmu.

Jums joprojām ir iespēja izvēlēties konkrētu spēli, kuru vislabāk vēlaties izmantot kā dekorācijas tēmu. Tas ievērojami atvieglo dekoratīvo priekšmetu izvēli un ietaupīs jūs no tēriņiem nevajadzīgām lietām.

Tādējādi nav īpašas krāsas, viss būs atkarīgs no izvēlētās tēmas. Visbeidzot, padomājiet par viedtelevizoru un mājas kinozāli, jo jūsu elektroniskās spēles noteikti būs daudz interesantākas ar šīm ierīcēm.

Tādēļ jums būs skaista vairāku istabu istaba, kurā vienā vietā izvietosiet savas spēles un mini kinoteātri. Kā alternatīvu ir iespējams izveidot arī ceturto spēlētāju.

Spēļu istabas dizains

Izstrādāt šādu projektu noteikti nav viegli, un gandrīz vienmēr ir ieteicams algot specializētu speciālistu, lai to izdarītu..

Tomēr jūs varat strādāt arī pie modeļu izpētes, darot to pašu vai pat pielāgojoties atbilstoši vēlamajam. Zemāk ir daži modeļi spēļu istabu dizains un mierīgi izveidojiet savējo.

Vanda orhideja - kā kopt, izgatavot stādus, krāsas un cenu
Neapšaubāmi, orhidejas ir vieni no skaistākajiem ziediem uz planētas. Skatiet, kā rūpēties vanda orhideja, kā padarīt savus stādus, veidus un cenu. St...
Augļu pundurkociņš - suga un kā augt
Bonsai ir viens no skaistākajiem dekoratīvo augu veidiem un ir kļuvis ļoti populārs. Šajā rakstā es runāšu par šo dekoratīvo augu, kas cēlies no austr...
Idejas pārveidot pagalmu par jaunu un modernu teritoriju
Tāpat kā ar dzīvesvietas interjeru, ārpuse ir pelnījusi uzmanību, mājas fasāde ir vizītkarte, un kopā ar skaistu dārzu būs daudz ievērojamāka. Vieta, ...